• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
خب با تاخیر پیروزی دورتموند رو به هوادارانش تبریک میگم حالا بازیهای دور سوم و چهارم روبروی آرسنال حیاتی و تعیین کننده هست
از اون طرف هم ناپولی مقابل آرسنال کاملا ضد حال و دستوپابسته
کلا فکر کنم فقط اومده بودن مارو جلوی دوستمون
Miracles ضایع کنن که در این راه هم بسیار موفق بودن:D

اختیار دارین آقا این حرفا چیه :D

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
lmg8z3m2lz1bxctdtu2o.jpg

4nfg3yov641kwu3jgqi6.jpg

gju2vixuctdjvlaiw6s1.jpg

$Dante$

Registered User
لایک‌ها
75
با تاخیر پیروزی دورتمند رو به دوستان دورتمندی تبریک میگم و امیدوارم به موفقیت های بیشتری بسند(هر 4 نماینده آلمان)
و البته باعث تاسف هست که در شب اول داوری خیلی بد بود ولی دورتمند پارسال هم کم حقش رو تو مرحله گروهی نخوردند ولی نماینده های آلمان قدرتشون خیلی بیشتر از این حرفاست.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
اولین شکست فصل................:(

$Dante$

Registered User
لایک‌ها
75
میگم این مونشن گلادباخ خوب بلده دورتموندو ببره
بازی قبلیشون هم بردن 1 - 0
بازی رو ندیدم مکس کروزه چطور بود؟
آقا این مونشن همه رو خوب بلده ببره مخصوصا بایرن و دورتمند رو! :|

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
میگم این مونشن گلادباخ خوب بلده دورتموندو ببره
بازی قبلیشون هم بردن 1 - 0
بازی رو ندیدم مکس کروزه چطور بود؟
آره کلا شده موی دماغ دورتموند
خوشبختانه بایرن هم بازی شو نبرد و اختلاف فعلا یه امتیازه
مکس کروزه هم بد نبود سلام رسوند
:D

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
[h=1]کلوپ:خودمان امیدهای گلادباخ را زنده نگه داشتیم؛ دراکثر دقایق بازی خیلی خوب بودیم[/h]
308781_heroa.jpg

سرمربی دورتموند در صحبت هایی از فرصت های از دست رفته تیمش در بازی شنبه شب ابراز حسرت کرد

یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند از باخت 0-2 تیمش مقابل بوروسیا مونشن گلادباخ که باعث شد تا تیمش در تعقیب از بایرن مونیخ عقب بیفتد ابراز ناراحتی کرد.
در جریان بازی شنبه شب دو تیم زردپوشان دراکثر دقایق بازی کنترل توپ و میدان را در دست داشتند ولی در ده دقیقه پایانی مسابقه با اخراج متس هوملس از زمین مسابقه، ماکس کروس و رافائل دو گل برای تیم میزبان زدند تا باخت دورتموند در این بازی رقم بخورد.​
در پایان این بازی کلوپ 46 ساله به خبرنگاران گفت:« ما باید از خودمان انتقاد کنیم. چون خودمان مقصر این باخت بودیم. ما سرنوشت بازی را رقم نزدیم و به مونشن گلادباخ اجازه دادیم که تا دقایق پایانی بازی نفس بکشد. بازی غیر معمولی بود. تیم ما برای دقایق زیادی از بازی عملکرد فوق العاده ای داشت. حریفمان را به شدت تحت فشار گذاشته بودیم و ضد حملات خوبی را ترتیب می دادیم ولی به گل نرسیدیم.»​
با وجود این باخت، کلوپ معتقد است که تیمش عملکرد خوبی دارد و البته می داند که هوملس به خاطر این اخراج که یک ضربه پنالتی نیز به تیم حریف داد، به شدت مورد انتقاد قرار خواهد گرفت. کلوپ ادامه داد:« در مورد پنالتی باید بگویم که من صحنه برخورد را در تلویزیون ندیدم. بعد از اخراج هوملس ما با 10 بازیکن کار سختی داشتیم. بعد از آن هم که گل دوم حریف از راه رسید و ما باختیم ولی باید بعد مثبت این بازی را هم نگاه کنیم تا درد این باخت برایمان کمتر شود.»​
با تساوی 1-1 بایرن مونیخ مقابل بایرلورکوزن، دورتموندی ها کمی نفس راحتی کشیدند. آنها بعداز 5برد در هفته های ابتدایی بوندس لیگا حالا طعم شکست را چشیدند و شاهد صدرنشینی بایرن در جدول خواهند بود.​

goal.com

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
[h=1]کلوپ: برای محرومیتم در چمپیونزلیگ فرجام خواهی نمی کنم[/h]
318924_heroa.jpg

او در اولین دیدار تیمش در لیگ قهرمانان مقابل ناپولی از کنار زمین اخراج شد و یوفا در ابتدا یک جلسه محرومیت برای او در نظر گرفت اما بعدا این محرومیت را به دو جلسه افزایش داد

یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، اعلام کرد که علیه حکم محرومیت یک جلسه ای اش توسط یوفا، فرجام خواهی نخواهد کرد. او در اولین دیدار تیمش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان مقابل ناپولی از کنار زمین اخراج شد و یوفا در ابتدا یک جلسه محرومیت برای او در نظر گرفت اما بعدا این محرومیت را به دو جلسه افزایش داد و به این ترتیب، او علاوه بر دیدار مقابل مارسی، دیدار حساس برابر آرسنال را هم از دست خواهد داد.
با این وجود، کلوپ اعلام کرد که قصد ندارد در مورد این رای، فرجام خواهی کند.

او به خبرنگاران گفت:" من مسئولیت کاری که انجام دادم را برعهده می گیرم و این تصمیم را می پذیرم. هدف اصلی من این است که نمی خواهم رفتار ناشایست خودم را کمرنگ کنم یا از زیر آن شانه خالی کنم."
در غیاب کلوپ در دیدار مقابل مارسی، کمک او، زلیکو کوواچ، از کنار زمین تیم را هدایت کرد و سرمربی زردها مطمئن است که دستیار بوسنیایی اش در دیدار مقابل آرسنال هم می تواند تیم را به خوبی جمع کند.
" من به زلیکو و کارش اطمینان کامل دارم. او بهترین مربی ای است که من در تمام زندگی ام دیده ام."
goal.com

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
از هفته نهم امروز
از ساعت 17 به وقت تهران
دورتموند در سیگنال ایدونا پارک میزبان هانوفر تیم پنجم جدول هست

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
بازی با تک گل مارکو رویس به سود دورتموند به پایان رسید و درنهایت بازگشت به رده دوم جدول:cool:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
330390_heroa.jpg

کلوپ: حس خوبی به بازی با آرسنال دارم

سرمربی آلمانی اطمینان زیادی به تیمش در آستانه بازی حساس سه شنبه شب دارد

یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرده که در آستانه بازی حساس روز سه شنبه تیمش در ورزشگاه امیریتس مقابل آرسنال در دور سوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حس خوبی دارد.
این تیم آلمانی در شرایطی به این بازی گام می گذارد که 3 امتیاز کمتر از آرسنال کسب کرده و در یکی از دو بازی قبلی اش با نتیجه 1-2 مغلوب ناپولی شده و 0-3 نیز مقابل مارسی به پیروزی رسیده.​
درآستانه این بازی حساس کلوپ اعلام کرده که اطمینان زیادی به تیمش دارد و این درحالی است که او در این بازی قادر به نشستن روی نیمکت مربیگری تیمش نخواهد بود؛ چرا که دومین جلسه از محرومیت دو جلسه ای اش را پشت سرمی گذارد.​
کلوپ در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:« در بازی روز سه شنبه باید یک گام رو به جلوی دیگر برداریم. مامی توانیم بهتر بازی کنیم و همین کار را انجام خواهیم داد. من حس خوبی دارم.»​
دراین میان میشائیل زورک، مدیر ورزشی دورتموند با اشاره به آمادگی فوق العاده آرسنال و برد این تیم در هر دو بازی ابتدایی مرحله گروهی گفت:« سرنوشت هنوز قطعی نشده است. آرسنال در اوج آمادگی است و در رقابتهای لیگ برتر هم در صدر جدول قرار دارد. در لیگ قهرمانان اروپا، در هر بازی 10 فرصت گلزنی نخواهی داشت؛ اگر حتی یک بخت گلزنی داشته باشی باید از آن بهره ببری.»​
زورک در ادامه یادآوری کرد که تیمش باید کاملا مراقب مسعوت اوزیل باشد؛ این ستاره آلمانی در بازی آرسنال مقابل نوروویچ در اوج آمادگی بود و 2 گل زد تا تیمش 1-4 به پیروزی برسد:« انگار اوزیل دقیقا همان بازینی است که آرسنالی ها تا پیش از این کم داشتند. آنها دوباره مبدل به تیمی تراز اول شده اند.»​

GOAL.COM

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
8 ساعت مونده تا نبرد بزرگ...................

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
حالا فقط 90 دقیقه مونده تا یه 90 دقیقه سرنوشت ساز برای دورتموند
به نظر من این بازی حساس ترین بازی دورتموند تو این 4-5 ماهه و کلا از ابتدای قصل هست
امیدوارم بتونن با دست پر از بازی خارج بشن

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دمتون گرم فکر کردم بعد از بازی دیشب حداقل 10-15 تا پست تو این تاپیک زده باشید اما زهی خیال باطل حتی یه پست.......:blink:
اما خیالی نیست............عجیب برد دلچسب و ارزشمندی بود:D

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
331577_heroa.jpg

[h=1]آرسنال یک – دورتموند دو؛حتی بدون کلوپ / زردهای هنوز دست نیافتنی[/h]

آرسن ونگر که سه‌شنبه تولد 64سالگی‌اش را جشن گرفت، برای اولین بار پس از باخت روز نخست لیگ برتر مقابل استون‌ویلا شکست خورد. آن هم مقابل بروسیا دورتموند که یورگن کلوپ را به دلیل اخراج در دیدار مقابل ناپولی به همراه نداشت. دورتموند بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه 16 به گل اول رسید. روبرت لواندوفسکی سازنده این گل بود. او توپی سرگردان را به هنریخ مخیتاریان سپرد و ملی‌پوش ارمنستانی دروازه وویچیخ اشچسنی را باز کرد.
آرسنال دقایقی بعد دست به حمله زد و موقعیت‌های خوبی داشت. در یکی از این فرصت‌ها بود که شوت توماس روسیچکی را نون سوبوتیچ روی خط برگرداند، آن هم در شرایطی که رومن وایدنفلر تسلیم شده بود.
در نهایت آرسنال در دقیقه 41 به گل مساوی رسید. پاس باکاری سانیا از سوبوتیچ گذشت، وایدنفلر هم اشتباه کرد و اولیویه ژیرو هم آن را به گل تبدیل کرد. این دومین گل ژیرو در دو بازی اخیر بود.
بازی در نیمه دوم پایاپای بود و یک بار ضربه زیبای سانتی کاسورلا از پشت محوطه جریمه به محل تلاقی دو تیر دروازه برخورد کرد.
دورتموند اما در استفاده از فرصت‌ها بهتر عمل کرد و روبرت لواندوفسکی دهمین گل خود در این فصل را در دقیقه 82 زد. او در تیر دورتر کمین کرد تا پاس کوین گروسکروتس را بگیرد و گلی بزند که پایان‌بخش دوازده بازی بدون شکست آرسنال در تمامی رقابت‌ها باشد.
دورتموند، آرسنال و ناپولی با 6 امتیاز صدرنشین هستند. المپیک مارسی هم امتیازی ندارد.
goal.com

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
331719_heroa.jpg

[h=1]کلوپ: شکست دادن آرسنال در خانه اش، نتیجه فوق العاده ای است[/h]

کلوپ که به دلیل محرومیت بازی را از روی سکوها تماشا می کرد، از اینکه توانستند در این دیدار حساس به سه امتیاز برسند، بسیار خوشحال بود

یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، از اینکه تیمش توانست در خانه آرسنال به پیروزی 2-1 برسد، ابراز خشنودی کرد.

در این دیدار ابتدا هنریک میختاریان دورتموند را پیش انداخت اما الیویه ژیرو در همان نیمه اول کار را به تساوی کشید. در نهایت این روبرو لواندوفسکی که در 10 دقیقه پایانی بازی گل برتری زردها را به ثمر رساند.
کلوپ که به دلیل محرومیت بازی را از روی سکوها تماشا می کرد، از اینکه توانستند در این دیدار حساس به سه امتیاز برسند، بسیار خوشحال بود.
او به اسکای گفت:" نمایش فوق العاده ای بود. ما در دیدار خارج از خانه، آرسنالی را شکست دادیم که در فرم فوق العاده ای است.
این دیداری بود که هر کدام از دو تیم می توانست در آن پیروز شود و به لطف خط حمله فوق العاده مان، ما توانستیم 2-1 بازی را ببریم. آرسنال تیمی بسیار قدرتمند است که دور نگه داشتن آن از دروازه مان اصلا کار راحتی نبود. اما آنها موقعیت چندانی نداشتند.
از روی سکوها دید بهتری می توان به زمین داشت. من یک چشم انداز کاملا جدید داشتم!"
لواندوفسکی هم که گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند، معتقد است این سه امتیاز می تواند در صعود تیمش نقشی اساسی داشته باشد.
" پیش از زدن گل، مسافتی طولانی دویدم و توانستم کار را تمام کنم. این گل مهمی بود و البته یک پیروزی مهم."
goal.com

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
میگم این کلوپ رو دوجلسه دیگه محروم کنن بد نیست!!:D
فکر کنم کنار زمین نباشه دورتموندی ها بهتر بازی میکنن :thumbsup:

بالا