برگزیده های پرشین تولز

قفل شدن Siemens SX1 ٠

pinnacle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sina_judgment :
سلام دوستان بالاخره بعد از 15 روز گوشی من هم قلفش باز شد
من نیاز به یک دیکشنری واسه گوشیم دارم می تونم از شما بپرسم از کجا میشه پیداش کرد؟یه لینکی چیزی برای داونلود هستش که به من بدین؟
بازی های sx1رو از کجا میشه گیر آورد
ممنون ار لطف شما.

يه ديكشنري انگليسي به فارسي رو برات ميگذارم كه خيلي معروفه ولي روي از راه معمولي نصب رويSX1 نصب نميشه !!! براي نصب اين ديكشنري من فايل dicfarsi.SIS رو تجزيه كردم و اونهارو در گوشي كپي كردم .حالا شما فايل زير رو دانلود كن و فولدر farsidic رو در \e:\system\apps كپي كن.با اين كار ديكشنري روي گوشي نصب ميشه.براي كرك كردن ديكشنري فايل FullData.dat رو در \C:\system\Bootdata كپي كن.البته فايل اصلي يكشنري رو هم گذاشتم تا بقيه دوستان هم استفاده كنن.
براي بازي هم اگه تو تاپيكهاي همين بخش بگرد حتما پيدا ميكني.منم چند تا بازي سر فر صت برات ميگذارم.
موفق باشيد :)
dicfarsi.rar

gheeas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
when i gone to sitting ((gprs)) for clear , and make ((0 . k p)) :
the phone aske my the code phone . i enter ( 12345) for 3 times >after then the pjone restare and show this message ((phone is blocked. please enter phone code )))

;;;;;;
////.
now .. will you please give me this phone code
note .. s n ((352079004251375)))

send e mial to (([email protected]))

thanks for all

luk333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
I have some problem. I want to set lock code and I lock phone. I need mastercode to unlock:( .
If you can generate this code for me I be satisfied. My phone snumber :
352079002693826
If you can help my, please contact to me:
[email protected]

THANKS FOR ALL

gh452003

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام :)
کد دیفالت رو که 12345 هست رو وارد کن ببین وا میشه یا نه.اگر نشد این راه رو امتحان کن.
اگر اطلاعات دفتر چه تلفن ویا نرم افزارهای روی گوشیت برات مهم نیست و ااطلاعات مهمی روی حافظه گوشی (نه مموری کارت) نداری گوشی رو فرمت کن تا به حالت کارخانه ای برگرده به احتمال زیاد مشکلت حل میشه.
برای اینکار گوشی رو خاموش کن و گوشی رو در حالیکه دکمه های #و* با هم نگه داشتی روشن کن . در این حالت یه نوار در حال پر شدن بالای صفحه دیده میشه که نشاندهنده فرمت شدن گوشیست.
موفق باشید :)
با اين روش هم جواب نميده

gh452003

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
گوشي من نياز به مستر كد كاره لطفا" كمك كنيد
IMEI :352079003434642

بالا