• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قيمت روز دستگاه های Windows Mobile در بازارهاي جهانی (و ایران)

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اچ تي سي تاچ داياموند : 750 با گارانتي اصلي در ايران

Last edited:

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
دوستان از اقای رمضانی چه خبر ؟ شاید دایموند اونجا 1.200 کمتر نباشه ، نمیدونید هنوز هم گرون فروشی میکنه یا نه ؟

ولی فکر کنم با زحمات شرکت PersianData دیگه قیمت پاکت پی سی هم توی ایران متعادل شده باشه .

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اچ تی سی دایموند 710 با گارانتی یاس جهان:blink:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به به؛پس داره بازار به سمت انحصار چند جانبه می ره؛امیدوارم وارد کننده ها اینقدر زیاد بشن تا بازار به سمت رقابت کامل بره؛البته هنوز هم تا انجصار چند جانبه راه مانده است؛حالا باید منتظر عکس العمل شرکت پرشین دیتا باشیم؛

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اچ تی سی دایموند 710 با گارانتی یاس جهان:blink:

مععععععع!!!! انصافا من فکر می کردم یک ماه دیگه برسه به 750 اما حالا هنوز هیچی نشده 710!

پ ن : حامد جان میشه بیخیال تحویل نگرفتن ما بشی؟ اینجوری روم نمیشه بهت زنگ بزنم!

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مععععععع!!!! انصافا من فکر می کردم یک ماه دیگه برسه به 750 اما حالا هنوز هیچی نشده 710!

پ ن : حامد جان میشه بیخیال تحویل نگرفتن ما بشی؟ اینجوری روم نمیشه بهت زنگ بزنم!

آدرس تماس ، تلفن یا سایتی اگر از این شرکت دارید ممنون میشم اطلاع بدید.

بابا،من کی تحویل نگرفتم سیاوش جون!!؟:(

این قیمت موبایل رسا تو پاساژ پایتخت بهم داد.

آقا قیمت امروز:700 با گارانتی:wacko:،به خدا من بی تقصیرم!!!
جالبه،این موبایل فروشی های پایتخت با هم کل کل افتادن انگار.بعد چندین سال بی سر وسامونی تو بازار ppc مثله اینکه اوضاع داره طبیعی میشه.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
امروز تعطیله بازار تقریبا!

با توجه به قیمت فعلی تاچ دیاموند و با توجه به بنچ مارک خوب ویدئوای که داشته و ظاهر ظریف و قیمت 700 تومنی با گارانتی ایرانی به نظر بنده اگه این دستگاه گاف بزرگی نده بی نهایت دستگاه مناسب و معقولی خواهد بود و البته تقریبا همه دستگاهها رو از میدون خارج میکنه! . با توجه به این مشخصات تقریبا خرید همه انواع وی جی ای کنونی و البته کوالکام های نسل قبل (به شرط نخواستن کی برد) منتفی میشه ولی متاسفانه دستگاهی بس جواد در پیش رو خواهیم داشت:دی
پس اگر جوادی براتون مهم نیست به دوستانتون دیاموند رو پیشنهاد بدین!

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

با توجه به قیمت فعلی تاچ دیاموند و با توجه به بنچ مارک خوب ویدئوای که داشته و ظاهر ظریف و قیمت 700 تومنی با گارانتی ایرانی به نظر بنده اگه این دستگاه گاف بزرگی نده بی نهایت دستگاه مناسب و معقولی خواهد بود و البته تقریبا همه دستگاهها رو از میدون خارج میکنه! . با توجه به این مشخصات تقریبا خرید همه انواع وی جی ای کنونی و البته کوالکام های نسل قبل (به شرط نخواستن کی برد) منتفی میشه ولی متاسفانه دستگاهی بس جواد در پیش رو خواهیم داشت:دی

آخ گفتی! راستش بنچ مارک ویدیو رو که دیدم رفتم به فکر پول قرض کردن و خرید! اما همین جواتی منصرفم کرد. :happy::happy:
می گم عماد جون من خیلی جواد نبودن واسم مهمه. البته آدم افاده ای نیستم ها ولی در یکی دو مورد این خصلت رو دارم یکیش هم همین پاکت پی سی هستش. فکر می کنه تو چه سبکی حرکت کنم؟ فلیم 2 ؟ به این نتیجه رسیدم که آدم باید در عالم پاکت پی سی همیشه یه معشوق داشته باشه که منتظرش بشه! یه راهنمایی بکن.

عجب آف تاپیکی! عجب اسپمی!!! خداییش حقمه بن بشم.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دروغ چرا ؟ توی هیچ جهتی.
دو دستی آلتیمیت عزیزت رو حداقل تا وین مو بعدی بچسب. فکرش رو که میکنم میشه با 700$ یه گیگابایت ام اس ام 528 با 8 گیگ اس اس دی و ویندوز ویستا(اگه اشتباه نکنم) اونم تو سایز او کیو او گرفت که جی پی اس داشته باشه و تری جی هم باشه (سیم کارت ایرانسل هم بخوره!) فکر میکنم چرا اینقدر پول پای تعویض پی پی سی هایی بدیم که فیچر هاشون 10-15% هم تغییر نمیکنه.
از من میشنوی منتظر باش :دی

پ.ن: متاسفانه یا خوشبختانه در این فروم ذوق های تک وحشتناک موج میزنه . خیلی خوبه که همه آپدیت هستند و همه مدل ها رو میشناسند و میدونن چی بیاد چی میشه! اما خودم هم خیلی وقتها یه اشتباه بزرگ مرتکب میشم.
مشکل اینجاست که مثلا 2 هفته است فلان دستگاه که 1 ساله تو فکرش بودم دستم اومده به یه خبر و یه شکل خیالی از یه دستگاهی که قراره 1 سال دیگه با فلان مشخصات (که واقعی باشه یا نباشه) میرسم و اصلا انگار دنیا رو سرم خراب شده . دستگاهی که 1 سال دنبالش بودم برام میشه یه بازیچه و در انتظار دستگاه بعدی. و اگر همینطور پیش برم دستگاه بعدی هم حداکثر 2 هفته ای عمر خواهد داشت!

امیدوارم شما هم به بلای خانمان سوز بنده دچار نشید. اما به شخصه با خودم عهد و پیمان بستم که به هیچ پی پی سی دیگه ای نگاه چپ نکنم مگر این که واقعا دردی از من دوا کنه (که با این پیشرفت تکنولوژی بعید میدونم تا سال دیگه اتفاق خاصی بیوفته)

چه ربطی داشت؟ خودم هم نمیدونم . آف تاپیکه دیگه:دی

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مشکل اینجاست که مثلا 2 هفته است فلان دستگاه که 1 ساله تو فکرش بودم دستم اومده به یه خبر و یه شکل خیالی از یه دستگاهی که قراره 1 سال دیگه با فلان مشخصات (که واقعی باشه یا نباشه) میرسم و اصلا انگار دنیا رو سرم خراب شده . دستگاهی که 1 سال دنبالش بودم برام میشه یه بازیچه و در انتظار دستگاه بعدی. و اگر همینطور پیش برم دستگاه بعدی هم حداکثر 2 هفته ای عمر خواهد داشت!

دست روی دلم نذار که خونه :hmm:

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
راه حلش اينه كه اوني كه فعلا اومده رو بخري تا يه سال ديكَه هم خدا كريمه

راستي هيج كس تو اين فروم دايموند نخريده ؟؟
خوب يكي بخره اكَه مشكل خاصي نداره منهم بيام از ايران بخرم ، 150 تومن از بحرين ارزونتره

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1

حالا اگه بالای 900 قیمت داشت جواد نبود!؟
شما بر حسب وضعیت ظاهری میگید یا قیمت پایین در مقابل امکانات؟
به نظر من قیمتش خوبه ولی ارزون نیست! وقتی میگیم به یه فناوری جدیدی رسیدیم که شاهد باشیم پرفرمنس بالا رفته. اندازه کوچیک تر شده و قیمت مناسب تر. البته منظورم دایاموند نبود. در کل میخوام بگم به نظرم نباید اینگونه مقایسه بین قیمت و مشخصات بشه.و همیشه فناوری جدید دلیل بر گرون بودن اون نیست. 2 سال پیش یادمه میخواستم تلویزیون بخرم پلاسما خیلی سروصدا کرده بود. ویرا 46 فکر کنم حدود 6 میلیون بود آخر یه CRT HD ready 32 خریدم . الان با نصف اون قیمت پلاسما اون سال میشه یه پلاسما یا ال سی دی دیگه با مشخصات خیلی بهتر خرید. الانم کسی برای خرید TV کم پیدا میشه بره CRT بخره. حالا باید بگیم تلویزیون های LCD یا Plasma جواد هستند ؟!
این آف تاپیک منم ببخشید. نظرات شخصی بود.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
حالا باید بگیم تلویزیون های LCD یا Plasma جواد هستند ؟!

آقا حمید ، شما داری از یک تکنولوژی صحبت میکنی نه یک برند و یک مدل خاص ...
کی میره خونه کسی بگه : اِ ، ال سی دی خریدی ؟ چه قدر خزی !
اینجوری جمله ی موازیش میشه : اِ ؛ پاکت پی سی خریدی ؟ چه قدر خزی !

بالا