• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

mehdisa

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز PS4 ریجن 1 با 2 چه تفاوتی دارند؟

abolfazl23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بازی BLOOD BRONE واسه PS4 دارین کارکرده ؟

mehdisa

Registered User
لایک‌ها
6
ریجن 1 مخصوص فروش در کشور امریکا و ریجن 2 مخصوص فروش در اروپا،البته ریجن 2 ژاپن هم هست

تو اجرای بازیها خرید بازی انلاین و غیره هیچ تفاوتی ندارند؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
تو اجرای بازیها خرید بازی انلاین و غیره هیچ تفاوتی ندارند؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

برای اجرا هر ریجن بگیرید فرقی نداره ولی برای دانلود DLC بازی ها باید اکانت psn که می سازید با ریجن بازی یکی باشه،یعنی باز هم به ریجن دستگاه ربطی نداره

BehzadMB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام خسته نباشید، باندل مسترچیف اومده تو ایران؟ شما دارین؟
یا امكانش هست بیارین؟

refah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام اقا قیمت xbox one لطف میکنی. ممنون

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
سلام

جناب من خودم ایکس باکس 360 دارم جی تی آی بازی میکنم برای داداشم میخوام ps4 بخرم . آیا ایشون اکانته psn بخره بعد من توی بازی مینبیمش یا نه باید هر دوتامون یک کنوسل داشته باشیم ؟

بعد اینکه میشه بی حزمت قیمت دستگاه های رجینی که تموم کردید رو بم بدید چند بوده ؟ و کی میارین ازش !؟

راستش من خرید دارم تا هفته دیگه

باری دارید برسه از ps4 ها که بصرفه و تاریخ تولید جدید باشن ؟

الان توی بازار رفته بودم یکی از فروشنده ها میگفت که رجین 2 ماله آسای شرقی که روی کارتونش چینی ژاپنی نوشته مشکل پیدا میکنه با آنلاین بازی کردن و باید اکانته ژاپنی و شرق اسیا رو بخری ولی همه توی ایران اکانتهای اورپا و آمریکار ورمیفروشن !

حرفه ایشون صحت داره یا چرت تشریف دارد ؟

ممنون میشم قیمت باره جدیدتون حدودش و زمان رسیدش و سواله منو ج بدید ممنون میشم

مرسی ( مخصوصا قسمته آنلاین بازی کردن جی تی آی وی ایکس باکس 360 با کسی که پی اس 4 داره )

مرسی با تشکر

Last edited:

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام

جناب من خودم ایکس باکس 360 دارم جی تی آی بازی میکنم برای داداشم میخوام ps4 بخرم . آیا ایشون اکانته psn بخره بعد من توی بازی مینبیمش یا نه باید هر دوتامون یک کنوسل داشته باشیم ؟

بعد اینکه میشه بی حزمت قیمت دستگاه های رجینی که تموم کردید رو بم بدید چند بوده ؟ و کی میارین ازش !؟

راستش من خرید دارم تا هفته دیگه

باری دارید برسه از ps4 ها که بصرفه و تاریخ تولید جدید باشن ؟

الان توی بازار رفته بودم یکی از فروشنده ها میگفت که رجین 2 ماله آسای شرقی که روی کارتونش چینی ژاپنی نوشته مشکل پیدا میکنه با آنلاین بازی کردن و باید اکانته ژاپنی و شرق اسیا رو بخری ولی همه توی ایران اکانتهای اورپا و آمریکار ورمیفروشن !

حرفه ایشون صحت داره یا چرت تشریف دارد ؟

ممنون میشم قیمت باره جدیدتون حدودش و زمان رسیدش و سواله منو ج بدید ممنون میشم

مرسی ( مخصوصا قسمته آنلاین بازی کردن جی تی آی وی ایکس باکس 360 با کسی که پی اس 4 داره )

مرسی با تشکر

سلام ، قیمت ریجن 2 فکر می کنم 1340 باشه.معمولا ریجن 1و2 بیش تر طرفدار داره.شما ریجن دستگاهت هر چی باشه مهم اکانت psn که می سازید ،اکانت ریجن 1 بسازید می تونید psn آمریکا تهیه کنید و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.
فکر می کنم سرور بازی جی تی یکی باشه یعنی همدیگرو ببینید باز هم باید از بچه های گیمر بپرسید :)

sahand.i

Registered User
لایک‌ها
107
سلام
لطفا شماره تماستو برام پ.خ کن ممنون

mk96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
ببخشید چندتا تا سوال داشتم...این بار جدید کی میرسه پس؟؟؟؟:(تو این بار کنسولا تولید 2015 میارین یا همون 2014 ؟؟؟؟قیمتتون نسبت به بازار کمتره یا بیشتر؟؟

BehzadMB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
این باندل مسترچیف كالكشن كه میگم، خیلی وقت هست كه اومده ها! بعد میخواستم بدونم ایكس باكس وان با این باندل بگیرم ارزون تر درمیاد،یا اینكه ایكس باكس رو جدا بگیرم. بازی رو جدا.
اینو اگه دارید میخوام بخرم، فوری

soroush 007

Registered User
لایک‌ها
56
ببخشید شما باندل درایو کلاب که یک دسته اضافه داخلش هست دارید؟

سرباز تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان.اینکه میگن ریجن یک و ریجن دو و غیره یعنی چی؟ من اصلا سوادم به بالاتر از پلی استیشن2 نمیرسه.میخاستم یه4 بگیرم ولی نمیدونم چجوریه. مثلا یکی میگه هک میشه یکی میگه فلان درد رو داره.یکی از دوستان لطف کنن و یه توضیح کافی و کامل به بنده ارائه بدن.ممنون و متشکرم.

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
ببخشید چندتا تا سوال داشتم...این بار جدید کی میرسه پس؟؟؟؟:(تو این بار کنسولا تولید 2015 میارین یا همون 2014 ؟؟؟؟قیمتتون نسبت به بازار کمتره یا بیشتر؟؟

معلوم نیست کی برسه،احتمالا 3 ماهه 4 2014 هست.قیمت هم معلوم نیست

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
این باندل مسترچیف كالكشن كه میگم، خیلی وقت هست كه اومده ها! بعد میخواستم بدونم ایكس باكس وان با این باندل بگیرم ارزون تر درمیاد،یا اینكه ایكس باكس رو جدا بگیرم. بازی رو جدا.
اینو اگه دارید میخوام بخرم، فوری

ایکس باکس در حال حاضر 2 مدل هست که صفحه اول تاپیک هست،بازی وان هم فعلا ندارم

بالا