برگزیده های پرشین تولز

فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور (گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر) 86-87

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
با توجه به اینکه دایی، هادی عقیلی را از تیم ملی بیرون کرد و به جاش پژمان منتظری را دعوت کرد، ملی پوش های استقلال 3 تا شدند و به همین دلیل بازی راه آهن - استقلال لغو شد.

ببینین از همین الان دایی داره چطور همه چی را به هم میریزه !!!

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوستان هیچ برنامه ای برای ادامه بازیهای جام حذفی اعلام نشده ؟

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
استقلال - راه آهن

3 اردیبهشت - ورزشگاه آزادی

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سپاهان کی بازی داره؟؟؟؟

فکر نکنم تو اردیبهشت بازی داشته باشه. چون چیزی اعلام نشده. فقط تو ایران ورزشی خوندم که در طول 4 تا بازی باقیمانده تیم ملی، لیگ تعطیل میشه و 3 هفته پایانی لیگ و فینال جام حذفی میمونه برای بعد از اتمام مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی. و در این 2-3 هفته که تیم ملی بازی داره، تمام بازیهای جام حذفی تا پای فینال انجام میشه.

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
فکر نکنم تو اردیبهشت بازی داشته باشه. چون چیزی اعلام نشده. فقط تو ایران ورزشی خوندم که در طول 4 تا بازی باقیمانده تیم ملی، لیگ تعطیل میشه و 3 هفته پایانی لیگ و فینال جام حذفی میمونه برای بعد از اتمام مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی. و در این 2-3 هفته که تیم ملی بازی داره، تمام بازیهای جام حذفی تا پای فینال انجام میشه.

دوباره برنامه سازمان لیگ تغییر کرد و فعلاً فقط بازی استقلال با راه آهن برگزار میشه و فکر کنم بقیه بازیهای جام حذفی بره برای بعد از اتمام لیگ

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
استقلال با راه آهن در 90 دقیقه 2-2 شدند و در پنالتی ها استقلال 3-1 پیروز شد. مثل بازی با ذوب آهن، طالب لو 3 پنالتی گرفت :)

تبریک میگم به طرفدارای خوب استقلال ;)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
http://www.************/files/lvvstumy0xbecha58k76.jpg​

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اینطور که به نظر میاد، دوباره سپاهان و استقلال فینالیست خواهند بود، البته به شرطی که کار استقلال در اهواز یک سره نشه !!

من که خیلی دوست دارم استقلال بیاد فینال. چون بازی با استقلال مخصوصاً در ورزشگاه آزادی خیلی راحت تر از بازی در اهواز با اون جو هراس انگیزش هست.

من هنوز نمیدونم سپاهان نوین چطور فولاد را یک بر صفر شکست داد :wacko: استقلال کار خیلی سختی خواهد داشت، مخصوصاً اگه فولاد به لیگ برتر صعود کنه و با اون روحیه به مصاف استقلال بیاد !

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
اینطور که به نظر میاد، دوباره سپاهان و استقلال فینالیست خواهند بود، البته به شرطی که کار استقلال در اهواز یک سره نشه !!

من که خیلی دوست دارم استقلال بیاد فینال. چون بازی با استقلال مخصوصاً در ورزشگاه آزادی خیلی راحت تر از بازی در اهواز با اون جو هراس انگیزش هست.

من هنوز نمیدونم سپاهان نوین چطور فولاد را یک بر صفر شکست داد استقلال کار خیلی سختی خواهد داشت، مخصوصاً اگه فولاد به لیگ برتر صعود کنه و با اون روحیه به مصاف استقلال بیاد !
فعلا که استقلال نیمه نهایی و شما هنوز باید 1/4 با پگاه بازی کنید. خوشم میاد یجوری از پگاه بخورید که دیگه اینجوری با اعتماد به نفس راجع به اینکه حریفتون توی فینال کیه صحبت نکنید:دی
راستی بازی جام حذفی سپاهان کیه؟

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
فعلا که استقلال نیمه نهایی و شما هنوز باید 1/4 با پگاه بازی کنید. خوشم میاد یجوری از پگاه بخورید که دیگه اینجوری با اعتماد به نفس راجع به اینکه حریفتون توی فینال کیه صحبت نکنید:دی

باید هم خوشت بیاد. من هم جای شما بودم از کابوس فینال سری قبل جلوی سپاهان واقعاً میترسیدم. خودتون که زورتون به سپاهان نمیرسه. مگه اینکه همین پگاه یه کاری کنه یه جام دست شما بیاد :دی

فعلاً ببینید تکلیفتون با فولاد چی میشه، بعد به فکر تیم اونوری باشید ;)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123

30naa جان تازه سپاهان ، پگاهو بزنه بايد با برق شيراز مصاف بده كه كم تيمي نيست . فولاد هم تيمه خيلي خوبي هست ، واقعا اين ساده انگارانه خواهد بود اگر فكر كنيم فيناليست ها مشخصند.

taj_ss_abieteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید هم خوشت بیاد. من هم جای شما بودم از کابوس فینال سری قبل جلوی سپاهان واقعاً میترسیدم. خودتون که زورتون به سپاهان نمیرسه. مگه اینکه همین پگاه یه کاری کنه یه جام دست شما بیاد :دی

فعلاً ببینید تکلیفتون با فولاد چی میشه، بعد به فکر تیم اونوری باشید ;)

ما از همه بيشتر جام حذفي رو برديم ... 100درصد اينبار رو هم ميبريم و ميريم برا سومين بار قهرمان اسيا ميشيم

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1

Hadi_Reloaded

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ،

استقلال اگه فولاد رو بزنه و بره فینال 2 حالت پیش میاد . یا سپاهان میاد و یا یکی از دو تیم برق یا پگاه . اگه سپاهان بیاد احتمال قهرمان شدن سپاهان بیشتره . ولی در حالت دوم احتمال قهرمانی استقلال بیشتره .
اگه استقلال بره جام باشگاههای آسیا ، عالی میشه ( با توجه به نتایج تیم استقلال در لیگ ) . چون اونوقت تیم رو برای سال بعد بهتر میبندن و احتمال موفقیت استقلال هم بیشتر میشه .

taj_ss_abieteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقته لبخنده گلهاست ... بگو حذوی ماله ماست

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
تاریخ بازیها اعلام نشد؟

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
برنامه جام حذفی اعلام شد /
7 خرداد؛ سپاهان - پگاه گیلان / 9 خرداد؛ فولاد خوزستان - استقلال
در نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم و نیمه نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی مشخص شد.

به گزارش خبرنگارمهر، در نشست صبح امروز سازمان لیگ که با حضور عزیز محمدی، علی کاظمی، کریم ملاحی و نمایندگان تیم های حاضر در رقابتهای جام حذفی شامل ؛ سپاهان ، استقلال ، فولاد خوزستان ، پگاه گیلان و برق شیراز در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، برنامه ادامه مسابقات جام حذفی به این ترتیب اعلام شد:

مرحله یک هشتم نهایی:
7 خرداد :
پگاه گیلان - سپاهان (ساعت 17 - ورزشگاه سردار جنگل شهر رشت)

مرحله نیمه نهایی:
9 خرداد :
فولاد خوزستان - استقلال

بر اساس این برنامه در صورت پیروزی تیم سپاهان مقابل پگاه گیلان و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی ، دیدار این تیم در مقابل برق شیراز پس از اعلام لیست بازیکنان تیم ملی و تعداد ملی پوشان این تیم مشخص خواهد شد. بر این اساس در صورتی که سپاهان کمتر از 3 بازیکن در تیم ملی داشته باشد دیدار نیمه نهایی این تیم مقابل برق شیراز روز 12 خرداد برگزار خواهد شد . ضمن اینکه در صورت پیروزی تیم پگاه دیدار مرحله نیمه نهایی این تیم در همین تاریخ برگزارخواهد شد که بر اساس قرعه کشی تیم پگاه به عنوان میزبان این دیدار تعیین شده است.

بنا بر اعلام رئیس سازمان لیگ برتر رقابتهای جام حذفی باشگاههای کشور تا روز 25 خرداد به پایان خواهد رسید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما از همه بيشتر جام حذفي رو برديم ... 100درصد اينبار رو هم ميبريم و ميريم برا سومين بار قهرمان اسيا ميشيم

شما اینجا هم تند رفتی ، اوائل کار فیروز یادته ؟ قاطع حرف میزدی و تیکه مینداختی به همه ؟؟؟؟؟؟

صبر کن 2 تا بازی از ژنرال ببین بعد اینقدر اتیشی شو.:D

بالا