برگزیده های پرشین تولز

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و لوازم جانبی مرتبط با قیمت استثنایی

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
دوست عزیز من هم 4 سری فیلتر یکساله می خواهم فقط اگر ممکنه قبلش عکس لیبل فیلتر ها رو برام بفرستید
مبلغ کل را هم بفرمائید
ممنون

mohammadmax1

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
آقا من دستگاه تصفیه 6 مرحله ای زیر سینکی پایه دار، گیج دار، شیر میکس دار و داری شیر برقی رو میخوام

لطفا قیمت + هزینه پست + نام و مدل دستگاه رو برام ارسال کنید
آدرس من :مازندران - بابلسر

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

آقا بخرین که خیلی خوبه این تصفیه چیا

من یکی ازین 163 تومنیا خریدم خیلی عالیه

قیمت کردم 230 تومنه ... قیمت ایشون واقعا عالیه

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
آقا من دستگاه تصفیه 6 مرحله ای زیر سینکی پایه دار، گیج دار، شیر میکس دار و داری شیر برقی رو میخوام

شرایط براتون ارسال شد

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
کاش میشد ورودی و خروجی آب دستگاه رو برای آنالیز به یک مرکز آزمایشی معتبر میفرستادید و نتیجه را با اسناد اعلام میکردید . خیال همه راحت میشد و فروش هم یقینا بالاتر میرفت.

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
کاش میشد ورودی و خروجی آب دستگاه رو برای آنالیز به یک مرکز آزمایشی معتبر میفرستادید و نتیجه را با اسناد اعلام میکردید . خیال همه راحت میشد و فروش هم یقینا بالاتر میرفت.

سلام دوست عزیز،
اگه تو اینترنت بگردید، ده ها سایت معتبر، که این دستگاه ها رو تست و تایید کردند، پیدا میکنید. این آخرین و بهترین روش تصفیه آب هست که توی اکثر کشورهای پیشرفته هم مردم دارند ازش استفاده میکنند.

اینم یه سایت که میزان حذفیات املاح و مواد رو توسط این سیستم توضیح داده.

http://www.advancedwaterfiltration.com.au/id30.html

اینم سایتی که گواهینامه کیفیت به آب و دستگاهها مربوطه میده، اطلاعات مفیدی توش پیدا میشه.

http://www.wqa.org

به نظر من این دستگاه ها خوبه و خودم 3 ساله دارم ازش استفاده میکنم، اینقدر حساسیت نشون ندید و بیشتر به سلامت خودتون فکر کنید.
آبهای معدنی هم که الان اینقدر توصیه میشه به جای آب تهران بخورید، بعضی هاشون از سلامت لازم برخوردار نیستند.

این گزارش رو هم بد نیست ببینید.

Last edited:

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام

سلام دوست عزیز،
دستگاه به همراه یک سری فیلتر هدیه براتون ارسال شد.

Last edited:

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
سلام عزیز لطفا یکی ازین دستگا ههای 6 فیلتره شیر برقی پایه و گیج دار واسم بفرسین . 163 تومنیا

آدرس و شرایطو واستون پ خ میدم ..

ممنون

Last edited:

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام
تا حالا کسی از این دوستمون خرید کرده؟
نصبش راحته؟ دستگاش چطوره؟ خوبه؟ راضی هستید؟
نحوه دریافتش چطوره؟
نمیشه حضوری بخریم؟ (قم میتونم بیام مشکلی نیست) (البته ببخشید من چند بار با خرید اینترنتی مشکل پیدا کردم، شما به بزرگی خودتون ببخشید)
با تشکر

یک دستگاه تصفیه 6 مرحله ای زیر سینکی پایه دار، گیج دار، شیر میکس دار و داری شیر برقی، به همراه یک سری فیلتر هدیه، تحویل جناب حیدر نیا شد.:)

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام
من بصوت حضوری این سیستم را تحویل گرفتم.
البته دوست عزیزمون لطف کردن یک سری فیلتر (یک عدد برای هر مرحله و جمعا سه فیلتر) هدیه :)دادند اما تخفیف ندادند :( و اگه دوباره بخوام خرید کنم حضوری نمیرم و میگم که با پست بفرستند (البته من تصمیم داشتم به این بهانه یه زیارتی هم بروم).
با توجه به اینکه من نمیخواستم سیستم را در زیر سینک قرار بدم لوله اضافه هم تحویل دادند.
کلیه قطعات بصورت کاما بود و برای نصبش به هیچ ابزار و وسیله اضافه نیاز پیدا نکردم و جالب بود که تمام اتصالات لوله ها با دست و بدون ابزار بسته میشد و کاملا هم آب بندی بود
من فکر کردم بهتره حداقل دو سری فیلتر یکساله رو بگیرم و چون فیلتر مرحله یک هم مارک خیلی خوبی بود و قیمتش هم مناسب بود واسه همین مصرف 6 ساله ام رو هم گرفتم.
البته چند تا نکته بود که فکر کنم اگه بگم بهتره و کسانی که میخوان این سیستم رو بخرن، بهتره آمادگیش رو داشته باشن.
روی کارتن دستگاه مارک Clear Water چاپ شده و یه برچسبی هم به همین نام جلوی دستگاه خورده اما هیچ جایی بصورت برجسته ندیدم، بر روی حوزی ها هم برچسب خورده بود همینطور روی فیلتر 5 و 6 ، ممبران هم که بصورت جداگانه بود که در زمان راه اندازی نصب میشد.
فیلتر جداگانه ای که هدیه داده شد و من خریدم KemFlow بود که فیلتر خوبی است و بصورت برجسته روی فیلتر هک شده است اما فیلتری که بصورت پیشفرض داخل سیستم بود نمیدونم مارکش چی بود چون مارک نداشت و من یه دونه از کم فلو ها رو بجاش گذاشتم.
واسه فیلتر مرحله دوم یه سری فیلتر جدید با برچسب CCK بصورت جداگانه از دوستمون خریدم و این cck رو بخای اونی که پیشفرض دستگاه بود گذاشتم اما این فیلترهای cc; نیز فقط برچسب داشتن و هیچ جاییش اسم یا سازنده را بصورت هک شده نداشت.
فیلتر مرحله سوم همونی که در دستگاه بود با اونی که از دوستمون گرفتم یکی بود واسه همین این یکی رو عوض نکردم.
نصبش هم خیلی راحت و خوب بود دو تا نکته در مورد نصبش :
فیلم آموزشی مربوط به دستگاه cck بود که کاملا شبیه هم بودن و من هرچی فیلم رو دیدم چگونگی قرار دادن نصب ممبران در محفظه اصلی خودش رو ندیدم، فکر کنم فیلم آموزشی ناقصه و بهتره راهنمای نصب بصورت یه فایل PDF یا کاغذی هم تهیه شود خیلی بهتر باشه، مطلبی در مورد شستشوی ادواری ممبران هم گفته بشه خوبه

در مورد گارانتی هم، خوب این نکته وجود داره که اصولا این دستگاهها چیزی واسه خراب شدن نداره و فروشنده چند تا برچسب و بارکد بر روی کارتن، فاکتور و خود دستگاه نصب کردند و فاکتور مهر شده بمنزله برگه گارانتی محسوب میشود که فقط شماره موبایل بر روی آن قید شده است.
در کل سیستم خوبیه و جالبه اما نمیدونم چرا وقتی شیر خروجی رو باز میکنم ، آب تصفیه شده رو همینجوری بدون بطری و مارک و برچسب میده بیرون!:cool:!

یه نکته دیگه اینکه من در زمان نصب در مورد ممبران مشکل داشتم که دوست عزیزمون با بزرگواری تمام راهنمایی و کمک کردند
من چون محدودیت جا داشتم، بهتر دیدم از یه فضای مرده آشپزخانه استفاده کنم واسه همین کنار آبگرمکن روی دیوار دستگاه رو نصب کردم، خیلی فنی و کاربردی نصبش کردم، خیلی خوشم اومد.

این هم چند تا عکس از محل نصب و خود دستگاه

با تشکر

Last edited:

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام عزیز لطفا یکی ازین دستگا ههای 6 فیلتره شیر برقی پایه و گیج دار واسم بفرسین . 163 تومنیا

آدرس و شرایطو واستون پ خ میدم ..

ممنون
یک دستگاه 6 مرحله ای پایه دار، گیج دار، شیر میکس دار و دارای شیر برقی به همراه یک سری فیلتر هدیه، براتون ارسال گردید.

با سلام
من بصوت حضوری این سیستم را تحویل گرفتم.
البته دوست عزیزمون لطف کردن یک سری فیلتر (یک عدد برای هر مرحله و جمعا سه فیلتر) هدیه :)دادند اما تخفیف ندادند :( و اگه دوباره بخوام خرید کنم حضوری نمیرم و میگم که با پست بفرستند (البته من تصمیم داشتم به این بهانه یه زیارتی هم بروم).
مبلغ هزینه پستی که قرار بود رایگان باشه رو از مبلغ فاکتور براتون کم کردم.:happy: من تا جایی که راه داشته مبلغ دستگاه رو پایین در نظر گرفتم، بازم برای دستگاه دیگه سعی میکنم جبران کنم.:)

با توجه به اینکه من نمیخواستم سیستم را در زیر سینک قرار بدم لوله اضافه هم تحویل دادند.
دستگاه بدون پایه هم برای اینگونه نصب ها جوابگو خواهد بود، ولی شاید بعدها خواستید دستگاه را بزارید زمین.:)

کلیه قطعات بصورت کامل بود و برای نصبش به هیچ ابزار و وسیله اضافه نیاز پیدا نکردم و جالب بود که تمام اتصالات لوله ها با دست و بدون ابزار بسته میشد و کاملا هم آب بندی بود
من فکر کردم بهتره حداقل دو سری فیلتر یکساله رو بگیرم و چون فیلتر مرحله یک هم مارک خیلی خوبی بود و قیمتش هم مناسب بود واسه همین مصرف 6 ساله ام رو هم گرفتم.
:blink: من فکر کردم این همه فیلتر رو برای دوستتون میخواهید.:D

البته چند تا نکته بود که فکر کنم اگه بگم بهتره و کسانی که میخوان این سیستم رو بخرن، بهتره آمادگیش رو داشته باشن. روی کارتن دستگاه مارک Clear Water چاپ شده و یه برچسبی هم به همین نام جلوی دستگاه خورده اما هیچ جایی بصورت برجسته ندیدم، بر روی حوزی ها هم برچسب خورده بود همینطور روی فیلتر 5 و 6 ، ممبران هم که بصورت جداگانه بود که در زمان راه اندازی نصب میشد.
درسته، اکثر دستگاه های موجود در بازار اسمشون به صورت برچسب روش خورده، و من هنوز دستگاهی رو ندیدم که روش حک شده باشه. دلیل این امر هم اینه که سازندگان دستگاه های تصفیه معمولا تمامی قطعات رو خودشون تولید نمیکنند و فقط مونتاژ کننده میباشند، به عنوان مثال منبع دستگاه برای یک شرکت و پمپ نیز توسط یک شرکت دیگر تولید میشود. تنها جای حک شده دستگاه قسمت زیری پمپ دستگاه هست که به صورت برجسته made in taiwan حک شده.
فیلتر جداگانه ای که هدیه داده شد و من خریدم KemFlow بود که فیلتر خوبی است و بصورت برجسته روی فیلتر هک شده است اما فیلتری که بصورت پیشفرض داخل سیستم بود نمیدونم مارکش چی بود چون مارک نداشت و من یه دونه از کم فلو ها رو بجاش گذاشتم.
به نظر من ابتدا باید از فیلتر های فابریک دستگاه استفاده میکردید چون فیلترهای فابریکش جنس مرغوبی دارند، بخصوص مرحله 2 که coconut (دانه کربن پوسته نارگیل) هست و جنس مرغوبی داره، ولی مسئله ای نیست دفعه بعد برای تعویض حتما از فیلتر های فابریک استفاده کنید.
واسه فیلتر مرحله دوم یه سری فیلتر جدید با برچسب CCK بصورت جداگانه از دوستمون خریدم و این cck رو بجای اونی که پیشفرض دستگاه بود گذاشتم اما این فیلترهای cck نیز فقط برچسب داشتن و هیچ جاییش اسم یا سازنده را بصورت هک شده نداشت. فیلتر مرحله سوم همونی که در دستگاه بود با اونی که از دوستمون گرفتم یکی بود واسه همین این یکی رو عوض نکردم.
همه فیلتر های بازار برچسب خورده و معمولا جاییش حک نمیشه، جز مرحله اول که روی خود فیلتر معمولا حک میکنند. اما حک شدن یا حک نشدن دلیل بر مرغوبیت یا عدم مرغوبیت فیلتر نیست.
نصبش هم خیلی راحت و خوب بود دو تا نکته در مورد نصبش :
فیلم آموزشی مربوط به دستگاه cck بود، که کاملا شبیه هم بودن
بله، این فیلم رو از روی سی دی دستگاه های "سی سی کا" رایت کردم. و همانگونه که ملاحظه فرمودید همه دستگاه ها شبیه هم هستند.
و من هرچی فیلم رو دیدم چگونگی قرار دادن نصب ممبران در محفظه اصلی خودش رو ندیدم، فکر کنم فیلم آموزشی ناقصه و بهتره راهنمای نصب بصورت یه فایل PDF یا کاغذی هم تهیه شود خیلی بهتر باشه
متاسفانه این قسمت در فایل شماره 2 توضیح داده شده که فایل شماره 2 کامل رایت نشده. اگر دسترسی به اینترنت پر سرعت دارید فایل شماره 2 را براتون بزارم تا دانلود کنید.
، مطلبی در مورد شستشوی ادواری ممبران هم گفته بشه خوبه
بنده شستشوی ادواری ممبران رو توصیه نمیکنم، چون اولا تاثیری نداره و ممبران معمولا عمر مفید داره، (این عمل توسط مواد اسیدی و قلیایی برای ممبران های صنعتی به کار میره)، ثانیا اگر طرف در این کار مهارت نداشته باشه ممکنه ممبران رو خراب کنه.
در مورد گارانتی هم، خوب این نکته وجود داره که اصولا این دستگاهها چیزی واسه خراب شدن نداره و فروشنده چند تا برچسب و بارکد بر روی کارتن، فاکتور و خود دستگاه نصب کردند و فاکتور مهر شده بمنزله برگه گارانتی محسوب میشود که فقط شماره موبایل بر روی آن قید شده است.
کاملا درسته، وارد کننده این دستگاه ها یکی از بهترین خدمات گارانتی رو ارائه میده و به توزیع کننده هاش کاملا اطمینان داره، به همین دلیل تمامی فروشندگان این برند دستگاه ها، دستگاه را از تاریخ فاکتور گارانتی میکنند. و دستگاه شما هم تا تاریخ 1390/5/14 دارای ضمانت هست و هر مشکلی پیدا کرد، بنده در خدمت شما هستم.

در کل سیستم خوبیه و جالبه اما نمیدونم چرا وقتی شیر خروجی رو باز میکنم ، آب تصفیه شده رو همینجوری بدون بطری و مارک و برچسب میده بیرون!:cool:!
این مدلیش رو سفارش دادیم برامون تولید کنند، البته قراره علاوه برا آب، نوشابه و آب جو و ...!!! هم بیرون بده.:cool::D
یه نکته دیگه اینکه من در زمان نصب در مورد ممبران مشکل داشتم که دوست عزیزمون با بزرگواری تمام راهنمایی و کمک کردند
خواهش میکنم، پشتیبانی یکی از وظایف ماست.:)

من چون محدودیت جا داشتم، بهتر دیدم از یه فضای مرده آشپزخانه استفاده کنم واسه همین کنار آبگرمکن روی دیوار دستگاه رو نصب کردم، خیلی فنی و کاربردی نصبش کردم، خیلی خوشم اومد.

این هم چند تا عکس از محل نصب و خود دستگاه

با تشکر

بسیار حرفه ای عمل کردید، باید به بقیه دوستان هم توصیه کنم برای نصب مزاحم شما بشن.:happy:

فقط من از دستگاه تا شیر روی سینک رو متوجه نشدم چطوری شیلنگ بردید؟

Last edited:

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
فقط من از دستگاه تا شیر روی سینک رو متوجه نشدم چطوری شیلنگ بردید؟

با سلام
خیلی ممنون.
از پشت یخچال و فریزر شیلنگش رو رد کردم و از یه سوراخکوچک شیلنگ رو بردم زیر سینک .
نصف روز کامل وقت برد. اما خیلی خوب شد چون یه عالمه ظرف زیر سینک بود و جای دیگه ای نمیشد گذاشت.
با تشکر

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
با سلام
خیلی ممنون.
از پشت یخچال و فریزر شیلنگش رو رد کردم و از یه سوراخکوچک شیلنگ رو بردم زیر سینک .
نصف روز کامل وقت برد. اما خیلی خوب شد چون یه عالمه ظرف زیر سینک بود و جای دیگه ای نمیشد گذاشت.
با تشکر

uuuuuuuuuuuuuuuuupppppp

حالا این آبهای تصفیه را میخوری مواظب باش بد عادت نشی :p

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان.

قابل توجه عزیزانی که دستگاه خریداری نموده اند و فایل دوم سی دی آموزشی ناقص میباشد، ادامه فایل دوم را از لینک زیر دانلود کنید.

http://www.4shared.com/video/q1u-6mCj/2_online.html

با تشکر

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
قیمت؟؟؟؟؟؟؟

mohammadmax1

Registered User
لایک‌ها
3
من هم دستگاهم رو با فیلتر اضافی و همچپنین رایگان تحویل گرفته و نصب نمودم (توسط دستان هنرمند و فنی کار خودم:cool:) و از این نصب کردن لذتی بردم شدید ، انشاالله در چند رو اینده در مورد کیفیت آب خروجی هم مطالبی را جهت روشن کردن افکار عمومی عرض خواهم کرد ( فعلا در حال تست آب هستم ، اگر سالم موندم .....:blink::wacko::happy: در خدمت خواهم بود)

بالا