برگزیده های پرشین تولز

فعال كردن CallerID در روتر

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
كسي جواب منو در مورد multilink روي روتر نميده !

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
ايليا جان، آخه شما يه جستجو نکردی و سوالت رو نوشتی!
توی گوگل بنويس Async ppp multilink و دکمه Search رو فشار بده!

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بي معرفت شديم ديگه چه ميشه كرد.

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
آقاي آرياگوهر
بي معرفت چرا ؟! شما كه سرچشمه زلال معرفت و اخلاص هستيد

لطفا به اين سوال پاسخ نداده من شما انديشمندان و فضلا جواب بدهيد
من ميخوام اين Caller ID را غير فعال كنم
راه حل چيست ؟

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
كوروش جان بلدم تو گوگل سرچ كنم .
مرسي
اگه قراره هرچي بپرسيم جوابش اين باشه . پس چه لزومي داره اصلا سئوال بشه
به هر حال همه چيزو ميشه تو گوگل سرچ كرد و جواب هم گرفت . اما اينجا پرسيدم كه شايد برخي دوستان چيزاي ديگه هم داشته باشن كه راهنمائي كنند . من اين كار رو تا حالا نكردم و هيچ تجربه اي ندارم . ميخوام از تجربه دوستان استفاده كنم .
اگه شما مايل به پاسخ دادن نيستي لطفا اجازه بدين دوستان ديگه كمك كنن !

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
قرار نيست هرچی پرسيده ميشه جوابش اين باشه.
قراره ما خودمون بريم دنبال مطالب و راهها، بعد نتايجش رو بنويسيم و در موردش تبادل نظر کنيم و ايراداتمون رو برطرف کنيم.
تنظيم Multilink موضوعی نيست که نياز به Research داشته باشه. چهار تا Command است که خود سايت Cisco به کاملترين صورت ممکن و با نثر روان توضيح داده.
فکر کن من همون چهار خط رو بنويسم اينجا! شما يا استفاده ميکنی يا نميکنی.
ولی اگه خودت بری و مطالب کامل سيسکو رو بخونی، حتی اگه الان هم استفاده نکنی، با اين مفهوم بطور کامل آشنا ميشی و هميشه همراهت ميمونه.
بعد اگه توی مفاهيمش جايی سوالی يا نکته ای بود مطرح ميکنی و در موردش با هم بحث ميکنيم.

ما قرار نيست حس کنجکاوی رو توی خودمون خفه کنيم و بکشيم.
قراره تلاش و سعيمون اين باشه که مطالب جديد ياد بگيريم.

من از تمام دوستان فعال در اين انجمن، چه بصورت خصوصی و چه در Tread ها خواستم که در پاسخها دقت کنن جواب رو مثل هلوی پوست کنده تحويل ندن و در عوض سعی کنن طرف رو به سمت جست و جو و تحقيق راهنمايی کنن.

من وقتی داشتم شبکه ياد ميگرفتم، کسی که رئيس و استادم بود، بهم ميگفت دو مدل سوال داريم. به يکی پاسخ ميدم و به يکی پاسخ نميدم. نوع اول سوال مفهومی است که ميشينيم و با هم در موردش بحث ميکنيم. نوع دوم سوال Command ای است. يعنی جوابت جلوی چشمته. کافيه بخونيش. اگه من اين رو بهت بگم يعنی بهت خيانت کردم. اگه خودت بخونی، مطمئنا کامل تر و جامع تر ياد ميگيری . . .

تکميل:
اولا که امر بر من مشتبه نشده و خدای نا کرده ادعای استادی نکرده ام ها! اشتباه نگيريد موضوع رو!
دوما که اون استادم اين رو بصورت تئوری ميگفت ولی در عمل جواب هيچکدوم از سوالاتم رو نميداد!

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از ilia :
كوروش جان بلدم تو گوگل سرچ كنم .
مرسي
اگه قراره هرچي بپرسيم جوابش اين باشه . پس چه لزومي داره اصلا سئوال بشه
به هر حال همه چيزو ميشه تو گوگل سرچ كرد و جواب هم گرفت . اما اينجا پرسيدم كه شايد برخي دوستان چيزاي ديگه هم داشته باشن كه راهنمائي كنند . من اين كار رو تا حالا نكردم و هيچ تجربه اي ندارم . ميخوام از تجربه دوستان استفاده كنم .
اگه شما مايل به پاسخ دادن نيستي لطفا اجازه بدين دوستان ديگه كمك كنن !

ايليا جان
من هم با شما كاملا موافقم و اين نكته را عرض ميكنم كه شايد اكثر ما ها بعلت گرفتاري هاي زياد و مشغله فراوان و نداشتن يك مدير شبكه كارامد ( بعلت دستمزد بالا ! ) در اينجا و يا جاهاي مشابه در جستجوي گم گشته ها و طرح سوالاتمان هستيم كه خيلي سريع به جواب خود برسيم و در اين نكته تاكيد ميكنم كه همه ما من جمله خودم كه نا وارد ترين شخص در اين جمع مي باشم جستجو توسط موتور هاي جستجو گر را بلديم و پاسخ دادن بعضي از عزيزان كه ما ها را رهنمود به جستجو گر ها و ارائه بعضي از فرمول ها ميكنند به سهم خودم پسنديده نيست اما چون اينجا حضور افراد آزاد و اينكه ادعايي و طلبي از كسي نداريم از همين ابراز محبت دوستان نيز تشكر ميكنم.
براي من كه يك محقق نيستم جواب صريح بهترين راهكار است راه تحقيق و تفحص براي محققين و انديشمندان پر ره رو باد.
براي بار سوم اين سوال جواب نداده را مطرح ميكنم

چگونه Caller ID را غير فعال كنم ؟

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
قرار نيست هرچی پرسيده ميشه جوابش اين باشه.
قراره ما خودمون بريم دنبال مطالب و راهها، بعد نتايجش رو بنويسيم و در موردش تبادل نظر کنيم و ايراداتمون رو برطرف کنيم.
تنظيم Multilink موضوعی نيست که نياز به Research داشته باشه. چهار تا Command است که خود سايت Cisco به کاملترين صورت ممکن و با نثر روان توضيح داده.
.
.
اولا که امر بر من مشتبه نشده و خدای نا کرده ادعای استادی نکرده ام ها! اشتباه نگيريد موضوع رو!
دوما که اون استادم اين رو بصورت تئوری ميگفت ولی در عمل جواب هيچکدوم از سوالاتم رو نميداد!

سلام
من يك مدتي با Multilink به اينترنت وصل ميشدم با اينكه من با windows 2000و آن طرف با Cisco هر دو BAP يا BACP را فعال كرده بوديم ولي خط دوم من بطور اتوماتيك و بر مبناي حجم ترافيك تعيين شده وارد مدار نميشد يا وقتي خط دوم قطع ميشد بايد حتما دستي آنرا وارد مدار مي كردم . وقتي به ISP با سرور windows 2000وصل ميشدم اين مشكل اصلا وجود نداشت.
از خيلي از ISPها هم در اين مورد سوال كردم كه جواب همشون منفي بود .
فكر كنم اين موضوع براي بحث جالب باشه.

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از babak2536 :
سلام
من يك مدتي با Multilink به اينترنت وصل ميشدم با اينكه من با windows 2000و آن طرف با Cisco هر دو BAP يا BACP را فعال كرده بوديم ولي خط دوم من بطور اتوماتيك و بر مبناي حجم ترافيك تعيين شده وارد مدار نميشد يا وقتي خط دوم قطع ميشد بايد حتما دستي آنرا وارد مدار مي كردم . وقتي به ISP با سرور windows 2000وصل ميشدم اين مشكل اصلا وجود نداشت.
از خيلي از ISPها هم در اين مورد سوال كردم كه جواب همشون منفي بود .
فكر كنم اين موضوع براي بحث جالب باشه.

بابا شما ها اينهمه با هم بحث كردين ولي في سبيل الله يكي نگفت براي روتر 2511 با مودم هايي كه calerIDرو پشتيباني ميككن و خط تلفن هايي كه colerId روشون فعال است و نرم افزار انتي تك پلاس چه جوري فعال مي شه. :wacko:
1 نفر بگه . ولي كامل ترو خدا :rolleyes:

بالا