• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
این یارو تو همه تاپیک ها کرم ریزی کرد الا این تاپیک:rolleyes::p
یه چندتا عکس بزاریم از لواندوفسکی و بروبچ حالشو ببرید

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
arsenalbvb126_v-gseagaleriexl.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
....................................:thumbsup:
web-live-blog-3-getty.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
اولین گل دقیقه 16
توسط آئوبامیانگ
بازی هم با چند دقیقه ای تاخیر نسبت به بازیهای دیگه شروع شده

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
نیمه اول بازی شالکه و دورتموند معروب به دربی روهر با همون تک گل به سود دورتموند به پایان رسید

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
ظاهرا یه پنالتی هم بواتنگ برای شالکه از دست داده
و وایدنفلر مهار کرده توپ رو

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
گل دوم دقیقه 51 نوری شاهین
تا اینجا 2-0 برای دورتموند

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
علت تاخیر در شروع بازی
به گزارش سايت رسمي رقابت هاي بوندسليگا Bundesliga.de، آتش بازي هواداران دورتموند در ورزشگاه خانگي تيم شالكه04،‌باعث شد تا كنوت كريشنر داور مسابقه، علاوه بر تاخير در آغاز مسابقه،‌ بازيكنان دو تيم را كه براي آغاز مسابقه بر روي زمين چمن حاضر شده بودند، به رختكن بفرستد. هواداران دورتموند با آتش بازي خود و پرتاب وسايل آتش بازي به سمت زمين بازي و طرفداران تيم رقيب شالكه، داور مسابقه را مجبور به تاخير در شروع مسابقه كردند. بعد از گذشت پنج دقيقه و آرام شدن جو ورزشگاه، داور مسابقه اجازه ورود مجدد بازيكنان دو تيم را به زمين صادر كرد و اين بازي راس ساعت 15:35 به وقت محلي آغاز شد.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
332942_heroa.jpg

در ابتدای بازی در حالی که بازیکنان دو تیم خود را برای شنیدن سوت داور آماده می کردند، در گوشه ای از ورزشگاه هواداران دورتموند چند نارنجک دودزا را به سمت زمین پرتاب کردند

دربی امروز شالکه- دورتموند با پرتاب نارنجک های دودزا توسط هواداران دورتموند در ابتدای بازی با چند دقیقه تاخیر آغاز شد.

در ابتدای بازی در حالی که بازیکنان دو تیم خود را برای شنیدن سوت داور آماده می کردند، در گوشه ای از ورزشگاه هواداران دورتموند چند نارنجک دودزا را به سمت زمین پرتاب کردند تا داور برای لحظاتی شروع بازی را به تاخیر بیندازد.
ابتدا وایدن فلر، دروازه بان دورتموند، برای متقاعد کردن هواداران تیمش به آن سمت زمین رفت اما بعد از اینکه نتوانست مانع آنها شود، پلیس وارد عمل شد.

در نهایت بازی با 5 تاخیر آغاز شد.
GOAL.COM

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
332942_heroa.jpg

در ابتدای بازی در حالی که بازیکنان دو تیم خود را برای شنیدن سوت داور آماده می کردند، در گوشه ای از ورزشگاه هواداران دورتموند چند نارنجک دودزا را به سمت زمین پرتاب کردند

دربی امروز شالکه- دورتموند با پرتاب نارنجک های دودزا توسط هواداران دورتموند در ابتدای بازی با چند دقیقه تاخیر آغاز شد.

در ابتدای بازی در حالی که بازیکنان دو تیم خود را برای شنیدن سوت داور آماده می کردند، در گوشه ای از ورزشگاه هواداران دورتموند چند نارنجک دودزا را به سمت زمین پرتاب کردند تا داور برای لحظاتی شروع بازی را به تاخیر بیندازد.
ابتدا وایدن فلر، دروازه بان دورتموند، برای متقاعد کردن هواداران تیمش به آن سمت زمین رفت اما بعد از اینکه نتوانست مانع آنها شود، پلیس وارد عمل شد.

در نهایت بازی با 5 تاخیر آغاز شد.
GOAL.COM

اینم از Revierderby
بارسا و رئال 100 میلیون 100 میلیون خرج میکنن تا مردم بشینن ال کلاسیکو ببینن :p

تاریخچه: http://en.wikipedia.org/wiki/Revierderby

• Like
Reactions: al2

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
صحنه گل اول بازی

s04_bvb_auba_tor_920_th.jpg

بواتنگ پنالتی شالکه رو هدر داد

s04_bvb_boateng_elferpech_920_th.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
نوری شاهین گل دوم رو با یه شوت عالی زد

s04_bvb_sahin_bank_920_th.jpg

s04_bvb_jubel_traube_920_th.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
اشملزر و دراکسلر

s04_bvb_schmelzer_draxler_9_th.jpg

گل شالکه رو بازیک تعویضی و جوان این تیم بثمر رساند

s04_bvb_meyer_jubel_920_th.jpg

خوش و بش کلوپ با سانتانا

s04_bvb_santana_klopp_920_th.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
334438_heroa.jpg

[h=1]الی هوینس: دورتموند بایرن را به دردسر خواهد انداخت[/h]

شاگردان یورگن کلوپ در حال حاضر تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به بایرن، در رتبه دوم جدول بوندس لیگا قرار دارند

الی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است که بوروسیا دورتموند تا آخرین هفته برای رسیدن به قهرمانی در بوندس لیگا خواهد جنگید.

شاگردان یورگن کلوپ در حال حاضر تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به بایرن، در رتبه دوم جدول بوندس لیگا قرار دارند و هوینس فکر می کند که تیمش برای پشت سر گذاشتن زردها کار دشواری در پیش دارد.
او به بیلد گفت:" دورتموند همان طور نشان داده که ما انتظار داشتیم. آنها جدی ترین رقیب ما در این فصل خواهند بود.
هرچند ما نباید بایر لورکوزن را هم نادیده بگیریم، تردیدی ندارم که دوئل ما باید دورتموند تا آخرین هفته از فصل ادامه خواهد داشت."
GOAL.COM

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
334528_heroa.jpg

[h=1]خبر فوری: کلوپ تا 2018 با دورتموند تمدید کرد[/h]
قرارداد قبلی این مربی موفق با دورتموند در تابستان 2016 به اتمام می رسید و چندین باشگاه معتبر اروپایی شرایط او را به دقت زیر نظر داشتند.

باشگاه دورتموند اعلام کرد که با یورگن کلوپ برای تمدید قرارداد تا سال 2018 به توافق رسیده اند.

قرارداد قبلی این مربی موفق با دورتموند در تابستان 2016 به اتمام می رسید و چندین باشگاه معتبر اروپایی شرایط او را به دقت زیر نظر داشتند.
با این وجود، کلوپ با تمدید قرارداد با دورتموند برای دو سال دیگر، به شایعات در مورد آینده اش پایان داد.
او پس از تمدید قرارداد به خبرنگاران گفت:" این یک افتخار است که کار من در دورتموند مورد توجه چند باشگاه بزرگ قرار گرفت اما من از آن دسته افرادی نیستم که فکر می کنند چمن سایر باشگاه ها سبزتر است. مهم است که در زمان مناسب، در مکان مناسب قرار داشته باشید و برای من، دورتموند همان مکان مناسب است.
من به باشگاه هایی که خواهان به خدمت گرفتن من هستند، همان چیزی را می گویم که قبلا گفته ام. پیشنهادهای آنها خوشحال کننده است اما من تا سال 2018 با دورتموند قرارداد دارم و می خواهم تا پایان قراردادم در اینجا بمانم. پس متشکرم، شانسی برای پذیرش پیشنهادتان ندارم. "
کلوپ در تابستان 2008 از ماینس به دورتموند پیوست و در این مدت با این دو بار قهرمان بوندس لیگا و یک بار قهرمان لیگا پوکال شد. آنها فصل گذشته به فینال چمپیونزلیگ هم رسیدند.
GOAL.COM

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
334528_heroa.jpg

خبر فوری: کلوپ تا 2018 با دورتموند تمدید کرد

باشگاه دورتموند اعلام کرد که با یورگن کلوپ برای تمدید قرارداد تا سال 2018 به توافق رسیده اند.

با این وجود، کلوپ با تمدید قرارداد با دورتموند برای دو سال دیگر، به شایعات در مورد آینده اش پایان داد.
او پس از تمدید قرارداد به خبرنگاران گفت:" این یک افتخار است که کار من در دورتموند مورد توجه چند باشگاه بزرگ قرار گرفت اما من از آن دسته افرادی نیستم که فکر می کنند چمن سایر باشگاه ها سبزتر است. مهم است که در زمان مناسب، در مکان مناسب قرار داشته باشید و برای من، دورتموند همان مکان مناسب است.
من به باشگاه هایی که خواهان به خدمت گرفتن من هستند، همان چیزی را می گویم که قبلا گفته ام. پیشنهادهای آنها خوشحال کننده است اما من تا سال 2018 با دورتموند قرارداد دارم و می خواهم تا پایان قراردادم در اینجا بمانم. پس متشکرم، شانسی برای پذیرش پیشنهادتان ندارم. "
کلوپ در تابستان 2008 از ماینس به دورتموند پیوست و در این مدت با این دو بار قهرمان بوندس لیگا و یک بار قهرمان لیگا پوکال شد. آنها فصل گذشته به فینال چمپیونزلیگ هم رسیدند.
GOAL.COM
فکر کنم جام جهانی میاد کمک لو تیمو یه ماهی میده دست کوواچ...

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
335592_heroa.jpg

[h=1]بروسیا دورتموند شش – اشتوتگارت یک: توفان زرد[/h]

روبرت لواندوفسکی هت‌تریک کرد تا بروسیا دورتموند اشتوتگارت را شش بر یک ببرد و در صدر جدول قرار بگیرد.

به این ترتیب زردپوشان شش بازی پیاپی خانگی خود را برده‌اند؛ یعنی دستاوردی که یک دهه پیش توانسته بودند داشته باشند.
کریم حقی در دقیقه 13 برای تیم میهمان گل زد. ضربه سر او از نوری شاهین – که روی خط دروازه ایستاده بود – گذشت و اشتوتگارت را پیش انداخت.
اما پنج دقیقه بعد کرنر نوری شاهین را سوکراتیس پاپاستاتوپولوس به اولین گلش برای دورتموند تبدیل کرد.
مارکو روییس در دقیقه 22 گل بعدی را زد. او با پای چپ این گل را به ثمر رساند.
دورتموند موقعیت‌های بسیار دیگری داشت اما بازیکنان اشتوتگارت هم اعتقاد داشتند که کوین گروسکروتس در یک صحنه روی ورنر خطای پنالتی انجام داده است.
لواندوفسکی در دقایق 54 و 56 دو گل زد. او ابتدا پشت پای روییس را به درون دروازه فرستاد و سپس روی پاس هنرمندانه هنریخ مخیتاریان فرصتی عالی یافت و گل زد.
لواندوفسکی در دقیقه 72 هم گل بعدی را زد. اولریش، دروازه‌بان اشتوتگارت ضربه یاکوب بلاشچیکوفسکی را برگرداند اما مهاجم لهستانی از راه رسید و به سادگی گل زد.
در نهایت پیر-امریک آئوبامیانگ دومین گل خود در دو مسابقه اخیر را در دقیقه 81 زد. دورتموند اکنون چهار بازی پیاپی در رقابت‌های مختلف است که پیروز می‌شود.
GOAL.COM

بالا