برگزیده های پرشین تولز

!!! كش يو به شبكه شتاب ايران متصل شد !!!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
مبلغ 10 دلار رو بعد از 9 روز واریز کردند! اگر تهدیدشون نمیکردم معلوم نبود کی میریختند...

من فکر میکردم اتوماتیک واریز میشه به کش یو
از ایران جماعت البته بعید نیست ولی فکر نکنم برای نه دلار ده دلار بیان کلاه برداری کنن !! احتمالا سیستمشون هنوز جا نیفتاده مشکل داره!!
ولی به نظر من تا وقتی اتوماتیک نباشه دوزار نمی ارزه !!

y_amoozeshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز در پست قبلي به صورت کامل توضيح دادم.

اگر سوالي داريد من در خدمت هستم.

y_amoozeshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر میکردم اتوماتیک واریز میشه به کش یو
از ایران جماعت البته بعید نیست ولی فکر نکنم برای نه دلار ده دلار بیان کلاه برداری کنن !! احتمالا سیستمشون هنوز جا نیفتاده مشکل داره!!
ولی به نظر من تا وقتی اتوماتیک نباشه دوزار نمی ارزه !!

با سلام دوست عزيز
با توجه به صحبت شما، سيستمي که با بانک صادرات ايران بود ما خبر نداشتيم که اين همه مشکل دارد، سيستم را داريم تغيير ميدهيم.
سيستم نيز به صورت کامل اتوماتيک ميباشد، ولي به دليل مشکلاتي که بوده، در اين زمان دستي انجام شده.
شما هم اگر بوديد و نميدانستيد پول به حساب شما واريز شده يا خير آيا شارژ را انجام ميداديد؟؟

تاخير وارده براي اين بوده است که از زماني که ما صورت حساب را درخواست ميداديم تا به دست ما برسد مدت زمان 8 روز طول ميکشيد. و تا به دست ما رسيد شارژ ها را به صورت دستي انجام داديم.

Last edited:

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سلام
اميدوارم كه همگي خوب كار كنند

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
الان میرم ثبت نام کنم ببینم مرچنت میده یا نه.

با این کش و قوس های سیاسی ایران هیچ اطمینانی به استفاده از سیستم های خارجی به صورت علنی نیست.

شما یه بار با شبکه شتاب حسابتون رو شارژ کنید، هر لحظه احتمال اینکه تحریم شدیدتر بشه و موجودی و حسابتون بسته بشه هست.

فعلا نمیشه به صورت علنی کاری کرد. ;)

M.Ghadamyari

Registered User
لایک‌ها
7
سلام خدمت همه و به خصوص جناب عبیری

CashU سیستم خوبی برای وب مستر های ایرانی هست و از همه مهم تر Skype از CashU پشتیبانی می کنه !
LPG هم واقعا سیستم خوبی میشه برای ایرانی ها برای خرید مستقیم.
تنها مشکلی که هست کارمزد بالای LPG هست. کارمزد بالا در ظاهر سود بیشتری رو داره اما خرید کمتری رو برای شما به ارمغان میاره ! کارمزد کمتر = خرید بیشتر
مثلا اگر هر دلار را 1000 بدهید که نور الا نور شده و تراکنش های مالی زیادی را روزانه خواهید داشت. حداقل برای شروع از کارمزد کمتر استفاده کنید که جا بیافته سیستم و ملت بخرن !

milad.teymuri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
آیا با این سیستم cash u میشه از خارج از ایران دریافت هم داشت، و بعد از حساب بانک ایرانی پول رو برداشت کرد؟

milad.teymuri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال مجدد:

آیا به وسیله این سیستم میشه از حساب های بانکی مستر و ویزا و یا پی پال دریافتی داشت؟ (مثل همه سایت های خارجی که در قبال خدماتشون از طریق این حساب ها هزینه رو دریافت میکنن.)
اگه کسی سابقه همچین کاری رو داره لطفا اطلاع بده چون برای انجام یک پروژه نیاز به همکاری دارم(شرایط کار توافقی). [email protected]

H@mid

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان با این کش یو اگه امازون گیفت بخریم بعدش خرید کنیم کالای فیزیکی با DHL میفرسته به ایران؟
کسی تجربی ای داره؟:blush:
راستی این LPg الان درست کار میکنه؟:f34r:

Last edited:

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
lpg ک فعلا درست کار نمیکنه همون مرحله اول گبره

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
یه لحظه عنوان تاپیکو که دیدم ذوق کردم ولی بعد فهمیدم عنوان صحیح تر اینه که CashU رو به شتاب وصل کردند. آخه اینجوری که شتر سواری دولا دولا هست.

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام دوستان با این کش یو اگه امازون گیفت بخریم بعدش خرید کنیم کالای فیزیکی با DHL میفرسته به ایران؟
کسی تجربی ای داره؟:blush:
راستی این LPg الان درست کار میکنه؟:f34r:

خیر . ایران تحریم هست و آمازون هیچ کالایی رو به ایران ارسال نمیکنه. مگر اینکه از دوستان واسطه کمک بگیرید.
LPG در مراحل آزمایشی بسر میبره ظاهرا" .کاملا" مشخص نیست .!!:happy:

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سوال مجدد:

آیا به وسیله این سیستم میشه از حساب های بانکی مستر و ویزا و یا پی پال دریافتی داشت؟ (مثل همه سایت های خارجی که در قبال خدماتشون از طریق این حساب ها هزینه رو دریافت میکنن.)
اگه کسی سابقه همچین کاری رو داره لطفا اطلاع بده چون برای انجام یک پروژه نیاز به همکاری دارم(شرایط کار توافقی). [email protected]

سلام متاسفانه این سیستم چنین قایلیتهایی رو نداره . میتونید از ازشون اگه تونستید یک مرچانت بگیرید که دریافتها رو از طریق کش یو انجام بدید. ولی به شخصه نمیتونم نظر کاملی بدم. چون هنوز LPG در مراحل اولیه هست چه برسه به مرچانت:wacko: موفق باشید.

Last edited:

oonja_dot_com

Registered User
لایک‌ها
1
من که اون کد 16 رقمیم رو می زنم Proceed رو کلیک می کنم همونجا وایمیسته هیچ حرکتی نمی کنه .. چه کنم ؟

afshar85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توي حساب كشيو، گزينه LPG رو كه ميزنم وارد سايت https://www.livepaymentgateway.com/ac_varification.aspx ميشه كه اونجا هم نوشته UNDER CONSTRUCTION!!!

كسي خبر داره مشكل كي بر طرف ميشه؟!
كسي به تازگي تونسته از اين طريق حساب كشيوشو شارژ كنه؟!

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
الان کدوم سایتها دارن از این سیستم استفاده میکنن؟ خانوارز اینطوریه؟

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
این شماره پاسپورت که تو ثبت نام سایت cash u میخواد قضیه اش چیه ؟

https://www.livepaymentgateway.com این سایت برای من اصلا باز نمیشه !!! چه کار باید بکنم ؟!

Last edited:

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
من باز یه جا یه سوال کردم کل تاپیک خشک شد !؟!
کسی نمیدونه ؟

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
یه موقعی یادمه که با آی پی ایران که لاگین میکردی تو حساب کش یو اکانتت مرجوم میشد.

بالا