برگزیده های پرشین تولز

فروش فوري 5عدد لپتاپ Core i5 مدل HP 8440p به قيمت 980 تومان 4روز تمدید تا 92/10/13 فروش ادامه داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
دانلودش کن نصب کن همه چی اکی میشه انشالله

اول باید وبکم درایورش نصب باشه بعدا از برنامه ای که معرفی کردید استفاده بشه .
شما خودتون با اون برنامه تست کردید ؟

nasserrahnama

Registered User
لایک‌ها
92
اول باید وبکم درایورش نصب باشه بعدا از برنامه ای که معرفی کردید استفاده بشه .
شما خودتون با اون برنامه تست کردید ؟
دقیقا مشکل من هم این است که اصلا وب کم نصب نیست و هر درایوی که میخواهم نصب کنم نصب نمی شود نمی دانم چرا ویندوز 7 وب کم را نمی شناسد امشب هم درایو دیگری را نصب خواهم کرد و هم لینکی را که اقا امین دادند

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
دقیقا مشکل من هم این است که اصلا وب کم نصب نیست و هر درایوی که میخواهم نصب کنم نصب نمی شود نمی دانم چرا ویندوز 7 وب کم را نمی شناسد امشب هم درایو دیگری را نصب خواهم کرد و هم لینکی را که اقا امین دادند
سلام
شما درایور رو نصب کردی نصب دوم انجام نده یا به عبارتی فایل هایی که برای شناسایی دانلود کردی رو به ادرس دیوایس منیج بده شناسایی کامل میشه

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
سلام
داداش ما الانم دقیق نفهمیدیم فرق استوک چیه ریفربیش چیه ؟!! مردم یوال میکنن اگه ممکنه اطلاعات دقیق بدین که شرمنده مردم نشیم ما هم اینجا درست حسابی جوابشون رو بدیم
راستی من هر چی تگاه کردم مشخصات دستگاه ها رو ندیم . فقط زدی Core i5 .

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
سلام
داداش ما الانم دقیق نفهمیدیم فرق استوک چیه ریفربیش چیه ؟!! مردم یوال میکنن اگه ممکنه اطلاعات دقیق بدین که شرمنده مردم نشیم ما هم اینجا درست حسابی جوابشون رو بدیم
لپتاپ refurbished دارای ایرادی بوده است که قبل از فروش رفتن لپتاپ فهمیده شده و به شرکت سازنده عودت داده میشود. این ایراد میتونه از یک مشکل معمولی که به راحتی رفع میشود باشد تا ایرادهای اساسی تر ،
پس از رفع مشکل لپتاپ، یک برچسب زیر لپتاپ و روی کارتن زده میشود با درج کلمه ..... refurbished ..... .
و با قیمتی بسیار ارزانتر نسبت به قبل فروخته میشه. اما متاسفانه در ایران برای سود بیشتر این برچسب ها را معدوم میکنند و بعنوان لپتاپ نو میفروشند.

استوک من هنوز نفهمیدم ، فکر کنم لپتاپهایی باشند که مدت زیادی در انبار مانده اند .

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
سلام
لپتاپ refurbished دارای ایرادی بوده است که قبل از فروش رفتن لپتاپ فهمیده شده و به شرکت سازنده عودت داده میشود. این ایراد میتونه از یک مشکل معمولی که به راحتی رفع میشود باشد تا ایرادهای اساسی تر ،
پس از رفع مشکل لپتاپ، یک برچسب زیر لپتاپ و روی کارتن زده میشود با درج کلمه ..... refurbished ..... .
و با قیمتی بسیار ارزانتر نسبت به قبل فروخته میشه. اما متاسفانه در ایران برای سود بیشتر این برچسب ها را معدوم میکنند و بعنوان لپتاپ نو میفروشند.

استوک من هنوز نفهمیدم ، فکر کنم لپتاپهایی باشند که مدت زیادی در انبار مانده اند .
ممنون از شما دوست عزیز

رفریبیوش که گفتن این دوستمون درست هست ویه وقتهایی هم برای ارتقا سیستم لپتاپ به کارخونه عودت میدن به علت گارانتی که داشته و به طور مثال هارد و رم اون ارتقا داده میشه
استوک=در ایران درست جا نیفتاده استوک بیشتر یعنی استفاده نشده و ورژن جدید اومده دیگه این مدل استوک شناخته میشه الان نسل ddr3 هستند ولی استوک ها نسل ddr2
اما اینا استفاده شدند ولی خیلی کم بخاطر همین میگیم استوک با کارکرد کم اونم به خاطر تضمین هست

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270

چرا دیگه نمیشه ویرایش کرد پست ها رو ؟
در ضمن با یک بسته بندی جدید و کاملا مشخص ، این لپتاپ ها عرضه میشوند .
و همچنین لپتاپ ریفر میتونه استوک هم باشه .

02215928119634358611.jpg

Last edited:

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
چرا دیگه نمیشه ویرایش کرد پست ها رو ؟
در ضمن با یک بسته بندی جدید و کاملا مشخص ، این لپتاپ ها عرضه میشوند .
و همچنین لپتاپ ریفر میتونه استوک هم باشه .

02215928119634358611.jpg
رفریبیوش هم باشه بهتر از تعمیری بودن و زیر دست تعمیر کار رفتن هست;):D

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
ممنون از توضیحات خوبتون . حالا لبتاب استوک کی میاری دوباره ؟ مشخصاتشون چیه اگه بیاری . اگه قیمت خوب باشه که از همین حالا شروع کنیم به پول جمع کردن :دی

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
پس با این حساب:
refurbished : لبتابیه که بنا به هر دلیلی قبل فروش ( شایدم چند روز بعد فروش ) متوجه اشکالات در دستگاه شدن و دستگاه به کارخونه برگشت داده شده و بعد از رفع مشکل توسط کارخانه سازنده با قیمتی بسیار پایینتر به بازار برگشت داده شده
Stock : لبتابیه که بنا به هر دلیلی فروش نرفته ( حالا ویترینی بوده ، مشتری نداشته و ... ) و مدل جدیدتر وارد بازار شده که به همین دلیل این نوع لبتابا رو ارزونتر میدن که به قول خودمون ردش کنن بره :D

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
ممنون از توضیحات خوبتون . حالا لبتاب استوک کی میاری دوباره ؟ مشخصاتشون چیه اگه بیاری . اگه قیمت خوب باشه که از همین حالا شروع کنیم به پول جمع کردن :دی
سلام عزیز دلم
سلامت باشید
شما مدلی که مد نظرتون هست طبق لیست امضا (لیست لپتاپ استوک = http://upir.ir/files/5a7ad79a7f3b1.docx)سفارش بذارید بنده پیگیری میکنم براتون پ.خ میکنم

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
فعلا ترجیح میدم با اجازتون یه دستگاه اگه موجود باشه بخرم تا ببینیم داستانش چی میشه . فروشش خوبه یا نه .
Latitude E6410
با هارد 750 و گرافیک Nvidia .
راستی باتریشون چند سل هست ؟ هارد تعویض نشده ؟ چون تو سایتش 250 زده . یه جاهاییم 320 .
مطمئنن باز هم نشدن دیگه ؟ :)

mheb

Registered User
لایک‌ها
30

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
فعلا ترجیح میدم با اجازتون یه دستگاه اگه موجود باشه بخرم تا ببینیم داستانش چی میشه . فروشش خوبه یا نه .
Latitude E6410
با هارد 750 و گرافیک Nvidia .
راستی باتریشون چند سل هست ؟ هارد تعویض نشده ؟ چون تو سایتش 250 زده . یه جاهاییم 320 .
مطمئنن باز هم نشدن دیگه ؟ :)
سلام عزیز
اکی میگردم پیدا کردم باهاتون تماس میگیرم ولی بیشتر 500 هست هاردشون ،معمولا برای ارتقا هارد و رم باز میشن ولی تعمیر خیر اینم از زبون کسی که برای بنده تهیه میکنه تا الان شکر خدا عیب و ایرادی نداشتن یک هفته هم تضمین تعویض دارن لطفا شماتون رو پ.خ کنید یا اس بدید 09398584345
سلام دوست عزیز

شرمنده گوشی کار نمیکنم

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
الان شما چي موجود داري؟
استوك هستن يا ريفريش؟
يا هر دو؟

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
الان شما چي موجود داري؟
استوك هستن يا ريفريش؟
يا هر دو؟
سلام
استوک با کارکرد کم

سلام الان موجودی نت بوک استوک ندارین ؟
سلام
تعداد کمی e6410 رسیده با گرافیک اینتل قیمت تک 1ت تعداد 970ت هارد 500 هست هارد640 یکی دوتا فکر کنم باشه رم 4
i5 520m

نت بوک خیر
در خدمتم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا