برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

184781

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت دوستان سلام
آقا سیامک گل و نازنین شما که نگفتید بنده f71 بگیرم . من خودم به این نتیجه رسیدم و لی به هر حال تا قبل از خواندن این گفتگوهای سی صفحه ای در این جا بنده هیچگونه اطلاعاتی در ارتباط با حتی تفاوت plasma با lcd نداشتم و ( با اجازه مدیریت و عرض پوزش ) دو مرتبه همین جا از شما دوست عزیز و بقیه دوستان که اینطور خالصانه ( در عصر گرانی اطلاعات ) اطلاعاتشون و نتایج تحقیقاتشون رو در اختیار عموم می زارن تشکر میکنم .
من واقعا از تصویر تلوزیون ایران در این tv راضی هستم ( نه مثل crt ).
یه قسمت خوبش مربوط به wiselink هستش ( مربوط به usb و memory card ) که بصورت یه آلبوم عکس 40 اینچی میشه با موزیک پیش زمینه منتخب شما و با وضوح بسار بالاتر از مونیتور کامپیوتر با سرعت دلخواه عبور عکس تماشا کرد .
1 ماه است که گرفتم .
سونی سری x 40 = 3650000

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت دوستان سلام
آقا سیامک گل و نازنین شما که نگفتید بنده f71 بگیرم . من خودم به این نتیجه رسیدم و لی به هر حال تا قبل از خواندن این گفتگوهای سی صفحه ای در این جا بنده هیچگونه اطلاعاتی در ارتباط با حتی تفاوت plasma با lcd نداشتم و ( با اجازه مدیریت و عرض پوزش ) دو مرتبه همین جا از شما دوست عزیز و بقیه دوستان که اینطور خالصانه ( در عصر گرانی اطلاعات ) اطلاعاتشون و نتایج تحقیقاتشون رو در اختیار عموم می زارن تشکر میکنم .
من واقعا از تصویر تلوزیون ایران در این tv راضی هستم ( نه مثل crt ).
یه قسمت خوبش مربوط به wiselink هستش ( مربوط به usb و memory card ) که بصورت یه آلبوم عکس 40 اینچی میشه با موزیک پیش زمینه منتخب شما و با وضوح بسار بالاتر از مونیتور کامپیوتر با سرعت دلخواه عبور عکس تماشا کرد .
1 ماه است که گرفتم .
سونی سری x 40 = 3650000

شما با ریسیور کانالهای ایران رو میبینید یا با آنتن معمول ؟ هیچ مشکلی با تصاویربا تحرک بالا ندارید؟
همین مدل 46 اینچش چه قیمت بود؟

hooman_56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان
بالاخره بعد از کلی مطالعه و کمک گرفتن از اطلاعات اقا سیامک ( sony style) یه lcd tv سامسونگ گرفتم .
مدل la40f71b
خلاصه میکنم - خیلی تحقیق کردم - این باور کنید که فوق العاده و حتی بیشتر از تصور من در پخش برنامه آنالوگ ایران هستش و برنامه ماهواره و dvd و gameکه جای خودشه داره ولی هنوز hd رو باهاش تست نکردم.
هر اطلاعاتی در موردش لازم بود بفرمایید تا بنویسم .
ضمنا سونی 2 مگ ( سری x) رو هم دیدم که اونم عالیه اما گرونه و مموری و usb نمیخوره .

2میلی ثانیه است یا 8 میلی ثانیه ؟؟؟؟؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اگر میتونی lcd tv را که گرفتی به pc وصل کن ببین تصویر چطوریه در صورت اماکان یک screen shot از صفحه ویندوزت بنداز و یکجا اپلود کن تا بیشتر مشخص بشه
اگر اینکار را بکنی ، کمک بزرگی به من کردی
ممنون[/QUOTE]

بله اگه میشه اینکارو بکنید من هم میخوام کیفیت تصویر pc رو ببینم ممنون

184781

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان .
f71 زمان تاخیر 8 میلی ثانیه داره ولی تا به حال شبحی ندیدم ( خیلی هم دقت کردم در مسابقات فوتبال و اتومبیلرانی ) .
2 تا ورودی hdmi داره که یکی با dvi مشترکه .
x360 رو خیلی عالی نشون میده ( بدون تاخیر )
اگه کانالی مثل vox رو با اون نگاه کنی در زمینه صدا واقعا بی نظیره و اصلا نیازی به سینمای خانوادگی نداره .
من با آنتن معمولی شبکه ایران رو بصورت آنالوگ باهاش نگاه میکنم و خبری از جمع شدن تصویر از اطراف نیست و تمام صفحه و کاملا طبیعی است البته مثل اینکه در 1 مگ ها این مشکل دیده میشه .
قیمت 46 اینچش 3650000
اسکرین شات هم چشم در اسرع وقت چون رو دیواره یه کمی کارو مشکل کرده( دسترسی به سوکت ).
ضمنا کیت نصب رو دیوار مال خوده شرکت سامسونگ هستش و قیمتش 220000 تومنه که موقع خرید به نمایندگی اعلام کنی که میخوای روی دیوار نصب بشه اونو به عنوان هدیه سامسونگ مجانی میده به شرطی که خودشون بیان نصب کنن و لی ماله سونی رو باید جدا 175000 تومن بخرید .

babinow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم یه 26 lcd سونی گرفتم به نظرم خیلی از سامسونگ سر تره یه عکس از بازیه اینتر و میلان گرفتم البته چون اتاق تاریک بود بهتر از این نشد اگه خواستیید یه عکس هم از دستاپ pc میگیرم;)
http://babinow.persiangig.com/other/DSC00886.JPG

bpco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تمام مطالب این تاپیک را خواندم!
قسمت خرید یک تلویزیون 29 اینچ دارم که 80 درصد برنامه های ایران را میخوام ببینم.
دو تیونر- تلتکس فارسی هم داشته باشه حتما.
تو جمهوری با این مشخصات مدلهای انالوگ سونی- ال جی- سامسونگ را دیدم فقط
بقیه همه دیجیتال بودند یا تک تیونر.
با این شرایط آیا خرید مدل دیجیتال بمنظور آینده نگری بهتر هست؟ آیا کیفیت تلویزیون تفاوت زیادی داره؟

این مدلها را قیمت گرفتم:

sony KV-SR293F86 500,000 TOMAN
SONY KV-DZ29M81 650,000 TOMAN
LG 29FS2AMB 645 TOMAN
LG RT-29FY1AMB 620 TOMAN
LG RT-29FC90RB 655 TOMAN
LG RT-29FE61RB 480 TOMAN
LG RT-29FB75PX 485 TOMAN

قیمت زیاد مهم نیست ولی نمیخوام پول زیادی هم بدم.
پیشنهاد شما چیه؟

hooman_56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک ظبط z8 سونی دارم که توی کاتالوگش زده که بهش ساب هم وسل میشه و پشتش هم فیشه خروجی داره حالا یک ساب خالی از کجا می تونم گیر بیارم ؟؟؟ :wacko:

loocatelli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان
بالاخره بعد از کلی مطالعه و کمک گرفتن از اطلاعات اقا سیامک ( sony style) یه lcd tv سامسونگ گرفتم .
مدل la40f71b
خلاصه میکنم - خیلی تحقیق کردم - این باور کنید که فوق العاده و حتی بیشتر از تصور من در پخش برنامه آنالوگ ایران هستش و برنامه ماهواره و dvd و gameکه جای خودشه داره ولی هنوز hd رو باهاش تست نکردم.
هر اطلاعاتی در موردش لازم بود بفرمایید تا بنویسم .
ضمنا سونی 2 مگ ( سری x) رو هم دیدم که اونم عالیه اما گرونه و مموری و usb نمیخوره .

مبارک باشه
احتمالاً با هم تو يک روز خريديم
منم 2،500،000 خريدم در تاريخ12/6
منتها چيزی که منو به فکر برده اينه که چرا نميتونه فيلم از رو کارت بخونه و فقط عکس و mp3 ميخونه
کاره خوبی کردی گفتی به ديوار وصلش کنه منم همينکارو کردم

من با کابل vga به لپ تاپ وصلش کردم و نتيجه يک تصويره بی نظير بود بدون هيچ مشکلی
فيلمهای hd رو با يک کيفيت بی نظير نشون ميده حالا تصور کنين با کابل hdmi وصل بشه اونوقت ميخوای بری تو tv
الان تنها مشکل من اينه که ميخوام تصاوير کانالهای hd را تو اين ببينم امّا هنوز رسيور يا dvb پيدا نکردم که خروجی hd داشته باشه و بتونه اين کانالها که معمولاً کارتی هم هستند باز کنه
الان سعی ميکنم يه عکس از tv در حال پخش hd براتون بگيرم که بيشتر با اين دستگاه آشنا بشين
نکته جالب اين که منم قبل از خريد با سيامک مشورت کردم!
حالا يه سؤال فنی:
چرا سيامک وقتی ميگه n71 بگيرين ما ميريم f71 ميگيريم؟؟؟:lol: :p :rolleyes:

loocatelli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اين يک عکس از desktop بنده روی tv
تصوير خوب در نيومد ولی ابعادو خوب نشون ميده

[ ]

اينم يه عکس از پی تی خودمون

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
3 روز پیش یه Panasonic TX 29 خریدم ! اما امروز خود به خود خاموش شد ! چند ساعت بعد صدای خانمان سوزی از پشتش میاد
258.gif
چش شده ؟
297.gif

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
با تشكر
دو مدل پلاسما پاناسونيك داريم يكي 42pa60 و ديگري 42pv60 اولي 1750000 و دومي 2400000 تومان اولي hd نيست و دومي hd است براي استفاده معمول(ماهواره و شبكه ايران و vcd , dvd) كدام مناسبترند
ضمنا سزي x سوني هم كه فول اج دي هستند چطورند
كلا lcd بگيرم يا plasma بودجه هم حدود 2500000 است

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
یا سلام
این سینمای خانگی jvc از نطر قیمت با سونی و پاناسونیک کمتر هستند چطورند؟

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
اگر سیگنال hd به تلویزیون edtv برسد دقیقا چه اتففاقی می افتذ و چند درصد از تصویر را از دست می دهیم؟

farzin4049

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود به تمامی دوستان و اساتید ارجمند

راستش قصد خرید یه ست تلویزیون و ضبط سونی رو دارم که با بودجه‌ای حدود 600 اینا رو میخام بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید
راستی قصدم هم دیدن تلویزیون خودمون و ماهواره و بعضی وقتها dvd هستش
کار حرفه‌ای هم ندارم و به طور کلی واسه دو نفر میخام:happy:

تلویزیون سونی KV-LS21M81 با قیمتی حدود 290 هزار
ضبط سونی MHC-GNZ7D که دی وی دی هم هست حدود 257 هزار
یه دونه هم ماهواره استارست حدودای 100 هزار

اگه کیس مناسبتری تو این رینج قیمت به نظرتون میرسه ممنون میشم راهنماییم کنین

التماس دعا دارم SonyStyle جان(سیامک خان)

با سپاس مجدد

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
اگر تلویزیون ایران را از ماهواره روی پلاسما بگیریم آیا بصورت واید پخش می شود یا باز باید دو طرف تصویر خط بندازیم وتصویر کوچکتر داشته باشیم؟

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
سلام ¡ ميخواستم بدونم آيا این مدل سونی تو ایران هست ¿ اگر هست قيمتش چقدره
34" FD Trinitron® WEGA® XBR® HDTV KD-34XBR970

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
آقایون ترا خدا جواب بدید آیا تصاویر دریافتی از ماهواره هم (چه تلویزیون ایران و چه شبکه های خارجی)در تلویزیون پلاسما مثل پاناسونیک pa60 و pv60 بصورت واید نشان داده خواهد شد و برای دیدن طبیعی مجبوریم آن را روی 3/4 بگذلریم که 2 خط کنار تصویر بیفتد و در اصل تصویر را با سایز کوچکتر خواهیم دید؟(مثل آنچه هنگام دیدن تصاویز تلویزیون ایران از آنتن معمولی روی میدهد ؟یا نه از طریق رسیور تصویر خوب است؟)

بالا