• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش لوازم جانبی تبلت های Asus (کابل شارژر-کاور-محافظ صفحه -کیف مخصوص)

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
سلام دوست عزیز.
کار 360 درجه یکم گرونه.. وگرنه برای Memo Pad HD7 میخواستم.
تخفیف داره به مناسبت عید یا..؟ :دی

موفق باشید:D

Last edited:

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
یک عدد کاور ممو پد 10 فول اچ دی مدل 302kl خریداری شد. کاور امروز رسید، کیفیت دوخت با سلیقه و استحکام کاور خوب هست . تمیز و شیک و جمع و جور. حدود 75 الی 80 درصد منفذ بلندگوها پوشش میده ولی صدا بصورت کامل و 100 درصد پخش میشه و چون دقیقا اطراف بلندگوها فضای خالی حجم دار ایجاد شده ابلندی بیشتر در صدا احساس میکنیم پس اون 70 یا 80 درصد پوشش اینجا به اینصورت امتیاز محسوب میشه. قیمت کاور هم با توجه به اینکه هزینه ارسال رایگان هست و قیمتهای بازار خیلی مناسب هست. حداقل برای این مدل تبلت که کاور خیلی سخت پیدا میشه توصیه من به دوستان این هست که بجای اتلاف وقت عزیزشون و پرداخت هزینه های گشتن درون شهری! به اینصورت تهیه کنند. این را کسی میگه که کاور از سایت علی اکسپرس از فروشنده معتبر هم سفارش داده و داشتند پولشو میخورند، در تاپیک همین انجمن پست من در این مورد هست که هزینه کارمزد برای من ضرر محسوب شد ولی با اینحال اصل پول برگشت داده شد. از آقای نوربخش عزیز هم بابت برخورد بسیار خوب و صبورانه که داشتند تشکر میکنم.

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
توصیه من به دوستان این هست که بجای اتلاف وقت عزیزشون و پرداخت هزینه های گشتن درون شهری! به اینصورت تهیه کنند. این را کسی میگه که کاور از سایت علی اکسپرس از فروشنده معتبر هم سفارش داده و داشتند پولشو میخورند،

دوست عزیز اتفاقا منم نسبت به قیمت های همین علی اکسپرس گفتم که قیمتشون یکم بالاس..
البته اصلا نمیخوام بازارش رو خراب کنم و نسبت به یکی 2 سایتی که دیدم تو ایران میفروختن قیمتش خیلی هم خوبه..
حالا اگه بتونه کمی هم تخفیف بده دیگه خیلی بهتر ، تبلت و جدید گرفتم زیاد بی کاور بمونه خوب نیست.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
دوست عزیز اتفاقا منم نسبت به قیمت های همین علی اکسپرس گفتم که قیمتشون یکم بالاس..
البته اصلا نمیخوام بازارش رو خراب کنم و نسبت به یکی 2 سایتی که دیدم تو ایران میفروختن قیمتش خیلی هم خوبه..
حالا اگه بتونه کمی هم تخفیف بده دیگه خیلی بهتر ، تبلت و جدید گرفتم زیاد بی کاور بمونه خوب نیست.

شما قیمتهای علی اکسپرس با هزینه ارسال و کارمزدی که دوستان چه در این انجمن چه در سایتهای دیگر بابت انجام ثبت سفارش دریافت میکنند جمع بزنید اونوقت میبینید که قیمتهای این دوستمون پایین هست. من تمام تهران (مجتمع کامپیوتر پایتخت، بازار رضا، بازار ایران، شش طبقه علاالدین و بازار بزرگ موبایل ایرانیان) گشتم قیمتها بالاتر یا نهایتا مساوی با اینجا هست البته فرقش در این هست که هزینه ارسال رایگان هست پس اگر کسی در اصفهان باشه شاید هزینه ارسال کم کنه حضوری بگیره ارزونتر هم براش دربیاد...
در نهایت بگم خدمتتون نمیگم بهترین قیمت ایشون دارند ولی راه سختی درپیش دارید برای پیدا کردن کاور تبلت در مراکز موبایل-کامپیوتر با قیمت مناسبتر انجمن پرشین تولز. اگر یه چیزی بود که همه جا بود میگفتیم میریم از نزدیک میبینیم ولی برای شخص من، کاور مدنظرم برای مدل خاص تبلت واقعا پیدا نشد که نشد.

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
شما قیمتهای علی اکسپرس با هزینه ارسال و کارمزدی که دوستان چه در این انجمن چه در سایتهای دیگر بابت انجام ثبت سفارش دریافت میکنند جمع بزنید اونوقت میبینید که قیمتهای این دوستمون پایین هست.
دوست عزیز من خودم از علی اکسپرس خرید میکنم و به کسی کارمزد نمیدم ، پستشم به ایران مجانی هست.
فقط مسئله اینه که تبلت نوئه و نمیخوام یکی دو ماه بدون کاور صبر کنم و روش خشی چیزی بیفته..
به هر حال اگه این کاور دوستمون جای تخفیف داشته باشه که ایشالا از خودش میگیرم.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
دوست عزیز من خودم از علی اکسپرس خرید میکنم و به کسی کارمزد نمیدم ، پستشم به ایران مجانی هست.
فقط مسئله اینه که تبلت نوئه و نمیخوام یکی دو ماه بدون کاور صبر کنم و روش خشی چیزی بیفته..
به هر حال اگه این کاور دوستمون جای تخفیف داشته باشه که ایشالا از خودش میگیرم.

دقیقا حق با شما هست، یکی بیاد منو و شما را از هم سوا کنه، صاحب تاپیک نیست، تاپیک خودمون گرفتیم دست خودمون چک و چونه ها رو خودمون میزنیم جنس مال یکی دیگه هست :D ایشالا مبارک باشه

شاد و تندرست باشید

zhizhigolo

Registered User
لایک‌ها
18
وای وای وی :دی
کاور تبلت asus memopad 10 و یه محافظ صفحه امروز ظهر رسید
به معنی واقعی کلمه شاهکار بود. به حدی رضایت دارم که نگو :دی
خداییش هیچ جا این شکلی پیدا نکردم اما خیلی عالی هست و بنده به شدت راضی
جناب نوربخش خیلی خوش برخورد و مشتری مدار هم هستند
کلی تشکر بابت کالاهای بسیار عالی شما
آرزوی موفقیت روزافزون

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوست عزیز.

سلام عزیز
کاور چرخشی متاسفانه تمام کردیم :)
ولی در کل راجع به قیمت والا دیگه کف قیمت رو گذاشتیم برای اجناسمون. شما این نکته رو در نظر بگیرید که 5-6 تومان هزینه ارسال برای ما داره و روی این کالا 35 تومان برای ما میمونه
شما حساب کنید اگر این جنس رو خودتون هم از علی اکسپرس سفارش بدید و کارمزد هم ندید و ارسال هم رایگان باشه خوش بینانه ترین حالت ممکن 7-7.5 دلار قیمت جنستون هستش که میشه حدود 22 تومان و بعد از حدود 1 ماه صبر کردن اگر همه چیز روی روال باشه و کالا به دستتون برسه به موقع تحویل کالا از شما 24 تومان هزینه میگیره پست ایران تا الان شد 46 تومان تازه برای شما که امکان خرید دارید و کارمزد پرداخت انجام نمیدید
با علاوه اینکه ما گمرک هم میدیم و هزینه های حواله کردن پول هم داریم...
به زودی بار جدیدمون میرسه خوشحال میشیم بتونیم در خدمتتون باشیم :)

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوست عزیز.

سلام عزیز
برای عید امکان داره روی یکسری اجناس تخفیف داشته باشیم اما کاور چرخشی متاسفانه تمام کردیم :)
ولی در کل راجع به قیمت والا دیگه کف قیمت رو گذاشتیم برای اجناسمون. شما این نکته رو در نظر بگیرید که 5-6 تومان هزینه ارسال برای ما داره و روی این کالا 35 تومان برای ما میمونه
شما حساب کنید اگر این جنس رو خودتون هم از علی اکسپرس سفارش بدید و کارمزد هم ندید و ارسال هم رایگان باشه خوش بینانه ترین حالت ممکن 7-7.5 دلار قیمت جنستون هستش که میشه حدود 22 تومان و بعد از حدود 1 ماه صبر کردن اگر همه چیز روی روال باشه و کالا به دستتون برسه به موقع تحویل کالا از شما 24 تومان هزینه میگیره پست ایران تا الان شد 46 تومان که ما 41 قیمت گذاشتیم تازه برای شما که امکان خرید دارید و کارمزد پرداخت انجام نمیدید
تبدیلmicro hdmi به hdmiدارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عزیز
متاسفانه فعلا خیر

سلام
یک عدد کاور ممو پد 10 فول اچ دی مدل 302kl خریداری شد. کاور امروز رسید، کیفیت دوخت با سلیقه و استحکام کاور خوب هست . تمیز و شیک و جمع و جور. حدود 75 الی 80 درصد منفذ بلندگوها پوشش میده ولی صدا بصورت کامل و 100 درصد پخش میشه و چون دقیقا اطراف بلندگوها فضای خالی حجم دار ایجاد شده ابلندی بیشتر در صدا احساس میکنیم پس اون 70 یا 80 درصد پوشش اینجا به اینصورت امتیاز محسوب میشه. قیمت کاور هم با توجه به اینکه هزینه ارسال رایگان هست و قیمتهای بازار خیلی مناسب هست. حداقل برای این مدل تبلت که کاور خیلی سخت پیدا میشه توصیه من به دوستان این هست که بجای اتلاف وقت عزیزشون و پرداخت هزینه های گشتن درون شهری! به اینصورت تهیه کنند. این را کسی میگه که کاور از سایت علی اکسپرس از فروشنده معتبر هم سفارش داده و داشتند پولشو میخورند، در تاپیک همین انجمن پست من در این مورد هست که هزینه کارمزد برای من ضرر محسوب شد ولی با اینحال اصل پول برگشت داده شد. از آقای نوربخش عزیز هم بابت برخورد بسیار خوب و صبورانه که داشتند تشکر میکنم.
وای وای وی :دی
کاور تبلت asus memopad 10 و یه محافظ صفحه امروز ظهر رسید
به معنی واقعی کلمه شاهکار بود. به حدی رضایت دارم که نگو :دی
خداییش هیچ جا این شکلی پیدا نکردم اما خیلی عالی هست و بنده به شدت راضی
جناب نوربخش خیلی خوش برخورد و مشتری مدار هم هستند
کلی تشکر بابت کالاهای بسیار عالی شما
آرزوی موفقیت روزافزون
ممنون بابت لطفی که به ما دارید
بسیار خوشحالیم که راضی هستید. مبارکتون باشه
خوشحال میشیم باز هم بتونیم در خدمتتون باشیم

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
سلام عزیز
کاور چرخشی متاسفانه تمام کردیم :)
شما حساب کنید اگر این جنس رو خودتون هم از علی اکسپرس سفارش بدید و کارمزد هم ندید و ارسال هم رایگان باشه خوش بینانه ترین حالت ممکن 7-7.5 دلار قیمت جنستون هستش که میشه حدود 22 تومان و بعد از حدود 1 ماه صبر کردن اگر همه چیز روی روال باشه و کالا به دستتون برسه به موقع تحویل کالا از شما 24 تومان هزینه میگیره پست ایران تا الان شد 46 تومان تازه برای شما که امکان خرید دارید و کارمزد پرداخت انجام نمیدید
ممنون دوست عزیز.
البته همیشه اون 24 تومن رو نمیگیرن :دی من تا حالا 9-8 بار خرید داشتم و فقط 4-3 تومن گرفتن.
ولی از رفتارت خوشم اومد ، بار جدیدت کی میاد ایشالا؟

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
ممنون دوست عزیز.
البته همیشه اون 24 تومن رو نمیگیرن :دی من تا حالا 9-8 بار خرید داشتم و فقط 4-3 تومن گرفتن.
ولی از رفتارت خوشم اومد ، بار جدیدت کی میاد ایشالا؟

والا ما که هر دفعه که مجبور بودیم و از اون طریق چیزی سفارش دادیم اون مبلغ رو گرفتن
شما لطف داری عزیز
انشا ال.. تا حدود 10 روز آینده به دستمون میرسه

sarvmk

Registered User
لایک‌ها
112
سلام
ساله نو بر شما مبارک
برای فونپد نوت 6 چی دارید؟

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
داداش سلام و سال نو مبارک.برای نکسوز ۷ مدل ۲۰۱۲ یدونه کیف میخوام که قابلیت خاموش و روشن کردن داشته باشه..نمونه شماره ۲ رو موجود داری؟کیفیتش چطوره؟؟اون نمونه ۳۶۰ درجه چطوره؟از اینجا باید اقدام کنیم یا از سایت؟مرسی...

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
ساله نو بر شما مبارک
برای فونپد نوت 6 چی دارید؟
سلام عزیز
متاسفانه در حال حاضر چیزی برای نوت ایسوس موجود نداریم
شرمندتون شدم
داداش سلام و سال نو مبارک.برای نکسوز ۷ مدل ۲۰۱۲ یدونه کیف میخوام که قابلیت خاموش و روشن کردن داشته باشه..نمونه شماره ۲ رو موجود داری؟کیفیتش چطوره؟؟اون نمونه ۳۶۰ درجه چطوره؟از اینجا باید اقدام کنیم یا از سایت؟مرسی...
سلام عزیز
ممنون سال نو شمام مبارک باشه.
برای تبلت شما این 2 نمونه کیف موجوده: (کیف های مخصوص تبلت نکسوس 7 2012)
http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=70_74_79&product_id=226
http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=70_74_79&product_id=138

کیف اول به گفته ی خریدارامون اسمارت هستش و خود ما هم چک کردیم و سنسورش رو داره اما خود تبلت رو متاسفانه در دسترس نداشتیم که مستقیم تست کنیم

غیر از کیف این موارد هم موجوده:
http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=70_74_79&product_id=180
http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=70_74_79&product_id=185
http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&path=70_74_79&product_id=175

خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
درود
طلق ال سی دی برای transformer book r100 هنوز نیاوردین?

Sent from my ASUS Padfone Infinity using tapatalk

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
درود
طلق ال سی دی برای transformer book r100 هنوز نیاوردین?

سلام عزیز
رسیده اما مراحل گمرکیش خورد به تعطیلات و مشکل ساز شد برامون
سعیمون بر این هستش که ۲ شنبه آماده فروش به, اما اگر نشد بعد از تعطیلات حتما در خدمتتون هستیم,
غیر از برچسب محافظ t100 در حال حاظر برای پد فونتون کاور گوشی موجوده, اگر مایل بودید در خدمتتون هستیم

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
سلام عزیز
سعیمون بر این هستش که ۲ شنبه آماده فروش به, اما اگر نشد بعد از تعطیلات حتما در خدمتتون هستیم,
غیر از برچسب محافظ t100 در حال حاظر برای پد فونتون کاور گوشی موجوده, اگر مایل بودید در خدمتتون هستیم

یه مدل کاور قبلا بهم نشون دادین ولی چون روی گوشی رو هم می پوشوند زیاد مطابق میلم نبود

nourbakhsh7

Registered User
لایک‌ها
55
یه مدل کاور قبلا بهم نشون دادین ولی چون روی گوشی رو هم می پوشوند زیاد مطابق میلم نبود

این مدل رو موجود داریم برا پد فون
http://mydevice.ir/index.php?route=product/product&product_id=242
فقط یک عدد ازش باقی مونده که اگر خواستید میتونیم با یکمقدار تخفیف تقدیمتون کنیم
در خدمتتون هستیم

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
سلام عزیز

ممنون از این مدل نمی خوام

بالا