برگزیده های پرشین تولز

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و لوازم جانبی مرتبط با قیمت استثنایی

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
ببخشید یک سوال دیگه. شما که تو کار دستگاه تصفیه هستید، احیانا اسم فیلترهای بلوک کربن جامد رو شنیدید یا نمونه دستگاهش رو در ایران مشاهده کردید؟
این دستگاه‌ها از یک نوع فیلتر خاص استفاده می‌کنند و بدون نیاز به برق کار می‌کنند. البته قیمت شون تا جایی که من دیدم از حدود 300 دلار شروع میشه.
نمیدونم منظورتون چه دستگاهایی میباشد اگر ممکنه عکس یا لینک بگذارید، دستگاهایی که بدون نیاز به برق کار میکنند و در واقع پمپ ندارند، در اصل همین دستگاهای 3 مرحله ای هستند که با ارتقا بعضا به 6 مرحله هم افزایش پیدا میکنند، و چون مرحله اصلی یعنی اسمز معکوس را ندارند آبی تصفیه نمیکنند و فقط بعضی از املاح درشت آب را میگیرند،
فیلتر کربن بلاک هم همون فیلتر مرحله 3 خودمونه، که توضیحشو در صفحه اول تاپیک نوشتم:
مرحله سوم (C) فیلتر کارتریج کربن فشرده (Block Activated Carbon Filter ): ضمن جذب مواد شیمیایی آلی (organics) در تکمیل عملیات دوم تصفیه، درصد بیشتر از مواد شیمیای و کلر آب را حذف میکند تا فیلتر ممبران دستگاه عمر مفید بالاتری داشته باشد.

hamidfx09

Registered User
لایک‌ها
81
دوست عزیز گویا این تاپیک مربوط به فروش تصفیه آب هست .

sorat_net

Registered User
لایک‌ها
1
سلام برای خرید همه 6 فیلتر یک دستگاه تصفیه آب و TDS متر به چه صورت باید اقدام کنم
لیست و قیمت لطفا

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
سلام وقت بخیر
دوست عزیز لطفا شرایط فروش و ارسال و لیست قیمت دستگاهها به همراه لیست قیمت فیلترهارو ارسال بفرمایید
تصاویر صفحه اول هیچکدوم باز نمیشه نمیدونم مشکل از اینترنته منه یا حذف شدن قبلا یه دستگاه 6 مرحله ای خریدم نتونستم ببینم کدومشونه
ممنون

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام وقت بخیر
دوست عزیز لطفا شرایط فروش و ارسال و لیست قیمت دستگاهها به همراه لیست قیمت فیلترهارو ارسال بفرمایید
تصاویر صفحه اول هیچکدوم باز نمیشه نمیدونم مشکل از اینترنته منه یا حذف شدن قبلا یه دستگاه 6 مرحله ای خریدم نتونستم ببینم کدومشونه
ممنون
سلام دوست گلم
متاسفانه سایت آپلود تصاویر از دسترس خارج شده بود که درست شد
با احترام

star80

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
لطفا قیمت و مشخصات دستگاه ها رو برای من ارسال بفرمایید.
با تشکر

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
برادر بهترین مدلی که موجود دارید رو برام میفرستین با قیمت ؟

Mr.Aras

Registered User
لایک‌ها
1
با تشکر از فیلترهایی که ارسال کردید.
یه سوال داشتم، باد مخزن آب خالی شده و باد هم نمیشه.بردم آپاراتی سوزنش را هم عوض کرد باد نشد، گفت والفش باید عوض بشه. مارک مخزن TankPac هست. اینا میشه کاریش کرد یا باید مخزن را هم عوض کنم؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
با تشکر از فیلترهایی که ارسال کردید.
یه سوال داشتم، باد مخزن آب خالی شده و باد هم نمیشه.بردم آپاراتی سوزنش را هم عوض کرد باد نشد، گفت والفش باید عوض بشه. مارک مخزن TankPac هست. اینا میشه کاریش کرد یا باید مخزن را هم عوض کنم؟
متاسفانه چون پرسی هست بعید میدونم تعویض بشه، اگر امکان دارید مخزن را به یکی از همکاران در اصفهان نشان دهید

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام دستگاه تصفیه آب بهترین مدل چیست و چنده ؟

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سلام،
من سال 89 ازتون دستگاه گرفتم. میخواستم ببینم الآن بعد از گذشت 6 سال تانکش رو باید تعویض کنم؟ یا مشکل بهداشتی نداره و همچنان میتوانم ازش استفاده کنم؟ مدل تانکش Tank Pac هست.

ضمنا یه سری اطلاعات درباره فیلترهای 1 میکرونی برای مرحله یک توی وب خواندم.. میخواستم نظرتون رو درباره استفاده از فیلتر 1 میکرونی به جای 5 میکرونی بدونم.

تشکر.

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام،
من سال 89 ازتون دستگاه گرفتم. میخواستم ببینم الآن بعد از گذشت 6 سال تانکش رو باید تعویض کنم؟ یا مشکل بهداشتی نداره و همچنان میتوانم ازش استفاده کنم؟ مدل تانکش Tank Pac هست.

ضمنا یه سری اطلاعات درباره فیلترهای 1 میکرونی برای مرحله یک توی وب خواندم.. میخواستم نظرتون رو درباره استفاده از فیلتر 1 میکرونی به جای 5 میکرونی بدونم.

تشکر.
سلام دوست عزیز
نه نیازی به تعویض منبع نیست
فیلتر 1 میکرونی خوبه و استفاده کنید
با احترام

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
دوست عزیز بهترین و کامل ترین مجموعه الان چی هست