برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده چند مدل ال ای دی سامسونگ و ال جی با قیمت استثنایی

ali_se2000

Registered User
لایک‌ها
37
تیوی توسط استارتر ارسال شده حالا منتظرم ببینم کی میرسه;)

C O O L

Registered User
لایک‌ها
2
دوست من تلویزیونی که ارزون باشه و قابلیت ساپورت فول اچدی رو داشته باشه چی موجود دارین. لطف کنید و یک لینک هم برام بفرستین. امکان معامله حضوری در چه شرایطی هست؟

SERGIO

Registered User
لایک‌ها
67
تیوی توسط استارتر ارسال شده حالا منتظرم ببینم کی میرسه;)
تایید میشه ایشالا راضی باشین ازش و به پای هم پیر بشین :D
دوست من تلویزیونی که ارزون باشه و قابلیت ساپورت فول اچدی رو داشته باشه چی موجود دارین. لطف کنید و یک لینک هم برام بفرستین. امکان معامله حضوری در چه شرایطی هست؟

براتون پخ کردم

shahrear

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز!!!قیمت هاتون عالیه//ال ای دی 55 یا 60 سامسونگ یا ال جی ندارید؟البته بدون ضمانت باشه که قیمتش پایین باشه..ودرضمن قیمت عمده اون الی دی سامسونگ 40 چنده؟اگه روتعداد بالای 20 برداشتم؟!منتظرم پ.خ بده یا ایمیل بزن /

SERGIO

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوست عزیز!!!قیمت هاتون عالیه//ال ای دی 55 یا 60 سامسونگ یا ال جی ندارید؟البته بدون ضمانت باشه که قیمتش پایین باشه..ودرضمن قیمت عمده اون الی دی سامسونگ 40 چنده؟اگه روتعداد بالای 20 برداشتم؟!منتظرم پ.خ بده یا ایمیل بزن /

سلام . پخ دادم براتون

SERGIO

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان وسایل صوتی و تصویری و وسایل خانگی هم موجوده ( اجاف گاز . یخچال . اب سرد کن . ماشین لباسشویی . ریش تراش اصل فلیپس . ابمیوه گیری و ... ) هر کسی خواست پخ بده :)

amir.movafagh

Registered User
لایک‌ها
334
3 عدد led lg 32ln542b از آقای رحمانی خریداری کردم

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
بنده هم میخوام یه 40 سامسونگ بگیرم که این بانک لعنتی ما بازی در میاره هر روز . .... به دوستان عزیز بگم که پولتون سر راه هم شده بزارید اما تو مهر نزارید . تو سال 2014 !!! به شبکه ی شتاب وصل نیست !!! رفتم میگم آقا این پولو میخوام بریزم به این شماره حساب ( آقای رحمانی عزیز ) میگه ماکه عضو شتاب نیستیم ! نمیشه !!!!! :blink:

میگم خوب راهش چیه ؟! کارت به کارتم که نمیشه کرد . میگه میتونی نقدی بگیری و ببری تو بانک طرفت واریز کنی به حسابش . میگم خوب پولشو بده دستی ببرم واریز کنم میگه پول نداریم الان !!! :eek:

خوب شد دستگیرم نکردن . تا جایی که توان داشتم فحش دادم بهشون ...

خلاصه درس بگیرید و تو مهر حساب باز نکنید که پشیمون میشید . داداش محمد گل من هر جور شده تا فردا واریز میکنم . شما شنبه زحمت ارسال رو بکشی عالی میشه داداش :)

فقط موقع بسته بندی پلاستیکم روش بکش !!! اینجا بارون میاد ! یه وقت توش بارون نره بیچاره بشیم ! :D

SERGIO

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
دوست عزیز

تو هرمزگان

تی وی های جدید شارپ سری 8-7 پیدا میشه ؟

60 Inch 3D TVs from Sharp: Quattron 60 Inch TVs | LC60LE755U
پیگیری میکنم اگه بود خبرتون میکنم
3 عدد led lg 32ln542b از آقای رحمانی خریداری کردم
تایید میشه انشاالله شنبه براتون ارسال میشه
بنده هم میخوام یه 40 سامسونگ بگیرم که این بانک لعنتی ما بازی در میاره هر روز . .... به دوستان عزیز بگم که پولتون سر راه هم شده بزارید اما تو مهر نزارید . تو سال 2014 !!! به شبکه ی شتاب وصل نیست !!! رفتم میگم آقا این پولو میخوام بریزم به این شماره حساب ( آقای رحمانی عزیز ) میگه ماکه عضو شتاب نیستیم ! نمیشه !!!!! :blink:

میگم خوب راهش چیه ؟! کارت به کارتم که نمیشه کرد . میگه میتونی نقدی بگیری و ببری تو بانک طرفت واریز کنی به حسابش . میگم خوب پولشو بده دستی ببرم واریز کنم میگه پول نداریم الان !!! :eek:

خوب شد دستگیرم نکردن . تا جایی که توان داشتم فحش دادم بهشون ...

خلاصه درس بگیرید و تو مهر حساب باز نکنید که پشیمون میشید . داداش محمد گل من هر جور شده تا فردا واریز میکنم . شما شنبه زحمت ارسال رو بکشی عالی میشه داداش :)

فقط موقع بسته بندی پلاستیکم روش بکش !!! اینجا بارون میاد ! یه وقت توش بارون نره بیچاره بشیم ! :D

باشه دوست خوبم انشالله شنبه براتون ارسال میکنم

بالا