برگزیده های پرشین تولز

فـــــرهـاد مجیـــــــدی

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
گفتم که تعصب رفتن به تیم حاج انصار ( استیل آذین )‌و 6 ماه نیمکت نشینی به خاطره 450 میلیون تومنه ....من که حرفی ندارم ....آره ...فرهاد ما از این تعصب ها بلد نیست ...

لول ! بابا جان ، اگه تعصب فوتبالیت رو بزاری کنار ! من گفتم علی کریمی خوبه ، فرهاد بده ؟
پست بعدی هو می خوندی همه رو یکی کردم !
تعصبو بزار کنار رئیس !

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
اقا من این عکسو بزرگشو میخوام :

17939145059043605039.jpg

یه خورده عرضش میخوام بزرگ باشه بدون آرم باشه .. ریسایز نکنید خودتون :دی

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
بریم چندتا عکس ببینیم.

1d518e36-dde7-4754-9f2b-57ed52d42115.jpg
2bb31832-7c77-41e7-966f-3d1713c2820d.jpg
6480a293-9cec-4c6a-b4e0-6850c6f0989f.jpg
f60eeae9-d005-408b-ad80-aa37da81e9c7.jpg

اقا من این عکسو بزرگشو میخوام :

17939145059043605039.jpg

یه خورده عرضش میخوام بزرگ باشه بدون آرم باشه .. ریسایز نکنید خودتون :دی

نیست همه این عکسها با ارم هستش. یه عکس هست تا گروپ گزاشتم برو ببین خواستی.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
همیشه هوادارت می مانم...

این کلیپ رو ببینید خیلی قشنگه...

556172_344614315599967_100001542035294_968711_651758680_n.jpg

کد:
http://www.mediafire.com/?ybiia5i8jxxr0wm

با kmplayer و نرم افزار های مشابه ببینید.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
همیشه هوادارت می مانم...

این کلیپ رو ببینید خیلی قشنگه...

مشاهده پیوست 135720

کد:
http://www.mediafire.com/?ybiia5i8jxxr0wm

با kmplayer و نرم افزار های مشابه ببینید.

علی این همین من گزاشتم نیست؟ اگه خودشه تا نگیرمش دوباره.

و بازهم از دست ندهید. یه کلیپ زیبا بریا شیرفرهاد مجیدی

شیرفرهاد | Filepak

کسی تونست مستقیمش کنه بزاره تا بقیه راحت تر بگیرن.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
درود بر شیر فرهاد و درود بر هوادارن که قدرشناس هستند .
درود بر شیر فرهاد که ساق پاهاش به جای زبانش حرف میزند .

خب فرهاد یه حرکتی انجام داد که مثل اینکه به مذاق خیلی ها خوش نیامد . من قصد نداشتم چیزی بگم ولی مثل اینکه نمیشه ساکت شد و اینهمه توهین و بی احترامی که به فرهاد میشه رو خیلی راحت بی خیال شد.
اول از همه میگم که نگاها به حرکت فرهاد با هم فرق میکنه . ما یه جور به قضیه نگاه میکنیم و شما یه جور دیگه ...
شما تا 100 سال دیگه هم بگید حرکت فرهاد اشتباه بود ( که نبود ) باز ما قبول نمیکنیم و اگر هم ما تا 100 سال دیگه بگیم حرکت شیر فرهاد درست بود باز شما حرف خودتون رو میزنید.
چون نگاهها با هم فرق میکنه شما از نگاه رقیب و ما از نگاه هوادار ... هر چقدر هم بخواهید تعصب رو کنار بزنید باز هم نمیتونید نگاهتون رو تغییر بدید.

اگر مشکل شما پوشیدن پیراهن آبی بود که این یه امر طبیعی هست . چرا نباید بپوشه ؟ شما مثل اینکه یادتون رفته که یه استقلالیه !!!
انتظار داشتید پیراهن غیر آبی میپوشید و به توهین های شما جوابی نده !!

نمیدونم یادتون رفته یا نمیخواهید به یاد بیارید !!!! همیشه همینجور بوده...همین بازیکنهای خودتون هم اگر توی یه تیم دیگر باشه و با تیم استقلال بازی داشته باشه، حتما یا زیر پیراهنش قرمز میپوشه و یا مچبند قرمز میزاره ، یا یه کاری میکنه که تعصبش رو به رخ استقلالی ها بکشه .
همینطور این قضیه هم برای بازیکن های استقلال صدق میکنه . مطمئن هستم خودتون هم همیشه این حرکت ها رو توی لیگ دیدید .

نمیدونم چرا الان دارید اینجا حرکت شیر فرهاد رو اشتباه تلقی میکنید .
نمیدونم به شما چی بگم ... اگر بازی ملی بود پس چرا به شیر فرهاد از دقیقه اول بهش توهین میکنید !!! اگر بازی ملی نیست و شیر فرهاد رو حتی در تیم غیر ایرانی باز هم استقلالی میدونید و بهش توهین میکنید پس نباید انتظار داشته باشد که یه استقلالی مثل شیر فرهاد به توهین های شما جوابی نده .
تا صبح هم بخوام حرف بزنم باز هم نظرها تغییر نخواهد کرد ، چون نگاهها با هم فرق میکنه ....

//

نمیدونم چرا به شیر فرهاد میگید بی تعصب !!! فرهادی که بعد از بازگشتش برای استقلال کم نزاشت .
حتی وقتی که توی تیم قلعه نوعی توی اوج آمادگی توی چندین و چندین بازی به عنوان بازیکن جانشین میومد توی زمین باز هم از جون مایه میزاشت هر چند میدونست مربی تیم از فرهاد خوشش نمیاد و دوست نداره فرهاد به اسطوره باشگاه تبدیل بشه ، باز هم برای استقلال از جون مایه گذاشت و هیچ حرفی نزد .

5 سال (بعد از بازگشتش) بدون هیچ چشم داشتی برای استقلال بازی کرد، برای استقلال بهترین بازیها و بهترین گلها رو زد . هممون بازیها و تعصب فرهاد رو توی این چند سال دیدیم،
نمیدونم کدوم از کارهای فرهاد بی تعصبی هست ... مصاحبه هاش علیه تیم !!! رفتن به تیم رقیب !!! بازی کردن در تیم ایرانی مقابل استقلال !!! رد کردن پیشنهادهای میلیاردی باشگاههای عربی در اول فصل !!!
یا در سن 35 سالگی مثل جوان 23-24 ساله دویدن ...

اینجور پست ها و اینجور توهین ها به اسطوره باشگاه استقلال برای من خیلی سخت هست و نمیتونم این توهین هایی که به شیر فرهاد میشه، هضم کنم.

حرف زیاد هست و با حرف زدن چیزی عوض نمیشه ....

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
میگم تو عکسهایی که از فرهاد مجیدی پخش شده 2-3 تا دوربین اطرافش هستن. پس فیلم اینها چی شده؟ مال خود صدا وسیما هستش؟
درود بر شیر فرهاد و درود بر هوادارن که قدرشناس هستند .
درود بر شیر فرهاد که ساق پاهاش به جای زبانش حرف میزند .

خب فرهاد یه حرکتی انجام داد که مثل اینکه به مذاق خیلی ها خوش نیامد . من قصد نداشتم چیزی بگم ولی مثل اینکه نمیشه ساکت شد و اینهمه توهین و بی احترامی که به فرهاد میشه رو خیلی راحت بی خیال شد.
اول از همه میگم که نگاها به حرکت فرهاد با هم فرق میکنه . ما یه جور به قضیه نگاه میکنیم و شما یه جور دیگه ...
شما تا 100 سال دیگه هم بگید حرکت فرهاد اشتباه بود ( که نبود ) باز ما قبول نمیکنیم و اگر هم ما تا 100 سال دیگه بگیم حرکت شیر فرهاد درست بود باز شما حرف خودتون رو میزنید.
چون نگاهها با هم فرق میکنه شما از نگاه رقیب و ما از نگاه هوادار ... هر چقدر هم بخواهید تعصب رو کنار بزنید باز هم نمیتونید نگاهتون رو تغییر بدید.

اگر مشکل شما پوشیدن پیراهن آبی بود که این یه امر طبیعی هست . چرا نباید بپوشه ؟ شما مثل اینکه یادتون رفته که یه استقلالیه !!!
انتظار داشتید پیراهن غیر آبی میپوشید و به توهین های شما جوابی نده !!

نمیدونم یادتون رفته یا نمیخواهید به یاد بیارید !!!! همیشه همینجور بوده...همین بازیکنهای خودتون هم اگر توی یه تیم دیگر باشه و با تیم استقلال بازی داشته باشه، حتما یا زیر پیراهنش قرمز میپوشه و یا مچبند قرمز میزاره ، یا یه کاری میکنه که تعصبش رو به رخ استقلالی ها بکشه .
همینطور این قضیه هم برای بازیکن های استقلال صدق میکنه . مطمئن هستم خودتون هم همیشه این حرکت ها رو توی لیگ دیدید .

نمیدونم چرا الان دارید اینجا حرکت شیر فرهاد رو اشتباه تلقی میکنید .
نمیدونم به شما چی بگم ... اگر بازی ملی بود پس چرا به شیر فرهاد از دقیقه اول بهش توهین میکنید !!! اگر بازی ملی نیست و شیر فرهاد رو حتی در تیم غیر ایرانی باز هم استقلالی میدونید و بهش توهین میکنید پس نباید انتظار داشته باشد که یه استقلالی مثل شیر فرهاد به توهین های شما جوابی نده .
تا صبح هم بخوام حرف بزنم باز هم نظرها تغییر نخواهد کرد ، چون نگاهها با هم فرق میکنه ....

//

نمیدونم چرا به شیر فرهاد میگید بی تعصب !!! فرهادی که بعد از بازگشتش برای استقلال کم نزاشت .
حتی وقتی که توی تیم قلعه نوعی توی اوج آمادگی توی چندین و چندین بازی به عنوان بازیکن جانشین میومد توی زمین باز هم از جون مایه میزاشت هر چند میدونست مربی تیم از فرهاد خوشش نمیاد و دوست نداره فرهاد به اسطوره باشگاه تبدیل بشه ، باز هم برای استقلال از جون مایه گذاشت و هیچ حرفی نزد .

5 سال (بعد از بازگشتش) بدون هیچ چشم داشتی برای استقلال بازی کرد، برای استقلال بهترین بازیها و بهترین گلها رو زد . هممون بازیها و تعصب فرهاد رو توی این چند سال دیدیم،
نمیدونم کدوم از کارهای فرهاد بی تعصبی هست ... مصاحبه هاش علیه تیم !!! رفتن به تیم رقیب !!! بازی کردن در تیم ایرانی مقابل استقلال !!! رد کردن پیشنهادهای میلیاردی باشگاههای عربی در اول فصل !!!
یا در سن 35 سالگی مثل جوان 23-24 ساله دویدن ...

اینجور پست ها و اینجور توهین ها به اسطوره باشگاه استقلال برای من خیلی سخت هست و نمیتونم این توهین هایی که به شیر فرهاد میشه، هضم کنم.

حرف زیاد هست و با حرف زدن چیزی عوض نمیشه ....
به شدت تایید میشه

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
533881_279955858758670_245170688903854_624431_312144170_n.jpg
[h=6]تو خورشيدي ولي غروب نداري آهاي فرهاد مجيدي .............4 ♥
تو دريايي ولي ساحل نداري آهاي فرهاد مجيدي ....................4 ♥
تو کابوس تمام........... آهاي فرهاد مجيدي...............4 ♥
تو محبوب تمام آبي هايي آهاي فرهاد مجيدي...................... 4 ♥
تو تنها با وفاي آبي هايي آهاي فرهاد مجيدي................... 4 ♥
تو تا ابد تو قلب مايي آهاي فرهاد مجيدي.............4 ♥
تو دشمن تمام ............. آهای فرهاد مجیدی.............4 ♥[/h]

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
نظر دو کارشناس درباره حرکت مجیدی

دو کارشناس داوری پس از بازی، در مورد حرکت او در گفت و گو با تماشا نظر دادند. ابتدا پرویز سیار کار او را تحریک کننده و جریمه مجیدی را منوط به گزارش داور می داند:«از تن درآوردن پیراهن به خودی خود، اقدامی خلاف قانون است. مشخصا او قصد تحریک داشت. نمایش انگشت هم چنین حالتی دارد. اگر داور حرکت را ندیده باشد، داور چهارم، کمک ها یا ناظر باید کار او را گزارش کنند و قطعا جریمه در انتظار مجیدی است. ای اف سی، به خوبی متوجه می شود که کدام حرکت به قصد سوء است و آنجا دیگر جای توجیه آوردن نیست».

هوشنگ نصیرزاده که کار مجیدی را تحریک کننده نمی دانست:«در صحنه اخراج، زانوی پولادی و مجیدی برخورد کرد اما مجیدی دایو رفت و داور به این دلیل او را اخراج کرد. در مورد حرکت پس از آن باید بگویم که کار مجیدی به هیچ وجه تحریک کننده نبود. تحریک کننده یعنی نشان دادن علامت های هتاکانه به تماشاگران که او این کار را نکرد. این طور خط و نشان کشیدن ها، جزئی از بازی فوتبال است».

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
نظر دو کارشناس درباره حرکت مجیدی

دو کارشناس داوری پس از بازی، در مورد حرکت او در گفت و گو با تماشا نظر دادند. ابتدا پرویز سیار کار او را تحریک کننده و جریمه مجیدی را منوط به گزارش داور می داند:«از تن درآوردن پیراهن به خودی خود، اقدامی خلاف قانون است. مشخصا او قصد تحریک داشت. نمایش انگشت هم چنین حالتی دارد. اگر داور حرکت را ندیده باشد، داور چهارم، کمک ها یا ناظر باید کار او را گزارش کنند و قطعا جریمه در انتظار مجیدی است. ای اف سی، به خوبی متوجه می شود که کدام حرکت به قصد سوء است و آنجا دیگر جای توجیه آوردن نیست».

هوشنگ نصیرزاده که کار مجیدی را تحریک کننده نمی دانست:«در صحنه اخراج، زانوی پولادی و مجیدی برخورد کرد اما مجیدی دایو رفت و داور به این دلیل او را اخراج کرد. در مورد حرکت پس از آن باید بگویم که کار مجیدی به هیچ وجه تحریک کننده نبود. تحریک کننده یعنی نشان دادن علامت های هتاکانه به تماشاگران که او این کار را نکرد. این طور خط و نشان کشیدن ها، جزئی از بازی فوتبال است».

پرویز سیار ؟؟؟!!! فک کنم به خاطر استدلال های غیر منطقیش و کارشناسی های بی پایه و اساسش دیگه در برنامه های تلویزیونی خیلی وقته دعوتش نمیکنن.

بالا