برگزیده های پرشین تولز

كارت TV و كپچر

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Irang :
البته جاي اين سوال اينجا نيست ولي با اجازه ي مدير بخش كامپيوتر جواب مي دم :
ببينم دوست عزيز چي كار مي خاي بكني ؟؟؟ چي رو مي خاي كپچر كني ؟؟؟ چه كيفيتي مورد نيازه ؟؟؟ اينترنال يا اكسترنال ؟؟؟ اينا رو بگو تا من يكي از مدلهاي Snazzi رو بهت پيشنهاد كنم .
I link به چه دردت مي خوره ؟؟؟
I link يه جور اتصال به كامپيوتر هستش با سرعتي بسيار بيشتر از يو اس بي كه بيشتر براي دوربين هاي فيلم برداري و كارت كپچر هاي اكسترنال استفاده ميشه . كه البته هر مادر بوردي نداره
يه همچين شكلي هم داره

images

یک پیشنهاد به من بده . خب کیفیت مهم است . تبدیل vhs به dvd و ضبط از تلویزیون و ماهواره .متشکرم .int یا ext فرقی نمی کنه .و قیمت ...

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از teboy65 :
من می خوام چند تا فیلم vhs را روی هاردم بریزم باید چه کار کنم خواهشا کمک کنید.
سوالت رو كامل تر ميتوني بپرسي.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از MDK :
یک پیشنهاد به من بده . خب کیفیت مهم است . تبدیل vhs به dvd و ضبط از تلویزیون و ماهواره .متشکرم .int یا ext فرقی نمی کنه .و قیمت ...
البته با vhs هاي قديمي نميتوني از پورت Ilink استفاده كني.
286.gif

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از sepehrteam :
سلام
ایا کسی با TV Capture MSI TV@nywhere PLUS یا TV Capture MSI TV@nywhere Master کار کرده؟ کیفیتشون چه طوره؟ من یه مدل TV Capture MSI TV@nywhere رو داشتم که مدل اولیه این کارت ها هستش!می خوام بدونم کیفیت این دو مدل کارتی که اول نوشتم نسبت به اونی که داشتم چه تغییری داشته؟
کیفیت کارت های MSI با CAPTURE CARD-SNAZZI DV 1394 که حدود 75000 تومان هستش چه طوره؟کدوم بهتره و ارزش خریدن داره؟
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون می شم!:cool:
من جاي شما بودم روي Winfast DVI فكر ميكردم/.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از persian-earning :
من مي خوام يك كارت كپچر خوب بگيرم ، حالا اينترنال يا اكسترنال بودنش خيلي مهم نيست برام!!!!

يك سوال ديگه هم دارم ، كارت كپچر همون كار كارت تي وي را مي كنه پس با هم چه فرقي دارند؟؟؟
كارت كپچر به شكل تخصصي فقط ورودي هارو ضبط ميكنه
كارت tv هم تلويزون نشون ميده.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
آخرش قضيه اين تلتكست توي وين فست حل نشد....

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از daftarekhaterat :
آخرش قضيه اين تلتكست توي وين فست حل نشد....
286.gif

راستش تا حالا طرفش هم نرفتم وگرنه يه كاريش ميكردم . تازشم من ديگه كارت تي وي هم ندارم .
286.gif

sepehrteam

Registered User
لایک‌ها
0
اقا جون هرکی که دوست دارین این قضیه تله تکس رو بی خیال بشین! به جای این حرفا چند تا مدل تیوی کپچر رو معرفی کنید که ملت وقتی میان تو بخش کپچر و کارت تلویزیون بیشتردر رابطه با تله تکس توش نباشه!

حالا سوال من:
کارت اسنازی اون مدلی که ارزون هستش 75- 78 تومن از نظر کار کرد و امکانات چه برتری نسبت به بقیه کارت های که دورو بره 40 تومن هستند داره که انقدر به همه پیشنهاد میکنینش؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از sepehrteam :
اقا جون هرکی که دوست دارین این قضیه تله تکس رو بی خیال بشین! به جای این حرفا چند تا مدل تیوی کپچر رو معرفی کنید که ملت وقتی میان تو بخش کپچر و کارت تلویزیون بیشتردر رابطه با تله تکس توش نباشه!

حالا سوال من:
کارت اسنازی اون مدلی که ارزون هستش 75- 78 تومن از نظر کار کرد و امکانات چه برتری نسبت به بقیه کارت های که دورو بره 40 تومن هستند داره که انقدر به همه پیشنهاد میکنینش؟
كارتهاي اسنازي عملا تخصصي كارشون كپچر هست اما اين كارتهايي كه تو محدوده ي 40 50 تومن معرفي ميشه كارتهاي تيونري هستند كه كپچر هم ميكنند.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
آیا کارت tv ای هست که i-link هم داشته باشه؟
سوال بعد اینکه i-link با IEEE 1394 چه فرقی میکنه و کدوم بهتره؟
خیلی ممنون.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از hadipro :
آیا کارت tv ای هست که i-link هم داشته باشه؟
سوال بعد اینکه i-link با IEEE 1394 چه فرقی میکنه و کدوم بهتره؟
خیلی ممنون.
ilink اسم انحصاري شركت سوني براي پورت IEEE1394 هست . پس فرقي نميكنه.
Leadtek Win Fast DV2000 با قيمتي بين 65 تا 73 تومن مشخصات كارتي هست كه شما لازم داري.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از hwt :
ilink اسم انحصاري شركت سوني براي پورت IEEE1394 هست . پس فرقي نميكنه.
Leadtek Win Fast DV2000 با قيمتي بين 65 تا 73 تومن مشخصات كارتي هست كه شما لازم داري.
ممنون از پاسخ.
راستی این کارتهای ایلیا چطور هستن؟ایرانی هستن؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از hadipro :
ممنون از پاسخ.
راستی این کارتهای ایلیا چطور هستن؟ایرانی هستن؟
والا من نميدونم چيه كه برداشتن ريمارك كردن.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ببخشید که اینقدر سوال میکنم.اگه این سوال رو هم جواب بدین ممنون میشم.
در کارت tv هایی که i-link ندارن چه طوری میشه از دوربین هندی کم فیلم رو کپچر کرد.
لطفا یه کارت دیگه در حد winfast dv 2000 معرفی کنید.من این کارت رو خریدم ولی با مادربوردم سازگار نبود و قفل میکرد من هم ردش کردم رفت حالا میخوام یکی دیگه بخرم.مشخصاتش هم اینا باشه:i-link داشته باشه.tv داشته باشه.fm داشته باشه.کیفیتش هم خوب باشه.
قبل از خرید از کجا میشه فهمید که این کارت به مادر بورد سازگاره یا نه؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از hadipro :
در کارت tv هایی که i-link ندارن چه طوری میشه از دوربین هندی کم فیلم رو کپچر کرد.
لطفا یه کارت دیگه در حد winfast dv 2000 معرفی کنید.من این کارت رو خریدم ولی با مادربوردم سازگار نبود و قفل میکرد من هم ردش کردم رفت حالا میخوام یکی دیگه بخرم.مشخصاتش هم اینا باشه:i-link داشته باشه.tv داشته باشه.fm داشته باشه.کیفیتش هم خوب باشه.
راستش معلوم نيست كه كارت با مادربرد سازگار هست يا نه . اگه فقط اون نوع پورت رو لازم داري ميتوني بري كارت pci كه 3 تا پورت داره ميتوني بري بخري.
والا من كارت ديگه اي رو امتحان نكردم واسه همين نميتونم پيشنهادي بدم.

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از hadipro :
سلام
من خودم يك MSI TV@nywhere دارم كه ورودي AV هم داره. موقعي كه مي‌خوام از هندي‌كم، ويدئو يا وسايل ديگه‌اي كه اين خروجي رو دارن، Capture كنم، ورودي تصوير رو مي‌دم به كارت؛ ورودي صدا رو هم با يك كابل دو به يك مي‌دم به ورودي ميكروفن كارت صدا. البته صداش يه خرده خش‌دار مي‌شه. يك راه ديگه هم هست. اون هم اين كه صدا رو بدي به Line-in، ولي اون جوري فقط رو يه باند صدا داري. ولي كيفيت تصوير واقعاً عاليه. حتي براي رزولوشن بالا
براي خود كارت هم، من تو يك سال و نيم كار، واقعاً از كارت خودم بدي نديده‌ام. هم براي تلويزيون خيلي خوب بوده، كيفيت كپچرش هم از خيلي از كپچرهاي حرفه‌اي (كه ملت پول بالاش دادن) بهتر بوده.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Nicnam :
سلام
من خودم يك MSI TV@nywhere دارم كه ورودي AV هم داره. موقعي كه مي‌خوام از هندي‌كم، ويدئو يا وسايل ديگه‌اي كه اين خروجي رو دارن، Capture كنم، ورودي تصوير رو مي‌دم به كارت؛ ورودي صدا رو هم با يك كابل دو به يك مي‌دم به ورودي ميكروفن كارت صدا. البته صداش يه خرده خش‌دار مي‌شه. يك راه ديگه هم هست. اون هم اين كه صدا رو بدي به Line-in، ولي اون جوري فقط رو يه باند صدا داري. ولي كيفيت تصوير واقعاً عاليه. حتي براي رزولوشن بالا
براي خود كارت هم، من تو يك سال و نيم كار، واقعاً از كارت خودم بدي نديده‌ام. هم براي تلويزيون خيلي خوب بوده، كيفيت كپچرش هم از خيلي از كپچرهاي حرفه‌اي (كه ملت پول بالاش دادن) بهتر بوده.
هندي كم شما ديجيتاله؟

www.delbaz.tk

Registered User
لایک‌ها
32
سلام به همگي
جواب سوالات خيلي از دوستان تو پست هاي قبلي داده شده مخصوصا در مورد ورودي
i-link firewire dv IEE1394

خيلي از دوربين هاي جديد ديجيتال مجهز به پورت يو اس بي هستند و اونهايي هم كه از اين پورت استفاده نمي كنن بايد براشون يه پورت فاير واير تهيه كرد كه يه دونه چهار پورتشو الان تو بازار حدوداي هفت هشت تومن ميدن و نيازي نيست كه حتما كارت كپچرتون داراي پورت فاير واير باشه.ضمن اينكه كار پورت فاير واير اصلا كپچر كردن نيست بلكه فقط براي انتقال اطلاعات استفاده ميشه و همونجوري كه قبلا گفتم ميشه به صورت مجزا از كارت كپچر اونو تهيه كنين

براي كپچر كردن از هندي كم هم بهتره كه ابتدا از پورت
s-video
استفاده كنين كه چون روشنايي و رنگ تصوير رو به صورت مجزا ميفرسته كيفيت بالاتري ارائه ميده اما اگه براتون سخت بود يا اينكه دوربينتون اين پورتو نداشت اونوقت ميتونيد از همون ورودي تصوير استفاده كنين

كارت هاي معمولي كه تو اين فروم مورد بحث مان داراي پورتهاي زير هستند
ورودي تصوير
ورودي صدا
ورودي S-video
ورودي آنتن
ورودي ريموت
خروجي صدا
و اگه كارتتون از نوع دي وي باشه يه ورودي دي وي يا همون فاير واير رو هم داره

در مورد كارت هاي مختلف هم بايد بگم من با سه تا كارت
Snazio TV PVR2 - Shuttel - VideoMate
كار كردم و به نظرم كارت اسنازي از همشون بهتر بوده اما خوب همه اين كارت ها به همراه كارت وين فست فقط براي كاراي معمولي مورد استفاده قرار ميگيرن و بيشتر به درد كاراي خونگي ميخورن ولي اگه بخواي واقعا كيفيت بالايي بدست بياري بايد از كارتهايي استفاده كني كه به صورت سخت افزاري كپچر ميكنن كه متاسفانه قيمتشون بالاست و از دويست هزار تومن تا دو ميليونhttp://forum.persiantools.com/images/smilies2/wacsmiley.gif تومن قيمت دارن كه لااقل از محدوده وسع من خارجه

ضمن اينكه نرم افزار و طريقه ضبط كردن فيلم هم خيلي تو كار موثره.مثلا من ميتونم از برنامه
winDVR3
براي ضبط وي سي دي استفاده كنم اما اگه بخوام كيفيت بالاتري به دست بيارم سعي ميكنم ابتدا با يه كدك lossless شروع به ضبط كنم و در پايان اونو تبديل به وي سي دي كنم

ضمن اينكه براي ضبط از طريق تيونر تلويزيون اصلي ترين دردسر تنظيم دقيق آنتن هواييه

اما فعلا مسئله اصلي همه ما تله تكست فارسيه كه البته من يه مدت برنامه
WinSprite
رو داشتم و واقعا عالي بود ولي بعد از نصب دوباره ويندوز اين برنامه از دستم رفت و وقتي هم كه به سايتش مراجعه كردم ديدم لينك دانلودش رو برداشته

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی دیگه از دوستان تجربه استفاده از msi tv anywhere رو داره

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از MDK :
کسی دیگه از دوستان تجربه استفاده از msi tv anywhere رو داره
هر كي داشته رضايت نداشته . چه اصراري بر خريدش داريد؟

بالا