برگزیده های پرشین تولز

فروش فوري 5عدد لپتاپ Core i5 مدل HP 8440p به قيمت 980 تومان 4روز تمدید تا 92/10/13 فروش ادامه داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
داداش لپتاپها رو کیلویی میدی:D
چرا برند ایسوس ایسر وایو نمیاری همش اج پی؟!

سلام داداش اره کیلویی 500هزار تومان :lol:
نیست داداش فقط همین موارد هست تو امضا دارم این مواردی که گفتی بیشتر آکبند موجود هست اونور در خدمتیم...

با همین تاپیک زدم دارم تایپ میکنم واقعاً محشره!!!!

nasserrahnama

Registered User
لایک‌ها
92
سلام آقا امین گل
درایو وب کم 8440p نصب نیست وکار نمی کندچکارکنم ؟اگردریور می خواهد لینک آن را محبت کنید.باسپاس

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
سلام آقا امین گل
درایو وب کم 8440p نصب نیست وکار نمی کندچکارکنم ؟اگردریور می خواهد لینک آن را محبت کنید.باسپاس

سلام دوست عزیز
با اجازه از آقا امین ، . از این لینک استفاده کنید و نتیجه را هم بیزحمت اعلام کنید .

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
سلام آقا امین گل
سلام شرمنده اخه 2 روز تعطیلات پرشین خورده بود دیدم الان باز شده با قالب جدید :D

درایور زیاد کار نمیده برای تنظیمات کامل عکس و فیلم برداری باید به طور مثال با این نرم افزار کار کنید لینک دانلود:http://dl.downloadha.com/Mohsen2/soft/2010_08/WebCamMax 7.1.7.8 (www.Downloadha.com).zip

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
دوستان گلم موجودی 8440 به اتمام رسیده تا شنبه انشالله دوباره میرسه در خدمتتون هستم هر کس میخوادهمینجا اعلام کنه با تشکر

nasserrahnama

Registered User
لایک‌ها
92
سلام دوست عزیز
با اجازه از آقا امین ، . از این لینک استفاده کنید و نتیجه را هم بیزحمت اعلام کنید .
این اینک رادانلود شد ولی هنکام نصب ارور داد لطفا اگر کسی می تواند کمک کند چون احتیاج به وب کم شدیدا لازم است ویندوز نصب شده در لپ تاپ win 7ultimate است لطفا از راهنمایی دریغ نفرمایید

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
این اینک رادانلود شد ولی هنکام نصب ارور داد لطفا اگر کسی می تواند کمک کند چون احتیاج به وب کم شدیدا لازم است ویندوز نصب شده در لپ تاپ win 7ultimate است لطفا از راهنمایی دریغ نفرمایید
تو device manager نصب نشده ؟
لینک زیر همه درایورها برای ویندوزهای مختلف داره ، ببین جواب میده :
8440p

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
سلام ناصر جان مگه این رو دانلودکردی؟http://dl.downloadha.com/Mohsen2/soft/2010_08/WebCamMax 7.1.7.8 (www.Downloadha.com).zip

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا