برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش و واردات کنسول های بازی با قیمت ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Tuco

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام.
لطفا تمام دوستانی که از بنده طلب دارن پی ام بدن تا مبلغشون واریز بشه.

نمیدونم والا چجوریه بعد ۵۰ روز ریلکس پیغام میدن تازه شفارشت چی بوده ! مبلغ چی دادی اصلا انگار که نه انگار این نتیجه اعتماد به سیستم نمره دهی فرومه تحویل ۷ روزه یه کنسول وان اکس شده این پولم که هنوز ندادن هی میگن فردا !

Last edited:

mdfarahani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام موجودی میشه اعلام کنی و کنسول یک ترابایت چه قمیت هست نسخه معمولی

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
430تومنی میخواهیم چند ماه هست امروز وفردا میشه
واقعا موندیم همش میگه امروز وفردا

Tuco

Registered User
لایک‌ها
29

lifelover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
خرید مجدد تلویزیون ۴کا از پژمان عزیز
مبلغ واریز شده و منتظر ارسال ایشون هستم
مثل همیشه قیمت مناسب و عالی

lifelover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بنده دو روز پیش از آقای پژمان اکبرنژاد تلویزیون خریداری کردم متاسفانه گفته بودن موجوده ولی اینطور نبوده درخواست برگشت مبلغ رو داشتم اما ایشون تو این دو روزه هنوز چیزی بمن پرداخت نکردن،امیدورام تو این یکی دو روزه ایشون کار بنده رو راه بندازه....

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
بنده دو روز پیش از آقای پژمان اکبرنژاد تلویزیون خریداری کردم متاسفانه گفته بودن موجوده ولی اینطور نبوده درخواست برگشت مبلغ رو داشتم اما ایشون تو این دو روزه هنوز چیزی بمن پرداخت نکردن،امیدورام تو این یکی دو روزه ایشون کار بنده رو راه بندازه....
شما تاپیکو نخوندین ؟ خیلیا به مشکل خوردن

lifelover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
شما تاپیکو نخوندین ؟ خیلیا به مشکل خوردن
فعلا که منتظر ایشون هستم و گفتن برگشت میزنن ببینیم تو این دو روز چی میشه،والا که از ایشون خرید داشتیم و مشکلی نبود انشالله این دفعه هم موردی نیست

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان احتمالا این شخص ورشکست شده ،شما هم پولاتون رفت

lifelover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بالاخره بعد ۱۵_۱۶ روز با پیگیری مکرر و تماس با برادر ایشون تونستم ۲۲۰۰ پولو زنده کنم... به همه دوستان پیشنهاد میدم از ایشون خرید نکنن چون هم بیخیال هستن هم کلا حرفاشون رو هواس،چیزی بنام پاسخگویی هم شامل کار ایشون نمیشه...هنوز هم چندین نفر از ایشون طلبکار هستن متاسفانه

malek911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بالاخره بعد ۱۵_۱۶ روز با پیگیری مکرر و تماس با برادر ایشون تونستم ۲۲۰۰ پولو زنده کنم... به همه دوستان پیشنهاد میدم از ایشون خرید نکنن چون هم بیخیال هستن هم کلا حرفاشون رو هواس،چیزی بنام پاسخگویی هم شامل کار ایشون نمیشه...هنوز هم چندین نفر از ایشون طلبکار هستن متاسفانه
شغل سازمانیشون همینه.با پول یه عده واسه یه عده جنس میارن.احتمالا پول شما رو هم واسه این پس دادن که سر یه مشتری جدید شیره مالیدن.تلاششون و عدم رسیدگی مدیران سایت قابل تحسینه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
شغل سازمانیشون همینه.با پول یه عده واسه یه عده جنس میارن.احتمالا پول شما رو هم واسه این پس دادن که سر یه مشتری جدید شیره مالیدن.تلاششون و عدم رسیدگی مدیران سایت قابل تحسینه

اینا به کنار وقتی کلی صفحه از تاپیک همه میگن جنسی ارسال نشده الان 2 ماهه جوابگو نیستن و .......
بعد ایشون اومدن میگن داداش این چند پولم واریز کردن بعد میگن واقعا ارسل نکرد - انگار افرادی که قبلا گفتن ارسال نشده دروغگو بودن یا مامور خراب کردن وجهه اوشون بودن

همینه دیگه پیشرفت نمیکنیم - من یه وسیله گذاشتم 40 هزار تومن 3 ماه تو همین فروم - کسی پشم حسابم نکرد
یه آیدی با نمره بالا بازارچه اومد ازم خرید بعد از 3 ماه 30 هزار با ضرر فروختم
تاپیک زد براش 130 هزار تومن فروخت تو 1 روز

تقصیر خود مردم ما هست سرشون کلاه میره

lifelover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اینا به کنار وقتی کلی صفحه از تاپیک همه میگن جنسی ارسال نشده الان 2 ماهه جوابگو نیستن و .......
بعد ایشون اومدن میگن داداش این چند پولم واریز کردن بعد میگن واقعا ارسل نکرد - انگار افرادی که قبلا گفتن ارسال نشده دروغگو بودن یا مامور خراب کردن وجهه اوشون بودن

همینه دیگه پیشرفت نمیکنیم - من یه وسیله گذاشتم 40 هزار تومن 3 ماه تو همین فروم - کسی پشم حسابم نکرد
یه آیدی با نمره بالا بازارچه اومد ازم خرید بعد از 3 ماه 30 هزار با ضرر فروختم
تاپیک زد براش 130 هزار تومن فروخت تو 1 روز

تقصیر خود مردم ما هست سرشون کلاه میره
آدم باهوش ما از طریق تلگرام معامله میکنیم ،وقتی چندبار خرید چند میلیونی موفق داشتم برای چی دوباره بیام سر خونه اول برای تحقیق!؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
آدم باهوش ما از طریق تلگرام معامله میکنیم ،وقتی چندبار خرید چند میلیونی موفق داشتم برای چی دوباره بیام سر خونه اول برای تحقیق!؟

با تشکر از شما تیزهوش عزیز , آقا تیزهوش شما که تو تلگرام معامله میکنی چرا میایی تو فروم پرشین تولز پست میزاری؟ ( وقتی پست تو فروم گذاشتی بقیه پست ها رو ندیدی؟ )

خرید مجدد تلویزیون ۴کا از پژمان عزیز
مبلغ واریز شده و منتظر ارسال ایشون هستم
مثل همیشه قیمت مناسب و عالی
فروم پرشین تولز برای کساییه که از ابتدا تا انتها معامله در فروم میکنن نه تلگرام غیر قانونی فیلتر شده
کسی که تو فروم پرشین تولز معامله میکنه تاپیک میبینه که کلی صفحه خریداران پست گذاشتن که فروشند به وعده هاش عمل نکرده

جالب اینجاست من پست کسایی که اعتراض داشتن لایک میکردم ایشون بهم پیام دادن شما چه کاره ای پست کابر ها تو تاپیک بنده رو لایک میکنی

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
خوب دوستان هرکسی پول ازش میخواد بگه تا باهم یه فکری کنیم براش ،ظاهرا ایشون دارن میپیچونن

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
430تومنی میخواهیم چند ماه هست امروز وفردا میشه
واقعا موندیم همش میگه امروز وفردا
بله همونطور که قابل حدس بود این فرد پول رو که نداد دیگه پاسخگو هم نیست یه تاپیک شکایت از این شخص زدم لطفا هر کی ازش طلب داره بیاد داخل تاپیک تا چند نفر شیم برای شکایت ازش :

دوستان چرا امتیاز منفی بهش نمیدید تا محروم از فعالیت تجاری بشه ؟
چند بار گفتیم پیش خرید نکنید ؟
وقتی واسه قیمت کمتر طمع میکنید همین میشه .حتی وقت نمیزارن توی تاپیک 2 صفحه بخونن تا متوجه بشن

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
این تاپیک و فروشنده معتبر و مورد تایید نمیباشد
لطفا از خرید پرهیز کنید
مسئولیت تمام معاملات بر عهده خودتون هست
تا اطلاع ثانوی تاپیک قفل هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.