برگزیده های پرشین تولز

كامپايلرهاي سي

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
هر گردی که گردو نیست
شما دارید از سی شارپ استفاده می کنید پس نمی تونید سورس سی رو کامپایل کنید شما نیاز به یک کامپایلر سی یا سی ++ دارید می تونید یکیش رو از اینجا گیر بیارید
bloodshed.net/dev/devcpp.html

lahijan_web

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Arash_j13 :
هر گردی که گردو نیست
شما دارید از سی شارپ استفاده می کنید پس نمی تونید سورس سی رو کامپایل کنید شما نیاز به یک کامپایلر سی یا سی ++ دارید می تونید یکیش رو از اینجا گیر بیارید
bloodshed.net/dev/devcpp.html

سلام من این برنامه رو از لینکی که معرفی کرده بودی برنامهDev-C++ دانلود کردم رو سیستمم نصب کردم ولی موقع باز شدن یک بنچره به نام confirmبعد پایین این متن نوشتهthere dosen't seem to be GNU make file i path or in DEV-c++'s bin path. please make sure that you have GNU make and adjust bin seeting or system path environment variabl and that make setting in Compiler option contains correct filename , otherwise you will not be able to compil anything بعد هم نمی شه سورس کامپایل کرد من باید چه کارکنم :eek: :eek: :eek:

lahijan_web

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Arash_j13 :
احتمالا نسخه ای رو دانلود کردد که کامپایلر GCC همراهش نبوده باید این یکی رو دانلود کنید(9 مگا بایتیه رو)
http://prdownloads.sourceforge.net/dev-cpp/devcpp-4.9.9.2_setup.exe

سلام من این لینکی که داده بودی دانلود کردم وقتی کامپایل می زنم 26 تا خطا می گیره حتی از خود سورسهای Examples برنامه استفاده کردم بازم ارور می دیده دلیلش چی می تونه باشه:wacko: :wacko: :blink:

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
ممکنه یکی از اون خطا ها رو اینجا بنویسید

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
تاکید اشتباهی شما می تونید از نسخه های جدید تر سی ++ استفاده کنید یه سری تغییرات جزئی تو کتابخانه هست که برا اساس استاندارد سازی به وجود اومده تغییرات اونقدر نیست که برنامه لازمه به تغییر کلی باشه حد اکثر مجبورید اسم هدر ها رو تصحیح کنید و از توابع داس استفاده نکنید ولی اگه TC++ پیدا کنید کد های سی رو هم کامپایل می کنه

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
همينطوره يک تاکيد اشتباهي
---
فکر کنم کل علم اساتيد در اون نهفته هست ، اما خوب کسي نيست يک نگاه به تقويم بندازه
بدي ديگري که داره به علت 16 بيتي و داسي بودنش 100 CPU رو اشغال مي کنه و صداي فن ، جالبه براي مندر Core 2 Duo 50% رو ميگيره که بازم خيلي بده

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بله دقیقا
معمولا وقتی داریم با TC++ تحت ویندوز کار میکنیم دیگر امکان استافده از برنامه های ویندوز را نداریم . البته اگر ویندوز هنگ نکند

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
هر کدوم که کار کنه دوست من :)

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
سلام. من می خواهم سی بیلدر را دانلود کنم. نوع معمولی می خواهم برای تمرین. اگر لینک دانلود دارید لطف کنید.
در امول هم 4 فایل زیر را پیدا کردم. آیا جزو اینها هست؟ اگر هست شماره چند؟ ممنون.

c9.gif

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
به اولی می خوره باشه ولی بقیه رو فکر نکنم

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون . در حال دانلود اولی ام. 60 مگا تا حالا دانلود شده. نشد هم نشد میرم بازار رضا یا انقلاب تهیه می کنم.

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام.
در عکسی که در دو پست قبل خود زدم.....
همون بزرگه یعنی اولی دانلود شد و نصب شد. یکی از کوچکها هم سی بیلدر 6 بود. اون 500 مگائی هم منابع اش خوب نبود هنوز دانلود نشده.

ممنون آقا آرش لطف کردید. بالاخره صاحب سی بیلدر شدم.

برای اطلاعات بیشتر راجع به نرم افزار emule به تاپیک زیر مراجعه کنید:

برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس در حد گرافیک

sohailf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی کمک کنه بگه چجوری میشه borlan turbo c ver3.0 رو میشه نصب کرد؟

aboly8000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان
اگه لطف کنید لینک دانلود Visual C++ 6.0 رو بزارید ممنون می شم.

NdR

Registered User
لایک‌ها
0
Visual C++ 6.0 مال قدیم ندیماست. در واقع الان دیگه کامپایلر ++C نمی تونه محسوب بشه.
البته شاید دلیل خاصی دارید. در غیر این صورت بهتره از ورژن 2008 استفاده کنید. نسخه Express اش هم رایگانه، می تونید از اینجا دانلود کنید.

Last edited:
بالا