برگزیده های پرشین تولز

فروش ماشین سوختی کنترلی savage xl 5.9 cc rc

omid559

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
اگر میشه توضیحات کاملتر و قیمت نهایی + چند عکس با جزئیات واسم بفرست.
ممنون

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
منم یه ماشین سوختی دارم . با اون عوضش میکنی . کلی چیز هم روووش به عنوان اشانتیون رایگان میدم . اگه عوض می کنی عکسشو بذارم . اگزوز و یه چند گلم جنس دیگه که اضافه خریدم رو میدم به شما . تا الان برام 2.100 مال شده از بس چسبوندیم بهش . کاملا سالمه سالمه ....

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
015aa92e9e76dfaa562ef65d85857c16.jpg

این از ماشین من.البته اتاقم داره که درآوردم.

33mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جناب این ماشین یکی از باطری هاش خرابه یا ها سه تاش خرابه ؟
قیمت باطرییا رو کم میکنی از قیمتت ؟
من خریدارم نقدا فوری اگه هزینشو تقبل کنی

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
جناب این ماشین یکی از باطری هاش خرابه یا ها سه تاش خرابه ؟
قیمت باطرییا رو کم میکنی از قیمتت ؟
من خریدارم نقدا فوری اگه هزینشو تقبل کنی
سالم هستن فقط چون مدت زيادى استفاده نشده تست هم نشده به علت نداشتن شارژر مخصوص براى تست وشارژ. براى همين احتمالا عرض کردم.شماره ام رو ميزارم نياز شد در خدمتم.البته يکى ازدوستان فروم هم خواستن اگر امروز خبر آزش نشد من در خدمتم.

33mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جناب امید مگه ماشین شارژؤش نیس ؟
الان بدون شارژره پس باس براس شارژرم تهیه بشه ؟ و در ضمن احتمال داره 2% باطریشم خراب باشه ؟

این ک خرجش خیلی میشه اینجوری .. یه شارژر معمولی مسخره ک باید باطری هارو در بیاری بزاری توش تا شارژ بشن 85 تومنه .. اصلیش ارزون ترینش ک ایرانی هست 190 تومنه
سه سری هم باطری داره ک
باطری رسیور ماشین فابریک سویج 4200 میلی امپر هست ک اگه کمتر از 3400 بزاری بعد 7 ساعت شارژ 18 دقیقه بیشتر جواب نمیده ک دیگه از 150 تومن پایین تر نیس بل کل
باطری کنترل قلمی باشه 30 به بالا لیتیوم باشه از 80 به بالا
باطری استارت هم از 80 به بالا قیمتشونه ارزون ترینشه
بادی ماشین هم ک ترک داره شکستگی داره 50 تومن

این جوری ک خیلی میشه داداش 400 تومن باطری و شار میخاد 50 تومنم بادیش شکسته 450 با 1 تومن خودش میشه 1.450

الان همین جا یکی مثل ماشین شما هست رنک ابی مشکی . همه چی سالم لاستیک و باطری بادی.. چراغ هم نصب کرده ..لوازم جانبی هم داره و 2 لیتر سوخت ک کلا 7 تا باک کار کرده
داره 1.200 میده

منخودم کارم ار سی هست . بالا خره باس برامون صرف کنه ازشما برداریم تا حدودی .

شما فرمودین هزینشو کنار میاین پس لطف کن امتحان کن دقیقا چی ازش خرابه و بفرما چطوری کنار میاین من ازتون بر میدارم

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
جناب امید مگه ماشین شارژؤش نیس ؟
الان بدون شارژره پس باس براس شارژرم تهیه بشه ؟ و در ضمن احتمال داره 2% باطریشم خراب باشه ؟

این ک خرجش خیلی میشه اینجوری .. یه شارژر معمولی مسخره ک باید باطری هارو در بیاری بزاری توش تا شارژ بشن 85 تومنه .. اصلیش ارزون ترینش ک ایرانی هست 190 تومنه
سه سری هم باطری داره ک
باطری رسیور ماشین فابریک سویج 4200 میلی امپر هست ک اگه کمتر از 3400 بزاری بعد 7 ساعت شارژ 18 دقیقه بیشتر جواب نمیده ک دیگه از 150 تومن پایین تر نیس بل کل
باطری کنترل قلمی باشه 30 به بالا لیتیوم باشه از 80 به بالا
باطری استارت هم از 80 به بالا قیمتشونه ارزون ترینشه
بادی ماشین هم ک ترک داره شکستگی داره 50 تومن

این جوری ک خیلی میشه داداش 400 تومن باطری و شار میخاد 50 تومنم بادیش شکسته 450 با 1 تومن خودش میشه 1.450

الان همین جا یکی مثل ماشین شما هست رنک ابی مشکی . همه چی سالم لاستیک و باطری بادی.. چراغ هم نصب کرده ..لوازم جانبی هم داره و 2 لیتر سوخت ک کلا 7 تا باک کار کرده
داره 1.200 میده

منخودم کارم ار سی هست . بالا خره باس برامون صرف کنه ازشما برداریم تا حدودی .

شما فرمودین هزینشو کنار میاین پس لطف کن امتحان کن دقیقا چی ازش خرابه و بفرما چطوری کنار میاین من ازتون بر میدارم
عزيز؟ داستان چرانوشتى؟

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
اولا شما دوتا پيغام داديداون هم فقط توى تايپيک آگهی من که جاى سوال داره. دوم اينکه شارژر ى که روى ماشين هست وفابريکشه اداپتورى هست و قيمت فابريکيش 12 تومن هست و فيک اون 5 تومن .بابت.تست کلى براى شارژ وديشارژکردن عرض کردم شارژر همه کاره نداشتم وهم وقت تست.که اون شارژرها همه ميدونن روى فابريک خوددستگاه نيست .شايد عرض کردم باطرى به احتمال بنده که يک سال هست کار نکرده (شايد) خراب شده شايدهم سالم باشه.بابت اون گفتم کنار ميام.اگر ناسالم باشه.سوم باطرى قلمى به راديوکنترلش مى خوره بابت آمپر گنده اش نکنيد.چهارم بادى سالمه ترک خوردگى کوچيک داره .لاستيک ها نو هستن مشخصه.پنجم اون ماشينى که ميفرماييدطلا برا منم داغونه .اون همه چى داره اين هيچى نداره.متاسفانه ياخوشبختانه شرايطم اينه به قيمتى که شماميفرماييدودوست داريدنميتونم بفرشم.کسانيکه دارن ياکارشونه ارسى ارزشش روميدونن باانصافهاش.باطرى روتواستارت سالمه باطرى راديوکنترل هم قلمى هست باامپرى که روکنترل وجعبه زده برن قيمت کنم همون باطرى معمولى توبازاره من خودم 4 تا مارک خوب ميدم .باطرى هاى فابريکش هم هست ميدم مارک اچ پى اى.هنوزم شارژداره.لوازم جانبى هم برامن باطرى سرشمع داره باشارژر.بااچار.

Last edited:

hadi_mtv

Registered User
لایک‌ها
4
با سوزوکی 250 میزنی

فایل های ضمیمه

• 45129d1407944216-img_6995.jpg
    45129d1407944216-img_6995.jpg
    200.8 KB · نمایش ها: 29

33mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته جناب من متوجه نشدم چه چیزی جای سوال داره ؟ مگه همین جا نباید در مورد کالا ها بحث و تبادل نظر بشه ؟؟
اگه دقت بفرمای میبینید من تازه عضو این جا شدم . اصالتا بنده اهل ایسام هستم و با قوانین این جا اشنایی کامل ندارم . نمیدونستم اینجا نباید تبادل نظر کرد در مورد کالا توی تایپیک البته بخاطر حرف شما رفتم و قوانینو مطالعه کردم اون جام ندیدم چیزی . پس نتیجه میگیریم . این امر یه عرف بین اعضای انجمنه ک تبادل نظر نکنن . و شما نمیتونی از من ب خاطر ندونستن عرف اینجا ناراحت باشی .

در مورد انصافم من فقط حرفای شما رو تکمیل کردم درسته قیمت اکبند ین ماشین الان 1.980 هست ولی خودتون میدونید ک چقدر افت قیمت کار کردشه
و میتونید چک کنید قیمتایی دادم برا باطری ها همه خدا شاهد قیمت خرید خودم ب صورت عمدست هیچ جا ارزون تر از این قیمت من نیست اگه پیدا کردین ار زونتر بنده همین جا از شما رسما عضر خاهی میکنم
در مورد بادی ماشینم 250 تومن قیمتشه . که من گفتم 50 تومن بخاطر شکستگیش (هزینه تعمیرشه نه تعویض ) پس ببین داداش قصد تو سر مال زدن یا بی انصافی یا تو کار مردم موش دوندن نیستش اگه بود الان خودتون متوجه میشدید من قصدم فقط خرید بوده و متوجه تمام جوانب شدن

با این حال بازم من از شما همین جا عضر خاهی میکنم نمیدونستم اینجا نباید سوال پرسید یا کلا چیز دیگه ای گفت!!!!!!!!

با این حال شما اگر تمایل ب فروش سریع دارید و قصد معامله دارید بنده خریدار کالاتونم قیمت بفرماین با هم توافق داشته باشیم برای هر دو مون صرف داشته باشه من ازتون بر میدارمش

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
عزيز؟ آقا؟ تايپيک رو دارى خراب ميکنى بعد خودتوميزنى به نفهميدن؟ کارشناسى تو قوانين ممنوعه .شما بايد بپرسى وبنده جواب هر کدوم از دوستان که نياز شد جواب ميدم .نه اينکه از خودتون قيمت بزاريد .قيمت تعيين کنى .روى دستگاه بنده عيب بزاريد .گاهى رو باطرى گاهى رو بادى .حالا که چى؟ به کارت نمياددوست عزيزمگه نميگيد نميصرفه؟مگه سراغ نداريد با شرايط عالى؟ همون روبخر .وقت خودت رونگير هرباراينقدروقت ميزارى به قول خودت براچيزى که ارزش نداره.مردم عقل دارن به خداخوب وبدروتشخيص ميدن .ديگه ادامه بديد گزارش ميکنم مدير سايت خودشون قضاوت کنن.شما از کجا فهميدى بادى ترک داره؟من فقط برايکى از کاربرهاقرار بودايشون پول واريزکنن خودم ادرس ايميل گرفتم وازتمام زوايا عکس فرستادم براايشون وگفتم کام ل ببينيد بعد به کارت اومدبااين شرايط وقيمت درخدمتم حالاشمارو هم همين رو ميگم يادوستان ديگه که بخوان.

Last edited:

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211

pupuir

Registered User
لایک‌ها
14
من خودم revo 3.3 دارم
با savage هم کار کردم واقعا فوق العادست
به نظر من بردار ماشینو درست کن بعد بفروش کلی قیمتت میره بالا
این ماشینه تو اگه سالم باشه حداقل 1.600.000 میشه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
البته جناب من متوجه نشدم چه چیزی جای سوال داره ؟ مگه همین جا نباید در مورد کالا ها بحث و تبادل نظر بشه ؟؟
اگه دقت بفرمای میبینید من تازه عضو این جا شدم . اصالتا بنده اهل ایسام هستم و با قوانین این جا اشنایی کامل ندارم . نمیدونستم اینجا نباید تبادل نظر کرد در مورد کالا توی تایپیک البته بخاطر حرف شما رفتم و قوانینو مطالعه کردم اون جام ندیدم چیزی . پس نتیجه میگیریم . این امر یه عرف بین اعضای انجمنه ک تبادل نظر نکنن . و شما نمیتونی از من ب خاطر ندونستن عرف اینجا ناراحت باشی .

در مورد انصافم من فقط حرفای شما رو تکمیل کردم درسته قیمت اکبند ین ماشین الان 1.980 هست ولی خودتون میدونید ک چقدر افت قیمت کار کردشه
و میتونید چک کنید قیمتایی دادم برا باطری ها همه خدا شاهد قیمت خرید خودم ب صورت عمدست هیچ جا ارزون تر از این قیمت من نیست اگه پیدا کردین ار زونتر بنده همین جا از شما رسما عضر خاهی میکنم
در مورد بادی ماشینم 250 تومن قیمتشه . که من گفتم 50 تومن بخاطر شکستگیش (هزینه تعمیرشه نه تعویض ) پس ببین داداش قصد تو سر مال زدن یا بی انصافی یا تو کار مردم موش دوندن نیستش اگه بود الان خودتون متوجه میشدید من قصدم فقط خرید بوده و متوجه تمام جوانب شدن

با این حال بازم من از شما همین جا عضر خاهی میکنم نمیدونستم اینجا نباید سوال پرسید یا کلا چیز دیگه ای گفت!!!!!!!!

با این حال شما اگر تمایل ب فروش سریع دارید و قصد معامله دارید بنده خریدار کالاتونم قیمت بفرماین با هم توافق داشته باشیم برای هر دو مون صرف داشته باشه من ازتون بر میدارمش
این دوستمون هیچ حرفی غیر از قوانین نزده.وقتی استارتر عزیز شما یه چیزی گذاشتی خودتم نمیدونی چی به چیه چیش خرابه چرا جبهه میگیرین؟؟ مگه قراره همه بز خر باشن بخوان بزنن تو سر مال؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

omiiiid

Registered User
لایک‌ها
211
این دوستمون هیچ حرفی غیر از قوانین نزده.وقتی استارتر عزیز شما یه چیزی گذاشتی خودتم نمیدونی چی به چیه چیش خرابه چرا جبهه میگیرین؟؟ مگه قراره همه بز خر باشن بخوان بزنن تو سر مال؟

Sent from my C6903 using Tapatalk
قوانین رو پس مطالعه نکردی. کارشناسی کردن . کسی خواسته بوده؟ دوم اینکه سوال با تو سر مال زدن کامل فرق داره.هرکس دوست داشت یه مقایسه بکنه متوجه میشه نیاز به جبهه هم نبوده . سوم قیمت باطری ها وقیمت نو الان ماشین رو گذاشته از کدوم منبعی؟ این قیمت های من در اوردی رو؟بادی ماشین ترک کوچیک داره که بچه هایی که ماشین می خرن وبازی میکنن ممیدونن طبیعی هستش .من نوشتم شکسته یا خرابه که نظر میده بادی اینقدر قیمتشه یا میگن اجتیاج داره؟بادی سالمه دوست عزیز پس این حرف ها منظور دار نیست چرا پیغام خصوصی اصلا ندادن؟ چهارم بفهم که نوشتم کجا وچه موردی امکان داره خراب بشه بعد بگید نمیدونم .تمام تایپیک رو می خوندی وزود قضاوت نمیکردی متوجه میشدی.

Last edited:
بالا