• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گيتار الكتريك ناياب شكتر Schecter Synyster Gates Custom

وضعیت
موضوع بسته شده است.

guitarist_girl

Registered User
لایک‌ها
22
2,400 داری بهم قرض بدی؟:D من اینو میخوام عجب پیکاپایی دارها!!!! حیف اپه زودتر میدیدم پولامو خرج نمیکردم1!!!!:(

خوب اگر با دین زدی که هیچی
ولی من چون یکم انگشتام درازه با دین که زدم خیلی برام راحت تر بود(scale فینگر بوردش پهن تره)
یه فرق دیگه هم که متوجه شدم فینگر برد جکسون مثل فندر قوس داره ولی دین صافه موقع sweep picking تفاوت مشخص میشه(حالا هرکسی سبکی داره)
ولی خوداییش خوشکلن
با این حال بازم میگم اگه تا 16تیر فروش نرفت مشتریت خودمم
(یه سوال فنی باتریش کو؟)

به نکته ی خوبی اشاره کردیا!!!! اصولا انگشتای من بلندن اما خیلی با فینگر بورد مشکل دارم:(

Last edited:

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
دوست عزیز لطفا قیمت آخر رو بفرمایید چون یه مشتری دارم فقط یه قیمتی بگو که بتونم بفروشمش.

لوازم جانبی چی داره ؟

پخ کن واسم

ممنون

پ.خ كردم جزئيات رو:cool:

2,400 داری بهم قرض بدی؟:D من اینو میخوام عجب پیکاپایی دارها!!!! حیف اپه زودتر میدیدم پولامو خرج نمیکردم1!!!!:(

به نکته ی خوبی اشاره کردیا!!!! اصولا انگشتای من بلندن اما خیلی با فینگر بورد مشکل دارم:(

قابل دار هم نيست رفيق.

خب هر چي خريدي بفروش بيا اينو بخر ضرر نميكني:D

:cool:

Last edited:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
داداش این آمپ و تشکیلات ما رو هم بخر رو این گیتار Bundle بده .. D:

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
داداش این آمپ و تشکیلات ما رو هم بخر رو این گیتار Bundle بده .. D:

حدود 200 هزار تومن مخلفات دارم روش ميدم كه يه حال اساسي دارم به مشتري ميدم.

شما تشكيلاتتو نگه دار خب لازمت ميشه چه كاريه ميخواي بفروشي؟

WTF!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا عاليه اين گيتار. من بين اين گيتار و LTD KH602 موندم الان :(

قيمت آخرتون رو پيغام ميكنيد برام ببينم به بودجه ام ميخوره يا نه؟

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
اين عروسك همچنان موجوده

Up.....

Last edited:

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
اين عروسك چند تا مشتري احتمالي داره كه ممكنه تا دو سه هفته ديگه ببرنش پس اگه كسي اينجا قصد خريد
داره بجنبه تا نپريده

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
Up....

Up....

Last edited:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
داداش چقد ساز بازی می کنی ؟ ... یه چیز که را دسته بگیر دیگه باش تا آخر عمرت کار کن دیگه ... آخه گیتار که گوشی نیس هی عوضش می کنی ...
برو تو بحره خوده داستان موسیقی نه ظواهر کار ... من خودم الان پیکاپ دی مارزیو فندر دارم می بندم رو اریا چون ارزون تر تموم می شه پیکاپه یه گیتار سه تومنی ...
اگه می شد پیکاپو پیچ ولومو اینارو رو دله پنیر می بستم ... چیکار به استیلو ظاهر داری من پاش بیفته با شرتو کرست می رم رو سن برات بلوز می زنم ... نکن از این حرکات مردم چی می گن :lol:

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
داداش چقد ساز بازی می کنی ؟ ... یه چیز که را دسته بگیر دیگه باش تا آخر عمرت کار کن دیگه ... آخه گیتار که گوشی نیس هی عوضش می کنی ...
برو تو بحره خوده داستان موسیقی نه ظواهر کار ... من خودم الان پیکاپ دی مارزیو فندر دارم می بندم رو اریا چون ارزون تر تموم می شه پیکاپه یه گیتار سه تومنی ...
اگه می شد پیکاپو پیچ ولومو اینارو رو دله پنیر می بستم ... چیکار به استیلو ظاهر داری من پاش بیفته با شرتو کرست می رم رو سن برات بلوز می زنم ... نکن از این حرکات مردم چی می گن :lol:

مسئله اش تو همون قسمت را دسته.

شما شايد ساز رادستت رو پيدا كردي من حالا حالا بايد صداي پيكاپها چوبها و ... رو تست كنم تا ساز را دستم رو پيدا كنم

مهمترين نكته تو تعويض اين ساز بد بودن سازش نيست بلكه عوض كردن صداست

صداي آلدر براي من از همه چي خوشتره

بله رو دسته بيل هم ميشه كش شلوار بست و يه صدايي ازش در آورد اما واقعا اون چيزيه كه ميخواي؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا