• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش لوازم جانبی تبلت های Asus (کابل شارژر-کاور-محافظ صفحه -کیف مخصوص)

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
قاب و محافظ اورجینالش 20$ بیشتر نیست اگه من بخوام امکانش هست شما برام تهیه کنید؟:
http://www.ebay.com/itm/New-Asus-Ge...Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item4d1460cbbb
متاسفانه اکثر قیمت های لوازم داخل سایت آمازون و ebay (مخصوصا لوازم اورجینال) پایین تر از اون چیزی هستش که ما تهیه میکنیم و معمولا ما با قیمت های بالاتری خرید میکنیم و مساله ی دیگه ای که هستش اینه که اون سایت ها ارسال به ایران به هیچ عنوان ندارند (چه رایگان و چه پولی) و 2بار هزینه پست باید پرداخت بشه تا به ایران برسه (اول پست بشه به یک آدرس در اروپا یا آمریکا و بعد از اون ایران) که به هیچ عنوان صرفه اقتصادی نه برای ما و نه برای خریدار پیدا میکنه
اما نگران نباشید توی بار جدید ما یک نمونه فیلیپ کاور چرمی مخصوص گوشی پدفون 3 وجود داره قیمتش

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
سلام عزیز
کابل otg برای تبلت .کلا میخوام بدونم این کابل ها برای برند ایسوس متفاوته؟
ASUS Transformer Book T100T
وجود دارد؟ شما دارید؟
و آیا میتشود از این طریق مودم های usb که سیم کارت 3g پشتیبانی میکنند را وصل کرد به تبلت و استفاده کرد؟
مثل این مودم
D-Link DWM-156 3.75G HSUPA USB Adapter

گوگل سرچ کردم ولی مطلبی پیدا نکردم که تایید کنه.شما یا دوستان دیگه اطلاع دقیق دارید؟
ممنون از لطف شما

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام عزیز
کابل otg برای تبلت .کلا میخوام بدونم این کابل ها برای برند ایسوس متفاوته؟
ASUS Transformer Book T100T
وجود دارد؟ شما دارید؟
و آیا میتشود از این طریق مودم های usb که سیم کارت 3g پشتیبانی میکنند را وصل کرد به تبلت و استفاده کرد؟
مثل این مودم
D-Link DWM-156 3.75G HSUPA USB Adapter

گوگل سرچ کردم ولی مطلبی پیدا نکردم که تایید کنه.شما یا دوستان دیگه اطلاع دقیق دارید؟
ممنون از لطف شما
سلام عزیز
تبلت های ایسوس سری ترانسفورمر تا قبل از t100 فقط از یک نمونه کیت otg پشتیبانی میکردند که بسیار کمیاب بودند و قیمت نسباتا بالایی هم دارند. تا چند وقت پیش داشتیم و مجدد تا 10-15 روز آینده آماده فروش میشن. اون کیت دقیقا محل ورودی پین های زیر تبلت (جایی که کیبرد متصل میشه) میخوردن که فکر میکنم ایسوس در مدل t100 م از همین پرت استفاده کرده باشه
روی این تبلت اگر اشتباه نکنم پرت میکرو usb هم وجود داره درسته؟ شما با otg های عادی تست نکردید ببینید جواب میده یا خیر؟
به احتمال 99 درصد اینطور که در انجمن های خارجی خوندم از سیمکارت 3g هم پشتیبانی خواهد کرد

لوازم جانبی تبلت asus t100 هم به زودی آماده فروش خواهد شد

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
سلام عزیز
تبلت های ایسوس سری ترانسفورمر تا قبل از t100 فقط از یک نمونه کیت otg پشتیبانی میکردند که بسیار کمیاب بودند و قیمت نسباتا بالایی هم دارند. تا چند وقت پیش داشتیم و مجدد تا 10-15 روز آینده آماده فروش میشن. اون کیت دقیقا محل ورودی پین های زیر تبلت (جایی که کیبرد متصل میشه) میخوردن که فکر میکنم ایسوس در مدل t100 م از همین پرت استفاده کرده باشه
روی این تبلت اگر اشتباه نکنم پرت میکرو usb هم وجود داره درسته؟ شما با otg های عادی تست نکردید ببینید جواب میده یا خیر؟
به احتمال 99 درصد اینطور که در انجمن های خارجی خوندم از سیمکارت 3g هم پشتیبانی خواهد کرد

لوازم جانبی تبلت asus t100 هم به زودی آماده فروش خواهد شد
متاسفانه تبلت رو در دسترس ندارم برای تست کابل ،otg
مودم هم ندارم ؛) که تست کنم.
نظر من هم همون میکرو usb هست،بله دارد،
نه اون فیش سی پین دارد .

dr.cortex

Registered User
لایک‌ها
5
سلام.برای memo pad hd7 محافظ lcd دارید؟
با هزینه ی پست چند؟

Last edited:

P.R.E.D.A.T.O.R

Registered User
لایک‌ها
586
سلام برای asus memo pad 10 smart یه محافظ صفه میخواستم البته فک نکنم از لحاظ ظاهری با مموپد 10 معمولی فرق داشته باشه در صورت موجودی اعلام کنید ممنون

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام برای asus memo pad 10 smart یه محافظ صفه میخواستم البته فک نکنم از لحاظ ظاهری با مموپد 10 معمولی فرق داشته باشه در صورت موجودی اعلام کنید ممنون
سلام عزیز
مدل دستگاه شما me302 هستش یا me301 یا me102؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام محافظ صفحه برای گوشی و تبلت asus-padfone-infinity
http://narenji.ir/18605-بررسی-نارنجی-asus-padfone-infinity
و کیف یا گارد برای گوشیش موجود دارید؟
اگه هست لطفا قیمتم بگید
سلام عزیز
طی چند روز آینده کیف مخصوص گوشیش آماده فروش میشه, اگر مایل هستید شماره تماستون رو پیام خصوصی کنید تا رسید خدمتتون اطلاع بدیم
تعداد بسیار محدود هستش

mahanhulk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز
طی چند روز آینده کیف مخصوص گوشیش آماده فروش میشه, اگر مایل هستید شماره تماستون رو پیام خصوصی کنید تا رسید خدمتتون اطلاع بدیم
تعداد بسیار محدود هستش
محافظ صفحه چی؟
قیمت کیف چقدره؟

goldersub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.این کیف ASUS MeMO Pad FHD 10 TransCover موجود دارین ؟ چقدره قیمتش ؟ + اینکه otg چه طور ؟ آیا otg مخصوص میخواد ؟ مرسی

Barabari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
ببخشید داداش مرورگرم با سایتتون مشکل داره!باز نمیکنه یا اگه باز میکنه بعضی مراحل بالا نمیاد
غرض از مزاحمت یه "کیف چرمی 360 درجه مشکی و یه محافظ صفحه نمایش" برای تبلت memo pad hd7 me173x میخواستم
اگه ممکنه دوتا از همون لوگوی آلومینیومی ایسوز هم بذارید داخل بسته(زحمت چسباندنش هم بذارید به عهده ی خودم!)
قیمتِ با تخفیفِ توپول! و شماره حساب و یه شماره موبایل رو برام پ خ کن هر موقع پرداخت کردم آدرسم رو برای پست بهتون اس کنم
قربونت

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام.این کیف ASUS MeMO Pad FHD 10 TransCover موجود دارین ؟ چقدره قیمتش ؟ + اینکه otg چه طور ؟ آیا otg مخصوص میخواد ؟ مرسی
سلام عزیز
حدود 10 روز آینده آماده فروش میشه کیف مخصوصش به همراه برچسب صفحه. کابل otg ساده فکر میکنم روش جوابگو هستش و موجود داریم
اگر مایل هستید شماره تماستون رو لطف کنید به محض اینکه کیف رسید خدمتتون اطلاع میدیم
در خدمتتون هستم
ببخشید داداش مرورگرم با سایتتون مشکل داره!باز نمیکنه یا اگه باز میکنه بعضی مراحل بالا نمیاد
غرض از مزاحمت یه "کیف چرمی 360 درجه مشکی و یه محافظ صفحه نمایش" برای تبلت memo pad hd7 me173x میخواستم
اگه ممکنه دوتا از همون لوگوی آلومینیومی ایسوز هم بذارید داخل بسته(زحمت چسباندنش هم بذارید به عهده ی خودم!)
قیمتِ با تخفیفِ توپول! و شماره حساب و یه شماره موبایل رو برام پ خ کن هر موقع پرداخت کردم آدرسم رو برای پست بهتون اس کنم
قربونت
پیام خصوصی شد خدمتتون عزیز

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
محافظ صفحه چی؟
قیمت کیف چقدره؟
محافظ صفحه متاسفانه جنس مناسب پیدا نکردیم و فعلا از آوردنش صرف نظر کردیم
قیمت کیف هنوز مشخص نیست تا نرسه به دستمون اما قیمت خیلی زیادی نخواهد داشت حدود 70-80 که البته با توجه به نسخه ای که گمرک میپیچه ممکنه مقداری تغییر کنه

behniya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
134
سلام عزیز این نم.مه کاوری ک واسه memo pad hd 7 موجود دارید اسمارته؟
و انکه سریع ترین راه واسه گرفتن محصول چیه؟من ساکن اصفهانم امکان خرید حضوری هست؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام عزیز این نم.مه کاوری ک واسه memo pad hd 7 موجود دارید اسمارته؟
و انکه سریع ترین راه واسه گرفتن محصول چیه؟من ساکن اصفهانم امکان خرید حضوری هست؟
پیام خصوصی ارسال شد خدمتتون عزیز

dr.cortex

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز شماره کارت بده من یه دونه محافظ صفحه ی نمایش asus memo pad me 173x hd7 میخوام.
شماره ی تماس هم بده که ادرس رو برات اس کنم.
خیلی ممنون.

بالا