• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش یه خط سه رقمی 123

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
با تبریک سال نو به همه بچه های پی تی
این خط به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه

0919
0919
1
2
3

در ضمن این خط صفره صفره و از تو پوکشم جدا نشده
یه خط کد 1 هم دارم که اون کارکردست و الان شماره خودمه اونم میفروشم
09191777033 پایه قیمت هم ندارم خودتون بگید

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
خوب اقا سعيد چه طوري إز سيم كارت عكس بزاره بنده خدا؟؟؟؟؟

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
فكر كنم إز كلاه برداري خيلي ترسيديد!!!!

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
لطفا عکس از جنستون قرار بدین به نحوی که اطلاعات دقیق معلوم باشه

درضمن خط کارکرده به اسم چه کسی هست؟

سلام فکر نمیکردم واسه سیمکارت عکس لازم باشه راستش من چون خودم تو اینترنت اعتماد نمیکنم که از یوزرا چیزی بخرم توقعم ندارم که کسی بهم اعتماد کنه پس حتی الامکان سعی میکنم حضوری معامله کنم

خط کارکرده هم به اسم خودمه و سندش هم موجوده

منم که میبینی دیشب ثبت نام کردم اومدم پست دادم حق بهت میدم فکر کنی میخوام کلاه برداری کنم ولی راستش من پسوردم رو فراموش کردم و ایمیلی هم که موقع ثبت نام دادم فراموش کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم

نام کاربریم اینه : pakar

راهی هست که بدونم ایمیلی که موقع ثبت نام دادم چی بوده ؟

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
لطفا عکس از جنستون قرار بدین به نحوی که اطلاعات دقیق معلوم باشه

درضمن خط کارکرده به اسم چه کسی هست؟

سلام فکر نمیکردم واسه سیمکارت عکس لازم باشه راستش من چون خودم تو اینترنت اعتماد نمیکنم که از یوزرا چیزی بخرم توقعم ندارم که کسی بهم اعتماد کنه پس حتی الامکان سعی میکنم حضوری معامله کنم

منم که میبینی دیشب ثبت نام کردم اومدم پست دادم حق بهت میدم فکر کنی میخوام کلاه برداری کنم ولی راستش من پسوردم رو فراموش کردم و ایمیلی هم که موقع ثبت نام دادم فراموش کردم مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
.............................

Last edited:

saeed11020

Registered User
لایک‌ها
1

داداش من هیچ قصد توهین ندارم فقط شخص تازه وارد بررسی میشه تا برای کاربرای دیگه مشکلی پیش نیاد

saeed11020

Registered User
لایک‌ها
1

بالاخره تعداد ایمیلاتون مشخصه و حتما اسم ایمیلتونو میدونین خو ب همشونو امتحان کنین یکیش درست در میاد خوب

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
داداش من هیچ قصد توهین ندارم فقط شخص تازه وارد بررسی میشه تا برای کاربرای دیگه مشکلی پیش نیاد

اتفاقا کار متین و به جائی بود و اصلا از جانب من تلقی توهین نشد
ضمنا متاسفم که همچین اتفاقی واسه شما افتاده ویه حروم خور کثیف از اعتمادتون سوء استفاده کرده
و پولتونو بالا کشیده

راستش من پوکه سیم کارتمو دیدم مثل ایرانسل نیست که شماره موبایل روش خورده باشه نمیدونم الان چیکار کنم از چی عکس بذارم که معلوم بشه این سیم کارت متعلق به خودمه هر چند من اگه به کسی بخوام بفروشم توقع ندارم که طرف پولو به حسابم بریزه و بعد سیم کارتو تحویل بگیره رو هوا که نمیشه شاید من جنسشو بهش ندادم اون بنده خدا دستش به کجا بنده در ثانی اصلا باید سند بخوره به اسمش اونو چیکار میخواد کن
ه

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
بالاخره تعداد ایمیلاتون مشخصه و حتما اسم ایمیلتونو میدونین خو ب همشونو امتحان کنین یکیش درست در میاد خوب

راستش من یکی دو تا ایمیلم داشتم که آدرساشو یادم رفته اون یوزری که اینجا داشتم واسه خیلی وقت پیشه اگه اشتباه نکنم واسه سال 2005 باشه به خاطر همین حافظم یاری نمیکنه همه ایمیلام اون موقع چی بوده ولی اگه خود ایمیلو داشته باشم شاید بتونم رمزشو به دست بیارم

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
سلام
اون وقت شما که می خواید حضوری معامله کنید تهرانید؟ کجایید؟

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
اون وقت شما که می خواید حضوری معامله کنید تهرانید؟ کجایید؟

من تهرانم

واگه با کسی خارج از تهران معاملمون شد من خطو مدارک و ... رو تحویل یکی از بچه های مطمئن بازارچه که تو تهران باشه میدم
وتوقع هم ندارم که کسی پول به حسابم بریزه
مخصوصا در مورد خود من که هیچ حسن یاسوء سابقه ای تو خرید و فروش تو این انجمن ندارم هر کی هم بخواد به من و امثال من اعتماد کنه و قبل از شفاف سازی و اعتماد سازی کامل پول به حساب بریزه مرتکب ریسک بزرگی شده امثال من که تو این بازارچه غریبه ان حد اقل باید 10 20 بار معامله کنن که خوش حسابی و سلامتشون سنجیده بشه تا قضیه تاسف آوری مثل محمود خرسند وامثال این حروم خورای کثیف پیش نیاد

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
برادر من نکته اصلی رو نگفتی!
قیمت پایه خودت چنده؟

راستش من خیلی تو این امور سر رشته ندارم
اساتیدی که مظنه قیمت دستشونه بیان قیمت پایه پیشنهاد بدن
که یه قیمت پایه توافق کنیم وخط رو به مزایده بذاریم

من تو بازارچه سایت موبایلستان هم تاپیک زدم یکی از بچه های اون سایت قیمت پایرو گفت 250 تومن یکی گفت 400 تومن با توجه به قیمتائی که واسه خطای 919 تو اون سایت گفتگو شده بود من یه قیمت بالاتری واسه این خط برداشت کردم و قیمت پایه بالاتری قرار دادم ولی گفتم که خیلی سر رشته ندارم شاید من اونجا قیمت بالا دادم شما که وارد ترید بیاید بگید با چه قیمت پایه ای اینجا خطمو بفروشم

اینم لینک تاپیک تو سایت موبایلستان

http://mobilestan.net/showthread.php?t=137779

persiandiscus

Registered User
لایک‌ها
36
من میخوام 70 تومن تهرانم هستم.خریداره واقعی هم هستم.
250 تومن طرف میره همراه اول دایمی میگیره دوست من! ولی اگه مشتری داره خوبه.

اگه اکی بود پیام خصوصی بده.

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
من میخوام 70 تومن تهرانم هستم.خریداره واقعی هم هستم.
250 تومن طرف میره همراه اول دایمی میگیره دوست من! ولی اگه مشتری داره خوبه.

اگه اکی بود پیام خصوصی بده.

سلام برادر حاجی

قابل شمارو نداره

ولی داداش سنگ رو با سنگ مقایسه کن شیشرو با شیشه

خط دائمی معمولی رو با خط اعتباری معمولی و
خط دائمی رند رو با خط اعتباری رند مقایسه کن

اگه همچین خطی دائمی بود قیمتش چند میلیون بود ؟

خط رند یه عمر اعتبار و تبلیغه فکر کن یک بار به کسی شمارتو بگی یا بخونه همیشه تو مخشه سریعم مثل ویروس منتقل میشه

شما خریدار واقعی هستی منم فروشنده واقعی هستم
شما تهرانی منم تهرانم

ولی زیر 200 اصلا نیستم حتی شده 2 سالم خاموش بمونه

به علت برخی مسائل من رو این خط خیلی کار نکردم وروش زیاد وقت نذاشتم وگرنه الان قیمتش خیلی چاق و چله تر میشد

راستی هر کی خواست میتونم از سندش که به اسم خودمه عکس بندازم و بذارم آخه اون اول خیلی واسه عکس بهم گیر دادن و سندش هنوز نیومده بود

یا اینکه اگه کسی واقعا پاکار بود سیم رو بندازم تو گوشی زنگ بزنه به همین خط جوابشو بدم

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
بالا