برگزیده های پرشین تولز

فروش رادیو لامپی فیلیپس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۱۲ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه اقدام نمایید:
گذاشتن عکس از کالا به همراه گذاردن کاغذ سفید در پس زمینه و یا کادر دوربین و نوشتن موارد : (نام کاربری – نشانی انجمن – تاریخ) با خودکار یا ماژیک یا به صورت تایپ

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
چه جور جنس فروختنه ؟ مدل جدیده ؟
همینجوری اومدی فقط ابعادو نوشتی ؟
عکس !
قیمت ؟!؟

Reborn

Registered User
لایک‌ها
46
پایین تر راه داره ؟
عکس از شاسی ها هم بزار

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
شما که زحمت عکس انداختن رو کشیدی از پشتش هم یه عکس بنداز لطفا.کار میکنه؟

mohammad.mb

Registered User
لایک‌ها
30
قیمت تنده ... ولی خوب بفروشید ..

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
دوستانی که میگن قیمت تنده میتونن بیان ببینن رادیورو مطمینم نظرشون عوض میشه

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
بدنه که بازسازی شده روکش چوب طبیعی هست یا روکش پلاستیکی؟
البته حدس میزنم روکش پلاستیکی باشه چون تابحال نجاری ندیدم که curve رو بتونه veneer کنه تو ایران، خودم با یه زحمتی اینکارو کردم. پرس وکیوم بگ میخواد و حوصله و هزار بار آزمون و خطا. اگه رادیوی شما روکش طبیعی باشه واقعا این قیمت مفته.

لطفا عکس با سایز بزرگتر هم بزارید

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
روکش مال خود رادیو هست و چوبه وفابریک خودشه دست نخورده فقط رنگ پوسته به مرور زمان قرمز شده بود وبافت چوب دیگه پیدا نبود. درب پشتش فرسوده شده بود دادم به آشنا درستکنه که 3روز بعد تماس گرفتو اجازه خواست
رنگ روکش رو پاک کنه که کرد.هیچ دخلو تصرفی صورت نگرفت حتی 1خش کوچیک روش بود اجازه ندادم ترمیمش کنه .. فقط رنگ آسترکهنه پاک شدو1دست روغن زد روش همین.اتفاقا خودم که رفتم تحویل بگیرم مات موندم
از اطلاعات خوبتون ممنونم دوست عزیز لطف کردید
ایمیل یاهو پ.خ کنید عکس ارسال میکنم

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
درود...
بهترین حالت برای اجناس آنتیک اینه که به همون شکل بمونه... اگه بازسازی بشه به نظر من خیلی خوشایند نیست... البته بعضی از وسایل آنتیک مثل سماور امکان داره نیاز به بازسازی خیلی جرئی داشته باشه ولی نه در این حد...
بعضی از آفتابه لگن های قدیمی هم جوشکاری شده هستن مخصوصا قسمت لوله ای شکلش...
اگه به همون شکل قدیمی هم بود به نظر من خیلی بهتر بود چون ارزش و قدمت اون کالا رو نشون میداد...
وسایا داخلش هم تعویض شده یانه همون فیلیپس هستش ؟
عکس بزرگتر هم بیزحمت اگه بذاری خیلی بهتره.... البته از داخلش باشه بهتره...
با سپاس

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام عزیز
با توجه با قیمتی که گذاشتی شاید پیشنهادم برات خوشایند نباشه ! ولی با یه ست پاناسونیک 4 تیکه ژاپنی E750 خیلی تمیز سر میزنم . چون خودت هم مصرف کننده ای قیمت رو بد جوری بالا گذاشتی

مرسی عزیز

hamidpeyk

Registered User
لایک‌ها
7
ازاول دست خودتون بوده؟
چون قبلا یکی مشابه همینوگذاشته بود خیلی ارزون و جای یه بلندگوشم از داخل خالی بود.
اگه اون باشه که احتمالا لامپ هاش عوض شده.
شما لطفا عکسهای دقیق تر بزار که منی که شهرستانم حداقل دیدبهتری داشته باشم.
اگه دوستانی مثل janajana اصالتو تائید کنن میشه راجع به قیمت صحبت کردوگرنه خیلی تنده قیمت.

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
از اونجایی که فروشنده اختیار داره که مالشو از 10 هزار تومان تا 100 میلیون بفروشه بهتره که در این تاپیک بحثی در رابطه با قیمت نشه... وگرنه احتمال عواقب ناگوار را باید داشته باشیم...

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
آقای hamidpeykشما همین رادیورو دیدید قبل از اینکه سرویس بشه. جای باند ازاول خالی بوده والان هم خالیه
بند12توضیح دادم.روکش مال خود رادیو هست و چوبه وفابریک خودشه دست نخورده فقط رنگ پوسته به مرور زمان قرمز شده بود وبافت چوب دیگه پیدا نبود. درب پشتش فرسوده شده بود دادم به آشنا درستکنه که 3روز بعد تماس گرفتو اجازه خواست
رنگ روکش رو پاک کنه که کرد.هیچ دخلو تصرفی صورت نگرفت حتی 1خش کوچیک روش بود اجازه ندادم ترمیمش کنه .. فقط رنگ آسترکهنه پاک شدو1دست روغن زد روش همین.اتفاقا خودم که رفتم تحویل بگیرم مات موندم
وقیمت پایه هم اونموقع 800گذاشته بودم نه کمتر...دوستان بنده خودم آنتیک باز هستم برای دوستانی که میگن دست زدن به ترکیب رادیو اشتباه بوده عرض میکنم اصل زیبایی وهنر زیر1پوسته آستر سوخته پنهان بود اگر خریدار از کار بنده ناراضی بود
رنگ قهوه ای بخره روی روکش به این زیبایی رو مثل اولش کنه حفظ ظاهروقدمت تا زمانی اهمیت داره که جلوی هنر وزیبایی رو نگرفته باشه پاک کردن 1روغن جلا که نشد دستکاری
بنده بخاطربدهی دل کندمو قصدفروش دارم

حتما چندتا عکس حسابی آپلود میکنم. البته عکس قبل از سرویس رو هنوز دارم که چی بوده اونوهم بذارم احتمالا قانع کننده باشه
آقای آوانگارد زحمت کشیدنو تو بند12توضیحاتی از روکش گداشتن اون رو هم مطالعه بفرمایید

Last edited:

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
نوع نگرش به اجناس آنتیک و قدیمی متفاوته؛عده ای از مردم دوست دارند که اون"جنس آنتیک"ظاهر کهنگی خودش رو حفظ کنه،نهایتا ترمیم کمی صورت گرفته شده باشه.
اما بخش دیگری ازمردم دوست دارند که اون جنس آنتیک و قدیمی به نحو احسن بدون دخل و تصرف بازسازی شده باشه. برای مثال یک ماشین دهه 60-70 آمریکایی مثل موستانگ، کامارو یا غیره در صورتی ارزشمنده که به نحو احسن و با حفظ اصالت بازسازی شده باشه یا یک سماور ذغالی یا یک ظرف مسی مثل آفتاب و لگن- مجمعه- مشربه در صورتی دلربایی و جلوه گری میکنه که به صورت اصولی و درست بازسازی و آب برداری شده باشه.

امیدوارم تونسته باشم به دوستان عزیز و علاقه مند کمکی کرده باشم.
به استارتر هم به خاطر حسن سلیقه و نگهداری از این جور اجناس تبریک میگم.

hamidpeyk

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون ازبابت توضیح
من بندرم ومتاسفانه امکان بازدید از نزدیک رو ندارم واز طرفی از جماعت آنتیک باز سخت خرید ۱چشمشون تا ابد دنبالشه
۲قیمتاشون تنده یعنی معمولا بین خریدوفروششون اختلاف زیاده البته بقیه هم همینطور مثلا اونی که تاکارسیستم صوتیه البته استثنا هم هست
من ترجیح می دم از دست بخرم وحداقل اگه یه موقع پول لازم شدم سریع رد بشه
رادیو شما هم ظاهرا چیز تکیه ولی خوب ای کاش روزی سایت های ایرانی هم کارشناس خبره بی طرف داشتن تا خرید وفروش با اطمینان انجام بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا