• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش حرفه ای اسکیریپت وبلاگدهی با تمام امکانات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hyperhamid

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام دوستان اسکیریپت وبلاگدهی با تمام امکانات به فروش میرسه

دمو

FardBlog :: سرویس وبلاگ دهي پارسی

و همچنین دمو های فروخته شده و نصب شده

zibablog.ir

و

8ROUD :: هشترود متفاوترين سرویس وبلاگ دهي پارسی

این دومیه یعنی 8 رود برای کاربر نصب کردم که بعد پولشو بده نداده فعلا شکایت کردم به زودی هم سایت بسته میشه
هم مدیرش رو از سمنان میاد خدمت ما اما واسه نمونه گزاشتم

دوستان از فواید میتوان به بهینه بودن اسکیریپت و تیبل بندی دیتابیس اشاره کرد که هر 50 تا وبلاگ پست هاش تو ی یک
تیبل ذخیره میشه و هیچ فشاری روی سرور نداره

همچنین امکاناتی مانند فروشگاه دهی برای هر وبلاگ و انجمن زربلاگ هم موجوده

قیمت با هزینه ی نصب 500 تومان بدون فروشگاه و انجمن و همچنین پشتیبانی رایگان تا 6 ماه

دوستانی که تمایل دارند یگند

این اسکیریپت اختصاصی به صورت phpcelassic نوشته شده و زبان های برنامه نویسی بکار رفته

phpcelassic
mql
java
jquery
html
css

برنامه نویس این کار خودمم دوستانی که تمایل برای خرید دارند

دوستانی که برای خرید تمایل دارند شماره تماس خود را به صورت پیغام خصوصی بزارن

hyperhamid

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
شما معمولا هر 2 هفته یه تایپیک میزنین واسه فروش اسکریپت و هر کدومش هم قیمتش متفاوته
چرا؟

طراح و programmer این اسکیریپت خودمم نمونش میتونم اولین اعتماد من به یک مشتری سمنانی بود که نصب کردم پولو نداد

الان چون مشکل حقوقی تو دادسرا شکایت کردم و مستقیم واسه پلیس فتاح ارجاع داده شده تمام تگ های اختصاصی خودم درج شده

هرکس اینو از شخص دیگه بخره من از خدامه شکایت میکنم و چون اسکیریپت سرقتی اون موقع ارزش اسکیریپت رو 2.000.000 تومان میزنم مثل کاری که مجبور شدم

با

blogmehr.com
meliblog.com

کنم و حال نوبت این دوست 8 رودیمونه خریدار باید عقل داشته باشه اون نسخه کامل نیست و دیتابیسا مشکل داره و فشار میاره و تیبل بندی
ساده تو دیتابیس قبلی نبوده و خودم از بیس نوشتم مشتری بخواد هر امکانی بخواد اضافه میکنم مثل انجمن / فروشگاه و.............

mehrdad00200

Registered User
لایک‌ها
18
طراح و programmer این اسکیریپت خودمم نمونش میتونم اولین اعتماد من به یک مشتری سمنانی بود که نصب کردم پولو نداد

الان چون مشکل حقوقی تو دادسرا شکایت کردم و مستقیم واسه پلیس فتاح ارجاع داده شده تمام تگ های اختصاصی خودم درج شده

هرکس اینو از شخص دیگه بخره من از خدامه شکایت میکنم و چون اسکیریپت سرقتی اون موقع ارزش اسکیریپت رو 2.000.000 تومان میزنم مثل کاری که مجبور شدم

با

blogmehr.com
meliblog.com

کنم و حال نوبت این دوست 8 رودیمونه خریدار باید عقل داشته باشه اون نسخه کامل نیست و دیتابیسا مشکل داره و فشار میاره و تیبل بندی
ساده تو دیتابیس قبلی نبوده و خودم از بیس نوشتم مشتری بخواد هر امکانی بخواد اضافه میکنم مثل انجمن / فروشگاه و.............

مدیر زیبا بلاگ هستم
لطفا برای اتمام کارتون که چند روزه ولش کردید پی ام بدید چون هنوز همه جاش نام فرد بلاگ هست و قسمت فروشگاه و انجمن رو برام کامل نکردید
ممنونم میشم همین الان پی ام بدید

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699

استارتر یک کلاهبردار حرفه ای هست

این شخص کثافت ! = سامان اسلامی شانسی که اورد این بود که من تهران نیستم وگرنه ... !

در تعجب ام از مدیریت بازارچه
! که این بی شرف چطوری دوباره از بن خارج شده و بجای بن دائم مدت دار بن شده بوده !
از شما کلاه برداری کرده؟

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
برنامه نویس این کار خودمم دوستانی که تمایل برای خرید دارند

به جز این کار یه کار دیگه که ادعا می کنی خودت انجام دادی و می تونی ثابت کنی رو بذار!!

آدرس گوگل و ندی عمو!!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
phpcelassic و mql نوع جدید :D دزد بی سواد هم نوبره اسکریپت کدوم بنده خدارو کش رفتی شما بهتره همون شیر آلات باز کنی که تخصصش داری

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
احتمالا استارتر این موضوع که آب قطعه رو در نظر نداشته

lergo

Registered User
لایک‌ها
188
اگر کلاهبردار نیبستی
کار zibablog.ir رو تموم کن تا باور کنیم.
اینجا نشون میده چه کاره ای...!

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
همجا بی در و پیکر شده ... دوستان همچین اسکریپت هایی رو باید حضوری طی کنید و قرارداد رسمی ببندید شده 200 هزار تومن پولش باشه مثل سیستم های پیشرفته فروشگاه و خبری و اسکریپت ها جامع مدیریت ... در غیر این صورت فحش و فحش کشی بازی کردن با اعصاب مردم فقط بخاطر مطرح کردن مشکلات خودتون اصلاً درست نیس:hmm:
بعضیا بخاطر 100 هزار تومن حاضر هستن همچین ریسکی بکنن که از یه نفر بی مشخصه و ناشناس اسکریپت بگیرن بلافاصله پول واریز میکنن وقتی که پولشون خورده شد میگن مواظب باشید کلاهنره سرتون

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این اسکریپت اول برای کی بوده که ریپ شده انقدر پخشش کردن؟ سوراخ امنیتی داشته XD

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
این اسکریپت مال فردبلاگ بود که توسط یکی از مدیرهاش ( وحید گرامی ) که بیرون انداختن اش منتظر شده و نسخه اصلی نیست و باگ داره.
قبلا همین اسکریپت رو 1.5 میلیون میفروخت یه بنده خدا ازش خرید دید اسکریپت کلا مشکل داره بعد اون رسوایی اسکریپت رو داد دست یه عده تا براش پخشش بکنن و از هر فروش یه پورسانتی بگیرن.
این بود ماجرای این اسکریپت :دی

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
نوشته های رنگ قرمز بالا تایید میشه ولی نکته ای که هست این بود وحید گرامی قبل از راه اندازی فردبلاگ سرخ بلاگ رو راه اندازی کرده بود و بعد با کاظمی فرد که یکی از فعالان تو رزبلاگ هم هستن ( tem98 ) فردبلاگ رو زدن و سرخ بلاگ رو هم منتقل کردن به فردبلاگ که بعد چه ها شد که بین این 2 نفر مشکل پیش اومد و حتی تو اخبار خود فردبلاگ نوشتن که وحید گرامی که 50% سایت رو داشت دیگه مدیر سایت نیست و خارج شد.
وحید گرامی هم چون هزینه کرده بود و میثم کاظمی فرد هم بهش پول اش رو پس نداده بود وحید هم بکاپ فردبلاگ رو که گرفته بود رو خواست اسکریپت اش رو بفروشه تا هزینه اش بازگرده ولی خبر نداشت که اسکریپت رو کاظمی فرد کدنویسی کرده بود برای همین به مشتری که فروخت اسکریپت کار نکرد بعد از ماجرا 1 ماه بعدش به خود من زنگ زد و گفت که اسکریپت رو داده درست کردن.
همین آپلودتک هم به گفته خودشون ( گرامی ) مال ایشون هست که میخواستن تو همین پی تی هم بفروشن ولی جایی که ازش هاست گرفته بود گفت از دست اش درآورده سایت رو الان رتبه زیر 400 ایران شده سایت ولی اون موقع هنوز 1000 نشده بود فکر کنم.
دوستان سلام :) یه لطف کوچولو بهم میکینی :دی تو یه مسابقه آهنگسازی شرکت کردم :) به رای نیاز دارم واسه کارم :( اصلان هم کاری نداره فقط مرام آریایی میخواد :| هرکی کامنت منو میبینه لینک زیر رو باز کنه روی ستاره کلیک کنه همین :X عاشقوتنم :X
Music By Alirezag89 • AXEMix
دوست عزیز این تاپیک جای این پست نیست!
ولی به هر حال امیدوارم موفق باشی :)

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
مارو باش گیر یه مشت بی سواد گیر کردیم
خیلی باحالی به مولا
biggrinsmiley.gif
دم از سواد برنامه نویسی میزنی بعد نمیدونی "کلاسیک"-و چجوری مینویسن!

mehrdad00200

Registered User
لایک‌ها
18
مدیر زیبا بلاگ هستم
اقای عزیز من یک ماه و اندی هست که اسکریپت رو از شما خریدم ولی شما هنوز برام راه اندازیش نکردید
امیدوارم بعد از 40 روز تا فردا راه اندازی بشه
با تشکر

hyperhamid

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
خیلی باحالی به مولا
biggrinsmiley.gif
دم از سواد برنامه نویسی میزنی بعد نمیدونی "کلاسیک"-و چجوری مینویسن!

من نمیدونم تو دهات ما

celassic

رو اینجوری مینویسن شما چطوری مینویسید :))

از روی اطلاعات فهمیدم اذربایجانی اگه منظورت مدل ترکی هست kelassik فک کنم منظوته :D

باور کنید ما 98% ادعای وبمستر بودنمون میشه به یکی از دوستان که سایت دانلود داشت

خیلی زحمت میکشید و میخوام اسم نیارم ولی میارم که نگن......... راحت دانلود رو دیدین

4 ساله داره درجا میزنه گفتم HotLink Protection رو فعال کن روی فرمت zip امارت 2 برار میشه

خلاصه بماند چی گفت هرچی بود اسمشم نشنیده بود و بعد که انجام دادم هم فشار هاست دانلود نصف شد

و امارش 5 برابر شد بماند

نوشته های رنگ قرمز بالا تایید میشه ولی نکته ای که هست این بود وحید گرامی قبل از راه اندازی فردبلاگ سرخ بلاگ رو راه اندازی کرده بود و بعد با کاظمی فرد که یکی از فعالان تو رزبلاگ هم هستن ( tem98 ) فردبلاگ رو زدن و سرخ بلاگ رو هم منتقل کردن به فردبلاگ که بعد چه ها شد که بین این 2 نفر مشکل پیش اومد و حتی تو اخبار خود فردبلاگ نوشتن که وحید گرامی که 50% سایت رو داشت دیگه مدیر سایت نیست و خارج شد.
وحید گرامی هم چون هزینه کرده بود و میثم کاظمی فرد هم بهش پول اش رو پس نداده بود وحید هم بکاپ فردبلاگ رو که گرفته بود رو خواست اسکریپت اش رو بفروشه تا هزینه اش بازگرده ولی خبر نداشت که اسکریپت رو کاظمی فرد کدنویسی کرده بود برای همین به مشتری که فروخت اسکریپت کار نکرد بعد از ماجرا 1 ماه بعدش به خود من زنگ زد و گفت که اسکریپت رو داده درست کردن.
همین آپلودتک هم به گفته خودشون ( گرامی ) مال ایشون هست که میخواستن تو همین پی تی هم بفروشن ولی جایی که ازش هاست گرفته بود گفت از دست اش درآورده سایت رو الان رتبه زیر 400 ایران شده سایت ولی اون موقع هنوز 1000 نشده بود فکر کنم.

دوست عزیز این تاپیک جای این پست نیست!
ولی به هر حال امیدوارم موفق باشی :)

بله فبلا سرخ بلاگ بالا بوده که میثم گولش زد و سو استفاده کرد از ایشون.. میسم ادم فعالی نیست ایشون دزده به هوای درست کردن سیستم

میاد تو هاست و اسکیریپت های مکردم رو میدوزده خود اقای جواب صداقت پور گفتن یاسی بلاگ رو کاظمی فرد پخش کرد.

فرد بلاگ هیچ مدیر و برنامه نویسی نداره و فقط اقای صداقت پور نوشتن tem98.ir هم برای خود جواد هست و یثم بازم کاره ای نبود پروژه

تم 98 تبلیغاتی بود چون داهخل قالبها کد پاپ آپ میذاشت برادر از من بپرس من صادقانه بهت بگم.

من براش بک آپ گرفتم گفتم میثم کد کره من این اسکیریپت رو دارم که خود اطلاعات کانفیگ رو روی سرخ بلاگ تنظیم کردم دادم.

عزی زنگو کاظمی فرد بابا این کد نویسی خودمه اشکالاشو تمام من گرفتم مثلا بک آپ گیری مشکل داشت دیتابیس بهینه نبود

میثم هم پاسخ به نظرات گذاشت و چند تا امکان قرار گزاشتیم من رفع ایراد و بهینه سازی کنم اون امکان گکه شد اینی که داری میبینی

آپلود تک مال خودمه اینم لینک تاپیک که فروختم 1.500.000

http://forum.persiantools.com/t298357.html#post5626184

خوب هاست رو ازش گرفته دامین رو که میتونست بفروشه اقا چرا گول همچین شیادایی رو میخورییننننننننن ؟؟؟؟

اون کاربرای بالا هم که به ما انگ لوله بازکنی میزنن خودشون چاه توالت تخلیه میکنن همشون دوستان اون کسین که شکایت کردم....

اقای گرامی گول خورد ادم تو چیزی که سر رشته نداره نیاد بهتره حتی همین وبلاگدهی رو به کسی که تا کمی از کد نویسی سر در میاده پیشنهاد میدم

Last edited:

mehrdad00200

Registered User
لایک‌ها
18
من نمیدونم تو دهات ما

celassic

از روی اطلاعات فهمیدم اذربایجانی اگه منظورت مدل ترکی هست kelassik فک کنم منظوته :D

باور کنید ما 98% ادعای وبمستر بودنمون میشه به یکی از دوستان که سایت دانلود داشت

خیلی زحمت میکشید و میخوام اسم نیارم ولی میارم که نگن......... راحت دانلود رو دیدین

4 ساله داره درجا میزنه گفتم HotLink Protection رو فعال کن روی فرمت zip امارت 2 برار میشه

خلاصه بماند چی گفت هرچی بود اسمشم نشنیده بود و بعد که انجام دادم هم فشار هاست دانلود نصف شد

و امارش 5 برابر شد بماند

بله فبلا سرخ بلاگ بالا بوده که میثم گولش زد و سو استفاده کرد از ایشون.. میسم ادم فعالی نیست ایشون دزده به هوای درست کردن سیستم

میاد تو هاست و اسکیریپت های مکردم رو میدوزده خود اقای جواب صداقت پور گفتن یاسی بلاگ رو کاظمی فرد پخش کرد.

فرد بلاگ هیچ مدیر و برنامه نویسی نداره و فقط اقای صداقت پور نوشتن tem98.ir هم برای خود جواد هست و یثم بازم کاره ای نبود پروژه

تم 98 تبلیغاتی بود چون داهخل قالبها کد پاپ آپ میذاشت برادر از من بپرس من صادقانه بهت بگم.

من براش بک آپ گرفتم گفتم میثم کد کره من این اسکیریپت رو دارم که خود اطلاعات کانفیگ رو روی سرخ بلاگ تنظیم کردم دادم.

عزی زنگو کاظمی فرد بابا این کد نویسی خودمه اشکالاشو تمام من گرفتم مثلا بک آپ گیری مشکل داشت دیتابیس بهینه نبود

میثم هم پاسخ به نظرات گذاشت و چند تا امکان قرار گزاشتیم من رفع ایراد و بهینه سازی کنم اون امکان گکه شد اینی که داری میبینی

آپلود تک مال خودمه اینم لینک تاپیک که فروختم 1.500.000

http://forum.persiantools.com/t298357.html#post5626184

خوب هاست رو ازش گرفته دامین رو که میتونست بفروشه اقا چرا گول همچین شیادایی رو میخورییننننننننن ؟؟؟؟

اون کاربرای بالا هم که به ما انگ لوله بازکنی میزنن خودشون چاه توالت تخلیه میکنن همشون دوستان اون کسین که شکایت کردم....

اقای گرامی گول خورد ادم تو چیزی که سر رشته نداره نیاد بهتره حتی همین وبلاگدهی رو به کسی که تا کمی از کد نویسی سر در میاده پیشنهاد میدم

اقای عزیز برای بار اخر چرا نمیای کار زیبا بلاگ رو به اتمام برسونی؟
پس معلوم میشه نمیخوای بابت پولی که گرفتی کار ما رو انجام بدی
حتی شمارم رو هم سه بار دادم ولی هیچ زنگی نزدید و حتی جواب ما رو هم نمیدید
دوستان خودتون قضاوت کنید
40 روزهست که وبلاگدهی رو ازشون خریدم ولی برام راه اندازیش نکردن و هر روز یه بهونه اوردن
اگه واقعا راست میگید کار زیبا بلاگ رو تموم کنید . یا هم تا فردا پول منو پس بدید اصلا 100 تومنش رو هم بردارید بقیش رو بهم بدید نخواستم
بای

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
من نمیدونم تو دهات ما

celassic

ما به همراه ساکنین این کره خاکی و همینطور منظومه های همسایه مون می نویسیم Classic. :hmm:
موفق باشی :blink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا