• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
رده بندی این گروه چجوریه؟
الان آرسنال با 6 امتیاز و تفاضل گل +2 اوله ولی دورتموند با 6 امتیاز و تفاضل +3 که آرسنال رو هم در بازی رودرو شکست داده دوم هست؟!
خیلی جالبه نه...........!
فکر کنم بخاطر قانونای خاص خود یوفا باشه :cool:
سایتهای وطنی رو بچسب خیلی بهتره :D

ليگ قهرمانان اروپا گروه F
تيمبازيهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتياز
1بروسيادورتموند32016336
2آرسنال32015326
3ناپولي32014406
4مارسي3003275-0

| ورزش 3

falang

Registered User
لایک‌ها
382
رده بندی این گروه چجوریه؟
الان آرسنال با 6 امتیاز و تفاضل گل +2 اوله ولی دورتموند با 6 امتیاز و تفاضل +3 که آرسنال رو هم در بازی رودرو شکست داده دوم هست؟!

اشتباه هست دورتموند اوله ارسنال دومه و ناپولی سوم البته امتیازات برابره تفاضل گل متفاوته!

من پیش بینیم اینکه آرسنال به عنوان تیم اول و دورتموند به عنوان تیم دوم از گروه صعود میکنن شانسی برای ناپولی قائل نیستم

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
ليگ قهرمانان اروپا گروه F
تيمبازيهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتياز
1بروسيادورتموند32016336
2آرسنال32015326
3ناپولي32014406
4مارسي3003275-0

تو سایت یوفا که زده آرسنال اوله

حالا گذشته از این در لیگ قهرمانان بازی رودرو مهمتره یا تفاضل گل؟
الان 3 تا تیم 6 امتیازی هستن وضعیت گیج کنندست.

falang

Registered User
لایک‌ها
382

فکرکنم اشتباه زده بازی رودر رو و تفاضل گل دورتموند آمار بهتری داره!

rasoulfun1994

Registered User
لایک‌ها
113
0

مگه میشه آرسنال اول باشه؟
فقط اگه یه جور حساب کنیم اینجوری میشه که چون باخت دورتموند به تیم ناپولی یعنی تیم سوم بوده ولی باخت آرسنال به تیم اول یا دوم یعنی دورتموند.چی گفتم؟:D
خوب قبلش که معلوم نیست کی اوله کی دوم؟
آقا هیچکی نمیدونه چجوریه قضیه؟

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
آره منم نگاه کردم آرسنال اوله

0
مگه میشه آرسنال اول باشه؟
فقط اگه یه جور حساب کنیم اینجوری میشه که چون باخت دورتموند به تیم ناپولی یعنی تیم سوم بوده ولی باخت آرسنال به تیم اول یا دوم یعنی دورتموند.چی گفتم؟:D
خوب قبلش که معلوم نیست کی اوله کی دوم؟
آقا هیچکی نمیدونه چجوریه قضیه؟
جدی عجب قضیه ای شده
هرطور بخای حساب کنی آرسنال بخاطر شکست خانگی و تفاضل کمتر باید دوم باشه
در کل این قانونای یوفا رو اگه کسی میدونه بذاره که همه بفهمن چجوریاس

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آره منم نگاه کردم آرسنال اوله

جدی عجب قضیه ای شده
هرطور بخای حساب کنی آرسنال بخاطر شکست خانگی و تفاضل کمتر باید دوم باشه
در کل این قانونای یوفا رو اگه کسی میدونه بذاره که همه بفهمن چجوریاس
فکر کنم چونکه سه تا تیم 6 امتیازی هستن و همه همدیگرو بردن، به دلیل اینکه آرسنال یه 2-0 برده اون دو تیم رو ولی اونا 2-1 بردن حریفشون رو، آرسنال اول باشه، چون در بازی های رودروی این سه تیم نتیجه بهتری گرفته و واسه همین هست که ناپولی زیر دورتموند هست چو باختش 2-0 بوده. فکر کنم یوفا وقتی 3 تیم رو در رو همدیگرو بردن اینطوری میشه قانونش و کلا تفاضل گل رو که در اثر نتیجه تیم ها روبرو تیم ضعیف گروه (مارسی) هست رو در نظر نمیگیره!!!
شما نمیتونی بگی دورتموند اوله، چون ناپولی میگه من بازی مستقیم بردم دورتموندو. دورتموندم میگه من آرسنال رو بردم. آرسنالم میگه من ناپولی رو بردم. توی یوفا وقتی این حالت پیش میاد، تفاضل گل رو در نظر نمیگیره و مقایسه میکنه تو بازی های این 3 تیم روبرو هم، کی تفاضل گلش بهتره. (فقط تفاضل گل ناشی از بازی های رو در روی این سه تیم). دلیل اینکارشون هم احتمالا اینه که تیم ضعیف یموقه با یکی از تیمم ها تبانی نکنه و 6-7 تا گل بخوره. همه چی در بازی های رو در رو تعیین میشه، جای حرف و حدیثی هم باقی نمیمونه.
البته دورتموند دو بازی خارج خونه داشته، ناپولی یکی و آرسنال 2 تا داخل خونه. در پایان 6 بازی بهتر میشه نتیجه گرفت.
تو بازی های این سه تیم، همه 3 امتیازی هستن، آرسنال تفاضلش +1، دورتموند 0 و ناپولی -1 هست.
امیدوارم به دردتون خورده باشه توضیحاتم...

Last edited:

rasoulfun1994

Registered User
لایک‌ها
113
فکر کنم چونکه سه تا تیم 6 امتیازی هستن و همه همدیگرو بردن، به دلیل اینکه آرسنال یه 2-0 برده اون دو تیم رو ولی اونا 2-1 بردن حریفشون رو، آرسنال اول باشه، چون در بازی های رودروی این سه تیم نتیجه بهتری گرفته و واسه همین هست که ناپولی زیر دورتموند هست چو باختش 2-0 بوده. فکر کنم یوفا وقتی 3 تیم رو در رو همدیگرو بردن اینطوری میشه قانونش و کلا تفاضل گل رو که در اثر نتیجه تیم ها روبرو تیم ضعیف گروه (مارسی) هست رو در نظر نمیگیره!!!
دمت گرم.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بعد از اخراج کلوپ تو بازی با ناپولی لیگ قهرمانان به خاطر اون «خشم کلوپ» ، کلوپ محتاتانه و اینجوری برمیگرده.
خیلی خوش شانس هست که بازگشتش تو ورزشگاه خانگی هست.

20227400497008365308.jpg

دوستت داریم کلوپو...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
شما نمیتونی بگی دورتموند اوله، چون ناپولی میگه من بازی مستقیم بردم دورتموندو. دورتموندم میگه من آرسنال رو بردم. آرسنالم میگه من ناپولی رو بردم. توی یوفا وقتی این حالت پیش میاد، تفاضل گل رو در نظر نمیگیره و مقایسه میکنه تو بازی های این 3 تیم روبرو هم، کی تفاضل گلش بهتره. (فقط تفاضل گل ناشی از بازی های رو در روی این سه تیم). دلیل اینکارشون هم احتمالا اینه که تیم ضعیف یموقه با یکی از تیمم ها تبانی نکنه و 6-7 تا گل بخوره. همه چی در بازی های رو در رو تعیین میشه، جای حرف و حدیثی هم باقی نمیمونه.
البته دورتموند دو بازی خارج خونه داشته، ناپولی یکی و آرسنال 2 تا داخل خونه. در پایان 6 بازی بهتر میشه نتیجه گرفت.
تو بازی های این سه تیم، همه 3 امتیازی هستن، آرسنال تفاضلش +1، دورتموند 0 و ناپولی -1 هست.
امیدوارم به دردتون خورده باشه توضیحاتم...
نه اینجوری نیست!
هر سه تیم 6 امتیازی بودن و با توجه به سید بندی تیم اول دوم سوم نشخص میشه، فک کنم گروه رئالم همینجوریه!

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
کار دورتموند خیلی سخت شد حالا باید هر دو تا بازی باقی مونده رو ببرن
داوری هم که ....

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
درسته دورتمند اون تیم همیشگی نبود ولی داور راحت حق دورتمندو خورد

rasoulfun1994

Registered User
لایک‌ها
113

rasoulfun1994

Registered User
لایک‌ها
113
آرتتا میتونست اخراج بشه!
رو دایو آشکاری که لواندوفسکی زد میتونست کارت زرد دوم بگیره.
بعد از کارت زرد من یادم نمیاد آرتتا خطایی کرده باشه که کارت زرد بخواد؟

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
وای عجب بازی ای بود داور کامل اونوری سوت زد و بدشانسی باختین خیلی بدشانس ولی ارسنال سعود ش سخته مارسی ۱۰۰ / میاد امتیاز میگیره و بازی ناپولی و دورتمند رو دورتموند میزنه و شاید ارسنال حذف شود این هفته کاری بکنیم تو الترافورد که واویلا:exclamati

• Like
Reactions: al2

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
اولش قبل از همچی تبریک میگم به آرسنالی ها
بعدم انصافا دیشب حقتون تساوی هم نبود چه برسه به برد کلا تا قبل از دقیقه 62 که گل زده شد آرسنال حتی یک شوت هم به سمت دروازه نداشت {کلا چه داخل چارچوب چه خارج} در پایان هم کلا فکر کنم 3تا داشتید 2تا داخل یکی بیرون {که دوتا داخل رو رمزی زد و اون یکی رو هم مرته ساکر}
اما دیشب شانس یار دورتموند نبود
داوری هم که دیشب افتضاح بود اون پنالتی واضح رو روی لواندوفسکی رو نگرفت و ........
حالا باز مستند توضیح میدم

rasoulfun1994

Registered User
لایک‌ها
113
وای عجب بازی ای بود داور کامل اونوری سوت زد و بدشانسی باختین خیلی بدشانس ولی ارسنال سعود ش سخته مارسی ۱۰۰ / میاد امتیاز میگیره و بازی ناپولی و دورتمند رو دورتموند میزنه و شاید ارسنال حذف شود این هفته کاری بکنیم تو الترافورد که واویلا:exclamati

اولش قبل از همچی تبریک میگم به آرسنالی ها
بعدم انصافا دیشب حقتون تساوی هم نبود چه برسه به برد کلا تا قبل از دقیقه 62 که گل زده شد آرسنال حتی یک شوت هم به سمت دروازه نداشت {کلا چه داخل چارچوب چه خارج} در پایان هم کلا فکر کنم 3تا داشتید 2تا داخل یکی بیرون {که دوتا داخل رو رمزی زد و اون یکی رو هم مرته ساکر}
اما دیشب شانس یار دورتموند نبود
داوری هم که دیشب افتضاح بود اون پنالتی واضح رو روی لواندوفسکی رو نگرفت و ........
حالا باز مستند توضیح میدم
http://forum.persiantools.com/t70055-page693.html#post8536469

http://forum.persiantools.com/t193028-page437.html#post8529317

بالا