• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قيمت روز دستگاه های Windows Mobile در بازارهاي جهانی (و ایران)

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من واقعا متاسفم واسه کسایی که میخوان عصبانیتشونو رو هر کسی که دم دستشون خالی کنن.لطفا اینقدر بی دلیل به این آقای persian data حمله نکنید.
الان حتما میگن من فامیلیشونم!!:blink:

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
286
با عرض پوزش و شرمندگی از همه، این مساله ربطی به کل قضیه نداره ولی لازمه که گفته بشه:

توی ایران اکثر قریب به اتفاق فروشندگان نادان هستند!!!! یعنی نمی دانند چه می فروشند، فقط پول دار هستند و می خواهند پول در بیاورند و فقط به فکر کسب و کار و خرید و فروش هستند.

در غرب فروشندگان متخصص محصولات خود هستند و از کم و کیف محصولات خود به طور کامل آشنا هستند و از محصولاتی که در آینده عرضه خواهد شد و از محصولاتی که در گذشته بوده است کاملا با خبر هستند. فروشندگان ابتدا نیازهای مشتری خود را می پرسند سپس بهترین گزینه ها را پیشنهاد می کنند. در ایران وقتی وارد مغازه ای می شوی فقط می گویند چه می خواهی؟ شما مدل را بگو من برایت بیاورم....

من به شخصه از فروشندگان ایرانی متنفرم و تا به حال فروشنده ی درست و حسابی حتی به اندازه ی انگستان دستم ندیده ام.

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض پوزش و شرمندگی از همه، این مساله ربطی به کل قضیه نداره ولی لازمه که گفته بشه:

توی ایران اکثر قریب به اتفاق فروشندگان نادان هستند!!!! یعنی نمی دانند چه می فروشند، فقط پول دار هستند و می خواهند پول در بیاورند و فقط به فکر کسب و کار و خرید و فروش هستند.

در غرب فروشندگان متخصص محصولات خود هستند و از کم و کیف محصولات خود به طور کامل آشنا هستند و از محصولاتی که در آینده عرضه خواهد شد و از محصولاتی که در گذشته بوده است کاملا با خبر هستند. فروشندگان ابتدا نیازهای مشتری خود را می پرسند سپس بهترین گزینه ها را پیشنهاد می کنند. در ایران وقتی وارد مغازه ای می شوی فقط می گویند چه می خواهی؟ شما مدل را بگو من برایت بیاورم....

من به شخصه از فروشندگان ایرانی متنفرم و تا به حال فروشنده ی درست و حسابی حتی به اندازه ی انگستان دستم ندیده ام.
بنده نه کاسبم نه مغازه دار نه فروشنده
روحیات بنده هم با اینجور کارها جور در نمی آد
بنده 4 ساله که مسول واحد انفورماتیک اتاق تعاون خراسان هستم :
http://kh-taavon.com/newsdes.asp?Key=22

و از سال 82 هم شرکتی ثبت کردیم که زمینه اصلی فعالیت اون خدمات اینترنتی هستش http://persiandata.com همزمان با ورود اولین دستگاههای ppc در ایران به دلیل علاقه شخصی به این بحث بر اون شدم اولین وب سایت اطلاع رسانی پاکت پی سی در ایران http://iran-pocketpc.com رو راه اندازی کنم که مرجعی باشه واسه کسانی که اطلاعاتی راجع به این دستگاه ها می خوان و الان هم سعی میکنم علاوه بر معرفی دستگاههای جدید آخرین قیمت اونها رو هم از شرکت های صاجب نام و فعال و معتبر در سایت اعلام کنم .
در حال حاضر بخش فروش سایت رو به شرکت پارت آسیا واگذار کردم و بنده فقط اطلاعات سایت رو بروز رسانی میکنم
حضور بنده هم در این فروم بیشتر به خاطر علاقه شخصی به این بحث و این دلیل هستش که از تجربیات اساتید استفاده کنم و اگه کمکی از دستم بر بیاد و اطلاعاتی داشته باشم راهنمایی کنم
از همه دوستان خواهش دارم نسبت به بنده جبهه گیری نکنند و بنده رو از خودشون بدونند و به بنده به چشم فروشنده نگاه نکنند .
ممنون میشم .
مجددا از بحرین عزیز بابت مطرح شدن این بحث در این ترد عذرخواهم .
احسان عبداله زاده .

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دوستان لطفا یه ذره مراعات ادب رو بکنن:hmm:

کاری نکنن که دوستان دیکه از دستشون ناراحت بشن:)

ممنون:)
من بد حرف نزدم. دلم خيلي پره...
37.gif

چشم حسين جان، ديگه هيچي نميگم...
66.gif

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان كسي از وجود htc p3600i (مشكي با پسوند آي) توي بازار ايران خبري نداره؟ كسي نديده؟ ممنون ميشم اگه اطلاعاتي داريد بديد.
ضمنا آخرين قيمت فليم در تهران رو كسي ميدونه؟؟؟؟
مرسيييييييييييي

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
امروز تو پاتخت kaiser رو به قيمت 1050 ميداد

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان كسي از وجود htc p3600i (مشكي با پسوند آي) توي بازار ايران خبري نداره؟ كسي نديده؟ ممنون ميشم اگه اطلاعاتي داريد بديد.
ضمنا آخرين قيمت فليم در تهران رو كسي ميدونه؟؟؟؟
مرسيييييييييييي
تو ایران نیست من واسه آقا پارسا خیلی گشتم پیدا نکردم احتمالا 1 ماه دیگه میاد
ولی 3600 سفیدش هست حول و حوش 700

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
286
بنده نه کاسبم نه مغازه دار نه فروشنده
روحیات بنده هم با اینجور کارها جور در نمی آد
بنده 4 ساله که مسول واحد انفورماتیک اتاق تعاون خراسان هستم :
http://kh-taavon.com/newsdes.asp?Key=22

و از سال 82 هم شرکتی ثبت کردیم که زمینه اصلی فعالیت اون خدمات اینترنتی هستش http://persiandata.com همزمان با ورود اولین دستگاههای ppc در ایران به دلیل علاقه شخصی به این بحث بر اون شدم اولین وب سایت اطلاع رسانی پاکت پی سی در ایران http://iran-pocketpc.com رو راه اندازی کنم که مرجعی باشه واسه کسانی که اطلاعاتی راجع به این دستگاه ها می خوان و الان هم سعی میکنم علاوه بر معرفی دستگاههای جدید آخرین قیمت اونها رو هم از شرکت های صاجب نام و فعال و معتبر در سایت اعلام کنم .
در حال حاضر بخش فروش سایت رو به شرکت پارت آسیا واگذار کردم و بنده فقط اطلاعات سایت رو بروز رسانی میکنم
حضور بنده هم در این فروم بیشتر به خاطر علاقه شخصی به این بحث و این دلیل هستش که از تجربیات اساتید استفاده کنم و اگه کمکی از دستم بر بیاد و اطلاعاتی داشته باشم راهنمایی کنم
از همه دوستان خواهش دارم نسبت به بنده جبهه گیری نکنند و بنده رو از خودشون بدونند و به بنده به چشم فروشنده نگاه نکنند .
ممنون میشم .
مجددا از بحرین عزیز بابت مطرح شدن این بحث در این ترد عذرخواهم .
احسان عبداله زاده .

سلام دوست عزیز!
من که منظورم شما نبودید! منظورم وضع بازار ایران بود و همچنین فروشندگان نادادن!
اتفاقا من همیشه از توضیحات شما در این تاپیک و تاپیک های دیگه و همچنین اطلاعات موجود در سایت شما استفاده می کنم.
شما که ظاهرا هم تحصیل کرده هستید و همچنین از ppc اطلاعات کافی داردید.
اگر جایی از مطلب نوشته ی من به شما اشاره شده بنویسید تا ما هم بدانیم!
موفق باشید

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تو ایران نیست من واسه آقا پارسا خیلی گشتم پیدا نکردم احتمالا 1 ماه دیگه میاد
ولی 3600 سفیدش هست حول و حوش 700
دوست عزیز ، از اینکه در پی خواسته ی من تلاش کردید بسیار ممنونم ...

در ضمن ، 1050 مربوط به تجاذت الکتریک بود ؟ یا جای دیگه ... ؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز ، از اینکه در پی خواسته ی من تلاش کردید بسیار ممنونم ...

در ضمن ، 1050 مربوط به تجاذت الکتریک بود ؟ یا جای دیگه ... ؟
خواهش می کنم وظیفه هست قربان
در رابطه با تاین 2 ها روز چهارشنبه شب رسید واسه تجارت الکترونیک که قیمت گذاشتن 1050 یه فروشنده ای هم در جمهوری داره 1100 میده .
ولی اینو هم بگم امروز یکی با من تماس گرفت از اهواز میگفت اهواز دارن میدن 880 ...

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان اینجا رو ببینین http://bazarche.org/ads/fa/16/87/84124
اینجا یکی آگهی داده شیفت به ایران رسیده و داره میفروشه به قیمت 2 تومان :wacko:
هر چند قیمت رو خیلی بالا گفته ولی من سفارش دادم هنوز که جوابی به دستم نرسیده
فکر نمی کنم صحت داشته باشه آگهیش :eek:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان اینجا رو ببینین http://bazarche.org/ads/fa/16/87/84124
اینجا یکی آگهی داده شیفت به ایران رسیده و داره میفروشه به قیمت 2 تومان :wacko:
هر چند قیمت رو خیلی بالا گفته ولی من سفارش دادم هنوز که جوابی به دستم نرسیده
فکر نمی کنم صحت داشته باشه آگهیش :eek:

آقا جدی که نمیگی؟ با این پول میتونی یه یو ام پی سی کیو او کیو 2 بگیری که هم ویستا روش نصبه هم سی پی یو 1.5 گیگاهرتزی هم ورزن نیم کیلویی . کاتینگ ادج به تمام معنا تازه 400 تومن هم از پولت باقی می مونه. شیفت اینقدر ها هم نمی ارزه ها:eek:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا جدی که نمیگی؟ با این پول میتونی یه یو ام پی سی کیو او کیو 2 بگیری که هم ویستا روش نصبه هم سی پی یو 1.5 گیگاهرتزی هم ورزن نیم کیلویی . کاتینگ ادج به تمام معنا تازه 400 تومن هم از پولت باقی می مونه. شیفت اینقدر ها هم نمی ارزه ها:eek:
سلام وسن جان من میخوام یو تام پی سی بگیرم ، بین Asus r2h & samsung q1 ultra cmxp گیر کرده بودم ام جدا" کششی به این نداشتم ، چیز خوبیه ؟ تاچ ِ کامله ؟

ادیت : البته او کیو او هست یعنی OQO

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام وسن جان من میخوام یو تام پی سی بگیرم ، بین Asus r2h & samsung q1 ultra cmxp گیر کرده بودم ام جدا" کششی به این نداشتم ، چیز خوبیه ؟ تاچ ِ کامله ؟

ادیت : البته او کیو او هست یعنی OQO

اوه اشتباه شد. این او و کیو رو که بزرگ مینویسن آدم دیگه دقت نمیکنه:happy:
البته یو ام پی سی هستش نه یو تام پی سی:happy: (میدونم اشتباه تایپیه به دل نگیری:p)

والا یه چند تا نکته وحشتناک در مورد این یو ام پی سی هستش که منو دیوانه کرده .

اولیش این که رکورد گینس رو در مورد کوچکترین کامپیوتر فول فیچر و فول پاور شخصی از آن خودش کرده . 454 گرم!! این رقم برای یه یو ام پی سی هم وحشتناکه و اون سایز 142mm(W) x 84mm(H) x 26mm(D) به علاوه مانیتور 5 اینچی که تمام صفحه رو گرفته و بدنه منیزیومی !! (آدم یاد فیلمهای جیمز باند میوفته) همه و همه رو با یه رم 1 گیگ سی پیو 1.6 مگاهرتز و هارد 120 گیگ و اگه باز هم دستگاه سریع تر میخوای یه مموری 35 گیگ سولید استیت. و البته دو تکنولوژی TouchScrollers و ترک استیک که خیلی به کارتون میاد. در ضمن خروجی 1800*1280 اچ دی ام آی یا مانیتور یا تلویزیونش هم شاید در بعضی یو ام پی سی ها باشه اما در همه نیست.

همه این امکانات در اون سایز به نظرم یه معجزه است. فقط با این دستگاهه که طعم کوچکی یو ام پی سی ها در کنار قدرت بالای اونها رو میشه چشید.

البته متاسفانه تاچ نداره . به جاش ترک استیک داره که ماوس رو کنترل میکنه و بالا و کنار صفحه تاچ اسکرولر داره واسه بالا و پایین بردن و چپ و راست کردن صفحه ها و اگه تاچ واستون مهمه این دستگاه از انتخابتون حذف میشه . فقط یادتون باشه این دستگاه یو ام پی سیه و نه پاکت پی سی و الزاما داشتن تاچ اسکرین مهم نیست.

بد نیست به این لینک یه سر بزنی و بنچ مارکهای خارق العاده اش رو ببینی ریویویی خوبی هم داره
http://reviews.cnet.com/laptops/oqo-model-02/4505-3121_7-32416630.html

مشکل اصلیش باطریشه که 3 ساعته تمومه . اما باطری دوبل هم براش هست که این مشکل رو حل میکنه. باز هم توصیه میکنم به اون امکانات و وزن یه بار دیگه نگاه کنی :cool:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اوه اشتباه شد. این او و کیو رو که بزرگ مینویسن آدم دیگه دقت نمیکنه:happy:
البته یو ام پی سی هستش نه یو تام پی سی:happy: (میدونم اشتباه تایپیه به دل نگیری:p)

والا یه چند تا نکته وحشتناک در مورد این یو ام پی سی هستش که منو دیوانه کرده .

اولیش این که رکورد گینس رو در مورد کوچکترین کامپیوتر فول فیچر و فول پاور شخصی از آن خودش کرده . 454 گرم!! این رقم برای یه یو ام پی سی هم وحشتناکه و اون سایز 142mm(W) x 84mm(H) x 26mm(D) به علاوه مانیتور 5 اینچی که تمام صفحه رو گرفته و بدنه منیزیومی !! (آدم یاد فیلمهای جیمز باند میوفته) همه و همه رو با یه رم 1 گیگ سی پیو 1.6 مگاهرتز و هارد 120 گیگ و اگه باز هم دستگاه سریع تر میخوای یه مموری 35 گیگ سولید استیت. و البته دو تکنولوژی TouchScrollers و ترک استیک که خیلی به کارتون میاد. در ضمن خروجی 1800*1280 اچ دی ام آی یا مانیتور یا تلویزیونش هم شاید در بعضی یو ام پی سی ها باشه اما در همه نیست.

همه این امکانات در اون سایز به نظرم یه معجزه است. فقط با این دستگاهه که طعم کوچکی یو ام پی سی ها در کنار قدرت بالای اونها رو میشه چشید.

البته متاسفانه تاچ نداره . به جاش ترک استیک داره که ماوس رو کنترل میکنه و بالا و کنار صفحه تاچ اسکرولر داره واسه بالا و پایین بردن و چپ و راست کردن صفحه ها و اگه تاچ واستون مهمه این دستگاه از انتخابتون حذف میشه . فقط یادتون باشه این دستگاه یو ام پی سیه و نه پاکت پی سی و الزاما داشتن تاچ اسکرین مهم نیست.

بد نیست به این لینک یه سر بزنی و بنچ مارکهای خارق العاده اش رو ببینی ریویویی خوبی هم داره
http://reviews.cnet.com/laptops/oqo-model-02/4505-3121_7-32416630.html

مشکل اصلیش باطریشه که 3 ساعته تمومه . اما باطری دوبل هم براش هست که این مشکل رو حل میکنه. باز هم توصیه میکنم به اون امکانات و وزن یه بار دیگه نگاه کنی :cool:
کل امروز رو دنبالش بودم ... من یه تاچش رو ( XP Tablet ) رو گفتم برام بیارن ( البته اگه دبی بتونن جور کنن )

خیلی خوبه ، ورژن تبلتش ؛ تاچ میشه و دیجیتال پن داره و از تاچ هم بهتره ....

واقعا" باهات موافقم ، معجزه ست ...

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
کل امروز رو دنبالش بودم ... من یه تاچش رو ( XP Tablet ) رو گفتم برام بیارن ( البته اگه دبی بتونن جور کنن )

خیلی خوبه ، ورژن تبلتش ؛ تاچ میشه و دیجیتال پن داره و از تاچ هم بهتره ....

واقعا" باهات موافقم ، معجزه ست ...

قربان فقط حواست باشه . دو تا مدل 2 داره یکی مدل O2 و یکی E2 . او2ش قدیمی تره و ای 2 کمتر از 20 روزه که اومده فرقش با مدل قبلی اینه که سیم کارت می خوره و فور بانده و تری جی داره فقط برای تلفن زدن نیست پس اونقدر به درد ما ایرانیا نمی خوره. اما تفاوت قیمت 1000 دلاره. مدل او2 الان تو تخفیف 1000 دلاره و ای 2 2000 دلار. حواست باشه 1000 دلار اضافی الکی ندی:happy: قیمتش هم با این اوضاع معجزه است. مخصوصا در مقایسه با ایسوسی و سامسونگی که گفتی . رقابت که چه عرض کنم هالو وار در بین این مدل ها برقراره:happy: متاسفانه من یه نفر داشتم که از مالزی میاورد که برای همیشه ارتباطم رو باهاش از دست دادم . یکی از فامیل ها بود که مهماندار هواپیما بود دو هفته یه بار مالزی میرفت مجانی میاورد. حالا رفته انگلیس موندگار شده:( من موندم و حوزم. شایدم شانسمه که یه خورده واسه ماشین سیو کنم و منتظر ریویوی شما باشم اگه موافق بودی بعدش بخرم:happy: مبارکت باشه
راستی حتما یه باطری دوبل هم براش بگیر . خیلی لازمه

اینم یه عکس واسه مقایسه سایز که دل همه آب بیوفته

0,1425,sz=1&i=149775,00.jpg

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
قربان فقط حواست باشه . دو تا مدل 2 داره یکی مدل O2 و یکی E2 . او2ش قدیمی تره و ای 2 کمتر از 20 روزه که اومده فرقش با مدل قبلی اینه که سیم کارت می خوره و فور بانده و تری جی داره فقط برای تلفن زدن نیست پس اونقدر به درد ما ایرانیا نمی خوره. اما تفاوت قیمت 1000 دلاره. مدل او2 الان تو تخفیف 1000 دلاره و ای 2 2000 دلار. حواست باشه 1000 دلار اضافی الکی ندی:happy: قیمتش هم با این اوضاع معجزه است. مخصوصا در مقایسه با ایسوسی و سامسونگی که گفتی . رقابت که چه عرض کنم هالو وار در بین این مدل ها برقراره:happy: متاسفانه من یه نفر داشتم که از مالزی میاورد که برای همیشه ارتباطم رو باهاش از دست دادم . یکی از فامیل ها بود که مهماندار هواپیما بود دو هفته یه بار مالزی میرفت مجانی میاورد. حالا رفته انگلیس موندگار شده:( من موندم و حوزم. شایدم شانسمه که یه خورده واسه ماشین سیو کنم و منتظر ریویوی شما باشم اگه موافق بودی بعدش بخرم:happy: مبارکت باشه
راستی حتما یه باطری دوبل هم براش بگیر . خیلی لازمه

اینم یه عکس واسه مقایسه سایز که دل همه آب بیوفته

0,1425,sz=1&i=149775,00.jpg
آره اگه بتونه گیر بیاره که خوبه ، دوبل هم الان گفتم ... آقا بد حوری دلربایی میکنه ...

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت اساتید و دوستان این فروم
عارضم به خدمتتون من یه 1سالی هست که تو کفه این تایتنم ( البته همونطور که استحضار دارید 2 رو میگم)
یا به عبارتی چشم انتظارم و الان که اومده به سلامتی میخوام اگه خدا بخواد و12 امام راضی باشن و
پولش ردیفشه (شما هم راضی باشین ) یکی بخرم و با نظر دوستان که این دیویس تا 750 بیشتر نمی ارزه موافقم
پیرو این مسئله به یک اشنا در مشهد ( اخه من در مشهد زندگی میکنم )مراجعه کردم
و گفتم اینو چند میتونی برای من جور کنی . اونم قیمت داده از دبی میاره اینجا حدوده 750 میده حالا یه کم بالا پایین
نظر شما چیه بگیرم یا نه اخه تو این کشور (منظورم وطنه ) هیچ چیزی حساب کتاب نداره.
و به امید نمایندگی و گارانتی هم نمی چه بود . و همچنین تو کف بودن هم زیاد صلاح نیست.
پس خلاصه باید بخرم . در ضمن این کیبورد عربی چه صیغه ای یعنی گ پ چ .... نداره
خوب اگه اینطوری باشه بدرده ما می خوره یا نه ؟
بعد من فکر کردم اگه اینو از اونور بیاره خوب یه باطری اضافه + محافظ صفحه ی نمایش + مموری 8 گیگ
هم بگیم بیاره کسی میتونه امار قیمت اینارو سریع بده مخصوصا مموری استیک 8 گیگ
خلاصه گفته فردا امار بدم می خوام یا نه و اینجانب منتظر نظرات گران قدر عالی جنابان هستم
پس بجنبید که فردا دیره
یا حق موفق و پیروز و پایدار باشید!!!

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام خدمت اساتید و دوستان این فروم
عارضم به خدمتتون من یه 1سالی هست که تو کفه این تایتنم ( البته همونطور که استحضار دارید 2 رو میگم)
یا به عبارتی چشم انتظارم و الان که اومده به سلامتی میخوام اگه خدا بخواد و12 امام راضی باشن و
پولش ردیفشه (شما هم راضی باشین ) یکی بخرم و با نظر دوستان که این دیویس تا 750 بیشتر نمی ارزه موافقم
پیرو این مسئله به یک اشنا در مشهد ( اخه من در مشهد زندگی میکنم )مراجعه کردم
و گفتم اینو چند میتونی برای من جور کنی . اونم قیمت داده از دبی میاره اینجا حدوده 750 میده حالا یه کم بالا پایین
نظر شما چیه بگیرم یا نه اخه تو این کشور (منظورم وطنه ) هیچ چیزی حساب کتاب نداره.
و به امید نمایندگی و گارانتی هم نمی چه بود . و همچنین تو کف بودن هم زیاد صلاح نیست.
پس خلاصه باید بخرم . در ضمن این کیبورد عربی چه صیغه ای یعنی گ پ چ .... نداره
خوب اگه اینطوری باشه بدرده ما می خوره یا نه ؟
بعد من فکر کردم اگه اینو از اونور بیاره خوب یه باطری اضافه + محافظ صفحه ی نمایش + مموری 8 گیگ
هم بگیم بیاره کسی میتونه امار قیمت اینارو سریع بده مخصوصا مموری استیک 8 گیگ
خلاصه گفته فردا امار بدم می خوام یا نه و اینجانب منتظر نظرات گران قدر عالی جنابان هستم
پس بجنبید که فردا دیره
یا حق موفق و پیروز و پایدار باشید!!!

دوست عزيز اول اينكه كايزر از مموري كارت هاي مايكرو اس دي استفاده ميكنه و نه مموري استيك( مموري استيك اسم يك مموري كارت مورد استفاده در محصولات سوني هستش مثل مموري كارت sony ericsson k750)
بعد هم اينكه فكر نمي كنم دبي هم 750 گير بياري (به راحتي حداقل ) چه برسه به اينكه طرف بياره مشهد و به شما 750 بفروشه... ضمنا پاكت پي سي ها موبايل نيستند كه شما هي باتري رو در بياري و جا بزني و مثلا باتري اضافه همراه خودت حمل كني.
اسكرين پروتكتور هم دونه اي 3 هزار تومن تا 10 هزارتومن انواع مختلفش هست و احتياج به سفارش ازامارات نيست.

بالا