• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قيمت روز دستگاه های Windows Mobile در بازارهاي جهانی (و ایران)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
قیمت های امروز ِ تجارت :

HTC Advantage 7510 16 gig : 1 o 20

مگه این اومده ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

سلام به همه دوستان
آماری از i780 دارید ؟ هم اینجا و هم دبی
مرسی

علیکم السلام

راستش تو بحرین موبایل فروشیها تبلیغاتش رو زیاد کردن ، عکسهاش رو گذاشتن ، اما ازشون پرسیدم چیزی ازش نمیدونن :wacko::wacko:

--------------------------------------------------------------------------------
آخرین قیمت ا چ تی سی در ایران :

تایتن 2 : 815 با گارانتی یاس
تاچ کروز : 685 با گارانتی یاس
تاچ معمولی : 490 با گارانتی یاس
تاچ انهنسد : 545 با گارانتی پرشین
پی 3470 : 505 با گارانتی یاس
پی 3400 : 480 با گارانتی یاس

خیلی قیمتها نسبت به قبل ارزون شدند !!!

ولی تعجبه تاچ کروز چرا اینقدر اروزنه ؟؟!!

تو بحرین تایتن 2 = 299 دینار یعنی 740 تومن ، اما تاچ کروز قیمتش 329 دینار یعنی 800 تومنه ارزونترین جاش ، ولا نمایندگی اصلیش میده اش 390 دینار یعنی 950 تومن !!!!!

نکته دیگه راجع به پی 3470 خیلی قیمتش مناسبه ، این گوشی جی پی اس هم داره ، رام و روم خوبی هم داره ، واقعا قیمتش مفته ، جالبه بدونید اسم دوم این گوشی اچ تی سی فرعون هست !

این گوشی هنوز توی بحرین نیومده !

راستی تو سایتتون زدید که HTC Touch Diamond قیمتش حدودا 950 تومن هست ، اطلاع ندارید که دقیقا کی میاد ؟

Last edited:

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مگه این اومده ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

علیکم السلام

راستش تو بحرین موبایل فروشیها تبلیغاتش رو زیاد کردن ، عکسهاش رو گذاشتن ، اما ازشون پرسیدم چیزی ازش نمیدونن :wacko::wacko:

خیلی قیمتها نسبت به قبل ارزون شدند !!!

ولی تعجبه تاچ کروز چرا اینقدر اروزنه ؟؟!!

تو بحرین تایتن 2 = 299 دینار یعنی 740 تومن ، اما تاچ کروز قیمتش 329 دینار یعنی 800 تومنه ارزونترین جاش ، ولا نمایندگی اصلیش میده اش 390 دینار یعنی 950 تومن !!!!!

نکته دیگه راجع به پی 3470 خیلی قیمتش مناسبه ، این گوشی جی پی اس هم داره ، رام و روم خوبی هم داره ، واقعا قیمتش مفته ، جالبه بدونید اسم دوم این گوشی اچ تی سی فرعون هست !

این گوشی هنوز توی بحرین نیومده !

راستی تو سایتتون زدید که HTC Touch Diamond قیمتش حدودا 950 تومن هست ، اطلاع ندارید که دقیقا کی میاد ؟
سلام

افت قیمت های اچ تی سی در ایران به خاطر ورادات جدید دومین نماینده اچ تی سی در ایران : پرشین تله کام . هستش که این مساله نماینده توزیع دیگه یعنی : یاس جهان رو ترغیب به پایین آوردن قیمت ها و کلا مساله رقابتی کرده که این در نهایت به نفع مصرف کننده نهایی خواهد شد .

قیمت تاچ کروز مربوط به پک معمولی هستش که این دو شرکت در ایران وارد کردند - فکر میکنم قیمت هایی که شما فرمودین واسه پک پرمیوم هستش که کمی بیشتره .

پی 3470 هم دستگاه خوبیه قیمت مناسبی هم داره فقط تنها ایرادش نداشتن وایرلس لن هستش .

تاچ دیاموند هم فکر میکنم تا 10-20 روز آینده اویلبل باشه یکی از دوستان واسش آفر خرید دیاموند اومده که حول و حوش 900 بوده که احتمالا به ایران برسه همون نزدیک 950 در میاد . جالبه بدونین اچ تی سی پیش بینی کرده تاچ دیاموند در سال 2008 بیشتر از 2میلیون عدد در دنیا فروش کنه ...

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
دوستان پایین ترین قیمتی که از Imate 9502 میشه در ایران گیر آورد چقدره ؟

از چه سایتی قیمت های دوبی رو می تونم چک کنم ( کسی قیمت 9502 رو تو دوبی می دونه ؟ ) .

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
سلام

افت قیمت های اچ تی سی در ایران به خاطر ورادات جدید دومین نماینده اچ تی سی در ایران : پرشین تله کام . هستش که این مساله نماینده توزیع دیگه یعنی : یاس جهان رو ترغیب به پایین آوردن قیمت ها و کلا مساله رقابتی کرده که این در نهایت به نفع مصرف کننده نهایی خواهد شد .

قیمت تاچ کروز مربوط به پک معمولی هستش که این دو شرکت در ایران وارد کردند - فکر میکنم قیمت هایی که شما فرمودین واسه پک پرمیوم هستش که کمی بیشتره .

پی 3470 هم دستگاه خوبیه قیمت مناسبی هم داره فقط تنها ایرادش نداشتن وایرلس لن هستش .

تاچ دیاموند هم فکر میکنم تا 10-20 روز آینده اویلبل باشه یکی از دوستان واسش آفر خرید دیاموند اومده که حول و حوش 900 بوده که احتمالا به ایران برسه همون نزدیک 950 در میاد . جالبه بدونین اچ تی سی پیش بینی کرده تاچ دیاموند در سال 2008 بیشتر از 2میلیون عدد در دنیا فروش کنه ...

عليكم السلام

ممنون بابت توضیحاتتون !

ببینم حالا گارانتی یاس و گارانتی پرشین تله کام هر دو معتبر هستند ؟ یعنی اگه گوشی ایرادی بکنه مجانی تعمیر میکنن ؟ اخه من شنیدم میگن که تو ایران اصلا گارانتی به هیچ دردی نمیخوره حقیقت داره یا نه ؟ این مقوله در گارانتی شرکتهای یاس و تله کام هم صدق میکنه یا نه ؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان پایین ترین قیمتی که از Imate 9502 میشه در ایران گیر آورد چقدره ؟

از چه سایتی قیمت های دوبی رو می تونم چک کنم ( کسی قیمت 9502 رو تو دوبی می دونه ؟ ) .

9502 رو فقط تحلیلگر داده ها (گارانتی) هست فکر کنم 860 تومن!!!
اگه قصد خریدش رو دارید حتما حداقل یک ماه دیگه صبر کنید تا افت اولیه اش رو داشته باشه. (با تاکید)

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
عليكم السلام

ممنون بابت توضیحاتتون !

ببینم حالا گارانتی یاس و گارانتی پرشین تله کام هر دو معتبر هستند ؟ یعنی اگه گوشی ایرادی بکنه مجانی تعمیر میکنن ؟ اخه من شنیدم میگن که تو ایران اصلا گارانتی به هیچ دردی نمیخوره حقیقت داره یا نه ؟ این مقوله در گارانتی شرکتهای یاس و تله کام هم صدق میکنه یا نه ؟

این سوالو منم قبلا پرسیدم البته در تایید پرسش دوستی دیگر که با شما میشویم 3 نفر تا الان . پیشاپیش حدس میزنم بی جواب بمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
حواستون هست که این دو گارانتی چند وقته در ایران اومدن(برای پاکت پی سی!) ؟
فکر میکنید چند نفر بعد از استفاده در همین مدت کوتاه دچار مشکل شده و به سراغ گارانتی رفته اند و چند نفر از اونها در این سایت موجود و فعالند؟

2 راه وجود داره برای جواب به این سئوال:
1- صبر کنیم یکی از این مشتریان راضی یه ناراضی پیدا بشه(که با یک مشتری باز هم امکان قضاوت نیست!)
2- از یکی از فروشندگان به دلیل ارتباط بیشتر با این شرکت ها بپرسیم که عقل حکم میکنه جواب کاملا مورد قبولی دریافت نخواهیم کرد!!

حالا خودتون فکر کنین آیا جواب دادن هیچ کدوم از دوستان دردی رو از شما دوا میکنه یا خیر!

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام. من میخوام یک windows mobile بخرم از HTC. اول P3470 انتخابم بود اما انگار سرعت کم cpu مشکل سازه تو این گوشی. میشه کمکم کنید بگید چی بخرم؟ بین P3470, Touch Cruise و خود Touch.نمیخوام خیلی گرون باشه اما کاراییش خیلی مهمه.مرسی.

دوست عزیز شما این سوال رو سه جای مختلف پرسیده اید. حالا خودتون فکر می کنید این سوالتون چقدر به موضوع این تاپیک مرتبط باشه؟؟؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عليكم السلام

ممنون بابت توضیحاتتون !

بابت تاخیر در جواب شرمنده ام می بخشین . این روزها خیلی گرفتار شدم .
یاس جهان و پرشین تله کام هر دو نماینده های رسمی توزیع دستگاههای اچ تی سی در ایران هستند .
از لحاظ اعتبار تا جایی که بنده با این دو شرکت کار کردم . یاس جهان تخصصی تر روی این برند کار کرده قبلا هم نماینده توزیع دستگاههای اورکس در ایران بود من شخصا یک مورد دستگاه ادونتیج یکی از مشتری ها رو فرستادم واسه تعمیر البته با تاخیر ولی تعمیر شد و یک مورد هم بابت سهل انگاری خودشون در مراقبت از دستگاه حین تعمیر مجبورشون کردم که ال سی دی و قاب ادونتیج رو به رایگان واسه مشتری تعویض کردند . کلا جوابگو هستند ولی باید پیگیر باشین تا به تاخیر نیفته . جدیدا هم طی قراردادی که با شرکت اتصالات بسته تعمیرات سخت افزاری به شرکت اتصالات که امکانات بهتری داره ارسال میشه .
پرشین تله کام هم 2-3 ماهه اچ تی سی ها رو وارد کرده و کلا وارد کننده گوشی هستش " گوشی های ال جی " .
فکر میکنم یاس جهان گارانتی معتبر تری نسبت به پرشین تله کام میده .
از گارانتی تحلیلگر داده ها هم 2 بار استفاده کردم واقعا کادر فنی منظم و پاسخگویی داره گوشی رو در اسرع وقت تحویلم دادن و به رایگان تعمیر کردند .
بنده نماینده هر سه شرکت هستم. و فکر میکنم از نظر گارانتی و امکانات و توانایی فنی به ترتیب : تحلیلگر - یاس جهان - پرشین تله کام و در آخر هم پارت آسیا رده بندی میشن .

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
ممنون بابت جوابتون !

از تاچ دایموند چه خبر ؟ دقیقا کی میارید ؟ قیمتش هم همون 950 تومن هست هنوز ؟ اخه تو جی اس ام ارینا زده بودن 740 دلاره قیمت پایه اش !

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دایامند به قیمت 495 پوند معادل 897 تومن ریلیز شد

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
فکر نکنم مرجع بهتری از اکسپنسیس باشه .

ته قیمت 4500 دلار هنگ کنک. حدود 470 پوند.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مرجع بهتری هست ؟
نيست، اما هميشه قيمت هارو من يا از فروشگاه ها ايميل ميزنم ميپرسم اگه هم دبي باشه زنگ...
اكسپنسيس اسمارتفونهارو گاها از ايران ما هم گرونتر ميده...

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نيست، اما هميشه قيمت هارو من يا از فروشگاه ها ايميل ميزنم ميپرسم اگه هم دبي باشه زنگ...
اكسپنسيس اسمارتفونهارو گاها از ايران ما هم گرونتر ميده...
شما اگه بخوای یه گوشی از فرنگ! بگیری چی کار میکنی کلا" ؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما اگه بخوای یه گوشی از فرنگ! بگیری چی کار میکنی کلا" ؟
ديگه فكر ميكنم با اين قيمت هايي كه اعلام شد نيازي به خريد از فرنگ نباشه - تاچ دياموند فعلا با گارانتي ايران 830 رو اعلام ميكنم واسه 3 شنبه هم آماده فروشه و احتمالا بتونم كمتر هم بدم ....
رو سايت خبر بگيرين ...

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
چه خوب اروزنه ؟ راستی تاچ پرو کی میاد انشالله ؟

بالا