برگزیده های پرشین تولز

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و لوازم جانبی مرتبط با قیمت استثنایی

mohammadmax1

Registered User
لایک‌ها
3
طعم آبش هم مثل نصب دستگاه بسیار لذت بخش و گوارا بود ( در واقع آبش هیچ طعمی نداشت:happy: )
بسیار لذت بردیم
پیشنهاد میشه از این دستگاه استفاده کنید.

919

Registered User
لایک‌ها
3
برای اینکه تاپیک دوستمون هم فعال بشه
مبلغ مورد نظر به حسابتان واریز شد :)

Sasanby

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا شما فیلتر یخچال kenmore
داری ؟ خیلی دنبایشم

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
قیمت های شما نسبت به بازار خیلی خوبه..
موفق باشید...

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
برای اینکه تاپیک دوستمون هم فعال بشه
مبلغ مورد نظر به حسابتان واریز شد :)

دستگاه براتون ارسال گردید.
با تشکر.:)

اقا شما فیلتر یخچال kenmore
داری ؟ خیلی دنبایشم

شاید بتونم برات پیدا کنم، ولی بهت قول نمیدم، لطفا یه عکس یا لینک ازش بزار تا ببینم چه کار میتونم بکنم.:)

قیمت های شما نسبت به بازار خیلی خوبه..
موفق باشید...
خواهش میکنم دوست عزیز، شما لطف دارید.

قیمت فیلترها چنده؟
اگه منظورتون قیمت فیلتر های دستگاه های تصفیه آب هست، که در پست دوم همین تاپیک گذاشتم.:)

ahmius

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
يه سوال داشتم
فرض کنید که بنده دستگاه اول رو بخوام
آیا برای نصب شیر باید سینک دستشویی سوراخ بشه؟
با تشكر

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
يه سوال داشتم
با تشكر

سلام دوست عزیز،

تمامی دستگاه های موجود در بازار، من جمله دستگاه های ما، از شیر روی سینکی استفاده میکنند که برای استفاده باید سینک سوراخ شود. روش انجام کار در سی دی آموزشی دستگاه توضیح داده شده و جای نگرانی نیست (چون یه سوراخ کوچک ایجاد میشه و هیچ آسیبی نمیرسونه). اگر نمیخواهید سینک ظرفشویی را هم سوراخ کنید، از یکی از دوستان شنیدم در بازار یه چیزی اومده شبیه جا صابونی که به دیوار پیچ میشه و میتونید اون رو سوراخ کنید و شیر رو روی اون نصب کنید.

با احترام:)

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
سلام
يه سوال داشتم
با تشكر

شما میتونید شیر را با بست به دیوار یا لوله ببندید

خودمم همین کارو کردم ;)

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
میتونی یه عکس ازش بزاری؟
با تشکر.

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوست عزيز

مبلغ به حسابتون واريز شد

مشخصات و آدرس خودمو تو پيغام خصوصي اعلام كردم

ali9900

Registered User
لایک‌ها
23
درود
یک سوال برای من پیش اومده
یک نگاهی که به وب سایت شرکتهای تصفیه آب کردم و توضیحات رو خوندم متوجه شدم که این سیستم در مرحله پنجم آب مقطر تولید میکنه و اگر مایل باشید در مرحله ششم مواد معدنی اضافه میکنه
خوب سوال من همینجاست چرا اینهمه هزینه و گرفتاری و فیلتر و اینها برای تولید اب مقطر؟ در صورتی که میتوان اب مقطر را با تقطیری راحت و ارازن قیمت بدست اورد و هیچ شکی هم در اب تولیدی در روش تقطیر شده نیست
در نهایت میتوان مواد معدنی اضافه کرد به این اب مقطر.
میخواستم نظر شما رو بدونم راجب این مورد که چرا اینقدر فیلتر در صورتی که با تقطیر میتوان به همان نتیجه و یا حتی بهتر از این نتیجه رسید
سپاس

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوست عزيز

مبلغ به حسابتون واريز شد

مشخصات و آدرس خودمو تو پيغام خصوصي اعلام كردم

دستگاه براتون ارسال شد.

درود
یک سوال برای من پیش اومده
یک نگاهی که به وب سایت شرکتهای تصفیه آب کردم و توضیحات رو خوندم متوجه شدم که این سیستم در مرحله پنجم آب مقطر تولید میکنه و اگر مایل باشید در مرحله ششم مواد معدنی اضافه میکنه
خوب سوال من همینجاست چرا اینهمه هزینه و گرفتاری و فیلتر و اینها برای تولید اب مقطر؟ در صورتی که میتوان اب مقطر را با تقطیری راحت و ارازن قیمت بدست اورد و هیچ شکی هم در اب تولیدی در روش تقطیر شده نیست
در نهایت میتوان مواد معدنی اضافه کرد به این اب مقطر.
میخواستم نظر شما رو بدونم راجب این مورد که چرا اینقدر فیلتر در صورتی که با تقطیر میتوان به همان نتیجه و یا حتی بهتر از این نتیجه رسید
سپاس

سلام دوست عزیز،
ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که اطلاعات رو کمی به اشتباه متوجه شدید. چون مرحله پنجم اصلا نقشی در تصفیه آب نداره، و این سیستم ها آب مقطر هم تولید نمیکنه، بلکه اکثر املاح موجود در آب رو میگیره ولی اینکه 100 درصد املاح رو بگیره و آب خالص یا آب مقطر به شما تحویل بده واقعیت نداره.
فکر میکنم اگر جایی هم اشاره به تولید آب مقطر نموده، بی اطلاع بودند و طرز کار این دستگاه ها رو متوجه نشدند.:)
به هر صورت بنده در پست اول در مورد طرز کار دستگاه توضیح دادم و اشاره ای هم به تولید آب مقطر نکردم.
میتونم بپرسم طرز کار این دستگاه های تولید آب مقطر چگونه است و هزینه ش چقدره؟
با احترام.:)

Last edited:

ali9900

Registered User
لایک‌ها
23
یعنی شما طرز کار دستگاه تقطیر را نمیدانید؟ باور کردنش مشکله
ولی مدل ابتداییش به این صورته که بخار اب رو از لوله ای که بالای ظرف درحال جوش هست
رد میکنن و لوله در مسیر از منبعی خنک مثلا اب معمولی رد میشود و تبدیل به اب مقطر خالص
میشود اگز طرفی که اب در ان میریزد تمیز باشد میشود گفت آب 100 درصد خالص و پاک است
حالا تو این مرحله فیلتر مینرال را اضافه کنید خروجی این از اینهمه فیلتری که دستگاه شما
برای تصفیه استفاده میکنه مطمئن تره
قبول دارید؟

من میخوام مطلب برام روشن شه که اینهمه خرج و فیلتر نهایتا نتیجه اش در حد یک تقطیر
ساده است (جدای از فیلتر مینرال)یامن اشتباه میکنم؟

Last edited:

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
ولی مدل ابتداییش به این صورته که بخار اب رو از لوله ای که بالای ظرف درحال جوش هست
رد میکنن و لوله در مسیر از منبعی خنک مثلا اب معمولی رد میشود و تبدیل به اب مقطر خالص
میشود اگز طرفی که اب در ان میریزد تمیز باشد میشود گفت آب 100 درصد خالص و پاک است
حالا تو این مرحله فیلتر مینرال را اضافه کنید خروجی این از اینهمه فیلتری که دستگاه شما
قبول دارید؟

من میخوام مطلب برام روشن شه که اینهمه خرج و فیلتر نهایتا نتیجه اش در حد یک تقطیر

دوست عزیز واقعاً فکر می کنید تقطیر اینقدر ساده است؟ 10 لیتر آب را با روش تقطیر تهیه کنید ببینید چقدر زمان و هزینه لازم داره؟
ضمناً در روش تقطیر گرمای زیادی تولید می کنید که این گرما را باید از آب و محیط بگیرید و اینکار هزینه بالایی دارد و چون مقرون بصرفه نیست اینکار را نمی کنند وگرنه آب بدست آمده از روش تقطیر بسیار خالص و بهداشتی است
می توانید امتحان کنید ببینید چقدر دردسر داره
این روش (اسمز معکوس) ارزانترین و راحت ترین راه حل موجود است.
موفق باشید

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
قبول دارید؟

عذر میخوام منظورم رو بد بیان کردم. :blush: من طرز کار دستگاه تقطیر رو میدونم و فکر میکنم این توضیحی که دادید همه بلدند، بیشتر منظورم این بود دستگاه تقطیری که مورد نظر شماست و میشه از بازار تهیه کرد چقدر هزینه ش میشه و مشخصاتش چیه؟ اگه ممکنه عکس هم ازش بزارید. و اینکه مارکش چیه و ساخت کدام کشوره؟

با آرزوی موفقیت برای شما:)

دوست عزیز واقعاً فکر می کنید تقطیر اینقدر ساده است؟ 10 لیتر آب را با روش تقطیر تهیه کنید ببینید چقدر زمان و هزینه لازم داره؟
ضمناً در روش تقطیر گرمای زیادی تولید می کنید که این گرما را باید از آب و محیط بگیرید و اینکار هزینه بالایی دارد و چون مقرون بصرفه نیست اینکار را نمی کنند وگرنه آب بدست آمده از روش تقطیر بسیار خالص و بهداشتی است
موفق باشید

ممنون از پاسخ شما.

Last edited:

ali9900

Registered User
لایک‌ها
23
موفق باشید

درود بر شما به این میگن یه جواب تخصصی که انتظار داشتم جناب گاما اینو میگفتن
ولی باید گفت که تقطیر زیاد هم پرخرج نیست با گاز مفتی که در ایران وجود داره
شاید در فرانسه و المان که انرژی گرونه حرف شما درست باشه ولی در ایران نه.

عذر میخوام منظورم رو بد بیان کردم. :blush: من طرز کار دستگاه تقطیر رو میدونم و فکر میکنم این توضیحی که دادید همه بلدند، بیشتر منظورم این بود دستگاه تقطیری که مورد نظر شماست و میشه از بازار تهیه کرد چقدر هزینه ش میشه و مشخصاتش چیه؟ اگه ممکنه عکس هم ازش بزارید. و اینکه مارکش چیه و ساخت کدام کشوره؟

با آرزوی موفقیت برای شما:)

دوست گلم لازم نیست دستگاه تقطیر مارک دار باشه هر چند در ناصر خسرو و یا
تقاطع ولی عصر و جمهوری میتوان مارک دارش هم پیدا کرد ولی یک قابلمه و چند
متر لوله مسی و یک سطل اب میشه دستگاه تقطیر
اما مدل خوشگلش رو از همون جایی که ادرس دادم و لوازم ازمایشگاه میفروشن
میشه خردید شیشه ای و نهاینا مارکهای معمولی 15-20 تومان و مارکهای مشهور
مانند پیرکس 45-50 تومان قیمت دارند بسیار هم شیشه های زیبایی هستند

بالا