برگزیده های پرشین تولز

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و لوازم جانبی مرتبط با قیمت استثنایی

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
ممنون بابت توضیحات
شرایط خرید برای مورد زیر را هم می فرمائید؟ تعداد بیشتر تخفیف هم داره؟
ست فیلتر برای مصرف یک سال شامل چهار عدد فیلتر مرحله 1، دو عدد فیلتر مرحله 2 و دو عدد فیلتر مرحله 3، 12000 تومان
شرایط براتون ارسال شد.​

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام
تا حالا کسی از این دوستمون خرید کرده؟
نصبش راحته؟ دستگاش چطوره؟ خوبه؟ راضی هستید؟
نحوه دریافتش چطوره؟
نمیشه حضوری بخریم؟ (قم میتونم بیام مشکلی نیست) (البته ببخشید من چند بار با خرید اینترنتی مشکل پیدا کردم، شما به بزرگی خودتون ببخشید)
با تشکر

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام
تا حالا کسی از این دوستمون خرید کرده؟
نصبش راحته؟ دستگاش چطوره؟ خوبه؟ راضی هستید؟
نحوه دریافتش چطوره؟
نمیشه حضوری بخریم؟ (قم میتونم بیام مشکلی نیست) (البته ببخشید من چند بار با خرید اینترنتی مشکل پیدا کردم، شما به بزرگی خودتون ببخشید)
با تشکر

سلام دوست عزیز،
- فعلا کسی خرید نکرده ولی چند نفری زمزمه هایی کردن که میخوان خرید کنند.
- در مورد نصب توی پستای قبلی یه توضیحاتی رو دادم، ضمن اینکه یه سی دی آموزش نصب هم توی جعبه دستگاه براتون میفرستم. ولی همونطور که قبلا هم توضیح دادم اگه با کارهای فنی زیاد آشنایی ندارید، اجازه بدید یه کسی که به این کار وارده دستگاه رو براتون نصب کنه، که معمولا توی اکثر شهرها نصاب این دستگاه ها هستند و هزینه اندکی نصب دریافت میکنند (چیزی حدود 5000 تومن). در کل نصب آسانی داره و کسی که به کارهای فنی آشنا باشه، نیم ساعته دستگاه رو نصب و راه اندازی میکنه.
- نحوه دریافت هم بدین صورته که بعد از واریز وجه، من دستگاه رو به آدرستون ارسال میکنم.
- حضوری هم میتونید بخرید و من در خدمتم.
- شرایط رو هم براتون ارسال کردم.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این دستگاه های تصفیه پسماند هم داره که بره تو فاضلاب؟یا نیازی به فاضلاب نداره؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
این دستگاه های تصفیه پسماند هم داره که بره تو فاضلاب؟یا نیازی به فاضلاب نداره؟

بله، یه شیلنگ داره که وصل میشه به فاضلاب، البته وصل شیلنگ پسماندش بسیار راحته و به همون فاضلاب زیر سینک وصل میشه. در ضمن بیشتر پس آبه تا پس ماند چون به صورت مایع بسیار رقیق خارج میشه.

یه نکته بسیار مهم هم در پست 7، در همین رابطه گفتم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
منم از این دستگاها دارم و راضی هستم. چیز خوبیه بخرین.

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان،

قبلا در پست اول نکاتی رو در مورد آب تهران متذکر شده بودم، که امروز در تیتر اول یه روزنامه دولتی مطلبی رو دیدم که بد نیست شما هم بخونید.

تردید در سلامت آب تهران

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

شنیدم نیترات آب تهران تو بعضی مناطق بالاست. دستگاه های شما برای اون هم میتونه کاری بکنه؟

سلام دوستان،

قبلا در پست اول نکاتی رو در مورد آب تهران متذکر شده بودم، که امروز در تیتر اول یه روزنامه دولتی مطلبی رو دیدم که بد نیست شما هم بخونید.

تردید در سلامت آب تهران

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
عزیز ادرس و شرایط رو پخ کن:cool:
ارسال شد
سلام

شنیدم نیترات آب تهران تو بعضی مناطق بالاست. دستگاه های شما برای اون هم میتونه کاری بکنه؟

بله، اگه به توضیحات پست اول نگاه کنید اونجا توضیح کامل دادم، فقط فکر نمیکنم 100 درصد نیترات رو بگیره، ولی مطمئنم درصد بالایی از نیترات آب رو میگره، و آب تصفیه شده در این روش، از نظر "میزان حد مجاز نیترات" در زمره آب های با استاندارد بسیار بالا قرار میگره.

Last edited:

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزيز شرايط خريد رو براي من ارسال بفرماييد(با يه ست فيلتر اضافه)
فقط دو تا سوال داشتم
1- فيلترهاش تو بازار موجود هست؟ يعني اگه ما ديگه به شما دسترسي نداشته باشيم قطعاتشو تو بازار پيدا مي كنيم
2- من يه مقدار نگران نصبشم ممكنه چند تا عكس از يه جا كه نصب شده بزاريد لطفا

mohsen1388

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز
من ساکن خوزستان هستم و شاید بدونید اینجا چیزی به عنوان آب آشامیدنی وجود نداره ... هر خونه یکی از این دستگاههای تصفیه آب دارن ، یا اینکه از بیرون (مغازه آب فروشی !! دقت کنید با آب معدنی بطری و.. .فرق داره!) تهیه میکنن .
من فیلتر یک و دو سه جنس خوب میخوام . فقط تایوانی ... اگه خیالم رو از بابت قیمت و جنس فیلترها راحت کنید واسه خیلی از دوستان میخوام بگیرم ... فقط یه جور باشه که آبروی ما رو بخری ...

homo

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام
لطف كنيد شرايط رو برا منم ارسال كنيد
آيا دستگاه تصفيه آب باكتري و ويروسهارم از بين ميبره؟

Last edited:

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزيز شرايط خريد رو براي من ارسال بفرماييد(با يه ست فيلتر اضافه)
فقط دو تا سوال داشتم
1- فيلترهاش تو بازار موجود هست؟ يعني اگه ما ديگه به شما دسترسي نداشته باشيم قطعاتشو تو بازار پيدا مي كنيم
2- من يه مقدار نگران نصبشم ممكنه چند تا عكس از يه جا كه نصب شده بزاريد لطفا
1- بله، فيلترها در بازار موجوده.
2- به همراه دستگاه سي دي آموزشي نصب براتون ارسال ميشه، در ضمن بازم ميگم اگه به كار فني زياد وارد نيستيد، لطفا نصب دستگاه رو به يه نصاب بسپاريد، كه معمولا هزينه كمي هم داره (معمولاهزينه نصب 10000 تومنه)
شرايط ارسال شد.
دوست عزیز
من ساکن خوزستان هستم و شاید بدونید اینجا چیزی به عنوان آب آشامیدنی وجود نداره ... هر خونه یکی از این دستگاههای تصفیه آب دارن ، یا اینکه از بیرون (مغازه آب فروشی !! دقت کنید با آب معدنی بطری و.. .فرق داره!) تهیه میکنن .
من فیلتر یک و دو سه جنس خوب میخوام . فقط تایوانی ... اگه خیالم رو از بابت قیمت و جنس فیلترها راحت کنید واسه خیلی از دوستان میخوام بگیرم ... فقط یه جور باشه که آبروی ما رو بخری ...
فيلتر هاي ما جنس مرغوبي دارند و از نوع استاندارد ميباشند، از بابت كيفيت فيلتر ها خيالتون راحت باشه.
شرايط ارسال شد.
سلام
لطف كنيد شرايط رو برا منم ارسال كنيد
آيا دستگاه تصفيه آب باكتري و ويروسهارم از بين ميبره؟
بله، با توجه به بزرگتر بودن اندازه باكتري ها و ويروسها، از منافذ ممبران دستگاه، همه باكتري ها و ويروسها از آب جداسازي خواهند شد.
شرايط ارسال شد.

Last edited:

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز شما از این پارچ های تصفیه اب ندارید ؟ مارک brita معروفترینشه:

230398199.jpg

w1900

Registered User
لایک‌ها
0
شرایط رو لطفا.....با پست میفرستید..؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
Last edited:

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام آقا این شیر برقی را بیشتر در موردش توضیح بفرمایید ممنون

در دستگاه های معمولی از چهار راهی برای قطع آب استفاده میشد، که چهار راهی در قطع آب دقت عمل، و سرعت کمی داره.

ولی در دستگاه هایی که از شیر برقی استفاده میشود، قطع آب هوشمند و سریع میباشد.

Last edited:

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز

فیلتر ها براتون ارسال شد.

بالا