برگزیده های پرشین تولز

فروش نوروزی کارتهای اعتباری ویزا کارت

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ادنان جان فردا ۳۰،۰۰۰ تومان به حساب شما واریز میشه ... یه کارت میخوام. با نام و آدرس خودم ... نمیدونم با ۳۰ تومن دقیقا چند دلار داخل کارت میریزید ... ولی خب هرچه قدر میشه بریزید ! :D

راستی ... این کارت ها قابل شارژ هست ؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
ادنان جان فردا ۳۰،۰۰۰ تومان به حساب شما واریز میشه ... یه کارت میخوام. با نام و آدرس خودم ... نمیدونم با ۳۰ تومن دقیقا چند دلار داخل کارت میریزید ... ولی خب هرچه قدر میشه بریزید ! :D

با اجازه از مستر ادنان عزیز.

متاسفانه خیر قابل شارژ نیستند.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10

اگر واریز کردید ، به من حتما اطلاع دهید و من هم به همان اندازه شارج خواهم کرد .

همانطور که دوستمان هم گفت ، متاسفانه قابل شارج مجدد نیست .

ali.shahidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lotfan be man shomare hesaab bedid ta man ham pool variz konam
man ham ba nam ve adress khodam mikham
ba tashakor

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
مبلغ واریز شد. ایمیل هم ارسال شد.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من ایمیل رو به [email protected] زدم ... حالا دوباره forward کردم ....

البته موضوع خاصی توش ننوشتم :D همین که ۳۰۰۰۰ تومان واریز شده .... ایمیل من هم :

me [at] shayan [dot] ws هست.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
من ایمیل رو به [email protected] زدم ... حالا دوباره forward کردم ....

البته موضوع خاصی توش ننوشتم :D همین که ۳۰۰۰۰ تومان واریز شده .... ایمیل من هم :

me [at] shayan [dot] ws هست.
ایمیل ها به تاخیر رسید . ( هر دو ایمیل )
do lot nu dep ao lot nam dep bim cao cap cho be quan ao ban buon vest cong so chup anh cuoi
به زودی کارت تهیه می شه و برات می فرستیم .
کارتهایی که تا 6 فروودین سفارش داده شده تا 13 فرودین به دستشان می رسانیم !

Last edited:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
همه چیز ظاهرا عالی هست ( البته من که هنوز استفاده نکردم ... ولی اگر همانطور باشد که اعلام شده ) ... تنها مشکل مدت زمان بین درخواست و تحویل کارت هست .... همونطور که میدونید معمولا کارت وقتی لازم میشود که همه نیاز به پرداخت دارند .... پرداخت‌ها هم که در اکثر مواقع فوری و در آخرین زمان‌های مهلت پرداخت هست ...

اگر این مورد هم حل شود فکر نمیکنم در بین ارائه دهندگان این سرویس در ایران رقیب داشته باشید./

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
همه چیز ظاهرا عالی هست ( البته من که هنوز استفاده نکردم ... ولی اگر همانطور باشد که اعلام شده ) ... تنها مشکل مدت زمان بین درخواست و تحویل کارت هست .... همونطور که میدونید معمولا کارت وقتی لازم میشود که همه نیاز به پرداخت دارند .... پرداخت‌ها هم که در اکثر مواقع فوری و در آخرین زمان‌های مهلت پرداخت هست ...

اگر این مورد هم حل شود فکر نمیکنم در بین ارائه دهندگان این سرویس در ایران رقیب داشته باشید./
ممنون از نظرت .
quan ao nu han quoc do lot nam cao cap dung cu tap an cho be vay lien cong so nu quan ao ban buon chup anh cho be re dep
سال 85 به همین شکل کار می کردیم که 48 ساعته کارت را بدست مشتری می رساندیم .
اما در ارسال پول و تسفیه با آنها گاها متضرر می شدیم ( افت و خیز نرخ دلار نیوزلند ) که باعث شد تصمیم بگیریم در سال جدید هفته ای یا 10 روزه سفارشات را جمع کنیم و همه را با هم خریداری کنیم .

Last edited:

ali.shahidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
adnan jan salam,50000toman emrooz sobh be hesab sibaye shoma variz kardam,
man in card ra be esm ve adress khodam mikhaham.motegaeban esm ve adress ra
baraye shoma email khaham kard,ba tashakor
shahidi

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
adnan jan salam,50000toman emrooz sobh be hesab sibaye shoma variz kardam,
man in card ra be esm ve adress khodam mikhaham.motegaeban esm ve adress ra
baraye shoma email khaham kard,ba tashakor
shahidi

سلام .

بله ایمیل شما پاسخ داده شده است .
ما کارت خام را برایتان می فرستیم و شما می توانید وارد کنترل پنلش شده و با هر آدرس و نامی که می خواهید آنرا رجیستر کنید .

quan ao nu dep do lot nam dung cu tap an vay lien cong so ban buon quan ao album anh dep

Last edited:

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
نمیشه کمتر شارج کرد؟من 30 میخوام بدم واسه 3 تا کارت
پی پل در آینده لیمیت نمیکنه؟اگه کرد چی؟لطفا بعدز جواب پی ام بدین سیباتونو

خیر ! متاسفانه هر کارت حداقل 20 دلار باید اعتبار داشته باشد .
چند کارت با هم سفارش دهید ، روی هزینه صدور آنها تخفیف خواهد داشت که میزان تخفیف آنرا می توانید از طریق ایمیل و مکاتبه با ما جویا شوید .

در مورد پی پال هیچ ضمانتی نمی توانیم بکنیم . چون بستگی به مشخصات و نحوه استفاده خودتان دارد .
ما فقط می تونیم بگیم که میشه با این کارت ، وریفای کرد ولی ممکنه 1 روزه اکانت شما لیمیت بشه و یا ممکنه سالها بتوانید از این اکانت استفاده کنید ! ضمن آنکه دوستانی بودند که با کارتهای ما پی پال باز کردند و تا آنجایی که من خبر داریم هنوز به مشکلی برنخوردند . ;)

quan ao nu quan lot khe binh sua cho be vay cong so nu chan vay cong so nu album anh
دوستان توجه بکنید که فقط تا آخر امروز ( 6 فروردین ) فرصت دارید هزینه ها را واریز کنید و پس از این تاریخ سفارش جدیدی نمی پذیریم تا زمانی که اعلام کنیم !

Last edited:

ali.shahidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
adnan jan sala,
man ba card shoma be moshkel khordam mishe rahnamai konid
paypal in ra be man javab dad..
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اوه اوه ادنان جان من این رو امروز دیدم ! امروز هم پول واریز شد برای یه کارت دیگه !!! حالا تخفیف عید و اینا رو ندادید مشکلی نیست ولی کارت رو نگید که نمیدید :D

قابل توجه خریداران : یه کارت از ایشون تهیه شد . همین قدر بگم که تمام شرایط کارت‌ها دقیقا همانطوری بود که ایشون اعلام کرده بودند و مهم ترین چیزی که برای من ارزش داشت این بود که شما دقیقا ۱ ثانیه بعد از پرداخت میتونید transaction پرداختتون رو در مشاهده کنید. در این موضوع هم در paypal و هم در moneybookers چک شد.

من تنها مشکل این کارت رو هم بگم ( اگر ناراحت نمیشید ) . این transaction هارو شما به واحد پول نیوزلند میبینید ! و برای مواردی مثل moneybookers که یه مبلغی برمیداره بعد میگه مبلغ چه قدر بوده ، شما باید اون مقدار رو به USD تبدیل کنید ... حالا من امشب حواسم نبود همون رو وارد کردن و moneybookers گفت که اشتباه هست و تا ۲۴ ساعت باید صبر کنی بعد دوباره سعی کنی .... حالا فردا تبدیلش به USD رو بزنم ببینم کار میکنه یا نه ...

البته اگر فردا تبدیل usd یش رو بزنیم و کار کنه اینم مشکلی نیست ! ولی من ترسم از اینه که تو این تبدیل ها مثلا ۱ cent کمو زیاد بشه و قبول نکنه ...

حالا نتیجه رو همینجا میگم.

ولی بازم میگم در باقی موارد هیچ حرفی نمیشه در مورد این کارت‌ها زد.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
- از اول اعلام شده که بالانس کارت به دلار نیوزلند هستش !
- مهمترین ایراد کارد 3% هزینه خریده !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آره اعلام که شده بود ... ولی خب اگر نبود بهتر بود ... چون تو همه سایتها به دلار آمریکا برداشت میشه ... البته فقط وقتی مشکل پیش میاد که بخوای مقدار برداشت شده رو بسیار دقیق حساب کنی ! مثلا الان اینجا نشوته ۱.۷۳ دلار ( نیوزلند ) برداشت شده ! من این مبلغ رو باید در moneybookers وارد کنم ...

در این سایت :
http://nationalbank.co.nz/personal/calculators/fxconvertnz.asp#foreign

در قسمت دومی ( در صفحه بالا ) تبدیل کردم ... این شده :
NZD 1.73= USD 1.23

حالا من میترسم این ۱.۲۳ دلار ، اون moneybookers مثلا 1,24 یا ۱.۲۲ دلار برداشته باشه ! یا هر چیز دیگه ! خلاصه باید تا فردا صبر کنم این ۱.۲۳ رو بزنم ببینم چی میشه ...

در مورد اون قیمت ... من ٪ رو نمیدونم ماله بقیه چه قدره ... ولی در کل من از قیمت ( نسبت به خدمات ) بسیار راضی هستم.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب متاسفانه همون اتفاقی که نگران بودم بیافته افتاد ! moneybookers از ما این 1,23 رو هم قبول نکرد و گفت اشتباهه ! الان چی کار باید کرد ؟

بالا