برگزیده های پرشین تولز

فـــــرهـاد مجیـــــــدی

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
پرویز سیار ؟؟؟!!! فک کنم به خاطر استدلال های غیر منطقیش و کارشناسی های بی پایه و اساسش دیگه در برنامه های تلویزیونی خیلی وقته دعوتش نمیکنن.
آره سیار بیشتر قضاوت هاش برپایه جو و اینکه شرایط چطوره.
ولی عکسش نصیرزاده همش برپایه قانون و منطقه.

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
نظر دو کارشناس درباره حرکت مجیدی

دو کارشناس داوری پس از بازی، در مورد حرکت او در گفت و گو با تماشا نظر دادند. ابتدا پرویز سیار کار او را تحریک کننده و جریمه مجیدی را منوط به گزارش داور می داند:«از تن درآوردن پیراهن به خودی خود، اقدامی خلاف قانون است. مشخصا او قصد تحریک داشت. نمایش انگشت هم چنین حالتی دارد. اگر داور حرکت را ندیده باشد، داور چهارم، کمک ها یا ناظر باید کار او را گزارش کنند و قطعا جریمه در انتظار مجیدی است. ای اف سی، به خوبی متوجه می شود که کدام حرکت به قصد سوء است و آنجا دیگر جای توجیه آوردن نیست».

باب یکی به این یارو حالی کنه اون تو بازی و موقع خوشحالی گل هست. وقتی اخراج شده یا نیست تو بازی ربطی به کسی نداره.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
9202010120302rdz.jpg

9202010120429rdz.jpg

9202010120509rdz.jpg

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اینم ویدئو کامل بوسه زدن بر پیراهن آبی و نشون دادن عدد 4 توسط فرهاد توسط دوربین از نزدیک + مصاحبه با فرزاد مجیدی + مهدوی کیا( ایشون فرمودند نمیشه نظر داد! ) + علی کریمی + صحنه مصاحبه با خود فرهاد که میگه عذر میخوام مصاحبه نمیکنم...

292171_283442598411343_100002368146123_614147_772103431_n.jpg
اون فرد لباس خاکستری رو نگاه کنید داره تشویق میکنه.

لینک مستقیم از مدیا فایر

کد:
http://www.mediafire.com/?cu3ohgt3o8jtobb

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
حمایت فتح الله زاده از مجیدی : نباید با او اینگونه برخورد می‌‌کردند.

علی فتح الله زاده درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و الغرافه و رفتار هواداران پرسپولیس با فرهاد مجیدی گفت: ما از طرفداران استقلال خواسته بودیم به ورزشگاه بروند و وقتی در مصاف با خارجی‌ها اولویت با نام ایران است. از آن سو فرهاد مجیدی هم وظیفه داشت که برای الغرافه تلاش کند. شرایط برای مجیدی خیلی سخت بود ولی دوستان پرسپولیسی نباید با او اینگونه برخورد می‌‌کردند.

حمایت رضا عنایتی از فرهاد : به او حق می دهم

رضا عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا حرکت فرهاد مجیدی در دیدار پرسپولیس و الغرافه را می پسندد یا نه، گفت: من نمی توانم درباره این موضوع صحبت کنم زیرا در آن لحظه جای فرهاد مجیدی نبودم و نمی دانم او چه احساسی داشته است. باید ببینیم مجیدی د رآن لحظه از شنیدن آن همه شعر علیه خودش چه احساسی داشته است. من نمی توانم خودم را جای او بگذارم اما تا حدودی به او حق می دهم زیرا جو بدی در ورزشگاه وجود داشت.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
اینم ویدئو کامل بوسه زدن بر پیراهن آبی و نشون دادن عدد 4 توسط فرهاد توسط دوربین از نزدیک + مصاحبه با فرزاد مجیدی + مهدوی کیا( ایشون فرمودند نمیشه نظر داد! ) + علی کریمی + صحنه مصاحبه با خود فرهاد که میگه عذر میخوام مصاحبه نمیکنم...

مشاهده پیوست 136117
اون فرد لباس خاکستری رو نگاه کنید داره تشویق میکنه.

لینک مستقیم از مدیا فایر

کد:
http://www.mediafire.com/?cu3ohgt3o8jtobb
اونور گزاشتم خواستم بزارم اینجا گفتم شاید باز ....

فرزاد کجاست الان؟ عجب بازیکنی بود. سانتر دیقه 94ش
هیچوقت یادم نمیره.

حمایت فتح الله زاده از مجیدی : نباید با او اینگونه برخورد می‌‌کردند.

علی فتح الله زاده درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و الغرافه و رفتار هواداران پرسپولیس با فرهاد مجیدی گفت: ما از طرفداران استقلال خواسته بودیم به ورزشگاه بروند و وقتی در مصاف با خارجی‌ها اولویت با نام ایران است. از آن سو فرهاد مجیدی هم وظیفه داشت که برای الغرافه تلاش کند. شرایط برای مجیدی خیلی سخت بود ولی دوستان پرسپولیسی نباید با او اینگونه برخورد می‌‌کردند.

حمایت رضا عنایتی از فرهاد : به او حق می دهم

رضا عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا حرکت فرهاد مجیدی در دیدار پرسپولیس و الغرافه را می پسندد یا نه، گفت: من نمی توانم درباره این موضوع صحبت کنم زیرا در آن لحظه جای فرهاد مجیدی نبودم و نمی دانم او چه احساسی داشته است. باید ببینیم مجیدی د رآن لحظه از شنیدن آن همه شعر علیه خودش چه احساسی داشته است. من نمی توانم خودم را جای او بگذارم اما تا حدودی به او حق می دهم زیرا جو بدی در ورزشگاه وجود داشت.

بالاخره دو نفر فوتبالی مصاحبه کردن نه اون کچل عضو هیئت مدیره.

پ.ن : بوی اومدن عنایتی هم میاد :دی

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656

فرزاد کجاست الان؟ عجب بازیکنی بود. سانتر دیقه 94ش
هیچوقت یادم نمیره.

آره یادش بخیر ... بازیکن فوق العاده ای بود . فکر میکنم بازی با سایپا بود که از ناحیه کتف مصدوم شد .
واقعا حیف بود. توی اوج آمادگی مصدوم شد ..

پ.ن : بوی اومدن عنایتی هم میاد :دی

در حال حاضر با این اوضاع عنایتی رو به آرش برای فصل بعد ترجیح میدم.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
بعد از انتقاد های حسین فرزامی :

دیگر عضو هیئت مدیره استقلال خبر داد:مجیدی فصل بعد بر می گردد/ مجیدی با آن کار تعصب خود را نشان داد

مدیریت ورزش/عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت:"فرهاد مجیدی متعلق به استقلال است و فصل بعد به تیم خود باز می گردد."

به گزارش اوج نیوز،مقداد نجف نژاد در گفت و گو با خبرنگار ماافزود:"مجیدی به دلایل خاصی از تیم جدا شد و حضور او در استقلال در فصل بعد تقریبا قطعی است."

وی با اشاره به حوادث بازی پرسپولیس مقابل الغرافه و اقدام فرهاد مجیدی گفت:"به نظرم او با این کار تعصب خود را به استقلال نشان داد.حرکت او برای استقلالی ها پیام داشت."

نجف نژاد در پاسخ به شایعاتی که این روزها درباره هیئت مدیره استقلال به گوش می رسد،گفت:"ما از عملکرد مدیریت راضی هستیم.درباره کادر فنی هم در پایان فصل تصمیم می گیریم."

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
بدون شک فرهاد جزو 15 تا فوتبال تاریخ ایران و شاهد اگر بخواهم یک گل از نه گل که این قصل برای استقلال زد رو به عنوان زیباتر ین گلش انتخاب کنم گلی بود که به مس کرمان اگر اشتباه نکنم زد
ولی افسوس که از الان که هیچ بازیکنی در خط حمله در ایران نداریم که به مجیدی برسه تیم ملی رو ترک کرد برای کسایی که اصلا لباقت ندارند تیم رده سوم ایران بازی کنند

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
داش فرهاد بازم گل زد امشب...

الغرافه با گل فرهاد به مرحله بعدی جام حذفی صعود کرد...

2-1 تیم العربی رو که هادی عقیلی توش بازی میکنه رو شکست دادن.

فرهاد دقیقه 93 گل پیروزی تیمش رو زد.

عشق منی کاپیتان.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اینم لینک دانلود گل و پاس گل فرهاد در بازی دیشب..

فقط پاس گل رو حال کنید..اروپاییه..اروپایی!

گلش هم حرف نداشت...توی اون موقعیت نزدیک به دروازه بان کسی مثل آرش برهانی بود احتمال گل شدن توپ 1% بود! :D

319832_299598063448962_100001963138746_698850_140652455_n.jpg

دانلود از مدیا فایر

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
خیلی دوسش دارم
کی می شه دوباره برگرد :(

اگر 107 گل امارات رو توی لیگ ایران زد بود الان بهترین گل زن لیگ ایران بود........ ولی بازم خیلی خوبه که یک ایرانی بهترین گل زن لیگ امارات باشه

جالبه تو سن 35 سالگی هنوز به این خوبی استارت می زنه و گل زنی می کنه........ ( بزن به تخته )

بالا