برگزیده های پرشین تولز

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
لینک دانلودش؟
تو سایت که نزده بود!
شما تنظیمات دقیقش رو بلدی؟
صفحه اول تاپیک لینک دانلودش هست عزیز.
آپدیت که میاد ما هم سریعا" تاپیک رو ویرایش میکنیم و لینکش رو قرار میدیم.

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
سلام، بچه ها آپدیت جدید اومد تشخیص deadbase خیلی بهتر شده !
  1. Added the deployment of Grand Warden.
  2. NBM detection bug due to snow fixed.
  3. Th sniping is back as per your request!
  4. Optimized DBM deployment for better success rate.
  5. Updated the default configuration to be used at lower trophy level. (All should farm between 600-1000 trophies for best results)
  6. After the Christmas 1 gem boosting event, we hope more dead base will come out. Boost options ready for the update.
لینک دانلود : https://goo.gl/aZUKkM

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
ورژن 10.5.2 هم امروز آمد!!
تغییرات این ورژن:
Flash Attack قابلیت بهره وری از گسترش نیرو هوشمند (Smart Deployment) را دارد تا نیرو ها در نزدیکی Collector ها (منابع) پیاده شوند.
میتونید انتخاب کنید که موج دوم نیرو ها وقتی Gold+Elixir کمتر از میزان دلخواه شماست استفاده نشوند.
بهبود شناسایی DBM
بهبود شناسایی فیلتر های NBM
بهبود در شناسایی TH Sniping
TH Sniping بهینه شد تا وقتی کل Loot 200k و به بالا هست اتک دهد
بهبود کانفیگ های پیش فرض تان هال 11
رفع باگ استفاده از جم برای Search Base

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
تغییرات ورژن 10.5.3

• رفع اشکال فیلتر دیوار ها، که باعث اتک دادن به صورت عادی به NBM میشه (NBM = Normal Base Mode)
• رفع اشکال استفاده Gem برای هیرو ها
• رفع بقیه اشکال ها

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
ورژن 10.5.5 هم اومد ! میگم اینا همیشه انقدر آپدیت میدن ؟

milad10

Registered User
لایک‌ها
92

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
داداش شما سه صفحه تاپيكو نيگاه كردم مشكوك شدم كه اكانت دوم با حتي سوم فروشنده باشي!
نگرانی شما قابل درکه دوست عزیز اما اینطور نیست که من اکانت دوم یا ثالثی داشته باشم.
حسین جان به خاطر اون لایسنس یک روزه که تقدیمشون کردم و گمراه شدن یکم براشون همه چیز رو توضیح دادم و با سایت اصلی آشنا شدن و چون انگلیسیشون خوب هست به خاطر لایسنس یک روزه دیگه کلا" پا پی اون سایت شدند و منم درخواست کردم آپدیت که اومد بیان اینجا بگن و واقعا ازشون ممنونم.
الان تا آپدیت ۱۰.۸ هم اومده اما هنوز بنر رو وقت نکردم به روز کنم چون اکثرا" به صورت خصوصی و یا از طریق پشتیبانی تماس میگیرن. به خاطر جلوگیری از سوء تفاهم هم از حسین عزیز خواستم دیگه تاپیک رو آپ نکنه تا یکوقت کسی دچار سوء تفاهم نشه.
باز هم اینجا فضای مجازی هست و باور کردن این مسائل به خودتون بستگی داره...ممنونم ازتون که این مسئله رو مطرح کردید چون ممکن هست سؤال دیگران بوده باشه

milad10

Registered User
لایک‌ها
92
نگرانی شما قابل درکه دوست عزیز اما اینطور نیست که من اکانت دوم یا ثالثی داشته باشم.
حسین جان به خاطر اون لایسنس یک روزه که تقدیمشون کردم و گمراه شدن یکم براشون همه چیز رو توضیح دادم و با سایت اصلی آشنا شدن و چون انگلیسیشون خوب هست به خاطر لایسنس یک روزه دیگه کلا" پا پی اون سایت شدند و منم درخواست کردم آپدیت که اومد بیان اینجا بگن و واقعا ازشون ممنونم.
الان تا آپدیت ۱۰.۸ هم اومده اما هنوز بنر رو وقت نکردم به روز کنم چون اکثرا" به صورت خصوصی و یا از طریق پشتیبانی تماس میگیرن. به خاطر جلوگیری از سوء تفاهم هم از حسین عزیز خواستم دیگه تاپیک رو آپ نکنه تا یکوقت کسی دچار سوء تفاهم نشه.
باز هم اینجا فضای مجازی هست و باور کردن این مسائل به خودتون بستگی داره...ممنونم ازتون که این مسئله رو مطرح کردید چون ممکن هست سؤال دیگران بوده باشه
ممنون از توضيحات قابل قبول شما

Last edited:

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
پست اول تاپیک ویرایش شد!
تصاویر جدید آپلود شدند.
کمی توضیحات اضافه شد.
لینک دانلود ورژن ۱۰.۸ قرار گرفت.
با تشکر از دوستان بابت ارسال تصاویر ;):)

**در تصاویر نتایج استفاده کاربران به قسمت Total Gold/Elixir/Dark Earned و همچنین Running Time دقت فرمایید.**

Last edited:
بالا