برگزیده های پرشین تولز

كسب درامد از طريق PPC ها

ALI_UT

Registered User
لایک‌ها
20
الان سایت بهترین سایت ppc چیه؟

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
ایرانی های عزیز....
ماها نمیتونیم از این سایت های چرت و پرت خارجی درآمد یا پرداخت داشته باشیم نمونه اش من که پس از کلی که دهنم سرویس شد و سال ها زحمت کشیدم هر چی درخواست پرداختی یا چیزی میدادم متاسفانه جوابی نمیدادن و میپیچوندن ولی با اون یکی نام کاربریم وقتی وارد میشدم و سوال میپرسیدم واقعا پرداخت دارین جواب میدادن شک نکنید که میدیم ولی بعدش میگفتم چرا اون یکی پرداخت های اون نام کاربری من رو نمیدین دوباره بدون جواب :(
این ها فقط به نفع خود سایته نه ما ها
حتی تو سایت های ایرانی هم این قضیه صدق میکنه نمونه اش :
100 بار درخواست پرداخت دادم
kbx4jesdv1ofw4t1zy62.png

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
ایرانی های عزیز....
ماها نمیتونیم از این سایت های چرت و پرت خارجی درآمد یا پرداخت داشته باشیم نمونه اش من که پس از کلی که دهنم سرویس شد و سال ها زحمت کشیدم هر چی درخواست پرداختی یا چیزی میدادم متاسفانه جوابی نمیدادن و میپیچوندن ولی با اون یکی نام کاربریم وقتی وارد میشدم و سوال میپرسیدم واقعا پرداخت دارین جواب میدادن شک نکنید که میدیم ولی بعدش میگفتم چرا اون یکی پرداخت های اون نام کاربری من رو نمیدین دوباره بدون جواب :(
این ها فقط به نفع خود سایته نه ما ها
حتی تو سایت های ایرانی هم این قضیه صدق میکنه نمونه اش :
100 بار درخواست پرداخت دادم
kbx4jesdv1ofw4t1zy62.png
خب بیا تسک بزن که درامد هم داره چند سال هدر رفتتو جبران کنی چرا خیلیا دنبال راه هلو بپر تو گلو هستن باید پی کارو به تنتون بمالید که نتیجه مثبت بگیرید

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
خب بیا تسک بزن که درامد هم داره چند سال هدر رفتتو جبران کنی چرا خیلیا دنبال راه هلو بپر تو گلو هستن باید پی کارو به تنتون بمالید که نتیجه مثبت بگیرید
میشه راجع به تسک توضیحی بدین ؟!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
مگه قراره کجا برسی وقتی کارو خوب و تمام و کمال انجام ندی خوب معلومه توی جای خودت میمونی بهتره بهتر کارو دنبال کنی
اگه اون عکسایی رو که دادم دیده باشی میبینی که پس از سال ها وقت تلف کردن و کلی اعتبار جمع کردن هیچ کدومشون پرداختی نداشتن :( (چه سایت های ایرانی و چه سایت های خارجی)
شما هم شاید یا سایت خودته یا تحت تاثیر این حرف های بیخود قرار گرفتی...پرداخت ندارن دوست عزیز شما ها فقط واسه سایت بازدید و اعتبار جمع میکنی

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اگه اون عکسایی رو که دادم دیده باشی میبینی که پس از سال ها وقت تلف کردن و کلی اعتبار جمع کردن هیچ کدومشون پرداختی نداشتن :( (چه سایت های ایرانی و چه سایت های خارجی)
شما هم شاید یا سایت خودته یا تحت تاثیر این حرف های بیخود قرار گرفتی...پرداخت ندارن دوست عزیز شما ها فقط واسه سایت بازدید و اعتبار جمع میکنی
چی سایت خودمه همه خارجیه من و خیلی از دوستان برداشت داریم شما معلومه از اون ور بوم افتادی

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
چی سایت خودمه همه خارجیه من و خیلی از دوستان برداشت داریم شما معلومه از اون ور بوم افتادی
چهارصد بار درخواست پرداخت زدم کپی کارت ملی و شناسنامه رو فرستادم ایمیل زدم آدرس و شماره تلفن رو زدم ولی نتیجه ای نداشت و هیچ جوابی بهم نمیدادند حتی به پلیس سایبری شکایت کردم ولی به جز رسیدگی میشود نتیجه و جواب خاصی ندادند...! قضیه چیه الان پس میشه بگی شما که از اینور بوم افتادی و تحت تاثیر حرف های این ها داری میگی من و دوستام پرداخت داشتیم میشه یه مدرکی بدی که ببینم دریافت چقدر و چگونه بوده !! o_O

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
چهارصد بار درخواست پرداخت زدم کپی کارت ملی و شناسنامه رو فرستادم ایمیل زدم آدرس و شماره تلفن رو زدم ولی نتیجه ای نداشت و هیچ جوابی بهم نمیدادند حتی به پلیس سایبری شکایت کردم ولی به جز رسیدگی میشود نتیجه و جواب خاصی ندادند...! قضیه چیه الان پس میشه بگی شما که از اینور بوم افتادی و تحت تاثیر حرف های این ها داری میگی من و دوستام پرداخت داشتیم میشه یه مدرکی بدی که ببینم دریافت چقدر و چگونه بوده !! o_O
بنده منظورم سایتای ایرانی نبود بلکه خارجیه ایرانیا هم تک و توکی مطمئن الان هستن مثل میهن کلیکس و آوا باکس اما خودم بیشتر رو حساب دلار توی خارجیا کار میکنم سرجمع حساب کنم نزدیک 200دلار دریافتی داشتم اینو گفتم که از ابهام بیرون بیای وگرنه وظیفم نیست توی امضام سایتا هستش که از همش برداشت داشتم
یک نمونه:
http://forum.clicks-fx.com/viewtopic.php?id=2449

Last edited:

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سایت کلیکی معتبر ایرانی الان دقیقا چه موردهایی هست!؟

nima-htc

Registered User
لایک‌ها
72
دوستانی که به دنبال زیرمجموعه برای سایت های کسب در امد هستن ، ایمیل تبلیغاتی رو پیشنهاد میکنم. واسه اطلاعات بیشتر به تاپیک امضام مراجعه کنید ;)

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و عرض ادب.

آقا چند تا سايت عالي و معتبر براي اينكه داخلشون سرمايه گذاري كنيم و سود بدن معرفي مي كنيد ؟

ممنونم.

بالا