برگزیده های پرشین تولز

لاتاری گرین کارت

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
این لاتاری گرین کارت که باید پول بدی و شرکت کنی واسه ایرانی ها هم هست؟
اگه هست شانس برنده شدن وجود داره که پولشو بدم؟
کسی از شماها تا حالا ثبت نام کرده؟
نوشته از هر 100 نفر 1 نفر برنده میشه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
لاتاری گرین کارت پولی نیست . مجانیه ... قانونی هم نداره که از هر ۱۰۰ نفر یکی برنده بشه ... مثل کنکور میمونه ! مثلا میگن ۱۰۰۰ نفر در کل گرین کارت میدن ! حالا اگه ۵۰۰ نفر شرکت کنن همشون میگیرن ... اگر ۱ میلیون نفر هم شرکت کنن باز همون ۱۰۰۰ نفر برنده میشن. سالی یک بار هم هست ... نتیجه‌ش رو هم تقریبا سال بعد اعلام میکنن.

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
لاتاری گرین کارت پولی نیست . مجانیه ... قانونی هم نداره که از هر ۱۰۰ نفر یکی برنده بشه ... مثل کنکور میمونه ! مثلا میگن ۱۰۰۰ نفر در کل گرین کارت میدن ! حالا اگه ۵۰۰ نفر شرکت کنن همشون میگیرن ... اگر ۱ میلیون نفر هم شرکت کنن باز همون ۱۰۰۰ نفر برنده میشن. سالی یک بار هم هست ... نتیجه‌ش رو هم تقریبا سال بعد اعلام میکنن.

خوب کجا باید ثبت نام کنم؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
- من 1ماه پیش یه جا ثبت نام کردم و پولی بود (حدودا نفری 30 هزارتومن) (ولی هنوز پول ندادم). امروز زنگ زدن گفتن که برو پول رو واریز کن

حالا پولی هست یا نه ؟ پس اینجاهای که پول میگیرن برا چی میگیرن ؟ دزدیه ؟

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
- من 1ماه پیش یه جا ثبت نام کردم و پولی بود (حدودا نفری 30 هزارتومن) (ولی هنوز پول ندادم). امروز زنگ زدن گفتن که برو پول رو واریز کن

حالا پولی هست یا نه ؟ پس اینجاهای که پول میگیرن برا چی میگیرن ؟ دزدیه ؟
پولي كه نيست ولي بعضي ها اگاهي ندارند اون موقع ايراني ها شروع مي كنند به بالا كشيدن پول مردم

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
یکی اون بالا نوشته مهلت برای 2008 تموم شده

ای بابا تا 2009 آدم پیر میشه

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی اون بالا نوشته مهلت برای 2008 تموم شده

ای بابا تا 2009 آدم پیر میشه
بابا آخه من و شما کی توی قرعه کشی بانکها و ... برنده شدیم که قرار باشه توی گرین کارت که همه ی دنیا توش شرکت میکنن برنده بشیم ؟

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
تاریخ ثبت نام هرسال از اکتبر هست تا دسامبر فکر کنم، ثبت نام هرسال هم عملا برای دوسال بعد هست، یعنی مثلا آخرین سری که ثبت نام در اکتبر-دسامبر 2006 (5-4 ماه پیش) انجام شد، برای اعطای گرین کارت در سال 2008 به متقاضیان هست، چون مراحلش طول میکشه، حدود 1 سال بعد از ثبت نام تازه اسم برندگان اعلام میشه و تا مراحل اداریش انجام بشه، همون دوسال طول میکشه.
هرسال این لاتاری انجام میشه، بنابراین شما برای شرکت نباید تا سال 2008 صبر کنید بلکه اکتبر 2007 دوباره ثبت نام هست برای اعطای گرین کارت در سال 2009، شما وقتی اسمت در بیاد، دیگه فقط مراحل قانونیش باقی میمونه.
شرکت در اون مجانی هست. چند سال هست که فقط اینترنتی انجام میشه. بنابراین تمام جاها و کسانی که درخواست پول میکنند یا فرم چاپی ارائه میکنند یا در زمانهایی غیر از اون زمانی که گفتم ادعای شرکت دادن شما در لاتاری را میکنند، کلاهبردار هستند.

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا ممنون :)

خوب شد پول ندادم ها

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
حالا شانس قبول شدن واقعا وجود داره؟با توجه به بدشانسی ما؟
من تا حالا یه نفرو دیدم که برنده شده؟
شما کسیو میشناسین؟

ای دل غافل نزدیک بود الکی 60 -70 تومن پیاده شیم

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
حالا شانس قبول شدن واقعا وجود داره؟با توجه به بدشانسی ما؟
من تا حالا یه نفرو دیدم که برنده شده؟
شما کسیو میشناسین؟

ای دل غافل نزدیک بود الکی 60 -70 تومن پیاده شیم
بله واقعي هستش

و اگر فقط يكي از اعضاي خانواده هم برنده بشود تمام اعضاي خانواده به شرطي كه زير 22 سال باشند (فرزندان خانواده را مي گم)گرين كارت مي گيرند

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله واقعي هستش

و اگر فقط يكي از اعضاي خانواده هم برنده بشود تمام اعضاي خانواده به شرطي كه زير 22 سال باشند (فرزندان خانواده را مي گم)گرين كارت مي گيرند
خدا شانس بده :(

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
بله من دیدم کسانی رو که برنده شدند.
اونهایی هم که ازدواج کرده اند یا فرزندان زیر (الته من فکر کنم 18 سال نه 22 سال، ولی مطمئن نیستم) پدر و مادر خود باشند، خوب مسلما شانس بیشتری دارند.
مثلا کسی که ازدواج کرده، شانسش به نسبت یک فرد مجرد دوبرابر هست.

البته نگهداری گرین کارت هم دردسرهای خاص خودش رو داره برای اونهایی که نمیخواهند امریکا بمونند، بخصوص با سختگیریهایی که اخیرا دولت آمریکا میکنه در این رابطه.

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله من دیدم کسانی رو که برنده شدند.
اونهایی هم که ازدواج کرده اند یا فرزندان زیر (الته من فکر کنم 18 سال نه 22 سال، ولی مطمئن نیستم) پدر و مادر خود باشند، خوب مسلما شانس بیشتری دارند.
مثلا کسی که ازدواج کرده، شانسش به نسبت یک فرد مجرد دوبرابر هست.

البته نگهداری گرین کارت هم دردسرهای خاص خودش رو داره برای اونهایی که نمیخواهند امریکا بمونند، بخصوص با سختگیریهایی که اخیرا دولت آمریکا میکنه در این رابطه.
اونایی که ازدواج کردن خوب با بروبچ اگه برن اونجا باعث افزایش جمعیت اونا میشه!! خوب یعنی اونا میخوان جمعیتشون زیاد بشه ؟ باید برعکس باشه! یعنی مجردها شانس بیشتری داشته باشن!

راستی اینا که اینقدر گرین کارد و اینا میدن چرا ویزا به این سختی میدن ؟ ؟ حتی اگه خیلی پولدار هم باشیم بازم جون آدم رو در میارن تا ویزا بدن!
(مثل یکی از اشناهای ما که 100 میلیون توی حسابش بود با کلی باغ و زمین...ولی نه تنها اقامت ندادن بلکه ویزا هم ندادن!!! اونوقت میان گرین کارت میدن ؟ )

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان جواب شرکت کننده های 2006 کی میاد ؟ گفتن از ماه 4 شروع میشه. کسی میدونه جواب هارو باید از کجا گرفت!؟!!

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
اونایی که ازدواج کردن خوب با بروبچ اگه برن اونجا باعث افزایش جمعیت اونا میشه!! خوب یعنی اونا میخوان جمعیتشون زیاد بشه ؟ باید برعکس باشه! یعنی مجردها شانس بیشتری داشته باشن!

راستی اینا که اینقدر گرین کارد و اینا میدن چرا ویزا به این سختی میدن ؟ ؟ حتی اگه خیلی پولدار هم باشیم بازم جون آدم رو در میارن تا ویزا بدن!
(مثل یکی از اشناهای ما که 100 میلیون توی حسابش بود با کلی باغ و زمین...ولی نه تنها اقامت ندادن بلکه ویزا هم ندادن!!! اونوقت میان گرین کارت میدن ؟ )

در مورد افزایش شانس برای متاهلین، بحث فقط احتمال ریاضی هست و ربطی به سیاستهای دولت آمریکا نداره. یعنی هر نفر بطور جداگانه از شانس مساوی برای برنده شدن برخوردار هست (لاتاریه دیگه)، ولی اگر کسی برنده شد و متاهل بود، صرفنظر از اینکه همسرش توی لاتاری شرکت کرده باشه یا نه، خوب میتونه همسرش رو با خودش ببره، بنابراین اگر یک زوج هر دو شرکت کنند، شانس شون دوبرابر میشه چون یکبار شانس برنده شدن خودشون هست و یکبار هم شانس اینکه همسرشون برنده بشه و اونو با خودش ببره. در مورد بچه ها (زیر 18 یا 22 سال هم همینطوره). این بحث اصلا به معنای این نیست که دولت آمریکا در لاتاری شانس بیشتری به خانواده های پرجمعیت میده.

بحث ویزا هم کلا با گرین کارت فرق میکنه. گرین کارت سیاست مهاجرتی آمریکا هست، یک چیزی مثل بحث مهاجرت کانادا یا استرالیا. اما چون نیازش به نیروی کار و جمعیت و مهاجر کمتر از مثلا کانادا هست، به این شکل برگزار میکند، هرسال به تعداد محدود و به شکل قرعه کشی. از تمام کشورها هم نمیتونند شرکت کنند. بیشتر شامل کشورهای جهان سوم میشود.
و چون سیاست مهاجرتی آمریکا محدود میشه به همین گرین کارت، در سایر موارد برای مهاجرت خیلی سختگیری میکنند، مثلا در بحث ویزای دانشجویی شما باید ثابت کنید که نمیخواهید آنجا بمانید، اگر نظرشون این باشه که هدفتون در نهایت مهاجرت هست نه تحصیل، ویزا نمیدهند.
در مورد ویزای توریستی هم خوب بیشتر برمیگرده به پاسپورت ما. وگرنه دارندگان پاسپورت مثلا اروپا برای گرفتن ویزای توریستی مشکل چندانی ندارند. همینطور که دارندگان پاسپورت آمریکایی برای سفر به اروپا مشکل چندانی ندارند ولی ما برای سفر به اروپا هم همین مشکلات را داریم.

البته قانونهای خاص دیگری هم برای گرفتن اقامت هست که خوب پیچیده و طولانی و دارای شرایط خاص هستند.
من اینقدر بلد بودم دیگه.

دوستان جواب شرکت کننده های 2006 کی میاد ؟ گفتن از ماه 4 شروع میشه. کسی میدونه جواب هارو باید از کجا گرفت!؟!!

فکر کنم جوابها رو دارند میدهند. احتمالا اول ایمیل میزنند و بعد قطعا نامه پستی به آدرس میاید. بعید میدونم که بصورت عمومی اسامی را جایی اعلام کنند.

من با اینهمه اطلاعات خودم شرکت نکردم.

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد افزایش شانس برای متاهلین، بحث فقط احتمال ریاضی هست و ربطی به سیاستهای دولت آمریکا نداره. یعنی هر نفر بطور جداگانه از شانس مساوی برای برنده شدن برخوردار هست (لاتاریه دیگه)، ولی اگر کسی برنده شد و متاهل بود، صرفنظر از اینکه همسرش توی لاتاری شرکت کرده باشه یا نه، خوب میتونه همسرش رو با خودش ببره، بنابراین اگر یک زوج هر دو شرکت کنند، شانس شون دوبرابر میشه چون یکبار شانس برنده شدن خودشون هست و یکبار هم شانس اینکه همسرشون برنده بشه و اونو با خودش ببره. در مورد بچه ها (زیر 18 یا 22 سال هم همینطوره). این بحث اصلا به معنای این نیست که دولت آمریکا در لاتاری شانس بیشتری به خانواده های پرجمعیت میده.

بحث ویزا هم کلا با گرین کارت فرق میکنه. گرین کارت سیاست مهاجرتی آمریکا هست، یک چیزی مثل بحث مهاجرت کانادا یا استرالیا. اما چون نیازش به نیروی کار و جمعیت و مهاجر کمتر از مثلا کانادا هست، به این شکل برگزار میکند، هرسال به تعداد محدود و به شکل قرعه کشی. از تمام کشورها هم نمیتونند شرکت کنند. بیشتر شامل کشورهای جهان سوم میشود.
و چون سیاست مهاجرتی آمریکا محدود میشه به همین گرین کارت، در سایر موارد برای مهاجرت خیلی سختگیری میکنند، مثلا در بحث ویزای دانشجویی شما باید ثابت کنید که نمیخواهید آنجا بمانید، اگر نظرشون این باشه که هدفتون در نهایت مهاجرت هست نه تحصیل، ویزا نمیدهند.
در مورد ویزای توریستی هم خوب بیشتر برمیگرده به پاسپورت ما. وگرنه دارندگان پاسپورت مثلا اروپا برای گرفتن ویزای توریستی مشکل چندانی ندارند. همینطور که دارندگان پاسپورت آمریکایی برای سفر به اروپا مشکل چندانی ندارند ولی ما برای سفر به اروپا هم همین مشکلات را داریم.

البته قانونهای خاص دیگری هم برای گرفتن اقامت هست که خوب پیچیده و طولانی و دارای شرایط خاص هستند.
من اینقدر بلد بودم دیگه.

فکر کنم جوابها رو دارند میدهند. احتمالا اول ایمیل میزنند و بعد قطعا نامه پستی به آدرس میاید. بعید میدونم که بصورت عمومی اسامی را جایی اعلام کنند.

من با اینهمه اطلاعات خودم شرکت نکردم.
خدا خیرت بده :)
خیلی مفید بود

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

100 میلیون دلار یا تومن ؟
اگه تومن بوده که میشه یه اپارتمان کوچولو تو جنوب شهر .......... اگر هم دلار بوده که دیگه نمیدونم چرا ندادن

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
100 میلیون دلار یا تومن ؟
اگه تومن بوده که میشه یه اپارتمان کوچولو تو جنوب شهر .......... اگر هم دلار بوده که دیگه نمیدونم چرا ندادن
تومان بابا

100 میلیون دلار که بیش از حد زیاده!!!! aow!!

به هر حال همون 100 میلیون تومن هم کم نیست . حقش بود میدادن .

بالا