برگزیده های پرشین تولز

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام حامد جان
مرسی عزیز بسته من رسید
دوستان خرید از ایشون توصیه میشه.
فوق العاده با حوصله و با اخلاق هستن ایشون.
جنسهاشونم حرف نداره.
سلام.ممنونم.لطف دارید. خوشحالم که راضی بودید.از معامله با شما لذت بردم .امیدوارم براتون بخوبی عمر کنه.موفق باشید.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
داداش سایز 45 ندارید ؟

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
داداش سایز 45 ندارید ؟
سلام.داداش بعضی هاشون به 45 هم میخورن.شما طول پاتون رو سانت بگیرید و بهم بگید تا ببینم اگر به پاتون میخوره بهتون بگم.شماره مدل کفشی که توی تاپیکم خوشتون اومده رو هم بگید تا ببینم اون کفش به پاتون میخوره یا نه بهتون بگم.

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
کفش خریدار محترم reza_eminem67 هم براشون ارسال شد و تحویل گرفتند.امیدوارم براشون بخوبی عمر کنه و راضی بوده باشند.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
سلام.داداش بعضی هاشون به 45 هم میخورن.شما طول پاتون رو سانت بگیرید و بهم بگید تا ببینم اگر به پاتون میخوره بهتون بگم.شماره مدل کفشی که توی تاپیکم خوشتون اومده رو هم بگید تا ببینم اون کفش به پاتون میخوره یا نه بهتون بگم.
مدل دوم و سیزدهم .
اندازه پا 29.5 سانت .
ممنون

reza_eminem67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کفش خریدار محترم reza_eminem67 هم براشون ارسال شد و تحویل گرفتند.امیدوارم براشون بخوبی عمر کنه و راضی بوده باشند.
سلام
بله تایید می شه.بنده مدل ششم (بادیگارد) رو سفارش دادم
واقعا جنس کفش عالیه و عالی تر از اون رفتار آقا حامد گل هست.
بسیار خوش برخورد و با حوصله و پیگیر.
واقعا از خرید از ایشون راضی هستم

Last edited:

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
سلام
بنده يه كفش و يه بوت از آقا حامد گل خريدم و از خريدم راضيم . انشالله تو خوشي پول رو استفاده كنه .
ممنون امتياز هم در نظر گرفته ميشه .

lich.king

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
یه کفش مدل شاهین از اقا حامد گل خریداری کردم . جنس کفش عالیه .

از خریدم و مخصوصا اشنایی با اقا حامد خیلی راضیم . فروشنده ای خیلی با حوصله و خوش رفتار و مودب .

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
درود
دوست عزیز کف طبی چی موجود داری ؟؟؟ نرم بودن کف کفش برای خیلی مهمه .با تشکر

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
چطور میشه کفشی رو که حتی آدم حضوری میخره پشیمونه رو اینترنتی خرید؟

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
دوست عزیز من خودم از همین سایت کتونی خریدم الان نزدیک دو سال پامه .قیمت هم حداقل 50 تومن ارزون تر کیفیت هم عالی .اینو هم اضافه کنم انصاف طرف و بیان کردن واقعیت از طرف فروشنده هم بسیار مهمه .موفق باشید

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
درود
دوست عزیز کف طبی چی موجود داری ؟؟؟ نرم بودن کف کفش برای خیلی مهمه .با تشکر
سلام داداش.طبی نیستن اما نرم بودنشون ، کفی کفشها ، زیره کفشها واقعا رضایت بخشه.کیفیت کفشهارو از نظرات دوستانی که توی همین تاپیکم خریدن میتونید ببینید.من در خدمتم.

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام داداش. بنظر من ناراضی بودن از یه کفش در حالت کلی میتونه بخاطر این مسائل باشه:
1- عدم استفاده درست از کفش ( استفاده برای کاربردهایی که اون کفش براش ساخته نشده)
2- عدم نگهداری و مراقبت از کفش = شما اگر بهترین کفش دنیا رو هم بخرید، اما بهش نرسید، تمیزش نکنید، واکسی که مناسبه براش رو نزنید و... مطمئن باشید ازش ناراضی خواهید بود.
3- انتظار عیر معقول از عمر کفش با توجه به قیمت - من خودم دیدم طرف کفش 30 هزار تومنی میخواست بخره، میگفت اینا از همیناست که چند ماه میپوشی بعد خراب میشه؟!!! جالبه انتظار داشت 30 تومن میده براش دو سال عمر کنه!!!
4- خرید از کسانیکه واسطه هستن.کسی که واسطه هستش و کفشهاش رو از کس دیگه ای میخره میاره، هر تضمینی که میده باد هواست.
این مسائل باعث میشه چه حضوری خرید کنید و چه اینترنتی، از اون کفش ناراضی باشید...

کفشهای بنده تا 24 ساعت بعد از اینکه دستتون رسید میتونید از نظر سالم بودن و کیفیت بپوشید و تستشون کنید، تمامی کارهام انصافا کارهای جوندار و باکیفیتی هستن.6ماه ضمانت واقعی هم دارند که صفحه ی اول همین تاپیک توضیح دادم.نظرات دوستانی که خرید کردند ازم هم که لطف داشتند مشخصه.کفشهام خیلیهاش فروش رفت و تموم شد، دوباره چرمش رو گیرآوردم گرونترخریدم.اما من قیمتهای اینجا رو بالا نبردم.نمیخواستم بچه های پی تی فکر کنن تا فروشم اینجا بالا رفت، قیمتهارو زیاد کردم.چیزی پسند کردید بهم بگید.یا علی

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
سلام داداش.طبی نیستن اما نرم بودنشون ، کفی کفشها ، زیره کفشها واقعا رضایت بخشه.کیفیت کفشهارو از نظرات دوستانی که توی همین تاپیکم خریدن میتونید ببینید.من در خدمتم.
دوست عزیز چون وزنم بالاست کفشی میخوام که استیل اولیه خودشو از دست نده او کفشم راحت باشه ..شما کدوم مدل رو پیشنهاد میدی ؟؟؟ سایز 42

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
دوست عزیز چون وزنم بالاست کفشی میخوام که استیل اولیه خودشو از دست نده او کفشم راحت باشه ..شما کدوم مدل رو پیشنهاد میدی ؟؟؟ سایز 42
سلام مجدد.پیشنهادم مدل بادیگارد هستش.کفش جوندار و شیک و با ابهتی هستش.نظرات دوستانیکه این مدل رو خریداری کردند هم توی همین تاپیک هست میتونید ببینید.مادرخدمتیم.

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام مجدد.پیشنهادم مدل بادیگارد هستش.کفش جوندار و شیک و با ابهتی هستش.نظرات دوستانیکه این مدل رو خریداری کردند هم توی همین تاپیک هست میتونید ببینید.

hamid3pnn

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
نیم بوت مدل Victoria رو ندارید؟ یا از مدل SHAHIN که یه کم لژ بلندتری داشته باشه چون لژ خیلی کوتاه پادرد میده

hamid3pnn

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
نیم بوت مدل Victoria رو ندارید؟ یا از مدل SHAHIN که یه کم لژ بلندتری داشته باشه چون لژ خیلی کوتاه پادرد میده

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
سلام.اگر وزنتون نسبتا زیاده مدل بادیگارد رو پیشنهاد میکنم.لژ بلندتر از این مدلهایی که میخواین ندارم اما چند مدل رو براتون پیام خصوصی میکنم ببینید میپسندید.از این نیم بوت cat کار ویتنام هم اگرخواستید دارم.کارهای راحت و عالی هستن:
cat.jpg cat2.jpg cat3.jpg

بالا