• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش لوازم جانبی تبلت های Asus (کابل شارژر-کاور-محافظ صفحه -کیف مخصوص)

Petrossian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قربان قیمت کیف tf700 چنده ؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
دوست عزیز شماره کارت بده من یه دونه محافظ صفحه ی نمایش asus memo pad me 173x hd7 میخوام.
شماره ی تماس هم بده که ادرس رو برات اس کنم.
خیلی ممنون.
ارسال شد خدمتتون عزیز
قربان قیمت کیف tf700 چنده ؟
متاسفانه کیف های تبلت tf700 تمام شدن
اگر حتما قصد خرید دارید پیام خصوصی ارسال کنید در خدمتتون هستم

morteza.pc

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
کابل تبدیل usb mini به vga برای vivo smart me400دارین ؟؟
کیبرد این تبلت را دارین ؟؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
کابل تبدیل usb mini به vga برای vivo smart me400دارین ؟؟
کیبرد این تبلت را دارین ؟؟
سلام عزیز متاسفانه این دو مورد رو موجود نداریم...
به زودی موجودی کیف و برچسب محافظ مخصوص این تبلت شارژ میشه

دوستان هفته ی آینده لوازم جدید به دستمون میرسن و تمام سعی ما بر این بوده که برای تمامی تبلت های ایسوس لوازم جانبی مخصوص داشته باشیم
محصولات جدید مخصوص تبلت های me102 me302 t100 tf300 padfone infinity و... آماده عرضه خواهد شد

morteza.pc

Registered User
لایک‌ها
82
سلام عزیز متاسفانه این دو مورد رو موجود نداریم...
به زودی موجودی کیف و برچسب محافظ مخصوص این تبلت شارژ میشه

دوستان هفته ی آینده لوازم جدید به دستمون میرسن و تمام سعی ما بر این بوده که برای تمامی تبلت های ایسوس لوازم جانبی مخصوص داشته باشیم
محصولات جدید مخصوص تبلت های me102 me302 t100 tf300 padfone infinity و... آماده عرضه خواهد شد
کیبرد این تبلت را دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

sibesorkh2

Registered User
لایک‌ها
16
سلام ببخشید کابل otg-y چه فرقی با otg داره؟میشه به تبلت memo pad 178x که otg نمیخوره وصلش کرد.

hiwa_sat

Registered User
لایک‌ها
110
سلام،
داداش برا تبلت ASUS MemoPad 7 HD لوازم جانبی اورجینال چی دارین؟ (محافظ صفحه، کیف و ...) لطفا همراه با قیمت بهم اطلاع بدین.

morteza.pc

Registered User
لایک‌ها
82
سلام بنده. کیبرد تبلت ایسوس vivo smart Seri me400 میخوام میتوانید برام جور کنید?

mansoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه کیف و محافظ صفحه تبلت مدل ASUS MEMO PAD FHD10 ME302KL-1B002A میخوام در ضمن من اصفهان هستم چطور میتونم حضوری تحویل بگیرم و برای این مدل چند نوع کیف موجود دارین ؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام ببخشید کابل otg-y چه فرقی با otg داره؟میشه به تبلت memo pad 178x که otg نمیخوره وصلش کرد.
سلام عزیز
تبلت ممو پد 7 به خاطر این نمیتونه otg پشتیبانی کنه که نمیتونه برق مورد نیاز ورودی های usb رو تامین کنه.
شما به وسیله ی کابل otg y و شارژر تبلتتون برق مورد نیاز usb ها رو تامین میکنید و میتونید از قابلیت otg تبلتتون استفاده کنید. فقط نکته ای که هستش اینه که برای خوندن حافظه های فلش نیاز دارید که تبلت رو روت کنید و برنامه ی USB OTG Helper رو نصب کنید. البته بدون روت میتونید کیبرد و موس و دیگر ورودی های usb رو متصل کنید و به راحتی استفاده کنید
سلام،
داداش برا تبلت ASUS MemoPad 7 HD لوازم جانبی اورجینال چی دارین؟ (محافظ صفحه، کیف و ...) لطفا همراه با قیمت بهم اطلاع بدین.
پیام خصوصی شد خدمتتون

سلام بنده. کیبرد تبلت ایسوس vivo smart Seri me400 میخوام میتوانید برام جور کنید?
سلام عزیز. متاسفانه فعلا امکانش نیست
سلام
من یه کیف و محافظ صفحه تبلت مدل ASUS MEMO PAD FHD10 ME302KL-1B002A میخوام در ضمن من اصفهان هستم چطور میتونم حضوری تحویل بگیرم و برای این مدل چند نوع کیف موجود دارین ؟
سلام. کیف مخصوص این تبلت مدل استند داخل بارمون هستش و برچسب صفحه مخصوص این تبلت. بارمون توی همین هفته ترخیص میشه و در خدمتتون هستم. شماره تماستون رو ارسال کنید تا وقتی رسید خدمتتون اطلاع بدیم.
برای خرید اصفهان هم با پیک رایگان ارسال میکنیم خدمتتون هزینه ی کالا رو به پیک پرداخت میکنید.

m.alizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کیف و محافظ صفحه اورجینال برای تبلت ASUS Memo Pad 8 ME 180 رو دارید؟ هزینه اش چقدر می شود؟ برای ارسال به تهران چقدر هزینه میگیرید؟
ممنونم

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام کیف و محافظ صفحه اورجینال برای تبلت ASUS Memo Pad 8 ME 180 رو دارید؟ هزینه اش چقدر می شود؟ برای ارسال به تهران چقدر هزینه میگیرید؟
ممنونم
سلام عزیز, کاور اورجینال ایسوس رو نداریم اما کاور مخصوص این تبلت که برای این تبلت طراحی و ساخته شده باشه رو توی بار جدیدمون داریم که توی این هفته آماده فروش میشه, اگر مایل هستید شماره تماستون رو پیام خصوصی کنید , به محض اینکه موجود شد از طریق پیامک خدمتتون اطلاع میدیم

hami88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز برای asus fonepad 7 لوازم جانبی اصلی چی دارین؟
در ضمن من از اصفهان مزاحم میشم میخواستم اگه ممکنه لوازم جانبی را حضورا از فروشگاهتون بخرم.

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوست عزیز برای asus fonepad 7 لوازم جانبی اصلی چی دارین؟
در ضمن من از اصفهان مزاحم میشم میخواستم اگه ممکنه لوازم جانبی را حضورا از فروشگاهتون بخرم.
سلام عزیز
فونپد نسل جدید هسش یا قدیم ؟ (me371 یا me372)

behniya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
134
یک عدد کاور از ایشون خریداری شد

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

reza ahitabar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام, من تبلت ایسوس tf300tg دارم ولی کیبوردشو ندارم
اگه میشه راهنماییم کنین, به کیت تبدیل فلششم راضیم