برگزیده های پرشین تولز

كسب درامد از طريق PPC ها

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
با سلام همین قدر بگم که سایتی هست که پتانسیلش واقعا بالاست و شما بدون اینکه زیر مجموعه بگیرید میتونید روزانه بین 1500 تا 5000 درآمد بدون زیر مجموعه کسب کنید.(اگه بد بود بیاید اینجا به من با دلایل کامل فحش بدید)
که این درآمد را میتونید از:
1.سرچ در گوگل(خیلی بیش از هزار تومنش فقط با اینه)(حداقل هزار تومن)
2.کلیک(500 تومن یا بیشتر)
3.خرید سهام(که خیلی میشه ازش درآمد کسب کرد و خیلی بیش از اینایی هست که گفتم)
4.با بازاریابی ( که نحوه بازاریابیش هم خیلی راحته)
5.سورف(که مقدار کم بیش از 100 تومن رو به خودش اختصاص میده(که سورفش زیاد ارزشی نداره))
پس بنابر این خیلی بیش از 5 هزار میشه درآورد.
شما فقط روز اول بیش از 1200 پول درمیاری و تا چند روز بیشتر میشه و همون مقدار میمونه.
پس ببین اگه زیر مجموع بگیری چی میشه
رتبه الکسای این سایت زیر هزار هست.
صد در صد اعتماد کنید و شک نکنید
ببینیید اگه زیرمجموعه بگیرید چییییییییی میییییشه
از لینک زیر میتونید عضو بشید:
( خواهشمندم اگه این تاپیک رو میبینید با لینک بنده عضو شویدattachFull821306attachFull821307
)
لینک عضویت

(در ضمن همه توضیحات در اون سایت داده شده و با ورود و عضویت در این سایت همه چیز درونش شفاف و کامل توضیح داده شده)

فایل های ضمیمه

• upload_2015-6-21_6-5-39.png
    upload_2015-6-21_6-5-39.png
    95 بایت · نمایش ها: 10
  • upload_2015-6-21_6-5-39.png
    upload_2015-6-21_6-5-39.png
    95 بایت · نمایش ها: 5

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
این سایتای پاپ آپ و تبلیغات کلیکی فقط واسه خود سایت سود داره نه برای ما

mehr3an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام به همگی :general406:

به دلیل نیاز فوری به پول و کمبود وقت تصمیم گرفتم سایتم رو بفروشم PPC (واقعا پول لازم شدم) :general208:
سایت انگلیسی هست و در واقع بین المللی دارای اسکریپت کاملا اتوماتیک و بهینه سازی شده با آخرین قابلیتهای , بدون اغراق روز دنیا :
اتصال اتوماتیک برای اکثر درگاه های بین المللی برای دریافت وجه و پرداخت به کاربران :
Perfect Money , PayPal , Payza , Payeer و ...
که به راحتی قابل چنج هستند که دوستان زیادی در قسمت خرید و فروش ارزهای اینترنتی انجام میدن:general601:
در کل اگه بخوام عرض کنم همه چیز سایت کاملا اتوماتیک و بین المللی هست .
دوستانی که قصد خرید دارن پخ بزنند یا همینجا اعلام کنند تا آدرس سایت و سایر جزئیات رو ارسال کنم خدمتشون .
اینجا به هیچ عنوان مطرح نمیکنم چون از بچه 14 ساله تا پیرمرده 99 ساله در عرض چند لحظه کارشناس IT میشه و تاپیک اسپم بارون میشه .
دامین رو در ریسلر https://www.namecheap.com ثبت کردم دارای مالکیت 100% حقیقی .
که مالکیت پنل دامین کامل در اختیار خریدار قرار میگیره و نیازی به انتقال و دردسرهای پیش رو نداره . هاست رو هم به سادگی منتقل میکنم چون هاستینگ ایرانی هست که البته سایت روی سرورهای پربازدید فرانسه هست .
قیمت فروش هم قابلی نداره توافقی
لطفا پخ کنید

alireza1431

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام فقط از سایت های خارجی پیدورت و نئو باکس در امد خوب میده و معتبره دوستای من از نئو باکس 600 دلار برداشت کردن
https://www.neobux.com/?r=alireza2015

از سایت های ایرانی هم که هم سورف داره و هم تبلیغات کلیکی سایت زیره
http://www.mahansurf.com/fa/?r=alireza1431

دو تا سایت ه پرداختی داره از اولی که من نگرفتم ولی با چشمای خودم دیدم که دوستام گرفتن دومی هم خودم 2 دلار گرفتم ایرانیه ولی دلار میده ممنون میشم زیر مجموعه شین

سوالی بود در خدمتم

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
سلام به همه دوستان ..
همون طوري كه ميدونيد از اين گونه سايتها خيلي زياده . اين تاپيك را زدم تا يه جمع بندي كلي بكنيم.از دوستاني كه تجربه زيادتري در اين مورد دارند درخواست دارم تا سايتهايي را كه در ازاي خواندن ايميل پرداخت ميكنند را اينجا معرفي كنند .
فقط خواهشن آدرس سايت را بدون referral اينجا بگذاريد و اگه واقعا از آن پرداخت داشتيد معرفي كنيد تا يه منبع خوب براي همه باشه ..
براي ثبت نام هم خودم از طريق ايميل referral را ميگيرم.

شايد اصلا به اين نتيجه برسيم كه هيچ كس تا به حال از اين سايتها پولي نگرفته و اين چند هزار سايت كه در اين زمينه فعاليت ميكنند همشون كشكه !!!!

مرسي
سلام اين سايت ايراني ي روش جديدبراي ديدن آگهي داره اينكه كلمه كليدي سايتو تو گوگل سرچ ميكني و به ازاي هر سرچ 30تومن بهت ميده تقريبا روزی 500تومن تو ده دقه بدون زيرمجموعه گيري درمياري ك باتوجه به وقتي ك ميذاري خوبه! اسكم هم نيست چون خودم ازش پول گرفتم حداقل برداشتم10تومن. اينم لينك ثبتنامش : لينك ثبتنام
اينم عكس برداشتم : لينك عكس
اين سايتم زيرمجموعه همين سايته فقط چون تازه تاسيسه آگهي هاش كمتره و طبيعتا حداقل برداشتيشم كمتره هزارتومن! ك به اينم به زودي ميرسم. لينك ثبتنام2

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
سلام با عضويت در اين سايت ميتونين 24ساعت سيستمتونو روشن بذارين و برين كاراتونو انجام بدين چون خودش بطور خودكار انجام ميشه. حداقل برداشتشم 10تومنه ك تو كمتر از5روز ميتوني برسي و برداشت كنی.

برای عضويت و كسب درآمد كليك كنيد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

sattarovc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت مینی کار سایتی برای کسب درامد و آموزش کاملا مطمئن و با سود مناسب حتما ثبت نام کنید http://minikar.com/

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
اگه حساب ویرفای شده پرفکت مانی موجود دارید برای فروش / لطفا پخ بزنید + قیمت
سعی کردم ویرفای کنم ولی نشد که نشد :general208:

mahdi1920

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام , این لینک سایته منه , در اون بهترین سایت های درآمدزایی رو معرفی کردم اگه خواستید سر بزنید.

http://irinternet.loxblog.com
درباره مطلب شما هم من که تا به حال تجربه موفقی در این زمینه نداشتم , اکثر سایت هایی که رفتم اسکم بودند و بقیه هم باید 1 سال برای 10 دلار تلاش کنی. این روش برای درامدزایی یکم سخته.

hassanmaleki

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان توی این سایت هم مجموعه آموزشی خوبی وجود داره من تهیه کردم برای اولین بار باید بگم
واقعا خوب و جامع بود
web-cade.ir/?page_id=2920

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
یک سایت خیلی خوب که میتونید رزانه تقریبا 5یورو ازش کسب درامد کنین http://goo.gl/sUsI9N
بدون نیاز به سرمایه و فقط بادیدن تبلیغ.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
SamaClick.ir

- واریز درآمد نمایش دهندگان به کارتهای عضو شتاب در همان روز کاری (جدید)
- ثبت دامین توسط نمایش دهنده و تایید آن توسط سماکلیک (جدید)
- نمایش بنر بر حسب موضوع سایت و کلیدواژه (جدید)
- تسویه حساب روزانه و هفتگی - ارزش کلیک برای آگهی دهنده 200 تومان و 150 تومان برای نمایش دهنده
- حداقل سقف برداشت برای نمایش دهنده 10 هزار تومان
- واریز 75% از ارزش کلیک به نمایش دهنده
- قابلیت انتقال و استفاده از درآمد نمایش دهنده جهت شارژ کمپین بنری
- سیستم ضد تقلب و شمارش تکراری (جدید)
- انتخاب موضوع نمایش بنر بدون محدودیت در تعداد آن (جدید)
- نمایش بنر در ابعاد مختلف سازگار با کامپیوتر، تبلت و بنرهای موبایلی (جدید)
- اصلاح قالب نمایش بنرها و سایت

ثبت نام

بالا