• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
ولی من میگردم دنبال یه کسب درآمد بهتر که ترفند و این چیزا هم نخواد.به نظر من میترا رنک هم اگه میخواد به کاربرهاش احترام بزاره باید حداقل این گیرکردن ها رو درست کنه،اینطوری افراد بیشتری هم عضو میشن.
جالب بود
هر کسی مسئله رو با توجه به نوع و پیچیدگی طرز فکرش حل میکنه

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
معرفی سایت یه چیز عام هست عین این میمونه که منم سایت میترارو معرفی نمیکردم

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
این خبر رو قبلاً برام ارسال شده بود از سایت میترا :

» سرورهای اختصاصی برای میترا رنک !

وب سایت میترا رنک به سرورهای اختصاصی ایران سرور، روی دیتاسنترهای پارس آنلاین منتقل شد تا علاوه بر رفع مشکلات ورود به سایت کاربران و انجام بازدید خودکار روان، سرعت بارگذاری سایت نیز تا 4 برابر افزایش یابد.

در ضمن متوجه موضوعی شدم تعداد کاربرای سایت 30000 نفر است. اون آمار قبلیم برای گذشته بوده که بروز نشده. و اینکه شرکت میترا هر ماه به فعالترین عضوش 50000 تومن جایزه میده البته فقط یکبار به هر کاربر اعطا میشه.

Last edited:

hhrrmm

Registered User
لایک‌ها
16
این خبر رو قبلاً برام ارسال شده بود از سایت میترا :

» سرورهای اختصاصی برای میترا رنک !

وب سایت میترا رنک به سرورهای اختصاصی ایران سرور، روی دیتاسنترهای پارس آنلاین منتقل شد تا علاوه بر رفع مشکلات ورود به سایت کاربران و انجام بازدید خودکار روان، سرعت بارگذاری سایت نیز تا 4 برابر افزایش یابد.

در ضمن متوجه موضوعی شدم تعداد کاربرای سایت 30000 نفر است. اون آمار قبلیم برای گذشته بوده که بروز نشده. و اینکه شرکت میترا هر ماه به فعالترین عضوش 50000 تومن جایزه میده البته فقط یکبار به هر کاربر اعطا میشه.
کشتی مارو با این میترا رنک برادر!

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
واقعا ارزش داره این سایتها یه کم فکر کنید چقدر تو چند ساعت کاسبید .به نظر من دیگه دوران اینا گذشته اگر واقعا دنبال درامد هسید لااقل برید تو کار بیتکوین زمان کمتر درامد بیشتر و یه چیزی که هست شاید امروز مثلا 1 دلار از بیت کوین به دست بیارید ولی ارزشش هی بیشتر و بیشتر میشه پیشبینیها میگه یه روزی قیمت بیتکوین 98000 دلار هم میرسه یا داگ کوین به دست بیارید کلا بیفتید تو کار کوین حتی اگر بیت کوین رو در ماه 3 دفعه خرید و فروش کنید لااقل ماهی 100 دلار ازش در میاد به خاظطر نوسانات و هیچ وقت ضرر توش نیست پس وقت و حجم برا این سایتا نزارید یه کم فکر کنید

hhrrmm

Registered User
لایک‌ها
16
واقعا ارزش داره این سایتها یه کم فکر کنید چقدر تو چند ساعت کاسبید .به نظر من دیگه دوران اینا گذشته اگر واقعا دنبال درامد هسید لااقل برید تو کار بیتکوین زمان کمتر درامد بیشتر و یه چیزی که هست شاید امروز مثلا 1 دلار از بیت کوین به دست بیارید ولی ارزشش هی بیشتر و بیشتر میشه پیشبینیها میگه یه روزی قیمت بیتکوین 98000 دلار هم میرسه یا داگ کوین به دست بیارید کلا بیفتید تو کار کوین حتی اگر بیت کوین رو در ماه 3 دفعه خرید و فروش کنید لااقل ماهی 100 دلار ازش در میاد به خاظطر نوسانات و هیچ وقت ضرر توش نیست پس وقت و حجم برا این سایتا نزارید یه کم فکر کنید
بیت کوین، تبلیغات کلیکی، سورف ... همشون بدترین روش های کسب درآمد دنیان!

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
ایشالله که از اوتوسورف پولدار بشی

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154

rayhosting

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

من یک vps دارم و الان گذاشتم روی میترا رنک. به نظرتون روزانه چقدر درآمد دار؟.یعنی روزانه چند تا صفحه رو رفرش میکنه؟

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
سلام

من یک vps دارم و الان گذاشتم روی میترا رنک. به نظرتون روزانه چقدر درآمد دار؟.یعنی روزانه چند تا صفحه رو رفرش میکنه؟

اگه بدون وقفه بازدید انجام بشه 1400 درمیارید !
با سرمایه گذاری بیشتر از این هم میشه

rayhosting

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون که جواب دادید.

میشه یه سایت خارجی معتبر surf هم معرفی کنید؟

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
ممنون که جواب دادید.

میشه یه سایت خارجی معتبر surf هم معرفی کنید؟
سایت معتبر خارجی توی این زمینه من هم پیدا نکردم حتی توی ایران فقط همین میتراست که نسبتاً معتبره.
اگه چیزی پیدا کردید به ما هم بگید. موفق باشید

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
سایت معتبر خارجی توی این زمینه من هم پیدا نکردم حتی توی ایران فقط همین میتراست که نسبتاً معتبره.
اگه چیزی پیدا کردید به ما هم بگید. موفق باشید
یکی میترارنک هست که معتبره یکی دیگه هم آی آر بازدید ! روز به روز داره پیشرفت میکنه

www.irbazdid.com

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
یکی میترارنک هست که معتبره یکی دیگه هم آی آر بازدید ! روز به روز داره پیشرفت میکنه

www.irbazdid.com
الان نگاه کردم میشه امتیاز بازدید جمع کرد و به سایر کاربرا فروخت این سایتم پول بده نیست. مثل پی سی رنک میمونه.
کلاً سایتی که مثل میترا پول بده نیست. من ترجیح میدم توی این سایتها فعالیت نکنم تا اینطوری از میترارنک حمایت کنم تا پابرجا بمونه.
بازم تجربه هاتونو بگید موفق باشید

بالا