برگزیده های پرشین تولز

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و لوازم جانبی مرتبط با قیمت استثنایی

ershad79

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام،بعد از يكسال كدوم فيلترها بايد عوض بشه؟ قيمت؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام،بعد از يكسال كدوم فيلترها بايد عوض بشه؟ قيمت؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام دوست عزیز
هر سه ماه فیلتر مرحله 1 و هر 6 ماه فیلتر مرحله 2 و 3 باید تعویض گردد.
قیمت فیلترها در صفحه اول تاپیک موجود میباشد
با احترام

silver boy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام لطفا لیست قیمتها رو ارسال کنید
با تشکر

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
محدود كننده جريان فاضلاب يا همون Flow 300 موجود داريد؟ قيمت ؟
قيمت فيلتر هاي سه مرحله اول از نوع Inline را هم لطفا بفرمائيد ؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
محدود كننده جريان فاضلاب يا همون Flow 300 موجود داريد؟ قيمت ؟
قيمت فيلتر هاي سه مرحله اول از نوع Inline را هم لطفا بفرمائيد ؟
سلام دوست عزیز
مورد اول موجود است و قیمت 6 تومان میباشد ولی با توجه به هزینه های ارسال از فروشنده های شهرتون بخرید بهتر براتون میصرفه
مورد دوم هم متاسفانه موجود نداریم
با احترام

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام.پارچ تصفیه آب خونگی داری؟
سلام دوست عزیز
به دلیل اینکه این پارچها واقعا تصفیه کننده آب نیست و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره، نمیاریم، هر چند میتونم برات از همکارا تهیه کنم و با قیمت بسیار کمتری تقدیمتان کنم، ولی خودم توصیه نمیکنم
با احترام

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
سلام دوست عزیز
به دلیل اینکه این پارچها واقعا تصفیه کننده آب نیست و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره، نمیاریم، هر چند میتونم برات از همکارا تهیه کنم و با قیمت بسیار کمتری تقدیمتان کنم، ولی خودم توصیه نمیکنم
با احترام
یک قیمت واسم بگیرید.راستش مستاجرم نمیتونم زیاد خرج کنم

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
قیمت دستگاه هاتون رو میفرستید لطفا ؟

uCore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
اگر فیلتر های 4-5-6 هم موجود دارید لطفا اعلام قیمت کنید و این که فیلتر RO ساخت کجاست ؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
اگر فیلتر های 4-5-6 هم موجود دارید لطفا اعلام قیمت کنید و این که فیلتر RO ساخت کجاست ؟
سلام دوست عزیز
فیلتر مرحله 5 پست کربن، 14 تومان
فیلتر مرحله 6 مینرال، 14 تومان
فیلتر ممبران RO مارک filmtec ساخت آمریکا 50 گالن، 65 تومان
البته مارکهای دیگه ساخت تایوان و کره هم موجوده که ما به دوستان توصیه نمیکنیم
با احترام

DomainX

Registered User
لایک‌ها
7
سلام. لطفا قیمت دستگاه هاتون رو ارسال بفرمایید.
برخی بر این نظر هستند که فیلتر مرحله 6 نبودنش بهتر هست چون بعد از چند وقت توش گل و لای میگیره که خودش محل رشد و تجمع باکتری و انگل میشه، میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم.

از این دستگاه هایی که چند وقت هست وارد شده که فیلترهای ساده تری دارند (از نظر تعویض سریع) هم دارید؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام. لطفا قیمت دستگاه هاتون رو ارسال بفرمایید.
برخی بر این نظر هستند که فیلتر مرحله 6 نبودنش بهتر هست چون بعد از چند وقت توش گل و لای میگیره که خودش محل رشد و تجمع باکتری و انگل میشه، میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم.

از این دستگاه هایی که چند وقت هست وارد شده که فیلترهای ساده تری دارند (از نظر تعویض سریع) هم دارید؟
سلام دوست عزیز
آبی که از فیلتر مرحله 6 عبور میکنه آب کاملا تصفیه شده ست و خودش املاحی ندارد که فیلتر مرحله 6 را آلوده کند، همچنین فیلتر مرحله 6 هر 2 سال یکبار باید تعویض گردد.
دستگاهای ما هم از نظر تعویض فیلتر بسیار ساده هستند، و شما میتوانید در کمتر از 5 دقیقه فیلترها را تعویض نمایید،
همچنین فیلتر دستگاهای ما نسبت به آن دستگاهها بزرگتر بوده و عمر بیشتری دارند، و از نظر قیمت هم نسبت به آن دستگاهها قیمت بسیار پایینتری دارند که باعث میشود در آینده شما هزینه بسیار کمتری صرف نگهداری دستگاه بکنید، (فکر میکنم قیمت فیلترهای ما یک سوم تا یک پنجم آن دستگاها باشد)
در ضمن چون اکثر وارد کنندگان از نوع دستگاهای ما وارد میکنند، بنابراین در تمامی نقاط ایران (حتی کوچکترین شهرها) فیلترهایش قابل دسترس است، ولی فیتلرهای دیگر به وفور قابل دسترس نبوده و معمولا باید از خود نمایندگی بگیرید که معمولا هم قیمتهای چندبرابری نسبت به فیلترهای ما دارند.
با احترام

DomainX

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز
آبی که از فیلتر مرحله 6 عبور میکنه آب کاملا تصفیه شده ست و خودش املاحی ندارد که فیلتر مرحله 6 را آلوده کند، همچنین فیلتر مرحله 6 هر 2 سال یکبار باید تعویض گردد.
با احترام
حرفتون رو قبول دارم. از این لحاظ عرض کردم که آبی که از مرحله 5 خارج میشه خوب 100٪ بدون آلایندگی نیست، در دراز مدت باعث تشکیل رسوب در مرحله 6 نمیشه؟ درسته حالا که هر دو سال اون فیلتر عوض میشه. خودتون احیانا فیلتر مرحله 6 رو کامل بعد یه مدت باز نکردید ببینید داخلش چه اتفاقی میفته بعد یه مدت.

اگر نخواسته باشیم مرحله 6 رو که میشه از دستگاه حذف کرد؟

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
حرفتون رو قبول دارم. از این لحاظ عرض کردم که آبی که از مرحله 5 خارج میشه خوب 100٪ بدون آلایندگی نیست، در دراز مدت باعث تشکیل رسوب در مرحله 6 نمیشه؟ درسته حالا که هر دو سال اون فیلتر عوض میشه. خودتون احیانا فیلتر مرحله 6 رو کامل بعد یه مدت باز نکردید ببینید داخلش چه اتفاقی میفته بعد یه مدت.

اگر نخواسته باشیم مرحله 6 رو که میشه از دستگاه حذف کرد؟
مگر اینکه چند سال بمونه (بیش از 3 4 سال) و دستگاه هم خوب عمل تصفیه را انجام نده تا این اتفاق بیفته، طبیعی هست که هرچیزی که زمان مصرفش بگذره فاسد بشه، ولی تا 2 سال اول بعیده چنین اتفاقی بیفته، یا کیفیت فیلتر مرحله 6 خوب نباشه
بله میشه فیلتر مرحله 6 را هر زمانی که نخواستید از دستگاه حذف کنید، و این کار را به آسانی خودتون هم میتونید انجام بدید.

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
سلام ممبران ۷۵ هم دارید ( امریکایی )
اگه موجود دارید قیمت رو لطف کنید

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام ممبران ۷۵ هم دارید ( امریکایی )
اگه موجود دارید قیمت رو لطف کنید
سلام دوست عزیز
متاسفانه چندماهی است که ممبران 75 آمریکایی وارد نشده و در بازار موجود نیست، مگر بعضی از همکاران از قبل داشته باشند، اگر نیاز ضروری ندارید از 50 استفاده کنید، و اگر دستگاه نیمه صنعتی دارید پیشنهاد میدم از 100 استفاده کنید، در غیر اینصورت بفرمایید تا از همکاران برایتان سوال کنم.
با احترام

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
پس قیمت ممبران ۵۰ و ۱۰۰ رو لطف کنید ( ایا ممبران ۱۰۰ روی دستگاه های خونگی جواب میده ؟ )

Last edited:

DomainX

Registered User
لایک‌ها
7
ببخشید یک سوال دیگه. شما که تو کار دستگاه تصفیه هستید، احیانا اسم فیلترهای بلوک کربن جامد رو شنیدید یا نمونه دستگاهش رو در ایران مشاهده کردید؟
این دستگاه‌ها از یک نوع فیلتر خاص استفاده می‌کنند و بدون نیاز به برق کار می‌کنند. البته قیمت شون تا جایی که من دیدم از حدود 300 دلار شروع میشه.

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
پس قیمت ممبران ۵۰ و ۱۰۰ رو لطف کنید ( ایا ممبران ۱۰۰ روی دستگاه های خونگی جواب میده ؟ )
قیمت ممبران 50 را در چند پست بالاتر عرض کردم، 65 تومان
ممبران 100 متاسفانه روی دستگاههای خونگی جواب نمیده
با احترام

بالا