برگزیده های پرشین تولز

فروش نوروزی کارتهای اعتباری ویزا کارت

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
احتمالا باید خردشم حساب میکردی !
1.73 NZD
=
1.23582 USD

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اقا فروش تموم شد یا هنوز هم ادامه داره ؟

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
adnan jan sala,
man ba card shoma be moshkel khordam mishe rahnamai konid
paypal in ra be man javab dad..
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

سلام .
quan ao nam dep quan lot nu do dung so sinh cho be vest cong so ao so mi nu trang phuc hoa trang
لطفا ایمیل بزنید . ( به همراه 4 رقم آخر کارت اعتباری )

Last edited:

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
اوه اوه ادنان جان من این رو امروز دیدم ! امروز هم پول واریز شد برای یه کارت دیگه !!! حالا تخفیف عید و اینا رو ندادید مشکلی نیست ولی کارت رو نگید که نمیدید :D

قابل توجه خریداران : یه کارت از ایشون تهیه شد . همین قدر بگم که تمام شرایط کارت‌ها دقیقا همانطوری بود که ایشون اعلام کرده بودند و مهم ترین چیزی که برای من ارزش داشت این بود که شما دقیقا ۱ ثانیه بعد از پرداخت میتونید transaction پرداختتون رو در مشاهده کنید. در این موضوع هم در paypal و هم در moneybookers چک شد.

من تنها مشکل این کارت رو هم بگم ( اگر ناراحت نمیشید ) . این transaction هارو شما به واحد پول نیوزلند میبینید ! و برای مواردی مثل moneybookers که یه مبلغی برمیداره بعد میگه مبلغ چه قدر بوده ، شما باید اون مقدار رو به USD تبدیل کنید ... حالا من امشب حواسم نبود همون رو وارد کردن و moneybookers گفت که اشتباه هست و تا ۲۴ ساعت باید صبر کنی بعد دوباره سعی کنی .... حالا فردا تبدیلش به USD رو بزنم ببینم کار میکنه یا نه ...

البته اگر فردا تبدیل usd یش رو بزنیم و کار کنه اینم مشکلی نیست ! ولی من ترسم از اینه که تو این تبدیل ها مثلا ۱ cent کمو زیاد بشه و قبول نکنه ...

حالا نتیجه رو همینجا میگم.

ولی بازم میگم در باقی موارد هیچ حرفی نمیشه در مورد این کارت‌ها زد.

نه ! هر مشکلی داشته باشه ، خوشحال میشم گوشزد کنید .مطمئن باشید اینو بدون تعارف می گم . چون هدف من اول رضایت مشتریان است و بعد بدنبال سود!

مطمئن باشید اگر این کارتها دردسرش از مزایایش برای ایرانیان بیشتر باشه ، دیگه نمی فروشم و تبلیغی هم براش نمی کنم .

متاسفانه این مشکل برای وریفای کردن مانی بوکزر وجود دارد و من اینو فقط برای پی پال پیشنهاد می کنم و مانی بوکرز یکم کار مشکل است .quan ao nam ao nguc do dung cho be vest cong so nu vest cong so nu trang phuc ngay cuoi
در مورد آن بانک ، این تبدیل پولی است که ما پول را می فرستیم و نرخ ها کمی متفاوت است .
شما الان به این لینک برید هر سایت یک نرخی می زنه : http://www.google.com/search?hl=en&q=NZD+to+USD

فقط چون ما با National bank کار می کنیم ، تبدیل ارز هم بر اساس آن انجام می دهیم .

Last edited:

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
Last edited:

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
خب متاسفانه همون اتفاقی که نگران بودم بیافته افتاد ! moneybookers از ما این 1,23 رو هم قبول نکرد و گفت اشتباهه ! الان چی کار باید کرد ؟

پول که به احتمال زیاد مجدد به کارتتان برمیگرده و کریدیت میشه اما در مورد باز کردن مانی بوکزر شاید تنها راه حلش این باشه که با واحد دلار نیوزلند اکانت باز کنید .

quan ao thoi trang han quoc ao lot nu do so sinh khac thoi trang cong so gia re thoi trang cong so gia re trang phuc co dien

Last edited:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه اینکه برگرده اصلا برام مهم نیست ... ۱۰ دلار هم کم میشد مهم نبود ... فقط این verify میشد ...

هیچ جور نمیشه این transaction هارو به دلار آمریکا نشون بده ؟ یعنی کسی تاحالا به مشکل من برنخورده ؟‌ :D

ali.shahidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
adnan jan salam,
man khastam az shoma ve servisetoon tashakor konam man movafagh be baz kardan hesan
paypal shodam,dafe avval chon regester nakarde budam,error dad,dar arz 1 dagige man
hesab man verfyd shod,az lot shoma mamnon hastam
ba arezoye movafaghiyat baraye shoma

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
نه اینکه برگرده اصلا برام مهم نیست ... ۱۰ دلار هم کم میشد مهم نبود ... فقط این verify میشد ...

هیچ جور نمیشه این transaction هارو به دلار آمریکا نشون بده ؟ یعنی کسی تاحالا به مشکل من برنخورده ؟‌ :D

والله ! من راه حلی در این مورد سراغ ندارم ! :(

adnan jan salam,
man khastam az shoma ve servisetoon tashakor konam man movafagh be baz kardan hesan
paypal shodam,dafe avval chon regester nakarde budam,error dad,dar arz 1 dagige man
hesab man verfyd shod,az lot shoma mamnon hastam
ba arezoye movafaghiyat baraye shoma

quan ao thoi trang do lot nu hang hieu bao tay cho be thoi trang cong so thoi trang cong so trang phuc co trang
علی جان ! خوشحالم که مشکل شما هم رفع شده است .

Last edited:
بالا