برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی های طرح اصلی و چینی با کمترین قیمت در بازار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rslord

Registered User
لایک‌ها
7
داداش خودت بین lumia با 4s کودمو انتخاب میکنی دلیلم بگی مشتی هستی!مرسی

amir2601080

Registered User
لایک‌ها
2
امکانش هست از حالت روشن و بازی ها و نرم افزارهایی که اجرا می شه هم عکس اضافه کنید؟
مشخصات سخت افزار note 2 رو می شه به پست اول اضافه کنید؟

دوست عزیز مشخصات گوشی ها که پایینشون گذاشته شده
و برای دیدن عکس های این گوشی هم میتوانید به سایت ما مراجعه نمایید

داداش خودت بین lumia با 4s کودمو انتخاب میکنی دلیلم بگی مشتی هستی!مرسی

والا داداش هرکی سلیقه و برداشت خودشو داره
شما هم بهتره با بررسی مشخصات و اون معیارهایی که مدنظرتون هستش اقدام کنین
بازم اگه سوالی بود تو پ خ مطرح کنین تا بهتون کمک کنم
فکرمیکنم توی مقایسه بهتر بتونین جواب بگیرید
باتشکر

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
دوست عزیز بنظر میرسد مشخصات آیفون 4S غلط زدید..لطفا در جهت صادقانه بودن معامله های شما مشخصات 4S با نرم افزار ANTUTU چک کرده و مشخصات دقیقشو دوباره بزارید که مشخص بشه GPU دستگاه هم چی هست..با تشکر

amir2601080

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز بنظر میرسد مشخصات آیفون 4S غلط زدید..لطفا در جهت صادقانه بودن معامله های شما مشخصات 4S با نرم افزار ANTUTU چک کرده و مشخصات دقیقشو دوباره بزارید که مشخص بشه GPU دستگاه هم چی هست..با تشکر

دوست عزیز شما مشخصات رو خوندین که میگین غلطه؟
اینم لینک شرکت MobileZoon | موبایل زوون-MobileZoon |فروشگاه موبایل و تبلت
تمامی مشخصات طبق نظر دوستان فنی تجزیه و تحیلی شده
شما میتوانید به لینک بالا مراجعه کنید هم مشخصات هستش و مشتریان هم در قسمت نظرات بتچمارک هم گذاشته اند
درصورتی که بازم سوال داشتین به بنده اطلاع بدین تا هم شماره تماس شرکت و هم مدیر فروش رو در پ خ اختیارتون قرار بدم
لطفا قبل از اظهارنظر مطمئن بشین بعد اظهار نظرتون رو انجام بدین
باتشکر

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
دوست عزیز شما مشخصات رو خوندین که میگین غلطه؟
اینم لینک شرکت MobileZoon | موبایل زوون-MobileZoon |فروشگاه موبایل و تبلت
تمامی مشخصات طبق نظر دوستان فنی تجزیه و تحیلی شده
شما میتوانید به لینک بالا مراجعه کنید هم مشخصات هستش و مشتریان هم در قسمت نظرات بتچمارک هم گذاشته اند
درصورتی که بازم سوال داشتین به بنده اطلاع بدین تا هم شماره تماس شرکت و هم مدیر فروش رو در پ خ اختیارتون قرار بدم
لطفا قبل از اظهارنظر مطمئن بشین بعد اظهار نظرتون رو انجام بدین
باتشکر

دوست عزیز از این مشخصات چرت و پرت 100 تا سایت میشناسم که میزارن..نمونش سایت کلاهبردار زیر که مشخصاتی که میزاره با آن چیزی که میفروشه مطابقت نداره(فقط ظاهرش مطابقت داره)
اپل ایفون 4S اندروید 4 8Gحافظه داخلی CPU:2
خواستی بگو 100 تا دیگه سایت اینطوری هست لینکشو واستون میزارم..بخش نظرات هیچ سایتیم قابل اطمینان نیست..چون اگه بخواد کسی واقعیت توی نظرات اعلام کنه نظراتش پاک میشه(و فقط نظرات خوب که الکی تعریف کردن اجازه داره باقی بمونه) ..حتی خود سایت شرکت سازنده هم قابل اطمینان نیست.
شما لطف کنید در جهت معامله صادقانه داشتن یه تست با نرم افزار ANTUTU چک نمایید که مشخصات دقیق و GPU دقیقش گوشی مشخصه بشه..و بی زحمت لطف کنید عکس از صفحه چک شده نرم افزار روی گوشی در اینجا قرار بدهید.
با تشکر
موفق باشید..

amir2601080

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز از این مشخصات چرت و پرت 100 تا سایت میشناسم که میزارن..نمونش سایت کلاهبردار زیر که مشخصاتی که میزاره با آن چیزی که میفروشه مطابقت نداره(فقط ظاهرش مطابقت داره)
اپل ایفون 4S اندروید 4 8Gحافظه داخلی CPU:2
خواستی بگو 100 تا دیگه سایت اینطوری هست لینکشو واستون میزارم..بخش نظرات هیچ سایتیم قابل اطمینان نیست..چون اگه بخواد کسی واقعیت توی نظرات اعلام کنه نظراتش پاک میشه(و فقط نظرات خوب که الکی تعریف کردن اجازه داره باقی بمونه) ..حتی خود سایت شرکت سازنده هم قابل اطمینان نیست.
شما لطف کنید در جهت معامله صادقانه داشتن یه تست با نرم افزار ANTUTU چک نمایید که مشخصات دقیق و GPU دقیقش گوشی مشخصه بشه..و بی زحمت لطف کنید عکس از صفحه چک شده نرم افزار روی گوشی در اینجا قرار بدهید.
با تشکر
موفق باشید..

دوست عزیز و محترم من اگر قصدم گوشی توی پاچه کردن بود میتونستم مشخصات دروغین بزارم و بگم توپ توپ قیمتش رو هم بالاتر بزنم اما دارم با قیمتی میزنم که توی سایت میفروشیم
اینجور که از حرفای شما بر میاد بسیار آدم شکاکی هستین
نه برادر من همه بی وجدان و بی شرف نیستن آدم های سالم هم پیدا میشه شما شک دارین مشکل از خودتونه
شما پی ام دادین جوابتونم دادم و راهنماییتونم کردم
منم منبع درآمد از همین فروش گوشی هست
شما هم اگه قصد خرید ندارید لطفا پی ام ندین
همونطور هم که قبلا گفتم میتونین با دفتر مرکزی و یا با مدیر فروش تماس بگیرین باهاشون هماهنگ کنین که اگر مشخصات دروغی بود گوشی رو پس میفرستین ایشون هم راهنماییتون میکنن
اگر خریدار نیستین لطفا بی خود و بی جهت پی ام ندین متشکرم

ارسال شده از ViewPad7 با استفاده از تپاتالک 2

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
دوست عزیز و محترم من اگر قصدم گوشی توی پاچه کردن بود میتونستم مشخصات دروغین بزارم و بگم توپ توپ قیمتش رو هم بالاتر بزنم اما دارم با قیمتی میزنم که توی سایت میفروشیم
اینجور که از حرفای شما بر میاد بسیار آدم شکاکی هستین
نه برادر من همه بی وجدان و بی شرف نیستن آدم های سالم هم پیدا میشه شما شک دارین مشکل از خودتونه
شما پی ام دادین جوابتونم دادم و راهنماییتونم کردم
منم منبع درآمد از همین فروش گوشی هست
شما هم اگه قصد خرید ندارید لطفا پی ام ندین
همونطور هم که قبلا گفتم میتونین با دفتر مرکزی و یا با مدیر فروش تماس بگیرین باهاشون هماهنگ کنین که اگر مشخصات دروغی بود گوشی رو پس میفرستین ایشون هم راهنماییتون میکنن
اگر خریدار نیستین لطفا بی خود و بی جهت پی ام ندین متشکرم

دوست عزیز بنده خریدار هستم..اما مشخصه شما فروشنده نیستید..چون اگه فروشنده بودید ترسی برای گذاشتن تست بنچمارک نداشتید..
مشخصه که خریدار حق داره واقعیت بدونه و بعد اقدام به خرید کنه..
فکر نمیکنم با این اخلاق و رویه شما بتونید توی این بازارچه موفق یاشید..چون اولین اصل که احترام به مشتری و جوابدهی به سوالات مشتری و هست ندارید..
بهر صورت برای شما آرزوی موفقیت میکنم..

amir2601080

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز بنده خریدار هستم..اما مشخصه شما فروشنده نیستید..چون اگه فروشنده بودید ترسی برای گذاشتن تست بنچمارک نداشتید..
مشخصه که خریدار حق داره واقعیت بدونه و بعد اقدام به خرید کنه..
فکر نمیکنم با این اخلاق و رویه شما بتونید توی این بازارچه موفق یاشید..چون اولین اصل که احترام به مشتری و جوابدهی به سوالات مشتری هست ندارید..
بهر صورت برای شما آرزوی موفقیت میکنم..

دوست عزیز من به همه مشتریانم اهمیت میدم و تاج سر من هستن اما دارم راه بهتون پیشنهاد میدم قبلا توی پست های قبل هم اعلام کردم که ما شرکتمون به صورت عمده ای کار میکنه
اینجا هم فقط من تکی کار میکنم به این دلیل که جنس ارزون تر به عزیزان ارایه کنم
تعدادی از دوستان این دستگاه رو خریدن پس دو روز صبر کنین تست هارو انجام بدن خدمتتون ارایه میکنن
در مورد بنچمارک گذاشتن هم به این دلیل این کار رو نمیتونم انجام بدم چون همه اجناس در انبار نگهداری میشن و باید برای دسترسی بهشون اجازه مدیر عامل باشه که خیلی کار میبره
به شما هم حق میدم چون خریدارید پس اگه تمایل به تهیه دارید برای اینکه دوتا از دوستان خریدن صبر کنید تا تست هاشون رو انجام بدن و خدمت دوستان ارایه کنند
ضمنا فکر نمیکنم توهینی کرده باشم به شما چون همیشه با صبر و حوصله به دوستانی که یا پ خ دادن یا تماس گرفتن جواب دادم که البته وظیفه بنده هم بوده
موفق باشید
باتشکر

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
پس دوست عزیز هروقت تست ها انجام شد و بنچمارک مشخص شد..لطفا بمن PM بدید بیام تاپیکتون برای دیدن و خرید..
با تشکر..موفق و موید باشد..

hanibal1980

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
دوست گرامی این مدل شما که بعد از مدتی ضعف آنتن و تاچ پیدا نمیکنه؟
مشکل قاطی کردن نرم افزاری و ضعف بدنه در اثر زمین خوردن که نداره؟
در کل شما خودتان چقدر تضمینش میکنید؟
چقدر مثل اصله اشه میشه به کسی کادو داد آبروی آدم نره؟

amir2601080

Registered User
لایک‌ها
2
پس دوست عزیز هروقت تست ها انجام شد و بنچمارک مشخص شد..لطفا بمن PM بدید بیام تاپیکتون برای دیدن و خرید..
با تشکر..موفق و موید باشد..
هرکدوم از دوستان که خرید کردن بعد از تست بزارن مشخصات و بنچمارک رو ممنون میشم
سلام
دوست گرامی این مدل شما که بعد از مدتی ضعف آنتن و تاچ پیدا نمیکنه؟
مشکل قاطی کردن نرم افزاری و ضعف بدنه در اثر زمین خوردن که نداره؟
در کل شما خودتان چقدر تضمینش میکنید؟
چقدر مثل اصله اشه میشه به کسی کادو داد آبروی آدم نره؟

توی پ خ براتون توضیح دادم دوست عزیز

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
چرا پست های من پاک میشه؟

mohammeds

Registered User
لایک‌ها
55
اگه با شرایطی که توی امضام گفتم پیدا میشد خیلی خوب بود
موفق باشید

hanibal1980

Registered User
لایک‌ها
18
دوست گرامی من دیروز سفارش دادم قرا بود برام بفرستید
ولی ارسال نشد
خبری هم بهم ندادید؟

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
عرض سلام وادب خدمت دوستان گرامی
الوعده وفا
قرار شدوقتی گوشی به دستم رسید یه بررسی درمورد قرار بدم
متاسفانه جدای از بحث ارسال که حسابی بنده علاف شدم و درنهایت هم برادرم مجبور به گرفتن گوشی شد وبازهم متاسفانه بجای رنگ مشکی رنگ سفید برام ارسال وبازهم جای تعجب داره که فروشنده محترم توی این چندروز نه جواب تلفن نه جواب مسیج نه جواب پ.خ نه جواب یاهو رو میدادن گوشی از لحاظ سخت افزاری با گفته های سایت وایشون کاملا متفاوت است که عکسهای ضمیمه شده گویای همه ی مطالب است

البته این رو عرض کنم از کیفیت ظاهری دستگاه هیچ اطلاعی ندارم چون این عکسها رو برادرم زحمت کشیده و از گوشی تهیه وبرام ارسال کرده و من هم بنابروظیفه براتون اینجا میذارم

درنهایت از فروشنده تقاضا دارم برای جلب رضایت من( البته اگه مهمه) با بنده تماس بگیرن وتکلیف گوشی رو مشخص کنند بخاطر اینکه بنده وقتی با شرکت تماس گرفتم با این جواب مواجه شدم که مگه شما از ما گوشی خریدی که حالا اومدی از ما طلب داری؟؟؟!!!
درضمن طبق وعده ی ایشون قرار بود پول کرایه توسط ایشون پرداخت بشه که اون هم متاسفانه توسط برادرم به مبلغ 7000 تومان پرداخت شد.

مقدار رم دستگاه، حافظه ی داخلی دستگاه، پیکسل دوربین و... هیچ کدام با اظهارات فروشنده و همچنین سایت مربوطه هماهنگ نیست

mohammeds

Registered User
لایک‌ها
55
عرض سلام وادب خدمت دوستان گرامی
الوعده وفا
قرار شدوقتی گوشی به دستم رسید یه بررسی درمورد قرار بدم
متاسفانه جدای از بحث ارسال که حسابی بنده علاف شدم و درنهایت هم برادرم مجبور به گرفتن گوشی شد وبازهم متاسفانه بجای رنگ مشکی رنگ سفید برام ارسال وبازهم جای تعجب داره که فروشنده محترم توی این چندروز نه جواب تلفن نه جواب مسیج نه جواب پ.خ نه جواب یاهو رو میدادن گوشی از لحاظ سخت افزاری با گفته های سایت وایشون کاملا متفاوت است که عکسهای ضمیمه شده گویای همه ی مطالب است
البته این رو عرض کنم از کیفیت ظاهری دستگاه هیچ اطلاعی ندارم چون این عکسها رو برادرم زحمت کشیده و از گوشی تهیه وبرام ارسال کرده و من هم بنابروظیفه براتون اینجا میذارم

درنهایت از فروشنده تقاضا دارم برای جلب رضایت من( البته اگه مهمه) با بنده تماس بگیرن وتکلیف گوشی رو مشخص کنند بخاطر اینکه بنده وقتی با شرکت تماس گرفتم با این جواب مواجه شدم که مگه شما از ما گوشی خریدی که حالا اومدی از ما طلب داری؟؟؟!!!
درضمن طبق وعده ی ایشون قرار بود پول کرایه توسط ایشون پرداخت بشه که اون هم متاسفانه توسط برادرم به مبلغ 7000 تومان پرداخت شد.

مقدار رم دستگاه، حافظه ی داخلی دستگاه، پیکسل دوربین و... هیچ کدام با اظهارات فروشنده و همچنین سایت مربوطه هماهنگ نیست
من از همین میترسیدم! البته این دوستمون آقا امیر حسین خیلی خوش برخورد هستند ولی من این اتفاق 4 سال پیش برام افتاد توسط یه سایت دیگه و بعدش کلا رفتار و برخوردشون عوض شد اون دوستان:rolleyes:
واقعا خوب نیست که بخواد چیز غیر واقعی گفته بشه! یا این که این اطلاعات روی جعبه بودن و واقعی نبودن

hanibal1980

Registered User
لایک‌ها
18
حالا در کل شما میگید میرزه بخریم یا نه؟
قیمت و کیفیت را در نظر بگیرید
بعد اندرویدش را 5 زده شما سعی کردید برنامه نصب کنید
ببینید برنامه نصب میشه یا نه؟

Amir Sbg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Mishe akshaye Nokia Lumia 920 Ro Baram Befrestin ?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا