برگزیده های پرشین تولز

فروش سیم کارت های بین المللی با دو شماره همزمان انگلیس و آمریکا و رومینگ رایگان (با تخفیف ویژه)

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
برای تماس با این شماره ها که مشکلی با استفاده از کارت تلفن از داخل ایران نیست ؟
خودمون می تونیم شارژ کنیم ؟ منظورم وقتی سفر هستیم خودمون آنلاین از سایتش شارژ کنیم ؟

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
خودمون می تونیم شارژ کنیم ؟ منظورم وقتی سفر هستیم خودمون آنلاین از سایتش شارژ کنیم ؟

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2

سلام عزیز

تا چند روز دیگه هیچ مشکلی واسه برقراری تماس از کلیه خطوط ایران نخواهد بود و به راحتی می تونین تماس برقرار کنین

واسه شارژ کردن هم میتونین در هر زمانی غیر از ما، از سایت اپراتور با استفاده از کارت اعتباری بین المللی سیم کارت خودتون رو شارژ کنین

در خدمت هستم عزیز

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
سلام عزیز

تا چند روز دیگه هیچ مشکلی واسه برقراری تماس از کلیه خطوط ایران نخواهد بود و به راحتی می تونین تماس برقرار کنین

واسه شارژ کردن هم میتونین در هر زمانی غیر از ما، از سایت اپراتور با استفاده از کارت اعتباری بین المللی سیم کارت خودتون رو شارژ کنین

در خدمت هستم عزیز

یعنی با کارت تلفن بعد از چند روز دیگه زنگ از ایران تماس بگیرن به راحتی میگیره با هزینه خود کارت ؟
با کارت تلفن از ایران زنگ بزنن اگر تو زون یک باشیم هزینه ای نمی یوفته برای ما ؟
شرایط خرید رو برام بفرستید

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
یعنی با کارت تلفن بعد از چند روز دیگه زنگ از ایران تماس بگیرن به راحتی میگیره با هزینه خود کارت ؟
با کارت تلفن از ایران زنگ بزنن اگر تو زون یک باشیم هزینه ای نمی یوفته برای ما ؟
شرایط خرید رو برام بفرستید

سلام دوباره

آره عزیز. این مورد حل بشه شما با هزینه هایی که سرویس دهنده داخلی/خارجی از شما میگیره، میتونین با این سیم کارت به راحتی تماس بگیرین.
شما زمانی که داخل زون 1 باشین، از هر جای دنیا (حتی ایران) هم با شما تماس بگیرن، واسه شما هزینه ای نمیفته. حتی زون 2 (غیر از شنبه و یکشنبه)

من در خدمت هستم عزیز

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
پس از بررسی های فراوارن، کشور چین از منطقه 5 به منطقه 2 وارد شد. پس واسه این کشور هم دریافت تماس در تمام روز های هفته غیر از شنبه و یکشنبه رایگان خواهد بود.

n3tgeek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز فروش هست؟ لطفا پیغام خصوصیتون رو چک کنید

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوست عزیز
راستش من هرچی این لیستت رو نگاه کردم سر در نیاوردم :D
سوالی که من دارم این هست
اگه من بخوام از ایران به موبایل دوبی و بحرین زنگ بزنم هزینش چه جوری میشه؟
بعد اگه از اروپا بخوام به ایران زنگ بزنم چه جوری میشه ؟
موبایل و تلفن ثابت

mrh1390

Registered User
لایک‌ها
4
فروش دارید هنوز؟ قیمت ها آپدیت شده؟

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
huzuri shiraz kharidaram. 0933-301-1395

سلام

میتونین با بنده در تماس باشین

سلام دوست عزیز
راستش من هرچی این لیستت رو نگاه کردم سر در نیاوردم :D
سوالی که من دارم این هست
اگه من بخوام از ایران به موبایل دوبی و بحرین زنگ بزنم هزینش چه جوری میشه؟
بعد اگه از اروپا بخوام به ایران زنگ بزنم چه جوری میشه ؟
موبایل و تلفن ثابت

سلام

واسه اینکه بتونین قیمت ها رو مشخص کنین، باید اول ببینین کشور مبدا و مقصد توی چه کشوری هستن و بعد از جدول وبسایت اپراتور، هزینه تماس رو مشاهده کنین (یا در وب سایت اپراتور، نام کشور مبدا و مقصد رو مشخص کنین تا هزینه واستون مشخص بشه)

فروش دارید هنوز؟ قیمت ها آپدیت شده؟

سلام عزیز

فروش سیم کارت از چند روز دیگه با اتمام تغییرات بسیار مناسب مجددا شروع و قیمت ها هم به روز میشه

در خدمت هستم

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
سلام
میتونین با بنده در تماس باشین

سلام

واسه اینکه بتونین قیمت ها رو مشخص کنین، باید اول ببینین کشور مبدا و مقصد توی چه کشوری هستن و بعد از جدول وبسایت اپراتور، هزینه تماس رو مشاهده کنین (یا در وب سایت اپراتور، نام کشور مبدا و مقصد رو مشخص کنین تا هزینه واستون مشخص بشه)

در خدمت هستم

استاد تا جایی که من این سیم رو می شناسم هزینه ماهیانه داشت که فکر کنم ماهی 1 پوند بود که البته می گی برداشته شده اما اینو مطمئنم که روی ام تی ان خیلی سخت وصل می شه و عزیزان به این امید نباشن . البته مدت هاست که ازش استفاده نکردم ولی خواستم اندک تجربه رو بگم برای این سیم .

EasyPay

Registered User
لایک‌ها
2
استاد تا جایی که من این سیم رو می شناسم هزینه ماهیانه داشت که فکر کنم ماهی 1 پوند بود که البته می گی برداشته شده اما اینو مطمئنم که روی ام تی ان خیلی سخت وصل می شه و عزیزان به این امید نباشن . البته مدت هاست که ازش استفاده نکردم ولی خواستم اندک تجربه رو بگم برای این سیم .

خب باید عرض کنم که هر اپراتور روند خاصی واسه خودش مشخص میکنه، مثلا این اپراتور میاد هزینه های مناسب، کیفیت سیم کارت، رومینگ رایگان و .... رو ارایه میکنه ولی 1 پوند کارمزد ماهانه میگیره. این دیگه جز شرایط سیم کارت هست که ما از قبل به دوستان اطلاع میدادیم.
البته این رو اضافه کنم که با صحبت هایی که انجام دادیم، اپراتور برای کاربرانی که از ما سیم کارت تهیه کرده باشن، کارمزد ماهانه رو نمیگیره اضافه کنم تغییرات دیگه ای در دست اقدام هست که مشکلاتی که مخابرات ایجاد کرده بود رو برطرف کردیم و بدون هیچ ایرادی میشه از سیم کارت ها استفاده کرد

درخدمتم

mehdi1818

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اینجا کسی خط استرالیایی نداره ؟
با قیمت مناسب خریداریم

بالا