برگزیده های پرشین تولز

فشارسنج آنالوگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
یه فشار سنج آنالوگ جنس خوب میخوام اگه کسی داشت خبر بده

mrrasool

Registered User
لایک‌ها
30
سلام
این دیجیتال ها دقیق نیستن؟

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
هرکی داشت یه قیمت به منم بده

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
نه خیلی
هیچی عقربه ای نمیشه.

البته هیچی جیوه ای نمیشه :D اگه میتوانید کمی بیشتر خرج کنید جیوه ای بگیرید که دقیقتر از عقربه ایه.

میخواید درمانگاه خصوصی بزنید؟ :blush: البته دستگاه شوک و اینا به درد درمانگاه نمیخوره.... میخواید بیمارستان بزنید؟ :D

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
البته هیچی جیوه ای نمیشه :D اگه میتوانید کمی بیشتر خرج کنید جیوه ای بگیرید که دقیقتر از عقربه ایه.

میخواید درمانگاه خصوصی بزنید؟ :blush: البته دستگاه شوک و اینا به درد درمانگاه نمیخوره.... میخواید بیمارستان بزنید؟ :D

اره میخوام یه سری تجهیزات مثل دیفیبریلاتور، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، مانیتورینگ، تجهیزات فیزوتراپی و ... بخرم. اگه کسی داشت خبر بده بهم

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
اره میخوام یه سری تجهیزات مثل دیفیبریلاتور، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، مانیتورینگ، تجهیزات فیزوتراپی و ... بخرم. اگه کسی داشت خبر بده بهم

میگم اگه اینجا قیمت مناسب پیدا نکردید برید تجهیزات پزشکی ها بگید همکارید و برای شهرستان میخواید... همشون رو یه جا با 10% الی 15% تخفیف همکاری ازشون بگیرید. :rolleyes:

یادش بخیر دو سال پیش من میخواستم یه اکسیژن ساز بگیرم بزارم گوشه خونه گاهی اکسیژن بزنم به بدن! :D اون موقه از 600 بود تا 1 تومن... 1 تومنیش توپ ترین مدلش بود... الآن فکر کنم 1 تومنیه دور و ور 4-3 تومن باشه! :( فکر کنم کپسول بگیرید خیلی به صرفه تر باشه براتون... اگه مصرف مداوم ندارید.

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
میگم اگه اینجا قیمت مناسب پیدا نکردید برید تجهیزات پزشکی ها بگید همکارید و برای شهرستان میخواید... همشون رو یه جا با 10% الی 15% تخفیف همکاری ازشون بگیرید. :rolleyes:

یادش بخیر دو سال پیش من میخواستم یه اکسیژن ساز بگیرم بزارم گوشه خونه گاهی اکسیژن بزنم به بدن! :D اون موقه از 600 بود تا 1 تومن... 1 تومنیش توپ ترین مدلش بود... الآن فکر کنم 1 تومنیه دور و ور 4-3 تومن باشه! :( فکر کنم کپسول بگیرید خیلی به صرفه تر باشه براتون... اگه مصرف مداوم ندارید.

خیلی گرون شد یهـــــــو. 7-8 ماه پیش داشتم میخریدیم 3-4 تا ونتیلاتور آلمانی دونه ای 2200. الان بالای 10 تومنه!

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
تیشو پراسسور نمیخوای ؟:p

فشارسنج ریشتر و گوشی کاردیولوژی لیتمن حدودا 50 تا داریم. به عنوان هدیه تبلیغاتی خریده بودیم که دلمون نیومد هدیه بدیم :D. قیمت و تعدادی که شما میخوای چقدره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا