• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام دوستان.اینکه میگن ریجن یک و ریجن دو و غیره یعنی چی؟ من اصلا سوادم به بالاتر از پلی استیشن2 نمیرسه.میخاستم یه4 بگیرم ولی نمیدونم چجوریه. مثلا یکی میگه هک میشه یکی میگه فلان درد رو داره.یکی از دوستان لطف کنن و یه توضیح کافی و کامل به بنده ارائه بدن.ممنون و متشکرم.

سلام،ریجن بندی کنسول چیز خاصی نیست کنسول ریجن 1 مخصوص فروش در کشور امریکا ، 2 اروپا و 2 ژاپن و 3 آسیا داریم.فعلا هم خبری از کپی خور نیست.

سرباز تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام.ممنونم از لطف شما برای توضیحتون.ماشاللا خیلی تخصصی صحبت می‌کنین و من بیسواد زیاد با الفاظ این مسائل آشنا نیستم.پس ریجن باید یک چیزی مانند رتبه‌ی دستگاه و کیفیتش باشه. به هر حال ممنون.من اگه بخوام یکی بگیرم سوادم میرسه باهاش بازی کنم؟ مثلا بازیهای کماندویی و از این حرفا. راستی قیمت بازیهاش چنده و این که میگن فلان دسگاه هک میشه ینی چی؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام.ممنونم از لطف شما برای توضیحتون.ماشاللا خیلی تخصصی صحبت می‌کنین و من بیسواد زیاد با الفاظ این مسائل آشنا نیستم.پس ریجن باید یک چیزی مانند رتبه‌ی دستگاه و کیفیتش باشه. به هر حال ممنون.من اگه بخوام یکی بگیرم سوادم میرسه باهاش بازی کنم؟ مثلا بازیهای کماندویی و از این حرفا. راستی قیمت بازیهاش چنده و این که میگن فلان دسگاه هک میشه ینی چی؟

سلام،نه داداش کیفبت سخت افزاری دستگاه تو ریجن مختلف یکیه هیچ فرقی نداره،فقط تو ریجن 3 آسیا جای دکمه X O جابجا هست که تو آپدیت جدید قابل تغییر هست،ریجن بندی سونی برای مشخص کردن فروش کنسول در یم منطقه خاص هست که البته تو ایران ریجن 1 و 2 بیشتر طرفدار داره،داداش نیاز به سواد خاصی نیست شما 2و3 روز پای کنسول و نت باشی همه رو یاد می گیری البته اگه علاقه داشته باشی.
دستگاه هنوز کپی خور نشده فقط موردی که هست طرح شیرینگ هست ،بازی ها هم پلمپ از 120 تا 240 و دست دو هم می تونید تهیه کنید از 70 تا 160

سرباز تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام داداش گل من. شما هرچی مینویسین برای من ایمیل میشه. یه چکی بکنین شاید صفحه رو اشتباه اومدین.

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام و احترام
ببخشید شما دیتا بانک نیکو nyko واسه کنسول ps4 موجود دارید؟؟؟

sandmanx

Registered User
لایک‌ها
69
سلام آقا رهسپار این هدست های استریو پلی 4 سیم دار هیچ مدلش رو ندارید قیمت بدید ؟
اگر لازمه تماس بگیرم بفرمایید

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام آقا رهسپار این هدست های استریو پلی 4 سیم دار هیچ مدلش رو ندارید قیمت بدید ؟
اگر لازمه تماس بگیرم بفرمایید

سلام،راستش در حال حاضر ندارم بار اصلیم به امید خدا اوایل مرداد می رسه.

سرو سبز

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دادا
دادا شما پلی4 باندل دیستنی رو دارین؟
اگه آره چند قیمته؟
مرسی

BehzadMB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13