برگزیده های پرشین تولز

!!! كش يو به شبكه شتاب ايران متصل شد !!!

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
چه کاربردهایی داره این سایت (سیستم)؟
میشه بزارم توی سایتم تا کاربرای خارجی خرید کنن بعدش من پول رو به ریال تحویل بگیرم؟ اصلا به صرفه هست؟

به راحتی اکانت میده؟؟ شرایطش چیه؟
اگر منبعی برای اطلاعت جامع تر هست معرفی کنید.

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
چه کاربردهایی داره این سایت (سیستم)؟
میشه بزارم توی سایتم تا کاربرای خارجی خرید کنن بعدش من پول رو به ریال تحویل بگیرم؟ اصلا به صرفه هست؟

به راحتی اکانت میده؟؟ شرایطش چیه؟
اگر منبعی برای اطلاعت جامع تر هست معرفی کنید.
من مرچنت برای ویزا کارتم صاده از اذربایجان گرفتم . 150 دلار که بشه می تونی به کارتت منتقل کنی. البته هنوز زیاد تو ریز کارمزداش نرفتم
هر سایتی که داشته باشی بت مرچنت را می دن.به ایرانی بودن هم گیر نمی دن .چون من تمام مشخصات راایران زدم فقط بانکی که پول می خوات توش بره راباکو زدم که ویزام از انجا صادر شده است

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
من مرچنت برای ویزا کارتم صاده از اذربایجان گرفتم . 150 دلار که بشه می تونی به کارتت منتقل کنی. البته هنوز زیاد تو ریز کارمزداش نرفتم
هر سایتی که داشته باشی بت مرچنت را می دن.به ایرانی بودن هم گیر نمی دن .چون من تمام مشخصات راایران زدم فقط بانکی که پول می خوات توش بره راباکو زدم که ویزام از انجا صادر شده است

برای مرچنت گرفتم کارت لازمه یا مشخصات حساب بانکی هم میپرسن ؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598

سلام دوست عزیز
این ویزا کارتت رو شما از کجا گرفتی ؟ چقدر هزینش شد؟

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
کو پس؟

ورداشتنش؟ به همین زودی؟
من تازه می خواستم CPro*y بخرم :(

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوست عزیز
این ویزا کارتت رو شما از کجا گرفتی ؟ چقدر هزینش شد؟

سلام
این کارتا مال رویال بانک باکو هست ، میتونی از نمایندگیا اقدام کنی. چیز به درد بخوریه :) cardbookers یکی از فروشنده هاست و بسیاری مثل این :)
موفق باشی

Saeed_Airport

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1لطفا لینک واسه ثبت نام بدید
2-میشه برداشت پول کرد...به حساب بانکی داخل کشور؟

P‌C

Registered User
لایک‌ها
87
این LPG که واسط بین کش یو cashu و شبکه شتاب و بانک صادرات هست بهش میخوره یه نموره کلاهبردار باشه. چون الان چند روزه که 10 دلار به حسابم توی کش یو واریز کردم اما پولی نیومده و اول که ساپورت livepaymentgateway.com گفت که واریز کردیم من بهش گفتم که نیومده پولی اونم گفت که به بخش ساپورت بالاتر انتقال میدم درخواستتون رو ولی الان چند روزه که هیچ خبری ازشون نیست و همه بخشهای ساپورتشون هم اهمیتی به من نمیدن!!!
خلاصه مواظب این LPG باشید. هر چی که کش یو معتبر باشه این LPG که ایرانی هست مشکوک میزنه. از ما گفتن بود!

Avisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این LPG که واسط بین کش یو cashu و شبکه شتاب و بانک صادرات هست بهش میخوره یه نموره کلاهبردار باشه. چون الان چند روزه که 10 دلار به حسابم توی کش یو واریز کردم اما پولی نیومده و اول که ساپورت livepaymentgateway.com گفت که واریز کردیم من بهش گفتم که نیومده پولی اونم گفت که به بخش ساپورت بالاتر انتقال میدم درخواستتون رو ولی الان چند روزه که هیچ خبری ازشون نیست و همه بخشهای ساپورتشون هم اهمیتی به من نمیدن!!!
خلاصه مواظب این LPG باشید. هر چی که کش یو معتبر باشه این LPG که ایرانی هست مشکوک میزنه. از ما گفتن بود!

دقیقا! من هم درست برام مشکل شما پیش اومد امروز برای support هم ticket فرستادن منتظر جوابمو شما هنوز نیومده تو حسابت پولا ؟

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
من شرمندم که این سوال رو اینجا مطرح میکنم سه روز هیچکی جوابم نداد!

1-اگه یه حساب visacard باز کنم پولی که از ادسنس میگیرم مستقیم میاد تو همین حساب؟ لازم نیست کسی اون طرف کانفرم کنه؟ فقط حساب باز کنم کافیه؟

2-من فامیل خارج از ایران دارم اما نمیتونم ازشون بخوام برام حساب باز کنن. اخه یه جورایی سنشون بالاست و روم نمیشه. اما یه حساب غیر فعال تو دبی دوستم داره که الان ایران هست خودش. اگه مشخصات اون حساب رو که دارم وارد کنم و بعدا فعالش کنم، مشکلی پیش نمیاد؟

بازم شرمندم...:blush:

P‌C

Registered User
لایک‌ها
87
دقیقا! من هم درست برام مشکل شما پیش اومد امروز برای support هم ticket فرستادن منتظر جوابمو شما هنوز نیومده تو حسابت پولا ؟

اولش جواب دادن گفتن ریختیم به حسابتون بعد من با ساپورت کش یو صحبت کردم اون گفت هیچ پولی به حساب شما نیومده!
دوباره با LPG تماس گرفتم اینبار به فارسی با یاشار ابیری(یا عبیری) که گفت که به ساپورت بالاتر انتقال میده از اون به بعد نزدیک یک هفته هست که نه دلاری اومده نه دیگه به پیامهام توجه میکنن حتی تهدیدشون کردم که کلاهبرداریشون رو توی اینترنت پخش میکنم ولی اصلن توجه نمیکنن.
خیلی مشکوک هستند. مراقب باشید!

P‌C

Registered User
لایک‌ها
87
امروز بالاخره جوابم رو دادن:
Yashar Abiri:

با سلام

ما در حال بررسي مشکل ميباشيم، در صورتي که مشکل سيستم تا امروز عصر برطرف نشود ميتوانيد شماره حساب خود را براي ما ارسال نماييد تا مبلغ مربوطه به شما برگشت داده شود. درغيراينصورت ميتوانيد صبر نماييد تا مشکل برطرف شود.

با آرزوي ساعاتي خوش براي شما

Ticket Details
===================
Ticket ID: DOI-******
Department: Technical Team
Priority: Critical
Status: Closed

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
آقا مار فتیم حساب باز کردیم . به شتاب هم وصل شدیم . ولی ... .. ولی کارمزد سرسام آوره . 8% کارمزد ثابت!: اونم تازه اگه درست کار بکنه! blink::blink: اونم برای چه حسابی که اگه بخواییم با پی پال مقایسش کنیم توش گم میشه!!:D
ما برای شارژ پی پال یا کارت ویزامون خیلی پایینتر از اینها کارمزد میدیم. عجب روزگاری شده .:wacko:

Last edited:

P‌C

Registered User
لایک‌ها
87
مبلغ 10 دلار رو بعد از 9 روز واریز کردند! اگر تهدیدشون نمیکردم معلوم نبود کی میریختند...

Last edited:

P‌C

Registered User
لایک‌ها
87
آقا مار فتیم حساب باز کردیم . به شتاب هم وصل شدیم . ولی ... .. ولی کارمزد سرسام آوره . 8% کارمزد ثابت!: اونم تازه اگه کلاهبرداری نکنن. blink::blink: اونم برای چه حسابی که اگه بخواییم با پی پال مقایسش کنیم توش گم میشه!!:D
ما برای شارژ پی پال یا کارت ویزامون خیلی پایینتر از اینها کارمزد میدیم. عجب روزگاری شده .:wacko:

همینه دیگه. تازه شما اگر بخوای کارت خود کش یو رو بگیری باید خیلی بیشتر از اینها کارمزد بدی. مثلا کارت 10 دلاریش رو بین 11 تا 12 هزار تومن دارن میفروشن.
در کل بخاطر نداشتن دردسر حسابهای اعتباری-اینترنتی دیگه مثل پی پل و امنیت خوبش برای خریدهای متفرقه و کوچیک اینترنتی خوب هست.

Avisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Man alan 2 ruzo 1 saate ke barashun ticket ferestadam, amma hanuz hatta javabe tickete mano ke beghole shoma be service balatar ertegha midano nadadan, manam 2 ta reply kheili tahdid konande dadam beheshoon va kheili asabani jelve kardam, momkene be in khater javabe mano nadade bashan ?! moshkele man ine ke pas az pardakht goft ke enteghal cancel shode amma az hesabam daghighan hamun andaze pul kam kardan . man vasashun trans id ham ferestadam ba meghdar pule kasr shode .

y_amoozeshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت کاربران محترم سايت

ياشار عبيري هستم، از تيم فني LPG، سيستمي که شما به آن کلاه برداري ميگويد به دليل مشکلات بانک صادرات ايران ميباشد که شماره تراکنش ها را يکسان ارسال ميکند، براي مثال اقاي A مبلغ 10 دلار شارژ ميکند، و اقاي B نيز 10 دلار شارژ ميکند، براي اين دو تراکنش 1 شماره ميدهد. مثلا 1430021124 هر دو تراکنش را با يک شماره براي ما ارسال کرده و ما تا زماني که صورت حساب از ايران براي ما ارسال نشود نميتوانيم اين تراکنش را تاييد نماييم.

حال برخي از دوستان به دليل اين که بانک صادرات ايران اين تاخير را دارد، بر روي سيستم اسم کلاه برداري را ميگذارند.

به زودي اين سيستم به روي بانک پارسيان انتقال پيدا ميکند و مشکلات برطرف خواهد شد.

اگر هم متوجه شده باشيد درحال حاضر سيستم بر روي کش يو فعال نميباشد.

شرکتLPG ( Live Payment Getaway) با آدرس وب سايت http://www.livecreditcardservices.com در ايران با نام شرکت زرين کارت ميباشد، که بسياري از دوستان از خدمات کارت هاي اعتباري اين شرکت استفاده کرده اند، مانند کارت سينما، کارت کتاب، کارتهاي ايران خودرو.

در صورتي که هر گونه مشکلي داشتيد ميتوانيد از طريق بخش پشتيباني، با ما در تماس باشيد.

Last edited:
بالا