• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قيمت روز دستگاه های Windows Mobile در بازارهاي جهانی (و ایران)

mhrm.electronic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
persian data جان اگه میشه مدلای بیشتری از سری nophone معرفی کن در ضمن اگه حدود قیمتش رو برام بذار منون از توجهت اینجا که دیگه کس دیگه ای بما جواب نمیده:(

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
این خبر هم به همه علاقمندان دستگاههای بدون گارانتی تقدیم میشه :
-----------------------------------------------
مدیر فروش شرکت تحلیل گر داده ها:

با توزیع کنندگان غیرقانونی گوشی I-mate برخورد می شود

موبنا- 11/09/86

مدیر فروش شرکت "تحلیل گر داده ها" توزیع کننده رسمی گوشی های I-mate در بازار تلفن همراه تهران گفت: با توزیع کنندگان غیرقانونی گوشی های I-mate برخورد قانونی می شود.
"سیامک محمودی " گفت:با توجه به افزایش تعرفه 54 درصدی واردات گوشی تلفن همراه و در پی آن لغو طرح ثبت شماره سریال (رجیستری) این گوشی ها ،فعالیت عمده واردکنندگان غیر قانونی گوشی از جمله برند I-mate در بازار تلفن همراه تهران افزایش یافته است.
وی با تاکید بر اینکه تنها نماینده انحصاری گوشی های I-mate در بازار تلفن همراه تهران شرکت تحلیل گر داده ها است ،افزود: با توزیع کنندگان غیر رسمی این برند برخورد قانونی صورت می گیرد.
به گفته وی به دلیل اختلاف قیمت چشمگیر گوشی های گارانتی دار و بدون گارانتی این برند در بازار ، اکثر کاربران تمایل بیشتری به خرید گوشی های فاقد گارانتی معتبر دارند.
وی تعرفه 60 درصدی واردات گوشی را بزرگترین معضل برای بازار تلفن همراه دانست و گفت:با وجود این میزان تعرفه ، فعالیت شرکت های قانونی اساسا بی معنا است؛ به همین دلیل و با توجه به پرداخت گمرکی و پایین بودن سود حاصله از توزیع گوشی های گارانتی دار اقدام به واردکردن گوشی های جدیدی نکردیم.
محمودی خاطرنشان کرد: با کاهش یافتن تعرفه واردات تلفن همراه و تصویب شدن تعرفه 10 درصدی باز هم احتمال فعالیت قاچاقچیان وجود دارد.
129/13
http://www.iranmobilenews.ir/iran_news/archives/2007/12/_imate.php
-----------------------------
مشابه همین قضیه در مورد دستگاههای htc هم صادق هست
----------------------------------------
آقای رمضانی هم فکر کنم کم کم باید به فکر شغل جدیدشون باشند :blush:
جناب PersianData ... با کمال احترام باید عرض کنم :کدوم نظارت وکدوم برخورد ...
اصلا بر بازار pocket pc تو ایران هیچ نظارتی نیست که بخوان حالا برخورد هم بکنند ...
این بازار به عقیده نه تنها من بلکه خیلی های دیگه آشفته بازاری بیش نیست ...
وقتی کشورمون توانایی تولید یک گوشی موبایل ساده رو نداره و همچنین نمی تونه به تعهداتش نسبت به عرضه گوشی های موبایل عمل کنه چطور میشه انتظار داشت Pocket pc تولید کنه ... که حالا به اشتباه واسش تعرفه 60% موبایل قرار دادند ... آخه هر چیزی که sim کارت بخوره و امکانات GSM رو ساپورت کنه که موبایل نیست ...
بعد هم اینکه بازار Pocket pc فقط و فقط در انحصار یه عده خاصه ... به خاطر همین هم هیچ رقابتی نیست و قیمت ها اینجوریه ...
والا اگه واقعا واردکنندگاه PPC تو ایران 60% بهای واقعیه یکی از همین دستگاه ها رو مازاد پرداخت کنند قیمتشون سر به فلک می کشه ...
نه اینکه همین طوری از 200 و 150 و250 هزار تومن روی قیمت بکشند ...
شما هم هیچ تقصیری نداری ... مشکل از جای دیگه است ...
وقتی ادم این همه در رو بروی خودش بسته می بینه به دنبال چاره ای می گرده و خودش شخصا PPC وارد می کنه ...
شادزی

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اصلا بر بازار pocket pc تو ایران هیچ نظارتی نیست که بخوان حالا برخورد هم بکنند ...
وقتی کشورمون توانایی تولید یک گوشی موبایل ساده رو نداره و همچنین نمی تونه به تعهداتش نسبت به عرضه گوشی های موبایل عمل کنه چطور میشه انتظار داشت Pocket pc تولید کنه ... که حالا به اشتباه واسش تعرفه 60% موبایل قرار دادند ... آخه هر چیزی که sim کارت بخوره و امکانات GSM رو ساپورت کنه که موبایل نیست ...
بعد هم اینکه بازار Pocket pc فقط و فقط در انحصار یه عده خاصه ... به خاطر همین هم هیچ رقابتی نیست و قیمت ها اینجوریه ...
والا اگه واقعا واردکنندگاه PPC تو ایران 60% بهای واقعیه یکی از همین دستگاه ها رو مازاد پرداخت کنند قیمتشون سر به فلک می کشه ...
وقتی ادم این همه در رو بروی خودش بسته می بینه به دنبال چاره ای می گرده و خودش شخصا PPC وارد می کنه ...
شادزی
تایید ... ایشون خودشون خوب میدونند که این فرایند های "برخورد گرانه" در سایه ی دزدی های صورت گرفته توسط این شرکت ها ، چیزی به جز پوزخند افرادی مثل ما رو به دنبال نداره ...
تمام افرادی که در این فروم بصورت حرفه ای فعالیت میکنند ، هیچ علاقه ای به گارانتی از نوع ایرانیش ندارند ، این حرکت یک نوع کلاه برداریست ، گارانتی هایی که توسط شرکت های اینچنینی صورت میگیره ، بخاطر لینک شدن های بزرگان این شرکت ها ، به منابع قرص و محکم ایرانه ، و اونا بدون ا ِبا از کلاه برداری هاشون ، دارن پیش میرن ...
من دستگاهی داشتم که مین بوردش روز اول سوخت ، گارانتیش معتبر ترین گارانتی موجود بود ، اما با اعمال زور ، به من گفتند ، آقا جان شما دستگاه رو با نوسان برق سوزوندید و این شامل گارانتی نمیشه ...
و هزاران شامل گارانتی نشدن های دیگه که خیلی ها باهاش مواجه میشن ... در ایران بر خلاف خارج که سعی میشه تا تمام حق و حقوق مشتری پرداخت بشه ، سعی میشه تا بر انباشته های مدیر عامل ها افزوده بشه ...
متاسفانه همون افرادی که سنگ این صاحبان شرکت رو به سینه میزنند ، روزی ، بدون داشته ی مالی و معنوی ، وقتی پای درد ِ دلشون بشینی میگن : آخرشم هیچی به ما نماسید و یه فحشی هم به طرف میدن .
جناب پرشین دیتا ، انتخاب جمله ی " این هم خبری برای علاقه مندان دستگاه های بدون گارانتی " بسیار نابخردانه بود ، عذر میخوام ، شما با این جمله ، حالت تهدید و آماده باش و اولتیماتوم گونه ای داشتید که از فردی مثل شما غیر قابل تصور بود ...
به عنوان یه برادر کوچیکتر از شما میخوام که مردم رو در رسیدن به خواسته هاشون میل بدین ، نه به سمت خواسته های کسانی که خودشون رو از مردم جدا کرده اند ...
خدا خودش این افراد رو ببخشه.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام

این دو تا ppc عین همن: O2 XDA ORBIT II و HTC Touch Cruiz
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2180&idPhone2=2174

شما می دونید چه فرقی دارند؟ قیمتشون یکیه؟

قیمت هیچ کدوم مشخص نیست چون کروز که هنوز نیومده ، اربیت هم به اسارت اپراتور های اروپاییه ...
ولی این ها یکی هستند و فقط او2 بخاطر اینکه دیزاین این دستگاه شبیه اربیت اول باشه این تغییر رو صورت داده چون کد گذاری 2 برای این برند آغاز شده

ادیت : البته معمولا" دستگاه های O2 که از شرکت های دیگه لایسنس کپی کردن رو میگیره ، دستگاه های بهتری از آب در میان

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان سعی کنید از قیمتهای بازار داخلی هم در فورم قرار بدید،

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تایید ... ایشون خودشون خوب میدونند که این فرایند های "برخورد گرانه" در سایه ی دزدی های صورت گرفته توسط این شرکت ها ، چیزی به جز پوزخند افرادی مثل ما رو به دنبال نداره ...
تمام افرادی که در این فروم بصورت حرفه ای فعالیت میکنند ، هیچ علاقه ای به گارانتی از نوع ایرانیش ندارند ، این حرکت یک نوع کلاه برداریست ، گارانتی هایی که توسط شرکت های اینچنینی صورت میگیره ، بخاطر لینک شدن های بزرگان این شرکت ها ، به منابع قرص و محکم ایرانه ، و اونا بدون ا ِبا از کلاه برداری هاشون ، دارن پیش میرن ...
من دستگاهی داشتم که مین بوردش روز اول سوخت ، گارانتیش معتبر ترین گارانتی موجود بود ، اما با اعمال زور ، به من گفتند ، آقا جان شما دستگاه رو با نوسان برق سوزوندید و این شامل گارانتی نمیشه ...
و هزاران شامل گارانتی نشدن های دیگه که خیلی ها باهاش مواجه میشن ... در ایران بر خلاف خارج که سعی میشه تا تمام حق و حقوق مشتری پرداخت بشه ، سعی میشه تا بر انباشته های مدیر عامل ها افزوده بشه ...
متاسفانه همون افرادی که سنگ این صاحبان شرکت رو به سینه میزنند ، روزی ، بدون داشته ی مالی و معنوی ، وقتی پای درد ِ دلشون بشینی میگن : آخرشم هیچی به ما نماسید و یه فحشی هم به طرف میدن .
جناب پرشین دیتا ، انتخاب جمله ی " این هم خبری برای علاقه مندان دستگاه های بدون گارانتی " بسیار نابخردانه بود ، عذر میخوام ، شما با این جمله ، حالت تهدید و آماده باش و اولتیماتوم گونه ای داشتید که از فردی مثل شما غیر قابل تصور بود ...
به عنوان یه برادر کوچیکتر از شما میخوام که مردم رو در رسیدن به خواسته هاشون میل بدین ، نه به سمت خواسته های کسانی که خودشون رو از مردم جدا کرده اند ...
خدا خودش این افراد رو ببخشه.
شما استاد ما هستين انتخاب اون عنوان بيشتر يه شوخي بود تا تهديد ما جسارت نکرديم قربان
من توصيم به هر کسي که دستگاه با قيمت واقعي مي خواد اينه که شخصا خودش از اون طرف بياره يا بگه کسي واسش بياره اين روش واسه يه دستگاه جواب ميده ولي واسه من که بايد تمام مدل ها رو داشته باشم چه پيشنهادي دارين ؟ حتما اوضاع و احوالات گمرکات کشور رو ميدونين ؟ ما 2 تا tytn2 قرار بود 3 هفته پيش يه آقايي واسمون بصورت مسافري بياره هنوز همون 2 تا ترخيص نشده !
الان راحت ترين راه واسه واردات خريد از امارات و سپردن به لنج هاي مطمئن هست تا قاچاقي واست برسونن ايران يعني شما ميگين بنده بايد قاچاق وارد کنم ؟
شما سورس مطمين و قابل اعتمادي رو که همه مدل ها رو داشته باشه و بتونيم باهاش کار کنيم رو سراغ دارين ؟
تک و توک افرادي تماس مي گيرن يه سري پيشنهاداتي ميدن ولي با اينا نميشه کار کرد .
راهي جز اين واسه بنده باقي نمونده جز اينکه با اين شرکت ها کار کنم
يعني مجبورم و الا دل خوشي از هيچکدومشون ندارم .......
اگر امکانش رو داشتم و وضع گمرک اين نبود خودم شخصا بصورت قانوني وارد مي کردم و با هيچکدومشون کار نميکردم و پايين ترين قيمت رو مي دادم
حقيقتا اينکه خودم علاقه دارم رو پاکت پي سي کار کنم و الا يک لحظه هم وقتم رو رو اين قضيه نمي گذاشتم
يادآور ميشم بنده 4 سال هست مسئول واحد انفورماتيک اتاق تعاون خراسان هستم و نيازي به بحث مالي فروش پاکت پي سي ندارم
سال 81 با يکي از اولين وارد کننده هاي پاکت پي سي در ايران آشنا شدم آقاي درستي نامي هستند کار با ايشون رو شروع کردم بعد از يک مدت ايشون کنار گذاشته شد و با مديريت جديد جناب آقاي گوهري نامي در شرکت کالا گستر پارس کار رو ادامه دادم اقرار ميکنم اين شخص به بدترين وضع کلاه بنده رو برداشت که اينجا قابل ذکر نيست ...
مدت 6-7 ماه پيش پارت آسيا باهام تماس گرفت و پيشنهاد همکاري داد منم بالاجبار قبول کردم و دارم باهاشون کار ميکنم که نسبت به بقيه بهتر بوده و جز يکي دو مورد که رفع شده مشکلي نداشتيم
اينم بيوگرافي کار ما رو پاکت پي سي ...

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
persian data جان اگه میشه مدلای بیشتری از سری nophone معرفی کن در ضمن اگه حدود قیمتش رو برام بذار منون از توجهت اینجا که دیگه کس دیگه ای بما جواب نمیده:(
hp 2110 - hp 2190 - hp 5910 - hp2490 - hp 2790 همه پاکت پي سي هايي هستن که سيم کارت ساپورت نمي کنن قيمتشونم بين 370 تا 650 هستش
موفق باشين

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شادزی
فرمايشات شما متين
بنده ماه گذشته جلسه اي داشتم با مديريت وارد کننده و توليد کننده گوشي هاي GLX ايشون عنوان ميکرد که قراره مدل PC500 که پاکت پي سي جالبي هم نيست 70 درصدش در ايران مونتاژ بشه
لازم به ذکر هست که ايشون کمترين اطلاعاتي راجع به پاکت پي سي هم نداشت و حتي فرق GPRS و GPS رو نمي دونست
اگه واقعا قرار باشه اين دستگاه در ايران توليد بشه فکر کنم ديگه هيچ برند پاکت پي سي اجازه واردات نداشته بشه و جريان توليدات خودرو ايراني واسه گوشي هاي موبايل و پاکت پي سي هم تکرار بشه ....

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
شما استاد ما هستين انتخاب اون عنوان بيشتر يه شوخي بود تا تهديد ما جسارت نکرديم قربان
من توصيم به هر کسي که دستگاه با قيمت واقعي مي خواد اينه که شخصا خودش از اون طرف بياره يا بگه کسي واسش بياره اين روش واسه يه دستگاه جواب ميده ولي واسه من که بايد تمام مدل ها رو داشته باشم چه پيشنهادي دارين ؟ حتما اوضاع و احوالات گمرکات کشور رو ميدونين ؟ ما 2 تا tytn2 قرار بود 3 هفته پيش يه آقايي واسمون بصورت مسافري بياره هنوز همون 2 تا ترخيص نشده !
الان راحت ترين راه واسه واردات خريد از امارات و سپردن به لنج هاي مطمئن هست تا قاچاقي واست برسونن ايران يعني شما ميگين بنده بايد قاچاق وارد کنم ؟
شما سورس مطمين و قابل اعتمادي رو که همه مدل ها رو داشته باشه و بتونيم باهاش کار کنيم رو سراغ دارين ؟
تک و توک افرادي تماس مي گيرن يه سري پيشنهاداتي ميدن ولي با اينا نميشه کار کرد .
راهي جز اين واسه بنده باقي نمونده جز اينکه با اين شرکت ها کار کنم
يعني مجبورم و الا دل خوشي از هيچکدومشون ندارم .......
اگر امکانش رو داشتم و وضع گمرک اين نبود خودم شخصا بصورت قانوني وارد مي کردم و با هيچکدومشون کار نميکردم و پايين ترين قيمت رو مي دادم
حقيقتا اينکه خودم علاقه دارم رو پاکت پي سي کار کنم و الا يک لحظه هم وقتم رو رو اين قضيه نمي گذاشتم
يادآور ميشم بنده 4 سال هست مسئول واحد انفورماتيک اتاق تعاون خراسان هستم و نيازي به بحث مالي فروش پاکت پي سي ندارم
سال 81 با يکي از اولين وارد کننده هاي پاکت پي سي در ايران آشنا شدم آقاي درستي نامي هستند کار با ايشون رو شروع کردم بعد از يک مدت ايشون کنار گذاشته شد و با مديريت جديد جناب آقاي گوهري نامي در شرکت کالا گستر پارس کار رو ادامه دادم اقرار ميکنم اين شخص به بدترين وضع کلاه بنده رو برداشت که اينجا قابل ذکر نيست ...
مدت 6-7 ماه پيش پارت آسيا باهام تماس گرفت و پيشنهاد همکاري داد منم بالاجبار قبول کردم و دارم باهاشون کار ميکنم که نسبت به بقيه بهتر بوده و جز يکي دو مورد که رفع شده مشکلي نداشتيم
اينم بيوگرافي کار ما رو پاکت پي سي ...
شما نیستید که این تصمیمات رو میگیرید ، ولی اگر هیئت مدیره های این شرکت ها قصد طمع نداشته باشند ، اوضاع نه تنها در پاکت پی سی بهتر میشه بلکه همه چیز بهتر میشه ... چون اینها میدونن که موندگار نیستند ، به همین علت سعی میکنند توی مدت زمان کوتاهی بار خودشون رو ببندند

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
لیست اخرین قیمتهای مکتبه جریر عربستان :

HTC Touch = SR 2299
HTC P3400 = SR 999
HTC P3600 = SR 2849
HTC S710 = SR 2299
HTC S620 = SR 1699
Samsung PDA I750= SR 999
HTC CX7500 = SR 4999
HTC TYTN II = SR 3299
IPAQ RW6815 = SR 1799
HP IPAQ 6515 = SR 1499
ETEN M700PLUS=SR 2399
ETEN X500GB1=SR 1699
O2 ATOMEXE= SR 1999
O2XDASTEALTH= SR 1699
O2 XDAZINC=SR 3299
LOOX T830 = SR 1999

دوستان قیمتها به ریال سعودی هستند ، هر ریال سعودی حدود 246 تومن هست .

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستان لطفا موضوع تاپیک رو عوض نکنید .

اخرین قیمتهای مکتبه جریر عربستان رو از اینجا داونلود کنید :

http://www.jarirbookstore.com/images/jarir-it-catalog-dec.zip
جناب بحرین باید خدمتتون بگم که این بحث ها خیلی مهم تر از قیمت هاست ... هم مربوط به قیمت میشه ، هم نگرش افراد رو نسبت به سیاست های قیمتی تغییر میده ! باعث میشه که قیمت هایی که اینجا گذاشته میشه ، با تصمیمات بهتری دیده بشه .
زحمت های شما و بیان قیمت ها بدون این بحث ها به هدر میره .
انتظار میرفت این مسئله رو درک کنید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام بر همگی ...
من به دنبال پیشنهادی مناسب برای خریدن2 دستگاه htc touch و htc 4350 میگردم . اگه کسی از دوستان جایی رو سراغ داره با قیمت منصفانه (بدون گارانتی ) ممنون میشم معرفی کنه ...

touch=530

4350=640

این قیمتهایی هست که من میتونم بدم:)

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما نیستید که این تصمیمات رو میگیرید ، ولی اگر هیئت مدیره های این شرکت ها قصد طمع نداشته باشند ، اوضاع نه تنها در پاکت پی سی بهتر میشه بلکه همه چیز بهتر میشه ... چون اینها میدونن که موندگار نیستند ، به همین علت سعی میکنند توی مدت زمان کوتاهی بار خودشون رو ببندند
استاد شما جواب سوال بنده رو ندادین
آیا سورس مناسب و مطمئنی رو سراغ دارین که همه مدل ها رو داشته باشه و قیمت مناسب بده ؟
یعنی می فرمایید در روز 30 -40 نفری که با بنده از همه جای ایران تماس می گیرند از بم کرمان گرفته تا نیریز شیراز یا ارومیه و دستگاه میخوان رو من بهشون بگم چون دستگاه با گارانتی در ایران قیمتش بالاست شما خودتون از اونطرف بخرین یا اینکه از قاچاقچی بخرین ؟
مساله یکی دو تا دستگاه نیست بنده باید بتونم همه ایران رو ساپورت کنم من شرایط کار رو اینجا باز کردم دوستان لطفا راه حل ارایه کنند
من از بحرین عزیز بابت مطرح شدن این قضایا در این ترد عذر خواهم
با اجازه روسا ترد جدیدی با عنوان وضعیت فروش پاکت پی سی در ایران رو باز کردم که ادامه این بحث ها اونجا منتقل بشه

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
... دستگاه میخوان رو من بهشون بگم چون دستگاه با گارانتی در ایران قیمتش بالاست شما خودتون از اونطرف بخرین یا اینکه از قاچاقچی بخرین ؟

ببخشید ... جسارتا یه عرض کوچیکی داشتم ...
شما تو سایت شرکتتون قیمت تایتن II رو نوشتید 980 هزار تومن ...
کمترین قیمت دلاریی که میشه برای تایتن پیدا کرد کمتر از 750 دلار نیست ...
قانون کشور ما میگه وقتی گوشی تلفن همراه ( چیزی که سیم کارت بخوره ...) وارد می کنین نه برای استفاده شخصی بلکه برای تجارت باید 60% قیمت گوشی خریداری شده رو پرداخت کنین ... این قانون مملکت ماست :eek:
حالا اگه یه جمع و ضرب ساده رو انجام بدیم حداقل قیمت تمام شده بدون هیچ گونه سودی برای دستگاه تایتن II یه چیزی حدود 1100000 تومن در میاد منهای هزینه حمل و نقل و ...
حالا کدم انسان عاقلی میاد این جوری به مالش اتیش بزنه اونم به خاطر مردم ... اونم تو جامعه درنده ... که فقط هر کی به فکر خودشه ... غیر از بر و بچز با معرفت PT که اصل کارشون رو رو sharing اطلاعاتشون گزاشتند ...
یقینا هیچ شرکت وارد کننده PPC تعرفه 60% رو پرداخت نمی کنه و هر مبلغی که خودش صلاح بدونه از مشتری میگیره ...
حالا شما کار این جور شرکت ها رو که بر خلاف قانون مملکتمون عمل می کنند قاچاق نمی دونین ...
قاچاق از این واضح تر و روشن تر ...
حالا خودتون بگین قاچاقچی کیه ...

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قانون کشور ما میگه وقتی گوشی تلفن همراه ( چیزی که سیم کارت بخوره ...) وارد می کنین نه برای استفاده شخصی بلکه برای تجارت باید 60% قیمت گوشی خریداری شده رو پرداخت کنین ... این قانون مملکت ماست :eek:
حالا اگه یه جمع و ضرب ساده رو انجام بدیم حداقل قیمت تمام شده بدون هیچ گونه سودی برای دستگاه تایتن II یه چیزی حدود 1100000 تومن در میاد منهای هزینه حمل و نقل و ...
حالا کدم انسان عاقلی میاد این جوری به مالش اتیش بزنه اونم به خاطر مردم ... اونم تو جامعه درنده ... که فقط هر کی به فکر خودشه ... غیر از بر و بچز با معرفت PT که اصل کارشون رو رو sharing اطلاعاتشون گزاشتند ...
یقینا هیچ شرکت وارد کننده PPC تعرفه 60% رو پرداخت نمی کنه و هر مبلغی که خودش صلاح بدونه از مشتری میگیره ...
حالا شما کار این جور شرکت ها رو که بر خلاف قانون مملکتمون عمل می کنند قاچاق نمی دونین ...
دوست عزیز لطفا این جور بحث ها رو ازین به بعد در تاپیک مربوط به خودش وضعیت فروش پاکت پی سی در ایران ادامه بدیم
ضمنا استحضار دارین که الان قیصر در ایران موجود نیست و اون یه قیمت حدودی و بیشتر پیش سفارش هستش و حتما میدونین قضیه دستگاه وارداتی مسافری که هر فرد واسه استفاده شخصی 1-2 عدد دستگاه میتونه بدون گمرک رد کنه این مساله رو با اشخاصی که با لنج بصورت غیر قانونی تعداد بالا دستگاه قاچاقی وارد می کنن اشتباه نکنین
ضمنا خواهش بنده از شما و دوستان دیگه اینه که من رو از خودتون بدونین و بجای حمله و جبهه گیری راه حل پیشنهاد کنید ممنون میشم.

delavaznima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

کاملا تایید میشه , تازه هزینه حمل و نقل و مالیات هم هست (بقیه بحث هم تو همون ترد جدید دنبال بشه بهتره) :)

قیمت ها در بندر عباس
htc 3400 350 t
htc touch 540 t
htc TYTN II 830 t
jamin 460 t

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
کاملا تایید میشه , تازه هزینه حمل و نقل و مالیات هم هست (بقیه بحث هم تو همون ترد جدید دنبال بشه بهتره) :)

قیمت ها در بندر عباس
htc 3400 350 t
htc touch 540 t
htc TYTN II 830 t
jamin 460 t
3400 از تهران ارزون تره

بالا