• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قيمت روز دستگاه های Windows Mobile در بازارهاي جهانی (و ایران)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
برای دوستانی که قصد قیمت گرفتن رو دارند ، اگر جناب PersianData عرائض بنده رو جسارت قلمداد نکنن ،دوستان دیگه باید مطلع باشند که قیمت هایی که بعضا" جناب PersianData ارائه میدند ، کمی بالاتر از قیمت های بازار هست ... حتی در پاکت پی سی های گران تر تا 150 و شاید بیشتر هم ایشون مازاد قیمت ارائه میدند واین دلیلی نداره جز اتصال ایشون به شرکت گارانتی کننده و وارد کننده ی پاکت پی سی "یاس" . به همین خاطر کسانی که گارانتی براشون اهمیت نداره مطمئن باشند که میتونند با قیمت های پایین تری ، دستگاه مورد نظرشون رو خریداری کنند

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
286
دوست عزیزmanuelcalavera تشکر،
برای من گارانتی اهمیتی ندارد، چون حوصله ندارم برم با یارو جر و بحث کنم اثبات کنم که مثلا چرا خراب شده و ... یارو عمرا به گارانتی عمل نکنه، همون پول اضافی گارانتی رو نگه می دارم موقعی که خدای نکرده ppc خراب شد می دم به یه تعمیرکار ماهر بدون منت باسم درست کنه!
به هر حال دوستان لطف کنند از این به بعد قیمت بدون گارانتی رو هم بنویسند.
تشکر مجدد

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
دوست عزیزmanuelcalavera تشکر،
برای من گارانتی اهمیتی ندارد، چون حوصله ندارم برم با یارو جر و بحث کنم اثبات کنم که مثلا چرا خراب شده و ... یارو عمرا به گارانتی عمل نکنه، همون پول اضافی گارانتی رو نگه می دارم موقعی که خدای نکرده ppc خراب شد می دم به یه تعمیرکار ماهر بدون منت باسم درست کنه!
به هر حال دوستان لطف کنند از این به بعد قیمت بدون گارانتی رو هم بنویسند.
تشکر مجدد

600% تائید میشه ...
حالا بیا و اثبات کن که آقا به پیر به پیغمبر من خرابش نکردم ...
نرود میخ آهنین بر سنگ ...
دوست عزیز همین عقیده رو حفظ کن مطمئن باش موفق میشی ... البته تا زمانی که تو ایران هستی;)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
600% تائید میشه ...
حالا بیا و اثبات کن که آقا به پیر به پیغمبر من خرابش نکردم ...
نرود میخ آهنین بر سنگ ...
دوست عزیز همین عقیده رو حفظ کن مطمئن باش موفق میشی ... البته تا زمانی که تو ایران هستی;)
دوستان همه با شما موافق خواهند بود ، شک نکنید

delavaznima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان همه با شما موافق خواهند بود ، شک نکنید

البته :p
1000% تایید

این گارانتی عجب بحثی هستش ,هممون یه جورایی گرفتار گارانتی ایرانی شدیم , من به شخصه دوبار با گارانتی سر کار داشتم و هر دوبار هم حضرات فرمودند شامل گارانتی نمیشه و جیب ما رو حسابی خجالت دادند

آقای persiandata هم گوشی ها رو به قیمت بازار و بدون دردسر گارانتی(البته در ایران بیمعنیه) بده , فروشش بیشتر شه احتمالا , به قولی عمرا" 150-100, تومن مفت از دست بره :blink:

هر چی هم گشتم یه تعریف درست برای گارانتی , هیچ جا پیدا نکردم . ( احتمالا به تاپیکی با عنوان گارانتی چیست؟ نیاز باشه)

دیروز تو بندر عباس تاچ رو دوباره رویت کردم . با موبایل فروشه که صحبت کردم حتی نمی دونست چی هستش با p990 سونی اریکسون مقایسه می کرد . خلاصه با کلی توضیح براش یه چیزایی فهمید تازه ادعا میکرد که از دبی مستقیم انواع پاکت پی سی میاره و به کل کشور انواع برند رو توضیح میکنه . منم فیلیم و قیصر و p 3600 خواستم قیمت بگیره , بیچاره درجا چپ کرد ( گیج شد:wacko:)

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تشکر، قیمت O2 XDA Flame رو هم بگید ما دیگه اطلاعاتمون کامل می شه؟
دستگاه های o2 خوب در اومده ولی متا سفانه تو ایران گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی نداره و بیشتر هم مسافری یا قاچاقی تک و توک واردایران میشه
قیمتش فکرکنم بین 900 تا 1 تومان باشه

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1000% تایید

این گارانتی عجب بحثی هستش ,هممون یه جورایی گرفتار گارانتی ایرانی شدیم , من به شخصه دوبار با گارانتی سر کار داشتم و هر دوبار هم حضرات فرمودند شامل گارانتی نمیشه و جیب ما رو حسابی خجالت دادند

آقای persiandata هم گوشی ها رو به قیمت بازار و بدون دردسر گارانتی(البته در ایران بیمعنیه) بده , فروشش بیشتر شه احتمالا , به قولی عمرا" 150-100, تومن مفت از دست بره :blink:

هر چی هم گشتم یه تعریف درست برای گارانتی , هیچ جا پیدا نکردم . ( احتمالا به تاپیکی با عنوان گارانتی چیست؟ نیاز باشه)

دیروز تو بندر عباس تاچ رو دوباره رویت کردم . با موبایل فروشه که صحبت کردم حتی نمی دونست چی هستش با p990 سونی اریکسون مقایسه می کرد . خلاصه با کلی توضیح براش یه چیزایی فهمید تازه ادعا میکرد که از دبی مستقیم انواع پاکت پی سی میاره و به کل کشور انواع برند رو توضیح میکنه . منم فیلیم و قیصر و p 3600 خواستم قیمت بگیره , بیچاره درجا چپ کرد ( گیج شد:wacko:)
حقیقتا واسه بنده مهمتر هست که قیمت دستگاه پایین باشه و فروشش بیشتر
کار روی دستگاه بدون گارانتی یعنی اینکه من بیام با کاسب هایی امثال جناب آقای رمضانی یا قاچاق چی ها و چتر بازها کار کنم که تو روحیات بنده نیست و مشکلات خاص خودش رو داره
قطعا کار با شرکت هایی که دستگاه رو بصورت قانونی وارد میکنن راحت تر و شسته و رفته تره
ولی هر روز اینایی که قاچاقی میارن تماس می گیرن و پیشنهاداتی می دن اگه دوستانی قیمت پایین و بدون گارانتی خواستن به من pm بدن من همراه این آقایون قاچاقچی های عزیز رو میدم که مستقیما از خودشون بگیریند ولی با مسولیت خودشون .
ضمنا بنده قیمت های با گارانتی همکار رو به جناب frankenstein اعلام کردم و به دوستان این فروم به همون قیمتی که بدستم می رسه تقدیم می کنم
نهایتا اینکه هدف بنده از حضورم استفاده از تجربیات و نظرات دوستان و اساتید این فروم هستش نه منافع اقتصادی .
پس لطفا جبهه نگیرین
دوستان اگه پیشنهادی دارن من استقبال میکنم
ممنون از مهمون نوازی همه دوستان .

mhrm.electronic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
لطف کنید و لیست چند مدل ppcرو با مشخصات زیر به همراه قیمت اونا تو ایران و دبی بزارید راستی اگه nophoneهم اطلاعاتی دارید ببزارید ممنون میشم در ضمن من یکی از هدفهای اصلیم استفاده از e book هست پیشنهاد شما چیه

cpu 400

lcd 3.5 vga

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
حقیقتا واسه بنده مهمتر هست که قیمت دستگاه پایین باشه و فروشش بیشتر
کار روی دستگاه بدون گارانتی یعنی اینکه من بیام با کاسب هایی امثال جناب آقای رمضانی یا قاچاق چی ها و چتر بازها کار کنم که تو روحیات بنده نیست و مشکلات خاص خودش رو داره
قطعا کار با شرکت هایی که دستگاه رو بصورت قانونی وارد میکنن راحت تر و شسته و رفته تره
ولی هر روز اینایی که قاچاقی میارن تماس می گیرن و پیشنهاداتی می دن اگه دوستانی قیمت پایین و بدون گارانتی خواستن به من pm بدن من همراه این آقایون قاچاقچی های عزیز رو میدم که مستقیما از خودشون بگیریند ولی با مسولیت خودشون .
ضمنا بنده قیمت های با گارانتی همکار رو به جناب frankenstein اعلام کردم و به دوستان این فروم به همون قیمتی که بدستم می رسه تقدیم می کنم
نهایتا اینکه هدف بنده از حضورم استفاده از تجربیات و نظرات دوستان و اساتید این فروم هستش نه منافع اقتصادی .
پس لطفا جبهه نگیرین
دوستان اگه پیشنهادی دارن من استقبال میکنم
ممنون از مهمون نوازی همه دوستان .
چه جبهه گیری ی قربان ، حد اقل از این زاویه که دوستان میتونند قیمت حدودی یک دستگاه رو داشته باشند و همینطور معرفی بعضی از دستگاه ها ، شما بسیار برای دوستان پر فایده هستید

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
1000% تایید

از کجا ؟ 3 راه بلوکی یا جای دیگه ؟ خیلی وقته بندرعباس نیستم ... توی زیتون و نیلی و اینا موبایل فروشی خوب هست ؟! قیمت ها چطورن ؟!

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه جبهه گیری ی قربان ، حد اقل از این زاویه که دوستان میتونند قیمت حدودی یک دستگاه رو داشته باشند و همینطور معرفی بعضی از دستگاه ها ، شما بسیار برای دوستان پر فایده هستید
خواهش میکنم شما لطف دارین
به هر حال بنده اگه اطلاعاتی داشته باشم و کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان سلام
لطف کنید و لیست چند مدل ppcرو با مشخصات زیر به همراه قیمت اونا تو ایران و دبی بزارید راستی اگه nophoneهم اطلاعاتی دارید ببزارید ممنون میشم در ضمن من یکی از هدفهای اصلیم استفاده از e book هست پیشنهاد شما چیه

cpu 400

lcd 3.5 vga
سلام دوست عزیز
دستگاهی که به درد ebook خوندن بخوره باید حداقل LCD 3 اینچ داشته باشه
اگه قابلیت نصب سیم کارتش رو فاکتور بگیرین HP 2190 - HP 5910 پیشنهاد میشه
اگه میخواین سیم کارت هم ساپورت کنه : I-mate JASJAR - HP6900 - و البته HTC ADVANTAGE

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
گارانتی واقعا چیزه بی خودیه 505% تایید میشه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
.

استاد راستش من یادم نمیاد شما به من قیمتی داده باشید:blink:

من از شما یه آدرس سایت خواستم که شما همون جا معرفی کردید(تو همین تردد):blush:

قیمتی که من دادم سر گوشیها برا یه وارد کننده تبلت پسی هست که گفته این مدل ها رو آوردم گفتم چند این رو به من دادن:blush: البته 20000 تومان ارزون تر که من یه خورده شیطونی کردم:happy:

در کل شما قیمتهایی که به بچه های اینجا میتونید بدید رو اینجا بزارید یا برا کاربرا مسیج کنید که همه به درد هم بخوریم:)

من برا نمونه فقط بکم امروز قیمتی که از تاچ به دستم رسید دور بر 450 هست:blink::blink::blink:

خلاصه اینکه هر کی قیمت پائین تر بده به نفعش اینجا:)هم به نفع مشتری هم به نفعه فروشنده:)

موفق باشید:)

delavaznima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از کجا ؟ 3 راه بلوکی یا جای دیگه ؟ خیلی وقته بندرعباس نیستم ... توی زیتون و نیلی و اینا موبایل فروشی خوب هست ؟! قیمت ها چطورن ؟!

نزدیک بلوکی پاساژ مروارید و زیر زمین بازارطلا مخصوص موبایل هستش , زیتون که اصلا حرفش رو هم نزن و روبروای زیتون موبایل فروشی ایماز و روبروی بازار اوزیها هم پاساژ بزرگ موبایل هستش و تمام موبایل فروشی های بندر که من سر زدم اصلا (ول معطلند) خیلی زور بزنن از جاسجم بالاتر نمیرن . عشقشون ان95 و ان73 و پی 990 هستش .

موبایل فروشی های اینجا که حسابی ما رو نا امید کردند.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
حامد جان شنيدم ايسوس گرفتي! مبارك باشه:blush:
چند گرفتي آخرش؟ آدرس رو هم بده لطفا.
مرسيييي

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
استاد راستش من یادم نمیاد شما به من قیمتی داده باشید:blink:

من از شما یه آدرس سایت خواستم که شما همون جا معرفی کردید(تو همین تردد):blush:

قیمتی که من دادم سر گوشیها برا یه وارد کننده تبلت پسی هست که گفته این مدل ها رو آوردم گفتم چند این رو به من دادن:blush: البته 20000 تومان ارزون تر که من یه خورده شیطونی کردم:happy:

در کل شما قیمتهایی که به بچه های اینجا میتونید بدید رو اینجا بزارید یا برا کاربرا مسیج کنید که همه به درد هم بخوریم:)

من برا نمونه فقط بکم امروز قیمتی که از تاچ به دستم رسید دور بر 450 هست:blink::blink::blink:

خلاصه اینکه هر کی قیمت پائین تر بده به نفعش اینجا:)هم به نفع مشتری هم به نفعه فروشنده:)

موفق باشید:)
من 3 روز پیش واستون pm زدم .
اینها قیمتهای همکار هستش که شرکت یاس و تحلیلگر به من می دن :
htc
htc-touch=650 garanty
p4350=605 garanty
p3300 -premium= 660 garanty
p3350= 570 garanty
p3400 = 425 garanty
s710 = 430 garanty
s620 = 405 garanty
advantage x7500 = 1280 garanty
-----------------------------------------
i-mate :
jasjam = 812 garanty
jama = 407 garanty
pdal = 510 garanty
spl = 320 garanty
sp5 = 285 garanty
jaq3 = 545 garanty
---------------------------------------
ضمنا دستگاههای HP هم با گارانتی پارت آسیا و به صورت اقساط بدون بهره عرضه میشه
موفق باشین .

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این خبر هم به همه علاقمندان دستگاههای بدون گارانتی تقدیم میشه :
-----------------------------------------------
مدیر فروش شرکت تحلیل گر داده ها:

با توزیع کنندگان غیرقانونی گوشی I-mate برخورد می شود

موبنا- 11/09/86

مدیر فروش شرکت "تحلیل گر داده ها" توزیع کننده رسمی گوشی های I-mate در بازار تلفن همراه تهران گفت: با توزیع کنندگان غیرقانونی گوشی های I-mate برخورد قانونی می شود.
"سیامک محمودی " گفت:با توجه به افزایش تعرفه 54 درصدی واردات گوشی تلفن همراه و در پی آن لغو طرح ثبت شماره سریال (رجیستری) این گوشی ها ،فعالیت عمده واردکنندگان غیر قانونی گوشی از جمله برند I-mate در بازار تلفن همراه تهران افزایش یافته است.
وی با تاکید بر اینکه تنها نماینده انحصاری گوشی های I-mate در بازار تلفن همراه تهران شرکت تحلیل گر داده ها است ،افزود: با توزیع کنندگان غیر رسمی این برند برخورد قانونی صورت می گیرد.
به گفته وی به دلیل اختلاف قیمت چشمگیر گوشی های گارانتی دار و بدون گارانتی این برند در بازار ، اکثر کاربران تمایل بیشتری به خرید گوشی های فاقد گارانتی معتبر دارند.
وی تعرفه 60 درصدی واردات گوشی را بزرگترین معضل برای بازار تلفن همراه دانست و گفت:با وجود این میزان تعرفه ، فعالیت شرکت های قانونی اساسا بی معنا است؛ به همین دلیل و با توجه به پرداخت گمرکی و پایین بودن سود حاصله از توزیع گوشی های گارانتی دار اقدام به واردکردن گوشی های جدیدی نکردیم.
محمودی خاطرنشان کرد: با کاهش یافتن تعرفه واردات تلفن همراه و تصویب شدن تعرفه 10 درصدی باز هم احتمال فعالیت قاچاقچیان وجود دارد.
129/13
http://www.iranmobilenews.ir/iran_news/archives/2007/12/_imate.php
-----------------------------
مشابه همین قضیه در مورد دستگاههای htc هم صادق هست
----------------------------------------
آقای رمضانی هم فکر کنم کم کم باید به فکر شغل جدیدشون باشند :blush:

reza1354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همگی ...
من به دنبال پیشنهادی مناسب برای خریدن2 دستگاه htc touch و htc 4350 میگردم . اگه کسی از دوستان جایی رو سراغ داره با قیمت منصفانه (بدون گارانتی ) ممنون میشم معرفی کنه ...

بالا