برگزیده های پرشین تولز

هواوی Huawei فروش G8 قیمت مفت Ram3 Rom32 فوری

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
حدود 10 روز پیش بنده این گوشی رو گذاشتم برای فروش در تاپیک:
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-فوری-g8-قیمت-پیشنهادی.837102
که اگر تاپیک بالا رو نگاه کنید متوجه میشید که تاچ و السیدی شکسته بود ،
حالا تاچ و السیدی رو عوض کردم ، یه دونه گلس هم انداختم روی صفحه و مجدد گوشی رو میذارم برای فروش:

1.jpg

گوشی از نظر ظاهری کاملا تمیز هست. هیچ خط و خشی که تو چشم باشه نداره.
اما توی یکی دو ماه استفاده خط و خش های جزئی و مویی روی بدنه ممکنه داشته باشه. که تصاویر از همه جهات قرار میدم.

دوربین جلو متاسفانه خراب هست.
( همزمان با شکستن تاچ السیدی ، لنز دوربین جلو هم صدمه دیده بود که متاسفانه لنز رو نتونستم گیر بیارم و عوض کنم )

با توجه به قیمت آکبند که بین 890 الی 930 هست.
+ کسر کردن قیمت دوربین جلو
+ توجه به باز و تعمیر شدن گوشی ( تعویض تاچ و السیدی )

بنده 40% از قیمت آکبند کسر میکنم.
قیمت فروش: 550 تومان ( حساب همه چی رو کردم و جای تخفیفی نمونده ... منصف باشید دوستان این قیمته یه گوشی رده پایین هست )
تعویض هم دارم پیشنهاد بدید. تعویض فقط با کاربران امتیاز بالا. و یا برای کابران تازه وارد اول ایشون گوشی رو ارسال می کنند و بعد از دریافت بنده گوشیمو ارسال میکنم.

تصاویر از همه جهات:
2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
سلام
گوشی از لحاظ کارکرد کاملا سالم هستش ؟ پرش صفحه ؟ مشکل عمل نکردن تاچ ؟ تاچ و ال سی دی اصلی گذاشتین روش؟
ببشید اگر این موارد اوکی هستن جسارتا با لومیا 925 خاکستری سالم و تر و تمیز معاوضه می کنید ؟

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
سلام
گوشی از لحاظ کارکرد کاملا سالم هستش ؟ پرش صفحه ؟ مشکل عمل نکردن تاچ ؟ تاچ و ال سی دی اصلی گذاشتین روش؟
ببشید اگر این موارد اوکی هستن جسارتا با لومیا 925 خاکستری سالم و تر و تمیز معاوضه می کنید ؟
تشکر از شما. گوشی از نظر کارکرد مشکلی نداره. تاچ السیدی هم اورجینال خریدم از نظر کیفیت و ، وضوح و رنگ با قبلی فرقی نداره اما قبلی تاچش قوی تر بود. ( یا شاید من اینجوری حس میکنم )
با ویندوزفون تعویض ندارم متاسفانه ... تنها اندروید

loneliest

Registered User
لایک‌ها
195
فروخته شد.

Last edited:
بالا