برگزیده های پرشین تولز

لاتاری گرین کارت

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
آقا 2 روز دیگه بیشتر نمونده ها.
پس فردا 3 اکتبره

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
دوستان من یه سوال دارم.
برای مهاجرت به امریکا میشه به صورت سرمایه دار مهاجرت کرد؟ یعنی مثلا شما باید فلان قدر سرمایه وارد امریکا کنید؟
و شرایط این کار چیه؟ چند میلیون دلار سرمایه میخواد و ...؟
امیرحسین نجاری

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
سلام
دوستان من یه سوال دارم.
برای مهاجرت به امریکا میشه به صورت سرمایه دار مهاجرت کرد؟ یعنی مثلا شما باید فلان قدر سرمایه وارد امریکا کنید؟
و شرایط این کار چیه؟ چند میلیون دلار سرمایه میخواد و ...؟
امیرحسین نجاری

یک زمانی برای سرمایه گذاری مبلغ بالای 500.000 دلار می خواستند ولی برای سرمایه گذاری اگر مبلغ 500.000 تا 1.000.000 دلار سرمایه گذاری می کردی , خود دولت شما رو ملزم به سرمایه گذاری در یک استان خاصی که خودش در نظر گرفته می کرد ولی اگر سرمایه گذاری بالای 1.000.000 دلار بود خود شما ایالت مورد نظرت رو انتخاب می کردی.
شرکتهایی بودند که به صورت صوری سرمایه شما را در گردش می انداختند و یک مقدار از شما می گرفتند و به دولت رپورت می دادند که شما با سرمایه ات در شرکت آنها سرمایه گذاری کرده ای و راحت می تونستی کارت سبزت رو بگیری. ولی خیلی مواظب باش که به دام گرگهای آمریکا (وکلا) نیوفتی که تمام سرمایه ات را برات بالا می کشند. ولی از من می شنوی برای سرمایه گذاری دور آمریکا رو خط بکش که ریسک از دست دادن پولت خیلی خیلی بالاست.

یک نوع ویزای سرمایه گذاری دیگر هم هست به نام E-2 که با کمی جستجو می تونی در موردش اطلاعات به دست بیاوری.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوستان منم یه سوال از دوستان و اساتید محترم دارم که توی پرکردن فرم لاتاری در قسمت سطح تحصیلات در صورتی که مدرک فوق دیپلم داشته باشی باید چه گزینه ای رو انتخاب کرد؟!!!؟
مرسی :cool:

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
سلام دوستان منم یه سوال از دوستان و اساتید محترم دارم که توی پرکردن فرم لاتاری در قسمت سطح تحصیلات در صورتی که مدرک فوق دیپلم داشته باشی باید چه گزینه ای رو انتخاب کرد؟!!!؟
مرسی :cool:

فکر کنم باید گزینه Some University Courses رو انتخاب کنی.

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
سلام برو بچس
خيلي وقته يه سوال در مورد گرين كارت دارم
ميخوام بدونم از زماني كه شخص برنده ميشه تا چند سال بعد مهلت داره كه براي سفر اقدام كنه؟
اگر مثلا من امسال ثبت نام كردم و برنده شدم مشكلي نداره اول برم سربازي و بعد اقدام كنم
مثل كنكور نباشه كه اگه برنده شدي و نرفتي ساله بعد نتوني شركت كني:lol:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام برو بچس
خيلي وقته يه سوال در مورد گرين كارت دارم
ميخوام بدونم از زماني كه شخص برنده ميشه تا چند سال بعد مهلت داره كه براي سفر اقدام كنه؟
اگر مثلا من امسال ثبت نام كردم و برنده شدم مشكلي نداره اول برم سربازي و بعد اقدام كنم
مثل كنكور نباشه كه اگه برنده شدي و نرفتي ساله بعد نتوني شركت كني:lol:

سلام اگه مشمولی چرا ثبت نام کردی؟
در ضمن فکر میکنم همون موقع که نامه به دستت رسید لازم به یکسری اقدامات هست ولی بعدش میتونی. یه مدت امریکا نباشی.
در ضمن بر فرض این که شما سربازی نرفتی ولی پاسپورتت جوره جوره و سر از سفارت امریکا توی یکی از کشورای همسایه در بیاری که آقا من گیرین کارت دارم و خدافظ شما ...
اون ها در عرض ایکی سانیه شما رو به محمود خان احمدی نژاد و برو پچ تحویل میدن که بری بدهیتو به اونا بدی. خیال نکن چون امریکاست دشمن ایران و ... راحت سرباز فراری قبول میکنند. به هیچ وجه منم یه زمانی از این خیالات زیاد میبافتم فکر میکردم امریکاست دیگه آدم میره ولی از این خبرا نیست محمود و جرج با هم خیلی پشت پرده بازی بازی میکنن نامردا!
در ضمن اگه بخوای به صورت سرمایه گزار هم بری باید فرم مفاسی حساب مالیاتیتو که تو ایران پرداخت کردی با خودت ببری و اگر نه رات نمیدن! :lol:
در کل قوانین ایران رو به رسمیت میشناسن مخصوصا برای شهروند ایرانی الاصل.

meweadl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فکر میکنم که اولین نفری باشم که در لاتاری2010 برنده شده باشم و اینجا کامنت میذارم چون هرچقدر گشتم، اینجا پوشه ای برای لاتاری 2010 ندیدم متاسفانه.

یه سوال هم داشتم:
1- برای ارسال جواب نامه اول(فرم های I-134 و DS-230 Part I,II باید به نحوی هزینه پروسه ی تعیین وضعیت پرداخت بشه؟ اگر بله، به چه نحوی؟ آخه توی این نامه ای که دست من رسیده نوشته :
you must complete payment of the diversity visa fee before processing of your case can continue ....

2- من با این لاتری که برنده شدم میتونم پدر، مادر، برادر و خواهرم رو ببرم امریکا؟

3-زمان مصاحبه بعد از ارسال این مدارک نامه یک مشخص میشه یا قبلش؟ مهلت ارسال مدارک نامه 1 تا کی هست؟ و با چه پستی بفرستم که قابل پیگیری باشه؟
4- پیشنهاد یا راهنمایی شما در این مورد چیه؟
من متولد 30/7/67 معادل 22/10/1988 میلادی دانشجوی ترم 4 کارشناسی هستم، برای خروج از کشور و انجام مصاحبه نیاز به گرفتن پاسپورت دارم(همچنین سفارت امریکا شماره و کپی پاسپورتم رو هم میخواد).

کسی میتونه کمکم کنه؟
اگه وکیل یا یه آدم کارکشته هم میشناسید معرفی کنید:
[email protected]

7/3/88

Case Number: 2010AS00006***i
[/B]

Last edited:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
اونایی که نامه شون در خونشون میاد که هیچ.
بقیه توی تیر میتونن سایت رو چک کنن.
اطلاعات کافی توی : http://www.mohajersara.com/ هست

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
موقعي كه ثبت نام كردم گفت:

You must retain your confirmation number in order to check your entry status using the internet. You may check back on this site at anytime between July 1, 2009 and June 30, 2010 to determine whether your entry was selected for further processing in the 2010 DV Lottery.

پس هنوز 1 ماه تا اعلام نتايج اينترنتي مونده.

Last edited:

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
موقعي كه ثبت نام كردم گفت:

You must retain your confirmation number in order to check your entry status using the internet. You may check back on this site at anytime between July 1, 2009 and June 30, 2010 to determine whether your entry was selected for further processing in the 2010 DV Lottery.

پس هنوز 1 ماه تا اعلام نتايج مونده!

آره مال منم همین نوشته بود

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کجا باید بریم چک کنیم

meweadl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جواب هاس اومده.
اما فقط اونایی که برنده میشن براشون یه نامه میاد.
افرادی که برنده نمیشن هیچ چیزی مبنی بر برنده نشدن ، نمیاد.
اما نا امیدتون نکنم. خیلی ها بودن که برنده شدن اما نامه به هر دلیلی به دستشون نرسیده.
بنابر این میتونید منتظر باشید و 1 Julyبه همون سایتی که ثبت نام کرده بودین سر بزنین و از رویConfirmation Numberهاتون میفهمید که اسمتون در اومده یا نه.

حالا کسی از اون سوالایی که ما کردیم خبری داره؟
:blush:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام
فکر میکنم که اولین نفری باشم که در لاتاری2010 برنده شده باشم و اینجا کامنت میذارم چون هرچقدر گشتم، اینجا پوشه ای برای لاتاری 2010 ندیدم متاسفانه.

یه سوال هم داشتم:
1- برای ارسال جواب نامه اول(فرم های I-134 و DS-230 Part I,II باید به نحوی هزینه پروسه ی تعیین وضعیت پرداخت بشه؟ اگر بله، به چه نحوی؟ آخه توی این نامه ای که دست من رسیده نوشته :
you must complete payment of the diversity visa fee before processing of your case can continue ....

2- من با این لاتری که برنده شدم میتونم پدر، مادر، برادر و خواهرم رو ببرم امریکا؟

3-زمان مصاحبه بعد از ارسال این مدارک نامه یک مشخص میشه یا قبلش؟ مهلت ارسال مدارک نامه 1 تا کی هست؟ و با چه پستی بفرستم که قابل پیگیری باشه؟
4- پیشنهاد یا راهنمایی شما در این مورد چیه؟
من متولد 30/7/67 معادل 22/10/1988 میلادی دانشجوی ترم 4 کارشناسی هستم، برای خروج از کشور و انجام مصاحبه نیاز به گرفتن پاسپورت دارم(همچنین سفارت امریکا شماره و کپی پاسپورتم رو هم میخواد).

کسی میتونه کمکم کنه؟
اگه وکیل یا یه آدم کارکشته هم میشناسید معرفی کنید:

7/3/88

Case Number: 2010AS00006***i
[/B]
1:پولشا که حدودا 370$ میشه ازتون میگیرن.(توی سفارت مصاحبه)
2:اگر 18 تا 21 باشی فکر کنم فقط بتونی پدر و مادرو ببری بقیه که نمیشه.
3:بعدش.با پست DHL بفرست تا مطمئن باشی.
4:بیا به مهاجرسرا
وکیل هم نیازی نداری.

Last edited:

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
- دوستان کسی رو سراغ دارید که از جایی مثل USAFis.org ثبت نام کرده باشه و برنده شده باشه ؟!!!
- meweadlحاجی شما کجایی که نامه رسیده دستت ؟! مبارکه :دی

بالا